"Sinu unistused täituvad vastavalt tellimusele. Hoia usku ja ära kahtle."

Kristallihaldjad

KRISTALLIHALDJATE KRISTALLIPOOD

Uued tooted

Kõik uued tooted

« Tagasi

Tiigrisilm kristallimandala seinapilt

MINA OLEN TIIGRISILMAST KRISTALLIMANDALA

"Minus on tahe, jõud ja vägi. Ma kulgen kindlalt ja julgelt oma teel ning võtan vastu kogu külluse. Kõik mu elus kulgeb mulle parimal moel ja positiivselt. Ma usaldan iseennast ja elu. Olen kaitstud ja hoitud."

Mandala valmimisaeg on u 7 päeva

Loe veel...

30x35 cm
50x60 cm
60x70 cm

Haldjahind:

35,83 €

Tavahind: 35,83 €

Loodud kristallimandalad aitavad inimeses korrastada energiaid tasakaaluseisundisse, et tekiks ruumi selguseks, rahuks ja tervenduseks. Kristallimandala on puhtaid valgusenergiaid vahendav väepilt inimesele, kodule, perekonnale või töökohale - ta avab ukse harmooniasse, häälestab armastusele ja rahule. Kõik kristallimandalad on pühitsetud.

Kristallimandalates ühendan:

* Valgusmustrid ja püha geomeetria tasakaaluseisundi loomiseks
* Kristallide ehk poolvääriskivide harmoonilised ja tervendavad energiad
* Afirmatsioonid ehk positiivsed enesesisendused muutmaks meeleseisundit ja mõttemustreid

 

Mandala püha geomeetria 

Igas kristallimandalas on aktiveeritud valgusmustrid. Tähelepanelikul vaatlusel võid märgata mandalas ka jumalikke olendeid. Juba iidsetest aegadest on mandalaid loodud kui ülima täiuslikkuse ja igaviku sümboleid, mis loob tunneli selle ja tulevase maailma vahel. Kristallimandala on valguskanaliks Algallikasse. Kõige põhilisem osa mandalas on ring - eluratas - mis on pöörleva maailma liikumatuse kese, kus leiame vaikuse ja meelerahu, kogedes ühtsust oma hinge ja Kõiksusega.

 

Kristallide tervendav vägi

Meie emake Maa on kasvatanud endas miljoneid aastaid kauneid mineraale ehk vääriskive. Maa on olnud väga tark ja meisterdanud igale kristallile erineva aatomvõre, mis kiirgab endast välja korrapärast harmoonilist energiavibratsiooni. Need sagedused resoneeruvad inimeses olevate energiatega ja tunnetega, korrastavad meie kehas sisalduva vee molekulaarset struktuuri ja seeläbi häälestavad soovitud meeleseisundile. Selle tulemusena tunneme, et meil on rohkem energiat, hea on olla, meel muutub rahulikuks ja rõõmsaks.

 

Elu tervendavad jaatused

Kristallimandalate afirmatsioonid aitavad luua positiivseid seisundeid iseendas. Nad on sinu abilised igaks päevaks. Afirmatsioonid on lihtsalt sõnastatud, olevikus ja kindlas kõneviisis esitatud taotlused ja enesesisendused, mis loovad uusi, tasakaalustavaid energiamustreid, häälestades meeleseisundi positiivseks ja aidates ümber programmeerida alateadvust. Kristallimandalid tehes tulevad iga mandala juurde oma afirmatsioonid. Olen nad loonud samas energias, mida kannab edasi mandalal olev poolvääriskivi. Kuna mõtetel, emotsioonidel ja sõnadel on oma energiasagedus, siis afirmeerides hakkame looma soovitud seisundit oma tähelepanu ja energia teadliku suunamisega. See muudab inimese võnkesageduse külgetõmbavaks seisunditele, mille saavutamist taotleme. See on kiirtee sinna, kuhu soovime jõuda ja kuidas soovime end tunda.

Kuidas kasutada?

Kristallimandala võib olla kodus seinal, kapil, töölaual või mujal toetamas sind või su pere. Mandalat võib kasutada ka meditatsiooniks enda vaimseks arenguks ja selguse saamiseks.

Lisalugemist: www.holetta.ee

Lisage oma kommentaar

Tiigrisilm kristallimandala seinapilt

Tiigrisilm kristallimandala seinapilt

MINA OLEN TIIGRISILMAST KRISTALLIMANDALA

"Minus on tahe, jõud ja vägi. Ma kulgen kindlalt ja julgelt oma teel ning võtan vastu kogu külluse. Kõik mu elus kulgeb mulle parimal moel ja positiivselt. Ma usaldan iseennast ja elu. Olen kaitstud ja hoitud."

Mandala valmimisaeg on u 7 päeva

Lisage oma kommentaar

Kristallimandalad saavad personaalse pühitsuse.

Kristallimandala pilt on koos nime ja tekstiga, nagu on näidisel. Trükitud paksemale valgele 0,5 cm kapa-plaadile, et saaksid teibi või klambritega seinale kinnitada. Valmimisaeg on u 7 päeva.

E-poest saab tellida tervendava mandalapildi mõõtudes 30x35 cm, 50x60 cm, 60x70 cm. 

Suuremas mõõdus 80-150 cm tellimiseks kirjuta info@kristallihaldjad.ee. Võimalik on kristallimandalat tellida ka eritellimusena paberile (raamimiseks) või kangale või teistsuguse taustavärviga.

Võluväega Maivi Kristallimandalate valgusmustrid, kristallide harmoonilised energiad ja positiivsed taotlused häälestavad suuremale selgusele, armastusele ja meelerahule. Loe kristallimandalate mõjust ja kasutamisest >

TIIGRISILM KRISTALLIMANDALA

Tiigrisilm on suurepärane kristallimandala toetuseks inimesele endale või kodule hoidjaks. Kristallimandalaga kaasa tulnud taotlused annavad aimu, milliseid imelisi energiaid ta vahendab ja kuidas ta mõjub.

Tiigrisilma energia on soe ja turvaline. Seest siiruviiruline, pealt kullakarvaline – just selline ongi kuldkollaste ja pruunide vöötidega tiigrisilm. 

Positiivse ja maandava energiaga tiigrisilma kristallimandala on suurepärane enesekindluse, sisemise jõu ja väe tugevdaja, mis teeb temast väga hea isikliku väekivi. Tal on võime kaitsta teiste inimeste halbade mõtete ja soovide eest, transformeerida muremõtteid ja alateadvuses peituvaid hirme. Kui teil on keerulisem eluperiood või olukord, aitab ta vaadata asjadele praktilise ja loogilise pilguga ning lahendada konflikte ilma liigse draamata. 

Tiigrisilma efektne välimus ja energeetilised omadused meenutavad tiigrit ennast - tugev, julge ja dünaamiline. Kristallitervendustel on tiigrisilm end näidanud ääretult sooja, rahuliku ja mõnusalt turvalise energiaga kivina, nii et hiljem ei taha temast loobuda. Seepärast on temast saanud üks mu lemmikuid, sättides tiigrisilma endale kaela neil päevadel, kui vajan tugevamat toetust, turvatunnet ja sooja pai.

Läbi aegade on tiigrisilm tuntud kui hea kaitsekivi ja õnnetooja, mistõttu armastati teda kanda amuletina või ehtena. Eks tema valvsa silma all saab tunda end enesekindlamana, julgemana ja rahulikult valmistuda edasiseks. Tema tasakaalustavad energiad suurendavad meis tahtejõudu, otsusekindlust, väärikust ja praktilist meelt. Läbi nende isikuomaduste tugevdamise aitab tiigrisilm ka soovidel paremini realiseeruda, toetab eesmärkideni jõudmisel, saavutada edu ja luua rahalist küllust. Kõik see kokku meeldib väga meestele ja neid kohe tõmbab tiigrisilma poole, isegi siis, kui nad ei tea eelpool öeldust midagi.

Tiigrisilma positiivne energia avab meis peituvaid andeid, suurendab loovust ja tunnetust. Ta aitab näha uusi võimalusi muutusteks, minna elus edasi enesekindlalt ja julgelt.

Artikkel ja mandala tiigrisilmast ilmusid ajakirjas Tervisetark. Kõiki ilmunud kristallijutukesi saad lugeda minu www.holetta.ee kodulehelt >

Armastusega,

Maivi & Kristallimandalad

Jälgi kristallimandalaid Facebooki lehel >

30 Sama kategooria toodet: