"Olen tänulik iga päeva eest, mida saan avastada ja kogeda."

Kristallihaldjad

KRISTALLIHALDJATE KRISTALLIPOOD

Uued tooted

Kõik uued tooted

Tule troopikapuhkusele SRI LANKA paradiisisaarele koos Maiviga!
Kategooria:

UUS! Avatud on registreerimine uutesse 10-päevastesse Sri Lanka elamusreiside gruppidesse veebruaris ja märtsis 2025. Kirjuta otse Maivile: maivi.talving@gmail.com ja küsi julgelt lisainfot.

Sri Lanka Maiviga, Swastha Ayurveda Villa

.

Kas oled unistanud tervistavast puhkusest troopilisel paradiisisaarel, kus loodus on ehe ja puhas, soojast sinisest ookeanist, milles peituvad imekaunid korallid, elamisest ilusas villas, kus saad lõõgastuda meisterlikes ajurveeda hoolitsustes? Jah, see kõik ongi päriselt olemas ja ootamas sind ja/või su sõpa Sri Lankal, et anda oma kehale ja meelele üks tõeline restart ning täita end meelelise rahuloluga ja sooja särava päikesega.

Sri Lanka võlureise korraldab Kristallihaldjate looja ja terapeut Maivi Talving, kellele on see imekaunis saar saanud iga-aastaseks talvekoduks ja perenaisena Swastha Ayurveda Villas võõrustab kõiki tulijaid. Maivi koduleht www.holetta.ee/srilanka

.

INDIVIDUAALSED RÄNNAKUD

Kui soovid tulla Sri Lankale omapead või perega (kõrghooaeg on novembrist  kuni aprilli lõpuni), oled oodatud külla ja majutuma Maivi enda Swastha Ayurveda villasse väikeses Hikkaduwa linnakeses, mida peame koos ajurveeda Doktor Dickson Athukorala'ga.
.
Swastha Ayurveda Villas on 5 avarat ja ilusat külaliskorterit-apartmenti, rahulik olemine džungihäältes ja võimalus aiamajakeses ajurveeda hoolitsusteks. Külasliskorterid on terassiga, kööginurgaga ja vannitoaga, väga ilus lounge-ala koos väliköögiga on aias. Ilusa troopilise aiaga villa asub u 600 m kaugusel ilusast Hikkaduwa liivarannast, helesinise India ookeani kaldal.
.
.
Olen seal kohapeal olemas. Nii et kirjuta mulle julgelt, kui soovid küsida lisa või broneerida soodsamalt: maivi@kristallihaldjad.ee või Messingeris "Maivi Talving".
.

2024 AVARDAVAD ELAMUSREISID GRUPIGA

Maivi Sri LankalSri Lanka võlureis & retriit "Paradiis minus eneses" veebruaris ja märtsis 2024. Loe lähemalt siit lehelt >

Olen teinud 10-päevaseid spirituaalseid rännakuid Sri Lankal 2016. aastast ja võõrustanud kokku 14 toredat seltskonda. Alustuseks ütlen, et see ei ole tavaline turismireis, vaid need on armsad koosloomised väikses kuni 10 inimese seltskonnas, kes jagavad ühiseid väärtusi ning soovivad kogeda üht maad ja kultuuri sügavuti. Loome imesid ja rõõmu, kogeme ajurveedat ja külastame templeid, avastame kristalle ja mägesid, naudime sooja ookeani, troopilist loodust, värskeid puuvilju ja palju palju enamgi…

Ühendame erinevad õpitoad-praktikad, mõnusa rannapuhkuse soojas sinises ookeanis, väljasõidud kaunitesse looduslikult ja ajalooliselt kohtadesse, ajurveeda jumalikud hoolitsused, jooga & meditatsiooni ja tervislikud maitseelamused ning seda kõike toredate inimestega üheskoos!

Tea, et sellest rännakust saavad alguse suured ja väikesed imed, uued algused, tervenemised ja sõpruskonnad... Sel põhjusel jätkangi nende eriliste ja teistmoodi reiside tegemist paradiisisaarele Sri Lankale. Oled südamest oodatud ühinema!

Loome üheskoos ilusaid elamusi, keha ja meele tasandil armastust, rõõmu ja meelerahu. 

...

Hikkaduwa Maiviga Sri Lankal

Sri Lanka on imekaunis troopiline paradiisisaar India ookeanis, kus on säilinud mitmekesine ja ürgne loodus, laiuvad vihmametsad ja kaunid maastikud mägede, jõgede ja koskedega, ahvatlevad sinise läbikumava veega rannad ääristatult palmidega. Siin leiab iidseid linnu, budistlikke templeid, ajurveeda keskusi, rice & curry't, suurel hulgal võluvaid ja sõbralikke inimesi ning vääriskivide ehk kristallide kaevandusi. Ja mis peamine, tänu troopilisele kliimale on siin aastaringselt sooja umbes 30-kraadi, kuid kõrge õhuniiskuse tõttu on selles kerge olla. 

Elame ilusa aiaga Villas 10 min jalutuskäigu kaugusel India ookeanist. Hikkaduwa vaikne linnaosa, looduse keskel. Majutus on 2-inimese külaliskorterites. Päevadesse jääb aega kohaliku eluga tutvumiseks ja sooja ookeani nautimiseks. Hommikuks ja lõunaks/õhtuks valmistatakse meile kohalikke tervislikke sööke ja pakutakse hõrke puuvilju, mis on lihtsalt nii head.

.

Worlds End Maiviga Sri Lankal

VÄLJASÕIDUD:

Päevad täidame põnevate ja toredate tegevustega, et kogeda paradiisi väljas ja sees. Läheme Sri Lanka looduslikult kaunitesse kohtadesse – mägedesse, jõgedele ja koskedele, safarile vaatama kuninglikke Sri Lanka elevante ja teeme kaasa pühalikke toiminguid budistlikes templites. Vahepeal lõõgastume ajurveeda hoolitsustes ning kes soovib, saab osaleda joogatundides, meditatsioonides ja erinevates keha-meele praktikates. Soovi korral saab tellida ka ajurveeda tervendava programmi. Sööme külluslikult ja tervislikult, tehes gurmeerännaku Sri Lanka maitsvasse toidumaailma. Tantsime ning tutvume kohaliku elu ja inimestega. Meie ulatame Sulle kandiku kuldsete kommidega, kust saad valida enda jaoks kõige meeliülendavamad võimalused unistuste puhkuse loomiseks.

Veebruari ja märtsi reisikavad on erinevad ning külastame Sri Lanka erinevaid paikasid. Loe lähemalt reisikava siit >

Päevadesse on pikitud lühemaid retkeid templisse, jõesafariks, kuukivi kaevanduse külastamiseks, merikilpkonnadega kohtumiseks.

TÖÖTOAD & PRAKTIKAD

Igal reisil on temaatilised töötoad, jooga ja meditatsioonid, tervendusseansid. Teeme praktikaid, mis hoiavad meele heaolulainel.

Kõigile osalejatele on saabumisel TASUTA 2-OSALINE AJURVEEDA HOOLITSUSTE KOMPLEKT (kogu keha üldmassaazh imeliste õlidega JA õliprotseduur Shirodara kolmandasse silma) ajurveeda doktori Dr. Dickson Athukorala juhendamisel kohaliku Swastha Ayurveda keskuse poolt. Protseduure saab võtta veel lisaks ja soovi korral saab konsulteerida oma tervisemurest.


VAATA SRI LANKA REISIPILTE FACEBOOKIS SIIN >

Maivi on Sri Lankal elanud ja veetnud talveajad ning aastast 2015 on ta läbi viinud Sri Lanka elamusreise ja ühisloomisi 14 korral. 

Lisainfo küsimiseks võid julgelt kirjutada maivi.talving@gmail.com

KOHTUME PARADIISISAAREL!
Kristallihaldjas Maivi 


........
Maivist ja tema tegemistest lähemalt:
www.holetta.ee
www.kristallihaldjad.ee

Sri Lanka reis

« Tagasi