"Usaldan ennast ja lasen elujõul voolata."

KRISTALLIHALDJATE KRISTALLIPOOD

Uued tooted

Kõik uued tooted

Makseviisid

jaspis hõbeleht - kristallihaldjad

Makseviisid

E-poe ostude eest tasumine toimub Eesti pangalinkide kaudu (Swedbank, SEB Pank, LHV, Luminor, Coop, Citadele) või läbi Visa / Mastercard kaardimaksete.

Lisaks on võimalus teha makseid Soome, Läti ja Leedu pangalinkide kaudu.

Makseid töötleb Montonio Finance UAB. Maksete töötlemisel on Montonio eraldiseisev vastutav töötleja, kes edastab Kristallihaldjatele vaid infot makse õnnestumise kohta.

Pärast kauba eest tasumist vajutage palun kindlasti nupule „Tagasi kaupmehe juurde”.

Järelmaks e-poes

Kui Sa ei soovi maksta kogu summat korraga, pakume võimalust maksta hiljem või osamaksete kaupa. Pakume kahte erinevat järelmaksu makseviisi: ESTO 3 ja ESTO Maksa hiljem.

ESTO 3. Tasu 3 võrdses osas, ilma ühegi lisakuluta.

ESTO 3-osaline makseviis võimaldab tasuda kolme kuu jooksul kolme võrdse maksena.

  • Kiire ja mugav vormistamine
  • 0% intress. 0 € lisakulu
  • Tasuta ennetähtaegne tasumine

Lisa tooted ostukorvi, kinnita oma tellimus ning vali makseviisiks ESTO 3 ning digiallkirjasta mugavalt Smart-ID, Mobiil-ID või ID-kaardiga.

  • Tasudes enda ostukorvi maksumuse täies ulatuses ja õigeaegselt kolme kuu jooksul, siis ei lisandu ühtegi lisatasu.
  • Kuutasu kujuneb ostukorvi maksumuse jagamisel kolmeks võrdseks osaks.
  • ESTO 3 saavad taotleda kõik 18-70 aastased Eesti Vabariigi kodanikud.

Makseviisi pakub ja haldab ESTO AS.

Osta nüüd, saa tellimus kätte, aga maksa hiljem!

Kinnita tellimus kohe ja ESTO annab sulle 30 päeva lisaaega maksmiseks. Saa tellimus kätte ning maksa vastavalt enda soovile järgneva 30 päeva jooksul ilma ühegi lisanduva kuluta! Puudub intress. Puuduvad lisakulud. Makseviisi pakub ja haldab ESTO AS.

Küsimuste korral võta ühendust ESTO klienditoega aadressil info@esto.ee või külasta veebilehte esto.eu/ee. Telefon: (+372) 622 52 52

Kasulik teada! Järelmaksu makseviisi kasutamine on finantsotsus ning sellega kaasnevad riskid ja kohustused, mistõttu palume laenutoodete tarbimise vajaduse hoolikalt läbi mõelda. Juhul, kui teil ei õnnestu makseid tasuda lähtuvalt makseviisi graafikule, siis teie leping lõpeb ja teie võlgnevus ESTO AS ees loetakse ESTO arvelduskrediidilepingu alusel kasutusse võetud krediidiks ning lisanduvad arvelduskrediidilepingu kohaselt lisatasud.

« Tagasi