"Usaldan ennast ja lasen elujõul voolata."

KRISTALLIHALDJATE KRISTALLIPOOD

Uued tooted

Kõik uued tooted

Kuidas kristalle kanda, puhastada ja programmeerida?
Kategooria:

Kristallide puhastamine ja laadimine 1Kristalle igapäevaselt kasutades ja kandes salvestavad nad endasse suure hulga meis olevat informatsiooni, kuna nad on elusolendid, neil on oma resonants ja teadvus. Seepärast on vajalik kristallide eest kanda hoolt, neid puhastada, salvestunud info maha laadida ning taastada nende algne energeetiline võimekus ja sära.

KUIDAS KRISTALLE KANDA?

Kui valid endale kristallide seast abilist, siis võib kokku panna sobivatest kristallidest komplekti või valida välja üks toetav kristall. Meie kodulehelt leiad nutika otsingu, kus saad valida sobivat kristalli oma vajadusest lähtuvalt >

Võid panna kivid taskusse, kotti, padja alla, öökapile või auguga kivid ühendada paela otsa ja kanda kaelas. Kristalle võib korraga koos kanda, üksteist nad ei sega, nad pigem toetavad ja võimendavad üksteise energiaid. Mida lähemal on kristall kehale, seda tugevam on mõju. Kindlasti tuleb kristalle puhastada, sest nad on väga head energia salvestajad ja muidu ei saa nad inimest enam nii hästi aidata, kui on nende võimuses.

 

KRISTALLIDE PUHASTAMINE JA LAADIMINE

Kristallide puhastamiseks on mitmeid erimooduseid. Toome siin välja lihtsamad võtted, mis laienevad suuremale osale mineraalidele. Kui oled mõned korrad puhastusvõtted läbi teinud ja leidnud endale sobivaima, muutub see peagi veelgi ladusamaks.

Kristalle saab puhastada ja laadida kõikide looduselementidega – veega, tulega, õhuga, maaga.

Kristalli puhastamise ja laadimise juures on oluline mõttes või kõva häälega öelda taotlus kristallile. Tee seda oma südamest tulenevalt.

Taotluse näidis: “Palun puhastu ja eemalda kõik ebavajalik energia. Taasta oma algolemus. Lae end puhta valguse ja armastusega. Tänan sind.”

Puhastamise ja laadimise viisid:

1. Veega puhastamine

Üks tõhus ja lihtne viis on kristalle puhastada veega. Hoia kristalle jooksva külma kraanivee all 1-2 minutit või tee seda looduslikus vees, näiteks vihmavees, allikavees või jõevoolus. Ütle puhastamise ja laadimise taotlus omale sobival viisil. Seejärel pühitse kristall ja soovi korral programmeeri.

Kui sul on tekkinud juba mitmeid kristallidest sõpru, siis võid neid kõiki koos vee all puhastada, näiteks asetades sõelale ja seejärel pannes kõik koos jooksva vee alla.

Osasid kristalle ei ole soovitav pikka aega vees hoida, kuna oma õrna või poorse mineraalikoostise tõttu võivad nad kaotada oma ilusa välimuse - näiteks seleniit, tselestiit ja türkiis.

2. Tulega puhastamine

Kristallide puhastamine tulegaTuli on üks parimaid elemente vanadest energiatest puhastamisel, mistõttu kasutatakse tuld ka paljudes muudes puhastusrituaalides. Hoia kristalli küünlaleegi kohal u 10-30 sekundit ja lausu puhastamise taotlus. Või aseta kristallid küünla lähedusse umbes 15 minutiks, võib ka kauem. Ütle samal ajal puhastamise ja laadimise taotlus omale sobival viisil. Seejärel pühitse ja soovi korral programmeeri.

3. Päikesevalgusega puhastamine

Kristalle puhastab ka päikeseenergia. Aseta kristallid päikese kätte kätte umbes 15 minutiks, võib ka kauem. Ütle puhastamise ja laadimise taotlus omale sobival viisil. Seejärel pühitse ja soovi korral programmeeri.

Väga pikaks ajaks ei tasu kristalle päikese kätte jätta, sest osad kristallid võivad päikesvalguse käes pleekides kaotada oma ilusa värvuse. Päikesevalgusele on eriti tundlikud fluoriidid.

4. Heliga puhastamine

Kristallide puhastamine heligaHeliga puhastamiseks sobivad väga hästi Tiibeti kellad ehk tshingsad ja helikausid, mis oma kaunite ülemhelidega puhastavad kristallid kiiresti liigsest infost ja energiast. Selleks aseta kristallid lauale ja helista kellasid kristallide kohal. Võid märgata, et esialgu kajavad kellad tuhmimalt, kristallienergiate korrastudes hakkavad ka kellad kõlavamalt helisema.

Ütle puhastamise ja laadimise taotlus omale sobival viisil. Seejärel pühitse ja soovi korral programmeeri.

5. Valgusega puhastamine

See on üks väga lihtne ja tõhus meetod, kui sul ei ole muid abivahendeid käepärast või eelistadki kasutada valgusenergiat. Valgusenergia on universaalne kosmiline energia, mille kõrged vibratsioonid taastavad ja tõstavad vibratsiooni. Lihtsalt kujusta kristall puhtasse Algallikast tuleva valguseenergia sisse. Soovi korral võid võtta selleks ajaks kristallid oma kätte, asetades teise peopesa kristalli kohale. Ütle puhastamise ja laadimise taotlus omale sobival viisil. Seejärel pühitse ja soovi korral programmeeri.

6. Teise kristalliga puhastamine

Kristallide puhastamine kristallidegaOn kristalle, kelle energiad sobivad teiste kristallide puhastamiseks ja laadimiseks. Väga head kristallid selleks on mäekristall, seleniit ja tsitriin. Selleks aseta puhastamist vajavad kristallid teise kristalli peale või ümber. Ehteid on väga mugav hoida näiteks seleniidist torni ümber. Samuti on seleniidist ja mäekristallist küünlajalad väga mugavad kasutada, kuna lisaks saab süüdata neis ka küünla, mis omakorda puhastab ja võimendab kristallienergiaid.

7. Suitsuga puhastamine

Kristalle saab puhastada viirukisuitsuga, salvei suitsuga või pühapuu Palo Santo lõhnapirruga. Tee pirruga kristallide kohale 8-kujulisi ringe ja lausu puhastamise taotlus. Eesti puudest on väga hea kristallide ja ruumide puhastamiseks kadakasuits.

  

KRISTALLIDE PÜHITSEMINE JA PROGRAMMEERIMINE

Peale kristalli puhastamist ja laadimist on hea teha kristallile pühitsus. Võta kristall oma peopesasse ja lausu talle taotlus. Seda võid teha oma südamest tulenevalt. Kui sul on mitmeid kristalle, siis võid pühitsuse kõigile kristallidele teha ka koos, asetades kristallid enda ette või võttes kätte ning lausudes neile kõigile koos taotluse kõva häälega või sõnadega mõttes.

Pühitsemise taotluse näidis: “Ma pühitsen su enda või Nime kõige kõrgemaks hüveks valguses ja armastuses. Tänan.”

Soovi korral võid kristallile anda kindla ülesande ja ta programmeerida seda ülesannet täitma. Selleks võta kristall peopessa ja tee talle soovitud taotlus südamest tulenevalt ja sõnastudes.

Programmeerimise taotluse näidis: “Ma programmeerin su …. eesmärgiks. Tänan.”

 

Kui sageli peab kristalle puhastama?

Kristallide hooldamist soovitame teha vastavalt kristalli kasutamise sagedusele ja vajadusele:

  • Kui kristallile ei ole antud kindlat ülesannet ja kannad teda kaasas lihtsalt toetajana, siis võib kivikest puhastada 2-3 nädala järel või 1 kord kuus.
  • Kui kasutad kristalli mõne oma probleemse olukorra või haiguse tervendamiseks, soovitame teda puhastada iga päev või vähemalt kord nädalas.
  • Kristallid, mida kasutad tervendusel on soovitav puhastada peale iga kristalliseanssi.
  • Kristallehteid, mis puutuvad kokku kehaga, soovitame puhastada igapäevaselt või siis kui tunned, et ehte vägi hakkab taanduma.

 

Armastusega, Sinu Kristallihaldjad

www.kristallihaldjad.ee

 

« Tagasi

Jäta kommentaar

* Nimi
* E-posti aadress (ei ole avalik)
* Kommentaar: