"Sinu unistused täituvad vastavalt tellimusele. Hoia usku ja ära kahtle."

Kristallihaldjad

KRISTALLIHALDJATE KRISTALLIPOOD

Uued tooted

Kõik uued tooted

« Tagasi

Aventuriin roheline kristallipuu

Rohelise aventuriinina toetan elamist läbi südame - toon ellu humoorikust, värskust ja rõõmsat meelt. Mind tuntakse kui õnne- ja küllusekristalli, sest aitan võimendada armastust, küllust ja jõukust.

Rohelise aventuriini kristallipuu kõrgus on 10 cm, laius 8 cm. Punutud vasktraadiga aventuriini toorkivimile

Loe veel...

29,00 €

Lisage oma kommentaar

Aventuriin roheline kristallipuu

Aventuriin roheline kristallipuu

Rohelise aventuriinina toetan elamist läbi südame - toon ellu humoorikust, värskust ja rõõmsat meelt. Mind tuntakse kui õnne- ja küllusekristalli, sest aitan võimendada armastust, küllust ja jõukust.

Rohelise aventuriini kristallipuu kõrgus on 10 cm, laius 8 cm. Punutud vasktraadiga aventuriini toorkivimile

Lisage oma kommentaar

Kristallipuud kutsutakse ka küllusepuuks ja õnnepuuks. Aseta kristallipuu oma toas Feng shui bagua kaardi järgi sinna ruumi, mida soovid oma elus võimendada. 

Selleks, et aktiveerida kristallipuu energiaid, häälestades nad näiteks külluse vastuvõtmisele või armastuse suurendamisele, hoia puud vähemalt 30 sekundit oma käes ja esita oma taotlused. Aseta kristallipuu nähtavale kohale, et saaksid teda oma tähelepanuga täita ja kristalippu omakorda aitab võimendada ja puhastada energiate liikumist ruumis ja soovitud eluvaldkonnas.

Armastuse ja suhte energiate võimendamiseks aseta kristallipuu kodu armastusenurka, mis asub välisuksest vaadates paremal pool üleval nurgas. Feng shui järgi esindab seda tsooni element Maa. Tegemist on Maa elemendi yin avaldusega. Muud tähendused: abielu ja armastus, saamine ja vastuvõtmine, toitmine, kohanemine, tingimusteta leppimine, emalik hoolitsus, kõik suhte- ja partnerlusvormid, empaatiavõime. Armastuse ja suhete tsooni maagiline number on kaks.

Kui soovid suurendada rahulolu, külluse, jõukuse ja raha juurdevoolu, siis aseta kristallipuu kodu küllusenurka. Küllusenurk asub kodu välisuksest sisse minnes üleval pool kõige vasakpoolsemas nurgas. Selle tsooni nimi on Tuul ning sarnaselt selle loodusnähtusega on ka raha ja rikkuse energiat raske püüda. Feng shui järgi esindab seda tsooni element Puu, see eluvaldkond kannab endas Puu stiihia jõudu ja omadusi. Raha ja rikkuse tsooni maagiline number on neli.

ROHELINE AVENTURIIN

Omadused: süda, õnn, rõõm, küllus, suhted, armastus, elektromagnetiline kaitse

Aventuriinina on minu energia puhastav ja jahe, kuid mõjun pehmelt ja õrnalt. Lahustan negatiivseid energiad enne kui need jõuavad sinu teadvustasandile. Mind tuntakse kui õnnekivi, sest aitan tõmmata ligi armastust, küllust ja jõukust.

Olen hea närvisüsteemi tasakaalustaja. Olen toeks, kui tunned emotsionaalset pinget, ärritust või viha, aidates sinusse tuua rahu ja heaolutunnet. Tugevdan otsustusvõimet, julgustades sind vastu võtma otsuseid ja leidma lahendusi keerulistes olukordades. Minu energiad sobivad hästi ka lastele ja teismelistele, sest aitan neis luua emotsionaalset stabiilsust.

Südamekivina aitan armastust ligi tõmmata ja võimendan vastastikust armastust perekonnas, kutsudes esile vastassugupoole sümpaatia. Võta mind endale appi, kui sinus vajavad tasakaalustamist mees- ja naisenergiaid või vajad tuge nooruslikkuse sütitamisel.

Tõkestan kahjulikud elektromagnetilised lained, aitan keskkonna saastatuse ja geopaatilise stressi korral.

Füüsilise tasandi toetus: Füüsilise keha ja südame tugevdamine; ärevus, stress ja pinge; akne, põletikuvastane toime, nahaekseemid ja allergiad; silmahaigused; juuste väljalangemine ja kõõm; südamerütmi normaliseerimine; alandab kolestorooli, kiirendab ainevahetust ja siseelundite talitust; suurendab rakkude võnkesagedust, valuvaigistav.

Energiakeskused: südamekeskus

Näärmed: harknääre

Sodiaagimärk: Jäär ja Kaalud, ka Sõnn, Vähk, Ambur, Lõvi

Planeet: Merkuur

Element: õhk, maa

Värv: roheline

Hea teada! Kui sul pole sama sodiaagimärk, siis vali sobiv kivi tema omaduste või meeldimise järgi. Siin ei ole vastunäidustusi, sest kristallienergiad resoneeruvad iga inimesega personaalselt, aidates tasakaalustuda just sellel, mida inimene parasjagu vajab.

Seotud tooted

17 Sama kategooria toodet: