KKK

KKK-KristallihaldjadKorduma kippuvad küsimused

.

Mis või kes on Kristallihadjad.ee?

Kristallihaldjate e-pood on loodud Eestis, kuid toome siia kokku kauneid mineraale kõikjalt maailmast. Toome Sinuni hoolikalt valitud kristallid ehk poolvääriskivid naturaalsel kujul. Juhul kui on tegemist inimese loodud kivimiga, siis märgime selle kirjeldusse.

Kristallihaldjad tegutsevad igapäevaselt koostöös kristallidega, jagades oma teadmisi ja oskusi inimestele erateraapiates, grupiseanssidena ja Sri Lanka reisidel. Loe Kristallihaldjate kohta lähemalt>

Tellimine

Kas Kristallihaldjatelt ostmiseks pean omama Kristallihaldjate kontot?

Ei pea. Osta saad ka kontot omamata. Sinu isiklik Kristallihaldja konto võimaldab osa saada püsiklientidele mõeldud soodustustest. Konto omaniku jaoks kõik täishinnaga tooted -5% soodsamad ja lisaks saad vaadata ka oma ostude ajalugu. 

Kui kiiresti Kristallihaldjatelt tellitud toode minuni jõuab?

DPD või Omniva pakiautomaati või postkontorisse tellitud toode jõuab Sinuni 2-4 tööpäeva jooksul.

Kristallimandalate tellimuse täitmise aeg on 10-14 tööpäeva, kuna iga mandala toodetakse ja pühitsetakse iga tellija jaoks eraldi.

Kui suur on toote tellimise postikulu?

Omniva pakiautomaati tellitud toote kohaletoimetamise tasu on 2,85 eurot ja ostudele alates 44 eurost on postikulu Eestis tasuta. Postkontorisse tellitud toote kohaletoimetamine maksab Sulle 4,80 eurot. NB! Eestisse postituseks vajab Omniva Eesti telefoninumbrit.

Kas ma saan täpsustada kristalli tellimusel oma erisoove?

Jah, saad. Kui soovid, et tellitud kristall oleks mõnes Sinu poolt valitud värvitoonis või kujus, siis kirjuta oma soov tellimuse vormistamisel kommentaaridesse. Kommentaarikasti leiad tellimuse vormistamisel nr. 1 sammust "Vormistan tellimuse". Arvestame Sinu sooviga kindlasti, kui soovitud kristall on olemas.

Kuidas saan tellida personaalse pühitsusega kristallimandala?

Kui soovid, et kristallimandala saaks personaalse pühitsuse konkreetsele inimesele või Sulle endale, siis märgi tellimuse juurde kommentaaridesse selle inimese nimi, kellele mandala läheb. Kommentaarikasti leiad tellimuse vormistamisel nr. 1 sammust "Tellimuse vormistamine". Kui Sa ei soovi pühitsust, siis tea, et mandala mõjub universaalselt ka ilma pühitsuseta.

Kristallimandalat mõõdus 30x35 cm on võimalik tellida nii postiautomaati kui postkontorisse. Mandalad suuremates mõõtudes 50x60 cm ja 70x80 cm postitatakse ainult postkontorisse. Kristallimandalate tellimuse täitmise aeg on u 10 tööpäeva.

Mandalaid on võimalik tellida ka suuremana, selleks saada kiri: maivi@kristallihaldjad.ee.

Kas saadate pakke ka välisriikidesse?

Saadame ikka. Hind on alates 8 eurot kuni 250 gr saadetise puhul Euroopasse. Välismaale saatmiseks palun vali tellimuse vormistamisel saatmismeetodiks "Välismaale tellimiseks" ja saada sihtriik e-posti aadressil info@kristallihaldjad.ee, et saaksime kokku leppida postituse ja lisatasu, mille saab hiljem maksta otse pangakontole. Välismaale tellimisele ei laiene tasuta postituse soodustus.

Kas ma saan tellida firma kaudu?

Jah, saad. Kõige mugavam on, kui teed firmale personaalse kasutajakonto koos vajalike juriidiliste andmetega. Tellimise vormistamisel ja tasumisel on Sul hiljem võimalik maksekeskkonnast välja printida arve. 

Kas ma saan tellida ka hulgi?

Hulgisoodustuste saamiseks pead Sa olema juriidiline isik. Miinimumostuks hulgisoodustuse saamiseks oleme sättinud u 250 eurot + km. Kirjuta meile oma soovist info@kristallihaldjad.ee või helista. Seejärel seadistame Sinu konto hulgikliendi staatusesse. Loe hulgimüügist lähemalt >

Soodustused

Mis soodustused Kristallihaldjate e-poes kehtivad?

Kristallihaldjate juures kehtivad kampaaniapõhised soodustused, kuupakkumised ja kupongide sooduskoodid. Lisaks on Kristallihaldja konto omanikule kõik täishinnaga tooted alati -5% soodsamad.

Kust saab kupongide sooduskoode?

Sooduskoodid on Kristallihaldjate koduleheküljele, uudiskirjadesse ja Facebook'i peidetud. Mida rohkem meie kodulehel ringi vaatad või uudiskirjale tähelepanu pöörad, seda suurem võimalus on Sul sooduskoodi otsa „komistada”.

Kuidas kasutada sooduskoodi?

Kui oled välja valinud sobiva toote ja selle ostukorvi lisanud, siis sooduskoodi saad kasutada tellimuse vormistamisel Ostukorvis. Sisesta sooduskoodi nimi „Kasuta sooduskupongi” lahtrisse ja vajuta nupule „OK”. Nii lihtne see ongi!

Millised tingimused sooduskoodidele kehtivad?

Sooduskoodid rakenduvad ainult täishinnaga toodetele, juhul kui kampaania tingimustes ei ole märgitud teisiti. Ühe ostu puhul saab kasutada ainult ühte sooduskoodi.

Maksmine

Milliseid maksevõimalusi Kristallihaldjad pakuvad?

Hetkel saad Kristallihaldjate e-poes tasuda maksemooduli kaudu enamlevinud pangalinkidega: Swedbank, SEB Pank, Coop Pank, LHV, Luminor jt. Maksmiseks kliki panga logol!

Samuti saad tasuda Visa ja MasterCard krediit- või deebetkaardiga.

Kui tekkis tõrge tasumisel läbi maksemooduli, kuidas ma siis saan tellimuse eest tasuda?

Kõik saab korda! Kui Sul ei õnnestunud makset erinevatel põhjustel teha, siis palun tee makse käsitsi otse Kristallihaldjad OÜ kontole EE167700771005596291. Kirjeks lisa tellimuse number (tähekombinatsioon). Saada meile otse tasumisel ka kiri info@kristallihaldjad.ee, et teaksime vaadata laekumist ja tellimuse vormistada.

Kas Kristallihaldjatele on võimalik tasuda arvega?

Firmale arve saamiseks soovitame teha firma jaoks personaalne konto vajalike juriidiliste andmetega. Nii saad oma konto kasutajaandmetest ja tellimustest printida välja arve pdf-kujul. Kui see ei õnnestu, siis kirjuta meile info@kristallihaldjad.ee.

Kas saan tooteid broneerida?

Tooteid broneerida ei ole võimalik. Kui Sul on konkreetne soov mõne kristalli või toote osas, siis kirjuta meile info@kristallihaldjad.ee.

Tagastamine

Kui ostetud toode ei sobi, kas saan selle tagastada?

Kui Sa avastad, et ostetud toode Sulle mis tahes põhjusel ei sobi, on Sul õigus toode tagastada 14 päeva jooksul. Toote tagastamiseks:

  • Saada meile tagastamise soov ja põhjendus e-posti teel info@kristallihaldjad.ee.
  • Peale meiepoolset vastust pane kaup teele hiljemalt 14 päeva jooksul paki teate saamisest. Peale 14 päeva möödumist tasuta tagastuskood ei kehti.
  • Tasuta tagastuskoodi leiad paki saabumise teavituse SMS-ist või e-kirjast. Toode tagasta samasse pakiautomaati ja võid kasutada sama pakendit.
  • Kui oleme Sinu asja tagasi saanud ning toode on ilma kasutamise tunnusteta, kanname kauba eest tasutud summa tagasi 10 päeva jooksul alates sellest, kui kaup on meieni jõudnud. 
  • Lisainfot tagastamise kohta loe Kasutustingimuste punktist 8 siit.

Ümbervahetamine

Kui ostetud toode ei sobi, kas saan selle ümber vahetada?

Kui ostetud toode on näiteks saanud transportimisel kahjustada või on kogemata sattunud ilmse defektiga toode (va looduslike mineraalide omapärast ja erinevusest tulenevad eripärad) - sel juhul on Sul võimalik toode ümber vahetada sama tootega tasuta 14 päeva jooksul paki teate saabumisest.

Kui soovid toote ümber vahetada mõne teise toote vastu või oled valesti mõõtnud käevõru jaoks randme ümbermõõdu ja soovid teises mõõdus käevõru (käevõrudel on täpsed ümbermõõdud toote juures) - sel juhul saad tagastada meile toote tasuta ja uuesti saatmise eest palume kanda postitasu 2,85 € otse Kristallihaldjad OÜ kontole EE167700771005596291. 

Minu konto

Kui turvaliselt on hoitud minu andmed, kui olen end kasutajaks registreerinud?

Tagame Sinu isikuandmete konfidentsiaalsuse ega edasta neid kolmandatele osapooltele. Meie teenus vastab kõrgetele turvanõuetele ning järgib Eesti pankade ja Kaardikeskuse väljatöötatud seadusi.

Unustasin Kristallihaldja konto salasõna, mis nüüd teha?

Kõik saab korda! Oma salasõna meeldetuletamiseks mine konto sisenemise lehele ja vajuta "Logi sisse" nupu all olevat "Unustasid oma salasõna?" nuppu. Sisesta lahtrisse sama e-posti aadress, millega varasemalt tegid Kristallihaldja konto ning vajuta nuppu "Saada". Saadame Sinu e-posti aadressile edasised juhised salasõna vahetamiseks.

Kuidas ma oma aadressi, salasõna jne muuta saan?

Logi sisse ning vajuta lehe päises olevat nuppu "Minu konto". Avanevas vaates saad "Muuda" nupu abil vajalikud muudatused ära teha.

Kõike on olemas külluses - küsi ja Sulle antakse!

« Tagasi