"Tähista elu! Iga jumala päev."

Kristallihaldjad

KRISTALLIHALDJATE KRISTALLIPOOD

Uued tooted

Kõik uued tooted

Kliendid meist

Liisi: "Kohe näha, et südamega loodud koht! Kristallipood on vägev ja inspireeriv, meeldivad teenindajad ja huvipakkuvad töötoad. Koolituste tuba on väga armas ja hubane, alati saab padja istumise alla ja teki ümber kui vaja. Koolitused käiks vist kõik läbi, kui vähegi ajaliselt sobiks."

Moonika: "See poekene Jaama tänaval on tõesti võrratu! Juba sinna sisenedes muutub enesetunne. Meie peres armastavad seda poekest kõik, alustades mu emast ja lõpetades pisipojaga, kes valis ise endale sealt "hea tuju kivi" ja alati kui tal jonn peale hakkab tulema, jookseb ta oma kivikese järele, haarab selle kõvasti pihku ja naeratab jälle:) 
Aitäh, et olemas olete Kristallihaldjad!"

Jana: "Imeline valgusest pakatav ja harmoniseeriv koht, kuhu võikski nautlema jääda!"

Maarit: "Lõpuks leidsin teie kristallipoe näol midagi, mis on täiesti minu jaoks loodud."

Galli: "Tõesti, väga vahva e-pood. Lihtne ja käepärane! Edu teile!"

Evelin: "Imeline valgusküllane pood, kuhu võib ennast unustada tundideks. Lisaks väga asjatundlikud müüjad, kes oskavad iga kivi kohta tema omadustest rääkida ja seda nii huvitavalt. Ootan juba oma järgmist külastust! Aitäh teile Kristallihaldjad, et olete sellise ilusa koha loonud."

Pirja: "E-pood üle vaadatud ja oskan ainult kiita! Ilus selge ja helge kujundus, asjad on lihtsalt leitavad, keel on korrektne, fotod head ja eriti tore, et kive saab igasuguste omaduste järgi sorteerida. Tegin oma konto ka ära. Edu teile!"

Jana: "Tõeliselt imearmsad tootekirjeldused e-poes. Head haldjalendu! Jõudke paljudeni!"

Piret: "Minu jaoks on teie poes kõik lihtne ja loogiline. Meeldis väga, et igale poole on lisatud lisainformatsiooni, õpetusi ja nõuandeid. Loen järjest kõike suure huviga."

Kaili: "Olen teie e-poe lehega väga rahul. Kõik on selgelt kirjas ja avastan teie lehelt iga päev midagi uut."

Urme: "Tänan Kristallihaldjaid, kes nii kauni kaardi on paki juurde pannud ja kiidan ka kiiret teenindust, sain paki 24 H-ga. Päev lihtsalt on kohe ilus, kui sellise kaardi saad. Päikest Teile kõigile ja olge ikka hoitud!"

Jaanika: "Te olete super inimesed! Olin meeldivalt üllatunud, kui lubasite postis purunenud saua asemal uue fluoriidisaua saata. Olen uue ja terve saua kätte saanud ja see on nii võimas ja fantastiline, täis energiat ja jõudu. Aitäh, aitäh, aitäh! Päikeselist kevadet!"

Ly: "Tere kristallihaldjad! Sain täna kätte tellitud kristallid ja kaasas oli väga positiivne ja mulle rõõmu pakkuv üllatus - kõigil kristallidel oli juures nimetus ja kirjeldus. See väike tähelepanek on suureks abiks! Olen teistest kohtadest ka kristalle tellinud, aga kuskilt ei ole sellist pisikest, kuid väga vajalikku liigutust tehtud! Aitäh hoolimast ja rõõmu igasse päeva!"

Marge: "Tere! Naudin praegu oma kaelakeed kaelas, millel küljes kolm kivi. Antud kividega sain ma tegelikult veel kaasa ühe lapsepõlve lõhna. Ei oska öelda, kas see tuleb lihvitud kividest või prinditud paberist:) Aga lõhn on täpselt selline nagu 13 aastat tagasi lapsepõlvas maal vanaema juures vesivärvidega joonistades - kõige armsaim ja puhtaim aeg. Aitäh Teile!"

Piret: "Suur tänu ilusate käevõrude eest. Nii kiire ja meeldiva teenindusega e-poest on soov ka tulevikus endale midagi meelepärast soetada. Ja aitäh kaunite soovide eest. Kõike kaunist."

Mari: "Suur aitäh! Nendest Kristallihaldjate käsitöö-käevõrudest saavad mu uued suured sõbrad uueks tööaastaks! Ma ei tea teilt ühtegi toodet, mis poleks mulle sobinud. Suure Prasioliit sõrmusega pidin kokku elama ja Roosa kvartsi sõrmus on tõsiselt vägev, et süda läheb vahel pahaks :D. Aga KÕIK on nii mõnus. Emale ka meeldis kuukivi käevõru väga! Jõudu Haldjatele!"

Täname ilusa tagasiside ja heade soovide eest! See on meie jaoks oluline, et Sul oleks meie poekeses hea, lihtne ja mugav ning et suutsime tuua rõõmu.

Aitäh Sulle! Sinu Kristallihaldjad

« Tagasi