"Sinu vägi on piiramatu. Luba endale vabadust olla see, kes soovid."

Kristallihaldjad

KRISTALLIHALDJATE KRISTALLIPOOD

Uued tooted

Kõik uued tooted

KRISTALLISTUUDIO külastamine
Kategooria:

Armas kristallisõber!

Kui soovid tulla Kristallihaldjate kristallipoodi, siis palun helista ette 5655540 või kirjuta: info@kristallihaldjad.ee, et eelnevalt sobiv aeg kokku leppida!

Muidugi on Kristallihaldjate kodupood kristalle täis :) Seepärast oleme avanud oma koduuksed meie headele klientidele, et saaksite tulla kristallidele külla - teistmoodi ja koduselt. Siin on kõike palju rohkem kui e-poodi oleme jõudnud välja panna. 

Väekad ja erilised kingitused!

kristallipoodOn suures valikus looduslikest kristallidest käevõrusid, ripatseid ja kaelakeesid ning loomulikult võrratud Sri Lanka hõbeehted ja võluväega kristallimandala ehted.

On lihvitud ja lihvimata kristalle, kristallikomplekte, on sauasid, kuule, püramiide.

Kõike seda ka, mida näed meie e-poest https://kristallihaldjad.ee.

Samal ajal võid tulla meisterdama omale või sõbrale väekat käevõru! Meil on sadu poolvääriskividest helmeid ja Maivi juhendab sind kohapeal.

Kui soovite tulla grupiga tegema üritust 4-10 inimest ja teha mõnus elamus koos meisterdamise või kristalliseansiga või tervendava energiaseansina juhitud rännakuna, siis lepime sobivas ajas eelnevalt kokku. Meil on kaunis vaade merele, väga rahulik ja heade energiatega koht heaks olemiseks.

KUHU TULLA:
Asume Kiviaia tee 1, ilusas mereäärses Leppneeme külas Viimsis. Kui ilm on ilus, siis saad minna nautima ka kaunist loodust ja mereranda.

Tulla saab meie juurde autoga, jala, rattaga või vallabussidega nr V2, V6, V7A Viimsi keskusest (10 min) peatustesse Luhaääre või Mäe.

Kohapeal saab tasuda eelistatult sularahas, samuti ülekandega. Kõik soodustused kehtivad ka!

Küsimuste korral helista 5655540 või kirjuta info@kristallihaldjad.ee

Toreda kohtumiseni!
Kristallihaldjad

Kristallihaldjate Sri Lanka ehtekollektsioon Kristallihaldjate pood
Kodu-kristallipood Kodu-kristallipood
Kodu-kristallipood

.

« Tagasi