"Sinu vägi on piiramatu. Luba endale vabadust olla see, kes soovid."

Kristallihaldjad

KRISTALLIHALDJATE KRISTALLIPOOD

Uued tooted

Kõik uued tooted

« Tagasi

Ametüst Kaitseingel. Kollektsiooniväärtusega geood

See väga eriline ja ainulaadne ametüstist geood Kaitseingel on kollektsiooniväärtusega. Eestisse jõudis ühest Saksamaa erakollektsioonist ja enne seda elas ta Uruguays Lõuna-Ameerikas. Kristallihaldjaid on teda hoidnud 7 aastat - nüüd on aeg Kaitseinglil tõusta lendu ja leida üles see inimene, koht või kodu, kus ta saaks oma missiooni jätkata ning kus teda osataks hinnata.

Kirjeldus allpool

Loe veel...

4 888,00 €

Ametüst on violetse värvusega kvartsi erim. Lillakas-violetse värvuse on ta saanud raualt, mangaanilt ja titaanilt.

Levinumad leiukohad: Brasiilia, India, Venemaa, Sri Lanka, Ida-Aafrika, Mehhiko, Uruguai, USA ja Kanada

Ametüst tuleneb kreeka keelest ja tähendab “mitte-purjus". Vanas Kreekas joodi veini ametüstpokaalidest või pandi ametüst veini sisse, kui sooviti end kaitsta purjujäämise eest.

Vanas Kreekas ja Roomas kanti ametüsti koos pronksiga, et kaitsta end kurjuse vastu ja usuti, et kui juua ametüstist tassist, siis aitab see leevendada kurbust ja kurjust.

Ametüsti on kasutatud juba iidsetest aegadest erinevate maagiliste rituaalide läbiviimiseks ja loitsude tegemiseks. Kivi hoiti ennustusvahendite, kaartide, taimede või ruunikivide juures, et suurendada läbiviija sisemist energiat ja selgeltnägemise võimet. Samuti kasutati ametüsti jõukusega seotud maagias, kuna üks kivi valitsejatest on Jupiter, kes soodustab ärile edu toomist.

Arvati, et kui märja ametüstiga hõõruda nägu, siis aitab see vabaneda vistrikest ja nahahaigustest.

Ametüst on väga hea kristall peavalude ja kurnatuse korral. Aseta ametüst laubale ja puhka vähemalt 15 minutit.

Unehäirete ja halbade unenägude korral pane ametüst ööseks padja alla. Ühe ametüsti padja all poetamine ja kristallile palve esitamine, võiks kuuluda sinu iga õhtuse magamaminemise rituaali juurde.

Kui soovid vabaneda argimuredest ja pingetest, siis hoia ametüsti vasakus käes, hinga rahulikult ja sügavalt. Palu ametüstil aidata endast välja voolata kõikidel muredel ja pingetel, asendades need rahu ja lõõgastust toovate energiatega. Tee seda nii kaua kuni tunned, et vajad. Kindlasti puhasta kristall pärast iga sellist tegevust.

Ametüst kobar on väga hea ruumi energiate puhastaja, rahustades samas meelt ja emotsioone. Võid kasutada geoodi või küünlaalust. Samuti võid kasutada ruumi ja enda auravälja puhastamiseks, pingete leevendamiseks ametüsti koos valge küünlaga, asetades kivi küünla lähedale, ja sandlipuu või salvei viirukit.

Kui oled mees ja tunned puudust naiste tähelepanust või naise armastusest, siis kanna ametüsti kivikesena kaasas või ripatsina, et meelitada enda ellu heade naiste armastust. Hoia meeles öelda kivikesele oma soov.

Oma armastuse kinnitamiseks parnerile soovitame kinkida ametüst südame, mis on seatud hõbedasse, et võimendada mehe ja naise pühendumist teineteisele ja omavahelist armastust.

Minnes reisile, võta ametüst endale kaitsetalismaniks, sest ta kaitseb ohtude, varguse ja vigastuse eest.

Ametüstist kristallvarras või tipp on suurepärane tööriist kristallitervendusel saavutamaks kiiret tasakaalustumist ja haiguskolde tervendamist. Teadaolevalt on ametüst violetse tervenduskiire vahendaja.

Ametüst kristallvõre (koosneb 6 tipust) mandalana või kristalliteraapias on võimsamaid rahustajaid ja toob sügava lõõgastuse.

Ametüst lihvitud või lihvimata kivina on väga hea kristall kristallivee tegemiseks, korrastades vee molekulaarset struktuuri ning luues meelerahu, selgust ja harmooniat:

1. Vali välja sobiv kristall. Pese ja puhasta kristall näiteks küünlatule kohal, heliga, taotlusega või päikese ja kuu valgusega.
2. Pane klaaskannu sisse üks või mitu kristalli ja vala peale külm vesi. Lase seista vähemalt 15 minutit.
2. Aseta käed ümber kannu või selle kohale ja õnnista vett sõnadega "Ole õnnistatud". Võid anda kristalliveele lisaks oma taotluse, hea sõna või soovi. Tervistav vesi ongi valmis! Loe lähemalt meie blogist.

Lisage oma kommentaar

Ametüst Kaitseingel. Kollektsiooniväärtusega geood

Ametüst Kaitseingel. Kollektsiooniväärtusega geood

See väga eriline ja ainulaadne ametüstist geood Kaitseingel on kollektsiooniväärtusega. Eestisse jõudis ühest Saksamaa erakollektsioonist ja enne seda elas ta Uruguays Lõuna-Ameerikas. Kristallihaldjaid on teda hoidnud 7 aastat - nüüd on aeg Kaitseinglil tõusta lendu ja leida üles see inimene, koht või kodu, kus ta saaks oma missiooni jätkata ning kus teda osataks hinnata.

Kirjeldus allpool

Lisage oma kommentaar

LISAINFO: Ametüstist Kaitseingli kõrgus on 50 cm, laius 50 cm, sügavus 20 cm, kaalub u 30 kg. Spetsiaalsel puidust alusel ja seisab iseseisvalt. Väga kõrge kvaliteediga ametüstist geood, mis sädeleb valguse käes.

Ametüstist Kaitseingel asub Kristallihaldjate kodus ja on võimalus tulla teda eelneval kokkuleppel ka vaatama või teha omapoolne hinnapakkumine. Kirjuta info@kristallihaldjad.ee või helista 5022540. Saame saata ka suuremad pildid ja videod meilile.

Transport ei kuulu hinna sisse, sest kõige parem oleks teda ise transportida või siis lepime kokku transpordiviisis.

AMETÜST

Omadused: tervendus, kaitse, vaimne areng, teadvus, kroonkeskus, vaimsus, kaitse, rahu, harmoonia

Ametüstina on mul väga rahustav ja harmoniseeriv mõju. Aitan tuua selgust, rahuliku une, kaitsen ja toetan rasketel aegadel. Kannan tervendavat violetset valgust, mistõttu on mind läbi aegade kasutatud tervendusel.

Olen jumaliku ühenduse looja - vaimne kasvamine, ülemeeleliste võimete ja intuitsiooni suurendamine on minu ülesanneteks. Resoneerun kolmanda silmaga ehk laubakeskusega ja aktiveerin käbinääret, mistõttu saan avada ukse vaimse maailma universaalsetele tarkustele, turvaliselt toetades hingena kasvamist.

Minu energiatel on aurat puhastav mõju, mis aitavad vaigistada meelt, tasakaalustada emotsioone ja leevendada valu. Kui sul on halbasid harjumusi või sõltuvusi (alkohol, suitsetamine jm), millest soovid vabaneda, siis võta mind endale appi. Minu energiad on väga head peavalude ja kurnava mõttetegevuse vaigistamiseks. 

Kaitsen halbade energiate ja keskkonnast tulenevate negatiivsete energiate eest. Lisaks olen väga hea kivi kristallivee tegemiseks.

Sobin suurepäraselt meditatsiooniks ja keskendumiseks. Hea unekivina aitan viia tundeelu tasakaalu ja olen hea abiline uute ideede elluviimisel. 

Füüsilise tasandi toetus: peavalud, närvilisus, depressioon, unehäired, sõltuvused; hormonaalsüsteemi ja organismi üldise seisukorra tugevdamine, parandab mälu, aktiveerib ainevahetust; madal vererõhk, kehvveresus, menopausi- ja menstruatsioonivaevused.

Energiakeskused: kolmas silm ehk laubatšakra, kroon, hingetäht, tähevärav

Näärmed: käbinääre

Sodiaagimärk: Veevalaja, Kalad, Jäär, Ambur

Kui sul pole sama sodiaagimärk, siis vali sobiv kivi tema omaduste või meeldimise järgi. Siin ei ole vastunäidustusi, sest kristallienergiad resoneeruvad iga inimesega personaalselt, aidates tasakaalustuda just sellel, mida inimene parasjagu vajab.

Planeet: Saturn

Element: kõik elemendid - õhk, vesi, maa, tuli

Värv: lilla, violetne

10 Sama kategooria toodet: