Tule troopikapuhkusele SRI LANKA paradiisisaarele koos Maiviga!
Kategooria:

UUS! Sri Lanka võlureis & retriit "Paradiis minus eneses" veebruaris ja märtsis 2024. Loe lähemalt >

Sri Lanka Maiviga, Swastha Ayurveda Villa

.

Kas oled unistanud tervistavast puhkusest troopilisel paradiisisaarel, kus loodus on ehe ja puhas, soojast sinisest ookeanist, milles peituvad imekaunid korallid, elamisest ilusas villas, kus saad lõõgastuda meisterlikes ajurveeda hoolitsustes? Jah, see kõik ongi päriselt olemas ja ootamas sind ja/või su sõpa Sri Lankal, et anda oma kehale ja meelele üks tõeline restart ning täita end meelelise rahuloluga ja sooja särava päikesega.

Sri Lanka võlureise korraldab Kristallihaldjate looja ja terapeut Maivi Talving, kellele on see imekaunis saar saanud iga-aastaseks talvekoduks ja perenaisena Swastha Ayurveda Villas võõrustab ka kõiki tulijaid. Maivi koduleht www.holetta.ee/srilanka

.

INDIVIDUAALSED RÄNNAKUD

Kui soovid tulla Sri Lankale omapead või perega (kõrghooaeg on novembrist  kuni aprilli lõpuni), oled oodatud külla ja majutuma Maivi enda Swastha Ayurveda villasse väikeses Hikkaduwa linnakeses, mida peame koos ajurveeda Doktor Dickson Athukorala'ga.
.
Swastha Ayurveda Villas on 5 avarat ja ilusat külaliskorterit-apartmenti, rahulik olemine džungihäältes ja võimalus aiamajakeses ajurveeda hoolitsusteks. Külasliskorterid on terassiga, kööginurgaga ja vannitoaga, väga ilus lounge-ala koos väliköögiga on aias. Ilusa troopilise aiaga villa asub u 600 m kaugusel ilusast Hikkaduwa liivarannast, helesinise India ookeani kaldal.
.
.
Olen seal kohapeal olemas. Nii et kirjuta mulle julgelt, kui soovid küsida lisa või broneerida soodsamalt: maivi@kristallihaldjad.ee või Messingeris "Maivi Talving".
.

AVARDAVAD ELAMUSREISID GRUPIREISINA

Maivi Sri LankalSri Lanka võlureis & retriit "Paradiis minus eneses" veebruaris ja märtsis 2024. Loe lähemalt siit lehelt >

Olen teinud 10-14-päevaseid spirituaalseid rännakuid Sri Lankal 2015. aastast ja võõrustanud kokku 14 gruppi eestlasi. Alustuseks ütlen, et see ei ole tavaline turismireis, vaid need on armsad butiikreisid väikses 8-12 inimese seltskonnas, kes jagavad ühiseid väärtusi ning soovivad kogeda üht maad ja kultuuri sügavuti. Loome imesid ja rõõmu, kogeme ajurveedat, avastame kristalle ja mägesid, naudime sooja ookeani, troopilist loodust, värskeid puuvilju ja palju palju enamgi…

Ühendame erinevad õpitoad-praktikad, mõnusa rannapuhkuse soojas sinises ookeanis, väljasõidud kaunitesse looduslikult ja ajalooliselt kohtadesse, ajurveeda jumalikud hoolitsused ja tervislikud maitseelamused ning seda kõike toredate inimestega üheskoos!

Tea, et sellest rännakust saavad alguse suured ja väikesed imed, uued algused, tervenemised ja sõpruskonnad... Sel põhjusel jätkangi nende eriliste ja teistmoodi reiside tegemist paradiisisaarele Sri Lankale. Oled südamest oodatud ühinema!

Veebruari paradiisireisi juhendab maivi koos Ursula Zimmermanniga. Märtsi paradiisireisi viib Maivi läbi koos Lembit Jürgensoniga. Loome üheskoos ilusaid elamusi, keha ja meele tasandil armastust, rõõmu ja meelerahu. 

Veebruari ja märtsi reisikavad on erinevad ning külastame Sri Lanka erinevaid paikasid.

.

...

Hikkaduwa Maiviga Sri Lankal

Sri Lanka on imekaunis troopiline paradiisisaar India ookeanis, kus on säilinud mitmekesine ja ürgne loodus, laiuvad vihmametsad ja kaunid maastikud mägede, jõgede ja koskedega, ahvatlevad sinise läbikumava veega rannad ääristatult palmidega. Siin leiab iidseid linnu, budistlikke templeid, ajurveeda keskusi, rice & curry't, suurel hulgal võluvaid ja sõbralikke inimesi ning vääriskivide ehk kristallide kaevandusi. Ja mis peamine, tänu troopilisele kliimale on siin aastaringselt sooja umbes 30-kraadi, kuid kõrge õhuniiskuse tõttu on selles kerge olla. 

Elame ilusa aiaga Villas 10 min jalutuskäigu kaugusel India ookeanist. Vaikne linnaosa, looduse keskel. Majutus on 2-inimese külaliskorterites. Päevadesse jääb aega kohaliku eluga tutvumiseks ja sooja ookeani nautimiseks. Hommikuks ja lõunaks valmistatakse meile kohalikke tervislikke sööke ja pakutakse hõrke puuvilju, mis on lihtsalt nii head.

.

Worlds End Maiviga Sri Lankal

VÄLJASÕIDUD:

Päevad on täidetud põnevate ja toredate tegevustega, et kogeda paradiisi väljas ja sees. Teeme väljasõite Sri Lanka looduslikult kaunitesse kohtadesse – sõidame mägedesse, jõgedele ja koskedele, läheme safarile vaatama kuninglikke Sri Lanka elevante ja teeme kaasa pühalikke toiminguid budistlikes templites. Vahepeal lõõgastume ajurveeda hoolitsustes ning kes soovib, saab osaleda joogatundides, meditatsioonides ja erinevates keha-meele praktikates. Soovi korral saab tellida ka ajurveeda tervendava programmi. Sööme külluslikult ja tervislikult, tehes gurmeerännaku Sri Lanka maitsvasse toidumaailma. Tantsime ning tutvume kohaliku elu ja inimestega. Meie ulatame Sulle kandiku kuldsete kommidega, kust saad valida enda jaoks kõige meeliülendavamad võimalused unistuste puhkuse loomiseks.

Veebruari ja märtsi reisikavad on erinevad ning külastame Sri Lanka erinevaid paikasid. Loe lähemalt reisikava siit >

Päevadesse on pikitud lühemaid retkeid templisse, jõesafariks, kuukivi kaevanduse külastamiseks, merikilpkonnadega kohtumiseks.

Aega jääb kohaliku eluga tutvumiseks ja sooja ookeani nautimiseks. Hommikuks ja lõunaks valmistatakse meile kohalikke tervislikke sööke ja pakutakse hõrke puuvilju, mis on lihtsalt nii head. 

TÖÖTOAD & PRAKTIKAD

Igal reisil on temaatilised töötoad, meditatsioonid, tervendusseanss kristallidega. Teeme praktikaid, mis hoiavad meele heaolulainel.

Kõigile osalejatele on saabumisel TASUTA 2-OSALINE AJURVEEDA HOOLITSUSTE KOMPLEKT (kogu keha üldmassaazh imeliste õlidega JA õliprotseduur Shirodara kolmandasse silma) ajurveeda doktori Dr. Dickson Athukorala juhendamisel kohaliku Swastha Ayurveda keskuse poolt. Protseduure saab võtta veel lisaks ja soov korral saab ka lahendust oma terviseprobleemile.

REGISTREERIMINE JA MAKSUMUS

Osalustasu 1670 €. Osaluse kinnitab ettemaks 500 €.

Maksumus sisaldab kõike heaks ja paremaks olemiseks: majutust kaunis villas 2-inimese toas, kõiki väljasõite koos sissepääsupiletitega ja ööbimistega ilusa vaatega hotellides, lühemaid väljasõite, 3-4 töötuba ja tervendusseanssi, kõiki reisi tegevusi, 2,5-tundi erinevaid ajurveeda hoolitsusi, srilankalikke tervislikke hommiku- ja lõunasööke koos küllusliku puuviljavalikuga, minupoolset tõlget ja giiditeenust, transfeere lennujaama edasi-tagasi (kui lennuaeg langeb kokku reisikuupäevadega).

Lisatasu eest on lennupiletid, kindlustus, viisa (u 50€), söök väljasõitudel ja rannas, isiklikud ostud. 

- Registreeri oma tulek kirjutades: maivi.talving@gmail.com. Osalemise kinnitab ettemaks summas 500 eurot. Hilisema loobumise korral ettemaksu ei saa kahjuks tagastada, kuna see on seotud korralduslike kuludega. Ülejäänud osa tasumine on enne reisi või saabumisel sularahas ja selles lepime eraldi kokku.

Maiviga Sri LankaleLENNUPILETID


- Lennupiletid Sri Lankale ei kuulu reisihinna sisse. Sihtpunkt Colombo, Sri Lanka. 

Lennupiletite osas kirjuta Maivile, kui soovid tulla koos teistega.

Kui soovid tulla grupist eraldi, siis head portaalid soodsaimate piletite leidmiseks ja ostmiseks on: www.skyscanner.net, www.momondo.com, www.sky24.ee (eestikeelne teenindus), aga muidugi ka reisibürood, kes lennupileteid vahendavad. Jälgi ka www.reisidiilid.ee pakkumisi. Sihtpunkt on Colombo. Lennuaeg u 15-20 tundi.

VIISA. Lisandub viisa u 50 eurot, mille saab teha internetis. Piletite ja viisa puhul saan Sind aidata ja saadan vajalikud lingid.


VAATA SRI LANKA REISIPILTE FACEBOOKIS SIIN >

Maivi on Sri Lankal elanud ja veetnud talveajad ning teinud kuuel aastal Sri Lanka elamusreise gruppidele, 11 korral. Meid on ootamas kohapeal imetoredad inimesed ja oleme hoitud!

Lisainfo küsimiseks võid julgelt kirjutada maivi@kristallihaldjad.ee.

KOHTUME PARADIISIS!
Kristallihaldjas Maivi 


........
Maivist ja tema tegemistest lähemalt:
www.holetta.ee
www.kristallihaldjad.ee

Sri Lanka reis

« Tagasi