"Olen tänulik iga päeva eest, mida saan avastada ja kogeda."

Kristallihaldjad

KRISTALLIHALDJATE KRISTALLIPOOD

Uued tooted

Kõik uued tooted

« Tagasi

Rubiin kristallimandala seinapilt

MINA OLEN RUBIINIST KRISTALLIMANDALA

"Armastan ja olen armastatud. Minus on kirge, sensuaalust ja elujõudu, et nautida elu täiel rinnal. Elan vabana piirangutest ja juhindun oma südametarkusest. Olen oma väes ja ilus rahul endaga just nii nagu olen."

Mandala valmimisaeg on u 7 päeva

Loe veel...

30x35 cm
50x60 cm
60x70 cm

Haldjahind:

35,83 €

Tavahind: 35,83 €

Loodud kristallimandalad aitavad inimeses korrastada energiaid tasakaaluseisundisse, et tekiks ruumi selguseks, rahuks ja tervenduseks. Kristallimandala on puhtaid valgusenergiaid vahendav väepilt inimesele, kodule, perekonnale või töökohale - ta avab ukse harmooniasse, häälestab armastusele ja rahule. Kõik kristallimandalad on pühitsetud.

Kristallimandalates ühendan:

* Valgusmustrid ja püha geomeetria tasakaaluseisundi loomiseks
* Kristallide ehk poolvääriskivide harmoonilised ja tervendavad energiad
* Afirmatsioonid ehk positiivsed enesesisendused muutmaks meeleseisundit ja mõttemustreid

 

Mandala püha geomeetria 

Igas kristallimandalas on aktiveeritud valgusmustrid. Tähelepanelikul vaatlusel võid märgata mandalas ka jumalikke olendeid. Juba iidsetest aegadest on mandalaid loodud kui ülima täiuslikkuse ja igaviku sümboleid, mis loob tunneli selle ja tulevase maailma vahel. Kristallimandala on valguskanaliks Algallikasse. Kõige põhilisem osa mandalas on ring - eluratas - mis on pöörleva maailma liikumatuse kese, kus leiame vaikuse ja meelerahu, kogedes ühtsust oma hinge ja Kõiksusega.

 

Kristallide tervendav vägi

Meie emake Maa on kasvatanud endas miljoneid aastaid kauneid mineraale ehk vääriskive. Maa on olnud väga tark ja meisterdanud igale kristallile erineva aatomvõre, mis kiirgab endast välja korrapärast harmoonilist energiavibratsiooni. Need sagedused resoneeruvad inimeses olevate energiatega ja tunnetega, korrastavad meie kehas sisalduva vee molekulaarset struktuuri ja seeläbi häälestavad soovitud meeleseisundile. Selle tulemusena tunneme, et meil on rohkem energiat, hea on olla, meel muutub rahulikuks ja rõõmsaks.

 

Elu tervendavad jaatused

Kristallimandalate afirmatsioonid aitavad luua positiivseid seisundeid iseendas. Nad on sinu abilised igaks päevaks. Afirmatsioonid on lihtsalt sõnastatud, olevikus ja kindlas kõneviisis esitatud taotlused ja enesesisendused, mis loovad uusi, tasakaalustavaid energiamustreid, häälestades meeleseisundi positiivseks ja aidates ümber programmeerida alateadvust. Kristallimandalid tehes tulevad iga mandala juurde oma afirmatsioonid. Olen nad loonud samas energias, mida kannab edasi mandalal olev poolvääriskivi. Kuna mõtetel, emotsioonidel ja sõnadel on oma energiasagedus, siis afirmeerides hakkame looma soovitud seisundit oma tähelepanu ja energia teadliku suunamisega. See muudab inimese võnkesageduse külgetõmbavaks seisunditele, mille saavutamist taotleme. See on kiirtee sinna, kuhu soovime jõuda ja kuidas soovime end tunda.

Kuidas kasutada?

Kristallimandala võib olla kodus seinal, kapil, töölaual või mujal toetamas sind või su pere. Mandalat võib kasutada ka meditatsiooniks enda vaimseks arenguks ja selguse saamiseks.

Lisalugemist: www.holetta.ee

Lisage oma kommentaar

Rubiin kristallimandala seinapilt

Rubiin kristallimandala seinapilt

MINA OLEN RUBIINIST KRISTALLIMANDALA

"Armastan ja olen armastatud. Minus on kirge, sensuaalust ja elujõudu, et nautida elu täiel rinnal. Elan vabana piirangutest ja juhindun oma südametarkusest. Olen oma väes ja ilus rahul endaga just nii nagu olen."

Mandala valmimisaeg on u 7 päeva

Lisage oma kommentaar

Kristallimandala saab personaalse pühitsuse.

Kristallimandala pilt on koos nime ja tekstiga, nagu on näidisel. Trükitud paksemale valgele 0,5 cm kapa-plaadile, et saaksid teibi või klambritega seinale kinnitada. Valmimisaeg on u 7 päeva.

E-poest saab tellida tervendava mandalapildi mõõtudes 30x35 cm, 50x60 cm, 60x70 cm. 

Suuremas mõõdus 80-150 cm tellimiseks kirjuta info@kristallihaldjad.ee. Võimalik on kristallimandalat tellida ka eritellimusena paberile (raamimiseks) või kangale või teistsuguse taustavärviga.

Võluväega Maivi Kristallimandalate valgusmustrid, kristallide harmoonilised energiad ja positiivsed taotlused häälestavad suuremale selgusele, armastusele ja meelerahule. Loe kristallimandalate mõjust ja kasutamisest >

RUBIINIST KRISTALLIMANDALA

Rubiinist kristallimandala üks võimas mandala väeka ja teadliku inimese toetuseks. Kristallimandalal olevad taotlused annavad aimu, milliseid imelisi energiaid ta vahendab.

Rubiin on olnud hinnatud kalliskivi läbi aegade oma võimsate omaduste ja kauni väljanägemise tõttu. Kirkad kumavad punased toonid teevad ta vastupandamatuks. Rubiini peetakse elujõu, sensuaalsuse ja energiakiviks. Ta on suurepärane energiate taastaja, kes hoiab meele puhtana ja positiivsena. Rubiini energiad suurendavad enesekindlust, vitaalsust ja seksuaalsust. Seksuaalenergiad on omakorda seotud meie loomingulisusega ja enese julge väljendusega.

Rubiin on jumaliku armastuse vahendaja ja looja. Ta laseb tunda end õnnistatult ja armastatuna. Võimendab kirge elu suhtes, et näha ilu enese ümber ja julgustab tegema neid asju, mida ülekõige armastame. Ta toob välja meie head tugevad omadused nagu julgus, enesekindlus ja tarkus - need omadused, mis aitavad meil nautida elu, anda ja võtta vastu.

Rubiinist kristallimandala toetab väga hästi ka ärilisi ettevõtmisi ja materiaalse tasandi külluse looomist. Samuti mõjub ta suhetele soodsalt, näiteks magamistoas.

Armastusega,

Maivi & Kristallimandalad

Kristallimandalate Facebooki leht >

30 Sama kategooria toodet: