"Sinu vägi on piiramatu. Luba endale vabadust olla see, kes soovid."

Kristallihaldjad

KRISTALLIHALDJATE KRISTALLIPOOD

Uued tooted

Kõik uued tooted

« Tagasi

Rubiinid ja safiirid hõbesõrmus Sri Lankalt

Rubiinina võimendan elujõudu, sensuaalsust ja armastust. Valge safiirina suurendan usku elu headusesse, toon meelerahu ja mõistmist.

Sri Lankal käsitööna valminud erilisest hõbe- ja kuldehete kollektsioonist, hoolikalt valitud Kristallihaldjate poolt. Iga ehe on unikaalne, Sri Lankal kasvanud väga kõrge kvaliteediga ehtekivimist, 925 hõbedast.

Loe veel...

Soodushind

233,75 €

Tavahind: 275,00 €

Safiir kuulub korundite perekonda ja vääriskivide hulka. Alumiiniumoksiid. Selle punast teisendit nimetatakse rubiiniks (punase värvi annab kroom) ja kõik teised värvid on safiirid. Safiire leidub paljudes erinevates toonides: musta, sinist, roosat, lillat, kollast, rohelist ja oranzhi. Kõige hinnalisem on rukkilillesinine safiir. Sinise värvuse annab safiirile titaani ja raua sisaldus.

Safiiri tugevusaste Mohsi skaalal on 9 (10-palli skaalal), mistõttu on ta väga vastupidav ja sobib seepärast ka abielusõrmusesse eluaegseks kandmiseks. Safiir on oma tugevuselt teemanti järel teine kivi.

Safiiri leidub kõikjal maailmas, kuid kõige kvaliteetsemad safiirid pärinevad peamiselt Sri lankalt, Myanmarist, Austraaliast ja Tai Kuningriigist.

Sõna safiir tuleneb kreekakeelsest sõnast, mis tähendab sinist. Oranzhi safiiri ehk topaassafiiri nimetatakse ka padparadsha, mis Sri Lanka singali keeles tähendab lootosõit. Punast safiiri nimetatakse rubiiniks. Indias peetakse kollast safiiri jumaluse Ganesha kiviks.

Lisaks turmaliinile on safiir ainus kivi, mida esineb kõikides vikerkaarevärvides. Vikerkaar sümboliseerib ilu ja teiselpool vikerkaart ootavat kingitust ja aaret, mida oleme oma eluteel aina avastamas. Usutakse, et safiiri mõju on kõige tugevam, kui ühte ehtesse panna kokku kõik erinevad vikerkaare värvitoonid. 

Safiiri on peetud vaimseks kiviks - pühakute, joogide, ravitsejate ja valitsejate kiviks, sümboliseerides meie hinge jumalikku aspekti, õnne, lootust ja usku. Vanas Roomas peeti safiiri pühaks kiviks, näiteks pidid preestrid kandma safiiriga sõrmust. Pärimused jutustavad, et Moosese käsulauad Siinai mäelt ja kuningas Salamoni pitsat olid samuti tehtud safiirist.

Budistlikes maades, kus safiiri leidub kõige enam (näiteks Sri Lanka, Birma, Tai), on usutud, et safiir avab hinge salajased uksed, ärgitab palvetamissoovi ja suurendab üksmeelt. Sinine safiir sümboliseerib ka inimhinge, kes pühendab end inimkonna teenimisele.

Rahvapärimuse järgi tervendab safiir väsimust ja jahutab kirgi, hävitab kadedust ja reetlikkust. 

Vääriskivi safiir on tuntud ehteivina. Ehtekividena kasutatakse väga kvaliteetseid kive, mis saavad spetsiaalse lihvi safiiri ilu esiletoomiseks.

Kanna safiiri, kui soovid olla paremas ühenduses oma vaimse poolega, tunnetada jumalikkust iseendast ja näha jumalikkust ka teistes.

Sinise safiiri kandmine aitab sul leevendada stressi, tasakaalustada meelt ja üliaktiivsust. Mõju suureneb, kui asetad safiiri kaela- või rinnaku piirkonda, mugavam on seda teha näiteks kaelakeena või riptasina.

Lisage oma kommentaar

Rubiinid ja safiirid hõbesõrmus Sri Lankalt

Rubiinid ja safiirid hõbesõrmus Sri Lankalt

Rubiinina võimendan elujõudu, sensuaalsust ja armastust. Valge safiirina suurendan usku elu headusesse, toon meelerahu ja mõistmist.

Sri Lankal käsitööna valminud erilisest hõbe- ja kuldehete kollektsioonist, hoolikalt valitud Kristallihaldjate poolt. Iga ehe on unikaalne, Sri Lankal kasvanud väga kõrge kvaliteediga ehtekivimist, 925 hõbedast.

Lisage oma kommentaar

Ehte mõõt pildil: sõrmus: Ø 17,5. Ainulaadses hõbesõrmuses säravad punased rubiinid ja valged safiirid. Pealmise kumera osa laius 1.3 cm, kõrgus 0.6 cm. 925 hõbe.

Kas teadsid, et safiiri (korundi perekond) punast teisendit nimetatakse rubiiniks, kus punase värvi annab vääriskivile kroom.

Sõrmuse suuruste tabel >

Hea teada! Sri Lanka ehete ostmisel ja ostudel üle 60 € on võimalik kasutada ESTO 3 järelmaksu, mis on ilma lisatasudeta. Vaata lähemalt >

RUBIIN

Omadused: armastus, elujõud, enesekindlus, seksuaalsus, loovus, julgus

Rubiinina olen hinnatud vääriskivi võimsate omaduste ja kauni väljanägemise tõttu. Kirkad kumavad punased toonid teevad mu vastupandamatuks. Olen elujõu, sensuaalsuse ja energiakivi. Suurepärane energiate taastaja, hoides meele positiivsena.

Rubiinina olen jumaliku armastuse vahendaja ja looja. Lasen sul tunda end õnnistatult ja armastatuna. Võimendan kirge elu suhtes, et näha ilu enese ümber ja julgustan tegema neid asju, mida ülekõige armastame. Toon välja su head tugevad omadused nagu julgus, enesekindlus ja tarkus - need, mis aitavad sul nautida elu, anda ja võtta vastu.

Olen võimas südamekristall - tervendan, aktiveerin ja aitan avaneda südamekeskusel. Tasakaalustan ja tervendan emotsioone ja südames olevat valu, aidates ka teisi emotsionaalsel tasandil paremini mõista. Suurendan armastustunde väljendamist ja kaastunnet. Toetan sind jumaliku armastusenergiaga ühinemisel.

Olles ka tugevalt ühenduses maaga ja eluenergiaga, suurendan sinus enesekindlust, vitaalsust ja seksuaalsust. Seksuaalenergiad on omakorda seotud meie loomingulisusega ja enese julge väljendusega.

Mul on ka tugevad kaitseomadused, mis kaitsevad sind psüühiliste rünnakte eest. Toetan sind unistuste täideviimisel. 

Tervendamisel olen eelkõige abiks eeterkeha puhastamisel, elujõu energia suurendamisel, südamekeskuse teemade lahendamisel ja kaugtervenduse puhul.

Füüsilise tasandi toetus: vereloome, vereringe, vere hüübimine, aneemia, haavad, verejooks, vererõhu tasakaalustaja, menstruaaltsükli häired, viljatus, menopausi vaevused, rasedus, luupainajad, palaviku alandamine, luustik, seedimine

Energiakeskused: südamekeskus, juurkeskus, sakraalkeskus

Näärmed: harknääre, neerupealised, sugunäärmed

Värv: punane

Tugevus: 9

Sodiaagimärk: Jäär, Vähk, Lõvi, Ambur, Skorpion / Kui sul pole sama sodiaagimärk, siis vali sobiv kivi tema omaduste või meeldimise järgi. Siin ei ole vastunäidustusi, sest kristallienergiad resoneeruvad iga inimesega personaalselt, aidates tasakaalustuda just sellel, mida inimene parasjagu vajab.

SAFIIR

Omadused: vaimsus, meelerahu, elumõte, ärevus, unistused, ebakindlus, intuitsioon, tõde, suhtlemine

Safiirina peetakse mind vaimseks ja kuninglikuks kiviks, sümboliseerides hinge jumalikku aspekti, õnne, lootust ja usku. Minu kõrged võnkesagedused aitavad olla paremas ühenduses oma vaimse poolega, tunnetada jumalikkust iseendast ja näha jumalikkust ka teistes.

Toetan elamist käesolevas hetkes, et saaksid nautida ennast nii nagu oled. Aitan sul mõista paremini oma elu ja näha elu kui teekonda - tähtis ei ole eesmärk jõuda "kohale", vaid nautida teekonda ja olla kohal igas hetkes. Minu energiad toetavad leppimist iseenda ja oma eluga, aitavad suurendada kannatlikkust ja endaga rahulolemist.

Minu energiad mõjuvad tervendavalt alaväärsuskompleksi all kannatavatele inimestele või neile, kes kardavad teistega suhelda ja tunnetavad raskusi sotsialiseerumisel. Toetan ka neid inimesi, kes lasevad end liialt teiste arvamusest mõjutada, suurendades enesekindlust ja julgust väljendada oma arvamust ja tõde.

Olen väga hea kurgukeskuse tasakaalustaja - kui see on tasakaalust väljas, siis on meil raske suhelda, väljendada seda mida tunneme ja mõtleme. Aitan sind oma mõtete ja ideede sõnadesse vormimisel ja väljendamisel.

Sinise safiirina olen suurepärane kõrgematele teadvustasanditele avardumisel, aktiveerides meeltevälist taju ja selgeltnägemise võimeid. Abistan info kanaldamisel kõrgematest sfääridest ning meenutada oma unistusi. Samuti mõjutan negatiivsete olukordade ja elu õppetundide mõistmist, transformeerides selle teadmise elutarkuseks. See omadus teeb minust väga hea kivi eelmiste elude karma puhastamiseks- Lisaks aitan muuta meeleseisundit paremaks meditatsiooniks ja meelerännakuks. 

Minu energiad tasakaalustavad mentaal- ja emotsionaalkehas olevaid ebakõlasid. Aitan luua sügava lõõgastuse meeles ja kehas. Lisaks aitan leevendada leinast tulenevat valu hinges, vabastada süütundeid ja minevikus olnut. 

Füüsilise tasandi toetus: nägemise parandamine, silmapõletik, palaviku alandamine, peavalu leevendamine, unetus, peapööritus, kuulmine, ninaverejooks, kogelemine, kõnehäired, lümfisõlmed, kilpnäärme häired, dementsus, neuroos, mälu parandamine, insult, närvisüsteemihaigused

Energiakeskused: kroonkeskus, kolmas silm ehk laubakeskus

Sodiaagimärk: Kaalud, Sõnn / Kui sul pole sama sodiaagimärk, siis vali sobiv kivi tema omaduste või meeldimise järgi. Siin ei ole vastunäidustusi, sest kristallienergiad resoneeruvad iga inimesega personaalselt, aidates tasakaalustuda just sellel, mida inimene parasjagu vajab.

Planeet: Kuu, seostatud ka Veenus, Merkuur, Marss, Jupiter, Saturn, Uraan

Element: vesi

Värv: valge

Tugevus: 

.

* Kristallide kirjeldustes ei ole tegemist meditsiinilise teabega. Kristallid toetavad tervenemisel, kuid ei ravi üksinda. Kindlasti konsulteeri oma vaevustest arstiga ja püüa muuta eluviis tervislikumaks. Kristallide kirjelduste info aitab vaadata elule ja olukordadele avardava ja teistmoodi pilguga läbi holistilise maailmavaate, kus kõik on tervik ja omavahel seotud: meie keha, meel ja vaim. Igalühel meist on omad uskumused, teadmised ja samuti vastutus oma isikliku elu ees. Kristalle saab ja võib julgelt kasutada isikliku arengu toetuseks ja energeetiliseks tasakaalustamiseks, vastunäidustusi ei ole.

Seotud tooted

30 Sama kategooria toodet: