"Oled väärt kõige paremat ja õnnelikumat elu."

Kristallihaldjad

KRISTALLIHALDJATE KRISTALLIPOOD

Uued tooted

Kõik uued tooted

Tule troopikapuhkusele SRI LANKA paradiisisaarele koos Maiviga!
Kategooria:

Sri Lanka Maiviga, Swastha Ayurveda VillaKas oled unistanud tervistavast puhkusest troopilisel paradiisisaarel, kus loodus on ehe ja puhas, soojast sinisest ookeanist, milles peituvad imekaunid korallid, elamisest ilusas villas, kus saad lõõgastuda meisterlikes ajurveeda hoolitsustes? Jah, see kõik ongi päriselt olemas ja ootamas sind ja/või su sõpa Sri Lankal, et anda oma kehale ja meelele üks tõeline restart ning täita end meelelise rahuloluga ja sooja särava päikesega.

Sri Lanka võlureise korraldab Kristallihaldjate looja ja energiaterapeut Maivi Talving, kellele on see imekaunis saar saanud iga-aastaseks talvekoduks ja perenaisena Swastha Ayurveda Villas võõrustab ka kõiki omalkäel tulijaid. Maivi koduleht www.holetta.ee/srilanka

.

INDIVIDUAALSED RÄNNAKUD

Kui soovid tulla Sri Lankale omapead või perega (kõrghooaeg on novembrist  kuni aprilli lõpuni), oled oodatud külla ja majutuma Maivi enda Swastha Ayurveda villasse väikeses Hikkaduwa linnakeses, mida peame koos ajurveeda Doktor Dickson Athukorala'ga.
.
Swastha Ayurveda Villas on 5 avarat ja ilusat külaliskorterit-apartmenti, rahulik olemine džungihäältes ja võimalus aiamajakeses ajurveeda hoolitsusteks. Külasliskorterid on terassiga, kööginurgaga ja vannitoaga, väga ilus lounge-ala koos väliköögiga on aias. Ilusa troopilise aiaga villa asub u 600 m kaugusel ilusast Hikkaduwa liivarannast, helesinise India ookeani kaldal.
.
.
Olen seal kohapeal olemas. Nii et kirjuta mulle julgelt, kui soovid küsida lisa või broneerida soodsamalt: maivi@kristallihaldjad.ee või Messingeris "Maivi Talving".
.

AVARDAVAD ELAMUSREISID GRUPIREISINA

Maivi Sri LankalOlen teinud 10-14-päevaseid spirituaalseid rännakuid Sri Lankal juba 6 aastat ja võõrustanud kokku 11 gruppi eestlasi. Alustuseks ütlen, et see ei ole tavaline turismireis, vaid need on armsad butiikreisid väikses 8-12 inimese seltskonnas, kes jagavad ühiseid väärtusi ning soovivad kogeda üht maad ja kultuuri sügavuti. Loome imesid ja rõõmu, kogeme ajurveedat, avastame kristalle ja mägesid, naudime sooja ookeani, troopilist loodust, värskeid puuvilju ja palju palju enamgi…

Ühendame erinevad õpitoad-praktikad, mõnusa rannapuhkuse soojas sinises ookeanis, väljasõidud kaunitesse looduslikult ja ajalooliselt kohtadesse, ajurveeda jumalikud hoolitsused ja tervislikud maitseelamused ning seda kõike toredate inimestega üheskoos!

Tea, et sellest rännakust saavad alguse suured ja väikesed imed, uued algused, tervenemised ja sõpruskonnad... Sel põhjusel jätkangi juba 6. aastat selliste eriliste ja teistmoodi reiside tegemist paradiisisaarele Sri Lankale. Oled südamest oodatud ühinema!

Kui soovid tulla oma grupiga tegema joogalaagrit vmt, siis aitan sul kohapeal kõike korraldada ja kõge eest hoolt kanda. Meil on aias palmide keskel bungalow-joogasaal ilusa loodusvaatega.

.

2021 REISIPLAANID ON TULEKUL!
.
6.-19. märts 2020 REIS: Reisi pikkuseks on kohapeal 12 päeva, lennuaegadega 14 päeva; (soovi korral võib saabuda ka varem või lahkuda hiljem).
Korraldaja: Maivi Talving – Swastha Ayurveda Villa perenaine Hikkaduwas, Kristallihaldjate looja ja energiaterapeut, kes on sarnaseid retriite Sri Lankal korraldanud juba üle 5 aasta. 
...

Hikkaduwa Maiviga Sri Lankal

Sri Lanka on imekaunis troopiline paradiisisaar India ookeanis, kus on säilinud mitmekesine ja ürgne loodus, laiuvad vihmametsad ja kaunid maastikud mägede, jõgede ja koskedega, ahvatlevad sinise läbikumava veega rannad ääristatult palmidega. Siin leiab iidseid linnu, budistlikke templeid, ajurveeda keskusi, rice & curry't, suurel hulgal võluvaid ja sõbralikke inimesi ning vääriskivide ehk kristallide kaevandusi. Ja mis peamine, tänu troopilisele kliimale on siin aastaringselt sooja umbes 30-kraadi, kuid kõrge õhuniiskuse tõttu on selles kerge olla. 

Elame ilusa aiaga Swastha Ayurveda Villas 10 min jalutuskäigu kaugusel India ookeanist. Vaikne linnaosa, looduse keskel. Majutus on 2-inimese külaliskorterites. Päevadesse jääb aega kohaliku eluga tutvumiseks ja sooja ookeani nautimiseks. Hommikuks ja lõunaks valmistatakse meile kohalikke tervislikke sööke ja pakutakse hõrke puuvilju, mis on lihtsalt nii head.

.

Worlds End Maiviga Sri Lankal

VÄLJASÕIDUD:

Reisi ajal teeme lühemaid väljasõite ja ka kaks pikemat 2 päevast väljasõitu. Ujume võimsas koses, läheme džiipidega loomavaatlus safarile elevantidele külla, külastame omamoodi romantilist mägilinna Ellat, kus on teeistandused ja teeme kergema retke Little Adam's Peak'ile kaunite vaadete nautimiseks.

Teisel väljasõidul kohtume iidse Sri Lankaga - Dambulla kuldsete kaljutemplitega, Sigirija kaljukindlusega, külastame budistide peatemplit Kandy's.

Päevadesse on pikitud lühemaid retkeid templisse, jõesafariks, kuukivi kaevanduse külastamiseks, merikilpkonnadega kohtumiseks.

Aega jääb kohaliku eluga tutvumiseks ja sooja ookeani nautimiseks. Hommikuks ja lõunaks valmistatakse meile kohalikke tervislikke sööke ja pakutakse hõrke puuvilju, mis on lihtsalt nii head. 

TÖÖTOAD & PRAKTIKAD

Igal reisil on temaatilised töötoad, meditatsioonid, tervendusseanss kristallidega. Teeme praktikaid, mis hoiavad meele heaolulainel.

Kõigile osalejatele on saabumisel TASUTA 3-OSALINE AJURVEEDA HOOLITSUSTE KOMPLEKT (kogu keha üldmassaazh imeliste õlidega JA õliprotseduur Shirodara kolmandasse silma) ajurveeda doktori Dr. Dickson Athukorala juhendamisel kohaliku Swastha Ayurveda keskuse poolt. Protseduure saab võtta veel lisaks ja soov korral saab ka lahendust oma terviseprobleemile.

REGISTREERIMINE JA MAKSUMUS

Osalustasu 1400 €. Osaluse kinnitab ettemaks 200 €.

Maksumus sisaldab kõike heaks ja paremaks olemiseks 2 nädala jooksul: majutust kaunis villas 2-inimese toas, kõiki väljasõite koos sissepääsupiletitega ja ööbimistega ilusa vaatega hotellides, lühemaid väljasõite, 3-4 töötuba ja tervendusseanssi, kõiki reisi tegevusi, 2,5-tundi erinevaid ajurveeda hoolitsusi, srilankalikke tervislikke hommiku- ja lõunasööke koos küllusliku puuviljavalikuga, minupoolset tõlget ja giiditeenust, transfeere lennujaama edasi-tagasi (kui lennuaeg langeb kokku reisikuupäevadega).

Lisatasu eest on lennupiletid, kindlustus, viisa (u 30€), söök väljasõitudel ja rannas, isiklikud ostud. 

- Registreeri oma tulek kirjutades: maivi@kristallihaldjad.ee. Osalemise kinnitab ettemaks summas 200 eurot. Hilisema loobumise korral ettemaksu ei saa kahjuks tagastada, kuna see on seotud korralduslike kuludega. Ülejäänud osa tasumine on enne reisi või saabumisel sularahas ja selles lepime eraldi kokku.

Maiviga Sri LankaleLENNUPILETID


- Lennupiletid Sri Lankale ei kuulu reisihinna sisse. Sihtpunkt Colombo, Sri Lanka. Piletile võib arvestada u 550€.

Lennupiletite osas kirjuta Maivile, kui soovid tulla koos teistega.

Kui soovid tulla grupist eraldi, siis head portaalid soodsaimate piletite leidmiseks ja ostmiseks on: www.skyscanner.net, www.momondo.com, www.sky24.ee (eestikeelne teenindus), aga muidugi ka reisibürood, kes lennupileteid vahendavad. Jälgi ka www.reisidiilid.ee pakkumisi. Sihtpunkt on Colombo. Lennuaeg u 15-20 tundi. Soovitan otsida häid pakkumisi, pileti tavahind u 650-800€, kampaaniapakkumistega võib pileti saada soodsamalt u 550 euroga. Vali äraminekuks õhtune aeg alates kell 20.00st, et saabuda Sri Lankale kohale võimalikult varahommikul ja lahkumiseks vali võimalikult hiline kellaaeg alates kl 20.00.

Maiviga Sri LankaleVIISA. Lisandub viisa u 30 eurot, mille saab teha internetis. Piletite ja viisa puhul saan Sind aidata ja saadan vajalikud lingid.


VAATA SRI LANKA REISIPILTE FACEBOOKIS SIIN >

Märtsikuu reisi juhendab Maivi Talving koos kohapealsete abilistega.

Maivi on Sri Lankal elanud ja veetnud talveajad ning teinud kuuel aastal Sri Lanka elamusreise gruppidele, 11 korral. Meid on ootamas kohapeal imetoredad inimesed ja oleme hoitud!

Lisainfo küsimiseks võid julgelt kirjutada maivi@kristallihaldjad.ee.

KOHTUME PARADIISIS!
Kristallihaldjas Maivi 


........
Maivist ja tema tegemistest lähemalt:
www.holetta.ee
www.kristallihaldjad.ee

Sri Lanka reis

« Tagasi