"Sinu unistused täituvad vastavalt tellimusele. Hoia usku ja ära kahtle."

Kristallihaldjad

KRISTALLIHALDJATE KRISTALLIPOOD

Uued tooted

Kõik uued tooted

« Tagasi

Roosa kvarts kristallipuu

Roosa kvartsina olen puhta tingimusteta armastuse kristall, toon su ellu armastust, harmooniat, rahu ja õnnetunnet. Annan lootust ja usku, ravin hingehaavu ja leevendan stressi. Õpetan elama õnnelikult läbi südame. Aitan suurendada armastust.

Roosa kvartsi kristallipuu kõrgus on 10 cm, laius 8 cm. Punutud vasktraadiga roosa kvartsi toorkivimile

Loe veel...

29,00 €

Lisage oma kommentaar

Roosa kvarts kristallipuu

Roosa kvarts kristallipuu

Roosa kvartsina olen puhta tingimusteta armastuse kristall, toon su ellu armastust, harmooniat, rahu ja õnnetunnet. Annan lootust ja usku, ravin hingehaavu ja leevendan stressi. Õpetan elama õnnelikult läbi südame. Aitan suurendada armastust.

Roosa kvartsi kristallipuu kõrgus on 10 cm, laius 8 cm. Punutud vasktraadiga roosa kvartsi toorkivimile

Lisage oma kommentaar

Kristallipuud kutsutakse ka küllusepuuks ja õnnepuuks. Aseta kristallipuu oma toas Feng shui bagua kaardi järgi sinna ruumi, mida soovid oma elus võimendada. 

Selleks, et aktiveerida kristallipuu energiaid, häälestades nad näiteks külluse vastuvõtmisele või armastuse suurendamisele, hoia puud vähemalt 30 sekundit oma käes ja esita oma taotlused. Aseta kristallipuu nähtavale kohale, et saaksid teda oma tähelepanuga täita ja kristalippu omakorda aitab võimendada ja puhastada energiate liikumist ruumis ja soovitud eluvaldkonnas.

Armastuse ja suhte energiate võimendamiseks aseta kristallipuu kodu armastusenurka, mis asub välisuksest vaadates paremal pool üleval nurgas. Feng shui järgi esindab seda tsooni element Maa. Tegemist on Maa elemendi yin avaldusega. Muud tähendused: abielu ja armastus, saamine ja vastuvõtmine, toitmine, kohanemine, tingimusteta leppimine, emalik hoolitsus, kõik suhte- ja partnerlusvormid, empaatiavõime. Armastuse ja suhete tsooni maagiline number on kaks.

Näiteks, kui soovid suurendada rahulolu, külluse, jõukuse ja raha juurdevoolu, siis aseta kristallipuu kodu küllusenurka. Küllusenurk asub kodu välisuksest sisse minnes üleval pool kõige vasakpoolsemas nurgas. Selle tsooni nimi on Tuul ning sarnaselt selle loodusnähtusega on ka raha ja rikkuse energiat raske püüda. Feng shui järgi esindab seda tsooni element Puu, see eluvaldkond kannab endas Puu stiihia jõudu ja omadusi. Raha ja rikkuse tsooni maagiline number on neli.

Roosa kvarts omadused: armastus, harmoonia, suhted, eneseväärtustamine, stress, hirmud, hingehaavad

Olen tingimusteta armastuse, harmoonia, hoolitsuse ja rahu kristall. Minu õrnad ja pehmed energiad täidavad armastusega sinu südame, füüsilise- ja energiakeha ning kiirgavad kogu ümbritsevasse ruumi. Vahendan kõikehõlmavat jumalikku armastuseenergiat - armastust ja austust iseenda, partneri, laste kui ka kogu inimkonna ja emakese Maa suhtes. Annan lootust ja usku kõigile, kes on minu läheduses.

Toon sulle õnnetunnet, sisemist rahu, romantilisi tundeid ning sensuaalsust. Õpetan sulle, kuidas end paremini armastada, väärtustada ning kuidas elada oma elu õnnelikult. Toidan armastust sinu sees ja tervendan südant. Kui su süda on terviklik, siis tunned end rõõmsa ja rahulikuna, et saaksid armastada ootusteta, tingimusteta ja klammerdumiseta.

Suhteid toetava kristallina tugevdan su olemasolevat suhet oma partneriga ning vajadusel taastan partneritevahelist usaldust ja harmooniat. Aitan tekkinud suhteprobleemides leida lahendusi, õpetades andeksandmist, muutumist ja minevikust lahtilaskmist. Kasuta mind ka siis, kui soovid ellu tõmmata armastust.

Kõrgema südamekeskuse kivina avan ja puhastan sinu südame ebavajalikest energiatest nagu pahameel, alaväärsuskompleks, viha, kibestumine, armukadedus ja hirm. Häälestan su armastuseenergiatele ja näitan, et armastuseallikas asub sinu enda sees. Õpetan armastust välja andma ja ka vastu võtma.

Emotsioonide tervendajana kujundan su tundemaailma pehmemaks ja avatumaks. Väga tugeva rahustava kivina tasakaalustan emotsioone ja tundeid. Toetan läbi südame elamist ja tõstan eneseusku.

Parandan õrnalt hingehaavu, südame- ja leinavalu ning leevendan stressi. Rahustades ja tasakaalustades energiavälja, olen asendamatu esmaabi kivi trauma-, kriisi- või paanikaolukordades. Õpetan armastama iseennast ja julgustan sind andestama nii endale kui teistele. Toetan sind tugevalt, kui teised sind arvustavad, aidates sul tunda end siiski turvaliselt, hoituna ja maailma suhtes avatuna.

Hoian sind noorusliku ja värskena. Väga hästi sobin lastele ja noortele - loon kaitstuse-, hoitusetunnet ja positiivset suhtumist.

Kvartsina on minu energiatel võime kaitsta erinevate kiirguste eest (elektromagnet- ja maakiirgus, veesooned jms) ja tõstan ruumi vibratsioonitaset.

Füüsiline tervendus: tervendav mõju südamele, verehaigused, leukeemia, vereringehäired, verevalumid, veresoonte ahenemine, kiirendab haavade paranemist, viljatus, luuvalu, astma, tursed, ishias, depressioon, unetus, rahutus, kaitseb naistel munasarju ja meestel munandeid, viljakus, stress, traumad, nooruslikkus, naharakkude uuenemine ja silub kortsukesi.

Energiakeskused: südametšakra, kõrgem südametšakra

Näärmed: härknääre ehk tüümus

Sodiaagimärk: Sõnn, Kaalud, Jäär

Planeet: VeenusPäike, Kuu

Element: tuli, vesi

Värv: roosa

Hea teada! Kui sul pole sama sodiaagimärk, siis vali sobiv kivi tema omaduste või meeldimise järgi. Siin ei ole vastunäidustusi, sest kristallienergiad resoneeruvad iga inimesega personaalselt, aidates tasakaalustuda just sellel, mida inimene parasjagu vajab.

17 Sama kategooria toodet: