"Sinu vägi on piiramatu. Luba endale vabadust olla see, kes soovid."

Kristallihaldjad

KRISTALLIHALDJATE KRISTALLIPOOD

Uued tooted

Kõik uued tooted

« Tagasi

Malahhiit kristallimandala seinapilt

MINA OLEN MALAHHIIDIST KRISTALLIMANDALA

"Ma usaldan iseennast ja elu. Lasen minna piiravatel mõttemustritel, hoiakutel ja kõikidel vanadel tunnetel, mis mind enam ei teeni. Ma avan end muutustele ja uutele võimalustele. Kulgen julgelt ja kindlalt oma eluteel. Olen kaitstud."

Mandala valmimisaeg on u 7 päeva

Loe veel...

30x35 cm
50x60 cm
60x70 cm

Haldjahind:

35,83 €

Tavahind: 35,83 €

Loodud kristallimandalad aitavad inimeses korrastada energiaid tasakaaluseisundisse, et tekiks ruumi selguseks, rahuks ja tervenduseks. Kristallimandala on puhtaid valgusenergiaid vahendav väepilt inimesele, kodule, perekonnale või töökohale - ta avab ukse harmooniasse, häälestab armastusele ja rahule. Kõik kristallimandalad on pühitsetud.

Kristallimandalates on ühendatud:

* Energeetilised valgusmustrid ja püha geomeetria tasakaaluseisundi loomiseks
* Kristallide ehk poolvääriskivide harmoonilised ja tervendavad energiad
* Afirmatsioonid ehk positiivsed enesesisendused muutmaks meeleseisundit ja mõttemustreid

 

Mandala püha geomeetria 

Igas kristallimandalas on aktiveeritud valgusmustrid. Tähelepanelikul vaatlusel võid märgata mandalas ka jumalikke olendeid. Juba iidsetest aegadest on mandalaid loodud kui ülima täiuslikkuse ja igaviku sümboleid, mis loob tunneli selle ja tulevase maailma vahel. Kristallimandala on valguskanaliks Algallikasse. Kõige põhilisem osa mandalas on ring - eluratas - mis on pöörleva maailma liikumatuse kese, kus leiame vaikuse ja meelerahu, kogedes ühtsust oma hinge ja Kõiksusega.

 

Kristallide tervendav vägi

Meie emake Maa on kasvatanud endas miljoneid aastaid kauneid mineraale ehk vääriskive. Maa on olnud väga tark ja meisterdanud igale kristallile erineva aatomvõre, mis kiirgab endast välja korrapärast harmoonilist energiavibratsiooni. Need sagedused resoneeruvad inimeses olevate energiatega ja tunnetega, korrastavad meie kehas sisalduva vee molekulaarset struktuuri ja seeläbi häälestavad soovitud meeleseisundile. Selle tulemusena tunneme, et meil on rohkem energiat, hea on olla, meel muutub rahulikuks ja rõõmsaks.

 

Elu tervendavad jaatused

Kristallimandalate afirmatsioonid aitavad luua positiivseid seisundeid iseendas. Nad on sinu abilised igaks päevaks. Afirmatsioonid on lihtsalt sõnastatud, olevikus ja kindlas kõneviisis esitatud taotlused ja enesesisendused, mis loovad uusi, tasakaalustavaid energiamustreid, häälestades meeleseisundi positiivseks ja aidates ümber programmeerida alateadvust. Kristallimandalid tehes tulevad iga mandala juurde oma afirmatsioonid. Olen nad loonud samas energias, mida kannab edasi mandalal olev poolvääriskivi. Kuna mõtetel, emotsioonidel ja sõnadel on oma energiasagedus, siis afirmeerides hakkame looma soovitud seisundit oma tähelepanu ja energia teadliku suunamisega. See muudab inimese võnkesageduse külgetõmbavaks seisunditele, mille saavutamist taotleme. See on kiirtee sinna, kuhu soovime jõuda ja kuidas soovime end tunda.

Kuidas kasutada?

Kristallimandala võib olla kodus seinal, kapil, töölaual või mujal toetamas sind või su pere. Mandalat võib kasutada ka meditatsiooniks enda vaimseks arenguks ja selguse saamiseks.

Lisalugemist: www.holetta.ee

Lisage oma kommentaar

Malahhiit kristallimandala seinapilt

Malahhiit kristallimandala seinapilt

MINA OLEN MALAHHIIDIST KRISTALLIMANDALA

"Ma usaldan iseennast ja elu. Lasen minna piiravatel mõttemustritel, hoiakutel ja kõikidel vanadel tunnetel, mis mind enam ei teeni. Ma avan end muutustele ja uutele võimalustele. Kulgen julgelt ja kindlalt oma eluteel. Olen kaitstud."

Mandala valmimisaeg on u 7 päeva

Lisage oma kommentaar

Kristallimandala saab personaalse pühitsuse.

Kristallimandala pilt on koos nime ja tekstiga, nagu on näidisel. Trükitud paksemale valgele 0,5 cm kapa-plaadile, et saaksid teibi või klambritega seinale kinnitada. Valmimisaeg on u 7 päeva.

E-poest saab tellida tervendava mandalapildi mõõtudes 30x35 cm, 50x60 cm, 60x70 cm. 

Suuremas mõõdus 80-150 cm tellimiseks kirjuta info@kristallihaldjad.ee. Võimalik on kristallimandalat tellida ka eritellimusena paberile (raamimiseks) või kangale või teistsuguse taustavärviga.

Võluväega Maivi Kristallimandalate valgusmustrid, kristallide harmoonilised energiad ja positiivsed taotlused häälestavad suuremale selgusele, armastusele ja meelerahule. Loe kristallimandalate mõjust ja kasutamisest >

MALAHHIIT KRISTALLIMANDALA

Malahhiit ei kõnetanud mind pikka aega. Vaatasin teda kui ilusat mineraali, aga sidet temaga ei tekkinud. Kristallidega töötades tean, et kui kristall endast märku ei anna ja ei suhtle, siis pole selles ajaperioodis meil teineteisele midagi jagada. Ootamatult võttis aga olukord teistsuguse pöörde ja kõigepealt tahtis malahhiit saada kristallimandalaks. Nii õppisingi ka teda lähemalt tundma. Kristallimandalaga kaasa tulnud taotlused annavad aimu, milliseid imelisi energiaid ta vahendab ja kuidas ta mõjub.

Loodus on lasknud malahiiti luues oma kunstnikuandel lennelda – teda iseloomustavad kaunid hele- ja tumerohelised sümmeetrilised mustrid ja triibud, mis teevad ta omanäoliseks ja kergelt äratuntavaks.

Malahhiidi kristallimandalal on öelda meile palju, vahendades justkui planeet Maa teadvust. Olen märganud, et peamiselt seostatakse malahhiiti südamekeskusega. Minu jaoks on tema tugevaks tööpiirkonnaks energiate tasakaalustamisel ka inimese juurkeskus ja ühenduse loomine maaga. Nii aitavad malahhiidi rahustavad energiad paremini usaldada ennast ja elu, luues suurema kindlustunde ja julguse edasi minna. Ta aitab lasta minna piiravatel mõttemustritel ja hoiakutel, hirmul, valul ja kõigel muul vanal, mis on oma aja ära elanud ja meid enam ei teeni ning läbi loovate lahenduste julgustab mõnusat kulgemist eluteel. Ja kui tunneme ennast oma elus kindlalt ja usalduses, siis oleme julgemad vastu võtma uusi võimalusi, tegema muutusi ja märkame elu külluslikku poolt, mis laseb avaneda südamel ja elada oma südamesoovide järgi.

Läbi aegade on malahhiiti kasutatud kaitsva talismanina, kuna ta tekitab inimese ümber energeetilise kaitsebarjääri. Tal on võime neelata endasse negatiivne energia, kahjulikud kiirgused ja hajutada elektromagnetkiirgust, nii et üks hea abiline ka mobiili- või arvutikiirguse hajutamiseks.

Samuti on malahhiit võimas abiline tervenduskivina, kuna toimib puhastavalt nii energeetilisel kui keha rakutasandil, aidates tugevdada immuunsust ja keha isetervenemise võimet. Võite näiteks proovida asetada kivi valu leevendamiseks haigele või valutavale kohale. Malahiidi puhul peab arvestama, et lisaks positiivsele energiale võimendab ta ka neid energiaid inimeses, mida me enda puhul ei taha tunnistada. Kuid see on tema viis tervendada, aidates seda osa endast näha, et saaksime selle ära muuta. Nii aitabki ta meil võtta vastuse oma elu eest enda kätesse hoolitsevalt toetades.

Artikkel malahhiidist ilmus ühes juunikuu ajakirjas Tervisetark. Kõiki ilmunud kristallijutukesi saad lugeda minu www.holetta.ee kodulehelt siit >

Armastusega,

Maivi & Kristallimandalad

Jälgi kristallimandalaid Facebooki lehel >

Seotud tooted

30 Sama kategooria toodet: