"Sinu vägi on piiramatu. Luba endale vabadust olla see, kes soovid."

Kristallihaldjad

KRISTALLIHALDJATE KRISTALLIPOOD

Uued tooted

Kõik uued tooted

SOOVIMISE JÕUD. Mis on soovide jõustumise saladus?
Kategooria:

Maivi"Inimestele omaselt kanname südames lootust paremast homsest. Tähtsatel hetkedel sõnastame mõttes oma soovid ja jääme ootama nende täitumist. Täitumise võti peitub aga käesolevas hetkes, mis on meie elus just siin ja praegu,” kirjutab energiaterapeut, kristallijuttude kirjutaja ja Kristallihaldjate looja Maivi Talving. Artikkel ilmus ajakirjas Tervisetark.

NB! Vaata siit SEPTEMBRI sooduspakkumisi kristallidele, kes toetavad uutes algustes ja elumuutustes >>>

.

MIKS MÕNI SOOV TÄITUB JA TEINE MITTE? MIS ON SOOVIDE JÕUSTUMISE SALADUS?

Alustuseks kutsun teid lähenema teemale hoopis teisest küljest: vaatleme manifesteerimist kui kaasloome-protsessi koostöös universumi jõu ja energiaga. Seda võib nimetada ka reaalsusloomeks, mis pole midagi muud kui meie igapäevase elu teadlik loomine just sellisena nagu me soovime.

Olen mõistnud, et mitte miski ei sünni juhuslikult. Meid ümbritsev on meie enda peegeldus ja looming. See, mida kogeme, on tegelikult meis endas olemas. Külgetõmbeseaduse kohaselt tõmbab sarnane sarnast ehk MEIE KOGEMUSE MÄÄRAB VIBRATSIOON, MILLES VÕNGUME. Ka tuntud füüsik ja leiutaja Nikolai Tesla on öelnud: «Kui tahate leida universumi saladust, mõelge energiast, sagedusest ja vibratsioonist.»

SEEGA SAAME TAGASI SELLISE ENERGIA, MILLISE OMA MÕTTE- JA TUNDEJÕUL ENDAST VÄLJA SAADAME. Olen oma elu kujundanud selles uues teadlikkuses viimased 8 aastat ja ma poleks ka kõige julgemates unistustes osanud luua seda, mis on minu elus praegu. Ma ei soovi enam konkreetseid asju, vaid viin ennast südametasandil teadlikult selle tunde sisse, mida vajan, ning ülejäänu jätan universumi hooleks. Seda põhjusel, et muutused minus ja mu elus on olnud niivõrd kiired, et varasemad soovitud asjad jõuavad küll minuni, kuid osade kaupa. Paradoks on aga selles, et ma ei vajagi neid enam sellisel kujul, nagu kunagi arvasin.

Nüüd lihtsalt usaldan elu, teades, et mulle saab osaks see, mis on mulle parim, ning hoian teadlikult endas loomisprotsessiks vajalikku seisundit, püsides soovitu sagedusel. Vahel pole see lihtne, sest SAGELI ON NII, ET SEE, MIDA KÕIGE ENAM SOOVIME JA VAJAME, ON SEOTUD KA MEIE SUURIMATE HIRMUDEGA JA ELU ÕPPETUNDIDEGA - võib juhtuda, et selleks et uus saaks luua ja tekkida, puhastub vana ning võimenduvad MEID mitteteenivad tunded, suhted ja olukorrad. Kuid selle protsessi teadlikult läbi tehes on seda suurem rõõm saavutatu üle.

Hoidke endas positiivseid tundeid kui kalliskive, sest see aitab soovide täitumisele kaasa. Tooge soovitud tunne käesolevasse hetke, sest loomine toimubki just siin ja praegu. 

.

SOOVIDEPÕHISE REAALSUSLOOME PRAKTIKA

Universaalse kosmilise energiaga sidustamine1. Teadlikkus energia toimimisest

Valgusenergia on universaalne jõud, mis loob pidevalt vibreeriva nähtamatu võrgustikuna inimest ümbritsevat reaalsust. Oma soovidele saab veel suuremat jõudu ja väge anda, kui ühildute universaalse energiaga. Nii loote fookuse ja intensiivsuse, joondades ka enda energiad.

  • Energiaga sidustamiseks kõigepealt lõdvestu ja hinga sügavalt. Kujutle, kuidas universumi sügavusest laskub teisse särav valgevalgus. Lase valgusenergial ennast täita, ühildudes universaalse kõikehõlmava energia ja teadvusega.

2. Soovide sõnastamine. 

Teadvus on nagu inimese kontrollkeskus, informatsiooni saatja ja vastuvõtja. Saame oma mõttejõu abil ligi tõmmata seda, mida vajame, ning mõjutada sündmusi ja olukordi. Seega, saabki reaalsuseks see millele keskendume ja suuname tähelepanu.

  • Esitage oma soovid alati selges sõnastuses, olevikus, kindlas kõneviisis ning jaatavas vormis. Kõige parem, kui panete need kirja. Näiteks: «Mul on hästi tasustatud töö, mida tehes olen õnnelik ja rõõmus. » Sõnastamisel oleviku vormi kasutamine toob energia loomishetke, justkui oleks soovitu juba käes. Ärge kasutage tingivat kõneviisi ega sõnu «tahaksin» või «sooviksin», kuna see ei loo sobivat võnkesagedust.

Soovi südamest. Maivi artikkel ajakirjas Tervisetark3. Seisundi loomine südames. 

Selleks et ühineda kosmilise energiaga ja rakendada külgetõmbeseadust, on vaja viia soovid kõigepealt oma südamesse ja sealt edasi kogu kehasse. Oma kujutluses peate enda poolt ihaldatud seisundi muutma nii reaalseks, et hakkate kogu olemusega tunnetama selles olemist – et see juba kehtib ja et elate soovitud seisundis. Meil on vaja veenda oma sisetunnet, et see seisund ongi tõeline. Kui saavutame kokkuleppe oma pea, keha ja südamega, hakkamegi välja saatma signaali, mille järgi universaalne energia end joondab, ja universum saab meile vastata.

  • Kujutlege nüüd end oma soovi sisse, looge sellest oma meeltes justkui film. Tunnetage igas keharakus ja südames pisimatki tunnet, mis teid valdab, kui elate soovi täitumise hetkes. Kogege rõõmu või rahulolu ning lubage endal selles tundes olla. 

4. Uskumine ja tänulikkus. 

Soovide esitamisel on väga tähtis neisse uskuda, sest kui me ei usu, et soov võiks täituda, või ei usu, et oleme seda tulemust väärt, siis ei saa soovitu realiseeruda. Seepärast on vaja hoida loodud seisundit ja uskuda, et kõik on võimalik, ning lükata eemale kahtlused, hirmud ja ootused, mis madaldavat sagedust. Kui siiski märkate, et teie ja soovitu vahele jääb hirm, siis tuleb sellega tegeleda, et seda muuta. Niisiis, olge teadlikud kasutamaks kosmilist valgusenergiat enda hüveks ja mis oluline, ka teiste hüveks – mida jagate tingimusteta, mitmekordistub. Tänulikkusega suurendate kõike veelgi.

  • Manifesteerimise lõpetamiseks kujutlege, kuidas valgusenergia teist tagasi universumisse tõmbub. Laske ka oma soovil minna, sest see vabastab teie energiad. Kujutlege maanduseks ühendust maaga ja tänage kõige eest. Kui õige aeg on käes, saab teie soovist tegelikkus.
.

KUIDAS KRISTALLID TÖÖTAVAD JA SAAVAD MEID AIDATA?

Kristalliline aatomstruktuurÜldiselt usutakse, et kristallid tõmbavad ligi soovitud seisundeid, näiteks armastust või raha. Selgitan sageli, et kristall iseenesest seda ei tee. Tänu oma korrapärasele aatomstruktuurile resoneeruvad kristallienergiad sinus olevate mõtete ja tunnetega. Kui need ei ole tasakaalus, siis kristallid aitavad luua koherentse ehk harmoonilise sageduse, mille läbi vabanevad takistused, mis ei lase sul avaneda näiteks armastuse tundele või vastu võtta materiaalset küllust, kuna sinu energiaväljas on uskumusi, mis takistavad energial vabalt liikumast. Niisiis, kristallid on meie abilised, kes aitavad meil soovitud tundeseisundeid muuta ja läbi selle loome ise külluslikuma elu.

Pildil: Kristalli ehk mineraali aatomstruktuur. Teaduslikult nimetatakse vääris- või poolvääriskiviks tahket ainet, milles aatomid asetsevad korrapärases korduvas kolmemõõtmelises mustris ehk aatomvõres, mida nimetatakse kristallstruktuuriks. Kõik kivid või kivimid ei ole mineraalid - mineraaliks teeb ühe kivimi see, kui tal on kristallstruktuur.

Kristalliusk on ilus ja harmooniat loov. Loodus on loonud palju kristalle, kes meid heaolu seisundi saavutamisel aitavad ning igaüks teeb seda omal moel ja just talle omase iseloomuliku nüansiga:


Küllusekristallid tsitriin, püriit. Maivi TalvingGranaat
 
– küllusekivi äriliste tegevuste toetuseks ja rahavoogude suurendamiseks, aga ka suurendamaks kirge ja elujõudu. Aitab elada rõõmsalt, julgelt ja täiel rinnal. Suurendab vitaalsust, enesekindlust ja tegutsemistahet. Stimuleerib seksuaalenergia liikumist. Resoneerub südame- ja juurkeskusega.

Tsitriin - võimas manifesteerimise kristall, aidates võimendada positiivust, jõukust, edu ja kõike muud head. Tahtejõu suurendajana annab ideedele ja soovidele väge ning jõudu. Julgustab elama elu täisväärtuslikult ja ennast väärtustades, sest nii saad oma ellu luua seda, mida kõige enam soovid. Tsitriini teatakse kui kaupmeestele ja äritegevusele õnnetoovat kivi.

Pildil: püriit kuul, tsitriin, karneool, tiigrisilm, smaragd

Püriit - sarnasuse tõttu kullaga on püriit läbi aegade kutsutud kassikullaks ning peetud raha ja õnne sümboliks. Suurendab õnne, positiivsust ja rahaenergiat. Pane püriit rahakotti või oma töölauale, et toetada äritegevust, diplomaatiat ja edukas olemise tunnet. Võimsa energeetikaga kivi, suurendades vitaalsust, emotsionaalse jõudu, positiivset ellusuhtumist, enesekindlust ja usku iseendasse.

Tiigrisilm – õnnetooja kristall. Toetab sind eesmärkide saavutamisel, soovide manifesteerimisel ja äritegevuses. Oskab suurepäraselt luua küllust, eriti aga kõike rahaga seonduvat. Annab enesekindlust ja julgust otsustada, suurendab tahtejõudu, väärikust ja praktilist meelt. Tiigrisilmast on suur abi finants- ja äriliste otsuste langetamisel või kui ees seisavad keerulisemad läbirääkimised, kus on vaja teisi mõista. Kaitsekivi.

Serpentiinist Maivi KristallimandalaSerpentiin – aitab võimendada küllust ja seda ka materiaalsel tasandil. Toetab häid, harmoonilisi suhteid perekonnas ja tööl. Kaitsekivi. On väga hea energiaallikas - eluenergia chi suurendaja ja kundalini energia aktiveerija.

Pildil: Serpentiinist Maivi Kristallimandala

Oliviin ehk peridoot – kutsutakse küllusekiviks, tuues ellu jõukust, õnne ja armastust. Üks parimaid kristalle manifesteerimiseks ja soovidele jõu andmiseks. Kui vajad, et rahaenergia voolaks paremini, siis võta mind endale appi. Julgustab sind väljendama oma armastust ja rõõmu ning aitab näha ilu enda ümber. Tõstab meeleolu ja enesehinnangut, suurendab meeleselgust, kindlustunnet, heaolu ja rõõmutunnet.

Oranž aventuriin - suurendab loovust, optimismi ja positiivsust. Ergutab sind uskuma endasse, oma võimetesse ja unistustesse. Toetab sind otsuste tegemisel ja tugevdab juhiomadusi. Resoneerub päikesepõimikuga.

Roheline aventuriin - toetab elamist läbi südame. Võimendab armastustunnet ja vastastikust armastust perekonnas, kutsudes esile vastassugupoole sümpaatia. Aitab tuua ellu humoorikust, värskust ja rõõmsat meelt.

Kristallikomplekt Küllus & RahaKarneool - toetab sind soovide ja unistuste elluviimisel. Küllusekivina abistab edu saavutamist nii ärialal kui muudes valdkondades. Suurendab turvatunnet, enesekindlust ja hoiab su usku imedesse, et jõuaksid seeläbi oma tõelise minani.

Pildil: Kristallikomplekt "Küllus & Raha"

Sammalahhaat - külluse ja heaolu kivina toob tervist, sõprust, rikkust ja suurendab loovust. Samuti aitab sul paremini näha suuremat pilti oma rahaasjades ja avardada oma vaadet rahale – rahaenergia peab olema ringluses ja selleks, et saada, tuleb ka anda. Võimendab enesekindlust, tugevdab su positiivseid omadusi ja enesehinnangut.

Mäekristall – meistertervendaja ja visioonide looja. Võimendab selgust ja eesmärgikindlust. Puhastab ja tasakaalustab energiavälja täiuslikku seisundisse – ühendab vaimse füüsilisega. Suurepärase abiline kõikide elujuhtumite ja probleemide korral. Võimendab teiste kristallide energiaid ja puhastab neid.

Smaragd - võimas heaolu, tervise ja harmoonia looja. Küllusekivina aitan soovidel reaalsuseks saada, tõmban ligi soovitut ja võimendan rahavooge. Kingib sulle loovuse, vestlemisoskuse ja organiseerimisvõimed. Võimendab armastuseenergiat, avab ja tervendab sinu südamekeskuse. Võimendab armastust kahe inimese vahel.

Päikesekivi - aitab manifesteerida ja teostuda su soovidel, eelkõige neil, mis on sinu kõrgemaks hüveks. On sulle oma sisemise päikese ehk elujõu ja väe allikaks. Positiivse ja kaitsva kivina aitab tunda end tugeva, enesekindla ja edukana mistahes situatsioonis.

.

KUIDAS TEHA KRISTALLIMANDALAT ENDA TOETUSEKS?

Külluse loomise kristallimandalaEnne iga kristalli kasutamist puhasta kivim ja esita taotlus, mida soovid ja milles kristall saab sind aidata. Võid kristallidest teha koju küllusenurga või kanda neid endaga kaasas. Suurepärane lahendus on teha sobivate mineraalidega külluse loomise  kristallimandala nii nagu on lisatud pildil või lihtsamal moel viie kristalliga. Selleks aseta üks kristallidest keskele ja neli kristalli igasse ilmakaarde. Ühenda kristallid omavahel käega või kristallitipuga (nagu lõikaksid kooki), ühendades omavahel kõik kristallid läbi keskmise kristalli liikudes edasi-tagasi ja lõpetades kolme ringiga päripäeva. Aseta käed mandala kohale ja lausu taotlus. Nii saab kristallimandala aktiveeritud. Kristallimandala võib jääda seisma nii kauaks kuni tunned, et on vaja – mõneks päevaks või nädalaks. Aeg-ajalt puhasta mandalakristalle viirukisuitsuga, salvei või palo santo suitsuga, võid ka läbi käte suunata puhastavat valgusenergiat ning palu kristallidel loomist jätkata.

Hea teada! Kristallihaldjate põnevate tegemistega saab end kursis hoida kodulehelFacebookis või külastada Kristallihaldjate keskust ja kristallipoodi Nõmmel, aadressil Jaama 1a. Oled armastusega oodatud!

.

LOE LISAKS:

Intervjuu Maiviga Naisteleht Kalendrisse 2018 "Kuidas teha oma elu parim aasta" >

> Kuidas kristallide abil võimendada külluseteadvust ja luua soovitud elu? >

> Äripäevas ilmunud artikkel Kristallihaldjas Maiviga, kus ta räägib lähemalt mineraalide maailmast: klassifikatsioonist, kristallstruktuurist, hinna kujunemisest maailmaturul, kristallide valimisest ja paljust muust. Artikkel avaneb siit >

> Tule Maiviga Sri Lanka paradiisisaarele >

« Tagasi