Tule troopikapuhkusele SRI LANKA paradiisisaarele!

Kategooria:

Kristallihaldjad Sri Lankal

Armas reisihuviline, kui soovid veelgi rohkem infot 2019 Sri Lanka reisiplaanide kohta jaanuarist aprillini, siis kirjuta mulle julgelt maivi@kristallihaldjad.ee.

....

Kas oled unistanud tervistavast puhkusest troopilisel paradiisisaarel, kus loodus on ehe ja puhas, soojast sinisest ookeanist, milles peituvad imekaunid korallid, elamisest ilusas villas, kus saad lõõgastuda meisterlikes ajurveeda hoolitsustes? Jah, see kõik ongi päriselt olemas ja ootamas sind ja/või su sõpa Sri Lankal, et anda oma kehale ja meelele üks tõeline restart ning täita end meelelise rahuloluga ja sooja särava päikesega. 

Sri Lanka võlureise korraldab Kristallihaldjate looja ja energiaterapeut Maivi Talving, kellele on see imekaunis saar saanud iga-aastaseks talvekoduks ja perenaisena Swastha Ayurveda Villas võõrustab ka kõiki omalkäel tulijaid. Maivi koduleht www.holetta.ee/srilanka

.

INDIVIDUAALSED RÄNNAKUD

Swastha Ayurveda VillaKui soovid tulla Sri Lankale omapead või perega (high season on novembri lõpust kuni aprilli lõpuni), oled oodatud külla ja majutuma Maivi enda villasse Hikkaduwa linnakesse, mida peame koos ajurveeda Doktor Dickson Athukorala'ga. Swastha Ayurveda Villas on 5 avarat ja ilusat külaliskorterit ehk apartmenti, rahulik olemine džungihäältes ja võimalus aiamajakeses ajurveeda hoolitsusteks. Ilusa troopilise aiaga villa asub u 600 m kaugusel ilusast Hikkaduwa rannast, India ookeani kaldal.
.
.
Olen seal kohapeal olemas jaanuarist aprillini. Nii et kirjuta mulle julgelt, kui soovid küsida lisa või broneerida: maivi@kristallihaldjad.ee, tel 5022540.
.

GRUPIREISID

Maivi Sri LankalOlen teinud selliseid 10-päevaseid spirituaalseid rännakuid Sri Lankal juba 4 aastat ja võõrustanud kokku 8 gruppi eestlasi. Alustuseks ütlen, et see ei ole tavaline turismireis, vaid need on armsad butiikreisid väikses 8-12 inimese seltskonnas, kes jagavad ühiseid väärtusi ning soovivad kogeda üht maad ja kultuuri sügavuti. Loome imesid ja rõõmu, kogeme ajurveedat, avastame kristalle ja mägesid, naudime sooja ookeani, troopilist loodust, värskeid puuvilju ja palju palju enamgi…

Tea, et sellest rännakust saavad alguse suured ja väikesed imed, uued algused, tervenemised ja sõpruskonnad... Sel põhjusel jätkangi juba viiendat aastat selliste eriliste ja teistmoodi reiside tegemist paradiisisaarele Sri Lankale. Oled südamest oodatud ühinema!

Ühendame erinevad õpitoad-praktikad, mõnusa rannapuhkuse soojas sinises ookeanis, väljasõidud kaunitesse kohtadesse ja kristallikaevandusse, ajurveeda jumalikud hoolitsused ja tervislikud maitseelamused ning seda kõike toredate inimestega üheskoos!

.

2019 REISIPLAANID:
.
Info täpsustub, kuid plaanin teha ühise reisi ja programmi veebruaris või märtsis 2019. Kui oled huviline esimesena infot saama ja sul on kuupäevades eelistusi, siis kirjuta mulle!
.
Reisi pikkuseks on kohapeal 10 päeva, lennuaegadega 12 päeva; (soovi korral võib saabuda ka varem või lahkuda hiljem). Loe altpoolt 2018 reiside kohta, et saada aimu, millised need on.
.

SRI LANKA

Hikkaduwa Maiviga Sri Lankal

Sri Lanka on imekaunis troopiline paradiisisaar India ookeanis, kus on säilinud mitmekesine ja ürgne loodus, laiuvad vihmametsad ja kaunid maastikud mägede, jõgede ja koskedega, ahvatlevad sinise läbikumava veega rannad ääristatult palmidega. Siin leiab iidseid linnu, budistlikke templeid, ajurveeda keskusi, rice & curry't, suurel hulgal võluvaid ja sõbralikke inimesi ning vääriskivide ehk kristallide kaevandusi. Ja mis peamine, tänu troopilisele kliimale on siin aastaringselt sooja umbes 30-kraadi, kuid kõrge õhuniiskuse tõttu on selles kerge olla. 

Elamine on PARADIISIS, kaunites villades Hikkaduwa linnakeses, 5-10 min jalutuskäigu kaugusel ookeanist. Vaikne ümbrus, looduse keskel, õigemini dzunglis. Päevadesse jääb aega kohaliku eluga tutvumiseks ja sooja ookeani nautimiseks. Hommikuks ja lõunaks valmistatakse meile kohalikke tervislikke sööke ja pakutakse hõrke puuvilju, mis on lihtsalt nii head.

.

Worlds End Maiviga Sri Lankal

2018 REISIDE TUTVUSTUS

- 7.-17. märtsil 2018: “Villapuhkus” – Rõõmu, külluse ja maagia loomine koos kristallide ja ajurveedaga. Elamine on PARADIISIS, kaunis villas Hikkaduwa linnakeses, u 900 m kaugusel ookeanist. Vaikne ümbrus, looduse keskel, õigemini dzunglis. Reisi ajal teeme lühemaid väljasõite ja ka pikema 3 päevase väljasõidu. Külastame muidugi kuukivi kristallikaevandust ja kristallireisil ka muid kristallidega seotud kohti, sõidame kaunil Maadu jõel ja sinises laguunis, sukeldume korallidesse, külastame võimsaid koski, elevante ja merikilponnasid, budistlikku Kandy Hambatemplit, vürtsitaimede aeda, teeistandust, teeme peatusi kaunites kohtades, et imetleda looduse ilu. Soovijad saavad minna öisele pilgrim- ehk palverännakule pühale mäele Adam's Peak tippu, kus võtame vastu päikesetõusu budistlikus mägitemplis. Ööbime miljoni-dollari-vaatega hotellis mägede tipus.

– 7.-17. veebruaril 2018: “Nature trip” – Spirituaalne ja seikluslik teekond mööda Sri Lankalt:
Maiviga Sri LankaleKoguneme mu enda Swastha Ayurveda villas, armsas Hikkaduwa linnakeses ookeani kaldal. Esimestel päevadel ajurveedatame, naudime head sööki, sooja ookeani ning valmistume 1-nädalaseks teekonnaks mööda Sri Lanka võrratut loodust ja kultuuri: Ella piirkonda koskedele ja mägedesse, kus külastame ka Litlle Adam's Peaki, päevase teekonna teeme Sinharaja vihmametsa ja seal olevatese koskedele, rändame Udawalawe loodusparki safarile elevantide elu vaatlema, võrratu vaadetega Horton Plains loodusparki ja World's End mägedele, Tangalle piirkonda ookeani kaldale ja muidugi budistliku templi tseremooniale. See rännak on looduses ja imekaunites kohtades matkamisega ning ööbimiskohad vahelduvad. Liigume ka kohalike bussidega ja rongiga mööda neid lõike mägedes, mille vaated on ahhetama-panevad. Tagasi saabume taas Hikkaduwasse. 

Maiviga Sri LankalePäevadesse jääb aega kohaliku eluga tutvumiseks ja sooja ookeani nautimiseks. Hommikuks ja lõunaks valmistatakse meile kohalikke tervislikke sööke ja pakutakse hõrke puuvilju, mis on lihtsalt nii head. Mõlemal reisil on söögid kahel korral päevas hinna sees.

TÖÖTOAD:
Igal reisil on temaatilised töötoad, meditatsioonid, tervendusseansid kristallidega. Töötubades õpime tundma võluvat mineraalide maailma ja teeme ka praktikaid, mis hoiavad meele heaolulainel, et luua küllusevoogu ja anda täiskäik oma unistustele. 

Kõigile osalejatele on saabumisel TASUTA 3-TUNNINE AJURVEEDA HOOLITSUSTE KOMPLEKT (kogu keha üldmassaazh imeliste õlidega, puhastav aurukapsel taimedega ja õliprotseduur shirodara kolmandasse silma) ajurveeda doktori Dr. Dickson Athukorala juhendamisel kohaliku Swastha Ayurveda keskuse poolt. Protseduure saab võtta veel lisaks ja soov korral saab ka lahendust oma terviseprobleemile.

REGISTREERIMINE JA MAKSUMUS
10-päevase reisi osalustasu enne 30. novembrit 2017 on 999 € ja pärast seda 1111 € (koos lennureisiga on reis 12 päeva). Osaluse kinnitab ettemaks 150 €.

Maksumus sisaldab kõike heaks ja paremaks olemiseks: elamist kaunis villas 2-inimese toas, kõiki väljasõite koos sissepääsupiletitega ja ööbimistega ilusa vaatega hotellides, päeva kohalike külakeses ja mägedes koos söökidega, 3-4 töötuba ja tervendusseanssi, kõiki reisi tegevusi, 3-tundi erinevaid ajurveeda hoolitsusi, srilankalikke tervislikke hommiku- ja lõunasööke koos küllusliku puuviljavalikuga, minupoolset tõlget ja giiditeenust, transfeere lennujaama edasi-tagasi (kui lennuaeg langeb kokku reisikuupäevadega).
- Registreeri oma tulek kirjutades: maivi@kristallihaldjad.ee. Osalemise kinnitab ettemaks summas 150 eurot. Hilisema loobumise korral ettemaksu ei saa kahjuks tagastada, kuna see on seotud korralduslike kuludega. Ülejäänud osa tasumine on enne reisi või saabumisel sularahas ja selles lepime eraldi kokku.

Maiviga Sri LankaleLENNUPILETID
- Lennupiletid Sri Lankale ei kuulu laagrihinna sisse. Sihtpunkt Colombo, Sri Lanka. 

Head portaalid soodsaimate piletite leidmiseks ja ostmiseks on: www.skyscanner.net, www.momondo.com, www.sky24.ee (eestikeelne teenindus), aga muidugi ka reisibürood, kes lennupileteid vahendavad. Jälgi ka www.reisidiilid.ee pakkumisi. Sihtpunkt on Colombo. Lennuaeg u 15-20 tundi. Soovitan otsida häid pakkumisi, pileti tavahind u 650-800€, kampaaniapakkumistega võib pileti saada soodsamalt u 550 euroga. Vali äraminekuks õhtune aeg alates kell 20.00st, et saabuda Sri Lankale kohale võimalikult varahommikul ja lahkumiseks vali võimalikult hiline kellaaeg alates kl 20.00.

Maiviga Sri LankaleNB! Soome reisibüroo TUI pakub otselende Helsingist uskumatu 9 tunniga! Vaata siit: http://www.tui.fi/lennot/. Eelmisel reisil kasutasid seda võimalust paljud ja see on tõesti väga mugav. Tsharterlendude hinnad muutuvad iga kuu järjest soodsamaks, reisi kestus 15 päeva, seega lisanduvad lisaööd). Juulikuu seisuga on lennupilt edasi-tagasi 720€, eelmisel kevadel langesid hinnad 450-ni. Vaata 2018 märtsi lendu siit.

NB! Kui on soov tulla varem või lahkuda hiljem, siis kõik on võimalik ja saan aidata korraldamisel!

VIISA. Lisandub viisa u 30 eurot, mille saab teha internetis. Piletite ja viisa puhul saan Sind aidata ja saadan vajalikud lingid.SRI LANKAST JA REISIDEST LÄHEMALT: http://www.holetta.ee/srilanka/

Reise juhendab Maivi Talving koos kohapealsete abilistega.

Maivi on Sri Lankal elanud ja veetnud talveajad ning teinud neljal aastal Sri Lanka temaatilisi reise gruppidele, 8 korral. Meid on ootamas kohapeal imetoredad inimesed ja oleme hoitud!

Lisainfo küsimiseks võid julgelt kirjutada maivi@kristallihaldjad.ee.

KOHTUME PARADIISIS!
Kristallihaldjas Maivi 


........
Maivist ja tema tegemistest lähemalt:
www.holetta.ee
www.kristallihaldjad.ee

Kristallilaager Sri Lankal

PILDID kevadisest Sri Lanka kristallilaagrist on vaatamiseks siin >

« Tagasi