"Sinu unistused täituvad vastavalt tellimusele. Hoia usku ja ära kahtle."

Kristallihaldjad

KRISTALLIHALDJATE KRISTALLIPOOD

Uued tooted

Kõik uued tooted

« Tagasi

Fuksiit kristallimandala seinapilt

MINA OLEN FUKSIIDIST KRISTALLIMANDALA

"Minu vägi on taevalik ja elab mu südames. Käin julgelt, avatult ja rõõmsalt oma eluteed. Lasen minna muredel ja piirangutel ning kuulan oma südamehäält. Tunnen end vabana ja miski ei ole minu jaoks võimatu. Pööran näo valguse poole ja jätan varjud selja taha."

Mandala valmimisaeg on u 7 päeva

Loe veel...

30x35 cm
50x60 cm
60x70 cm

Haldjahind:

35,83 €

Tavahind: 35,83 €

Loodud kristallimandalad aitavad inimeses korrastada energiaid tasakaaluseisundisse, et tekiks ruumi selguseks, rahuks ja tervenduseks. Kristallimandala on puhtaid valgusenergiaid vahendav väepilt inimesele, kodule, perekonnale või töökohale - ta avab ukse harmooniasse, häälestab armastusele ja rahule. Kõik kristallimandalad on pühitsetud.

Kristallimandalates ühendan:

* Valgusmustrid ja püha geomeetria tasakaaluseisundi loomiseks
* Kristallide ehk poolvääriskivide harmoonilised ja tervendavad energiad
* Afirmatsioonid ehk positiivsed enesesisendused muutmaks meeleseisundit ja mõttemustreid

 

Mandala püha geomeetria 

Igas kristallimandalas on aktiveeritud valgusmustrid. Tähelepanelikul vaatlusel võid märgata mandalas ka jumalikke olendeid. Juba iidsetest aegadest on mandalaid loodud kui ülima täiuslikkuse ja igaviku sümboleid, mis loob tunneli selle ja tulevase maailma vahel. Kristallimandala on valguskanaliks Algallikasse. Kõige põhilisem osa mandalas on ring - eluratas - mis on pöörleva maailma liikumatuse kese, kus leiame vaikuse ja meelerahu, kogedes ühtsust oma hinge ja Kõiksusega.

 

Kristallide tervendav vägi

Meie emake Maa on kasvatanud endas miljoneid aastaid kauneid mineraale ehk vääriskive. Maa on olnud väga tark ja meisterdanud igale kristallile erineva aatomvõre, mis kiirgab endast välja korrapärast harmoonilist energiavibratsiooni. Need sagedused resoneeruvad inimeses olevate energiatega ja tunnetega, korrastavad meie kehas sisalduva vee molekulaarset struktuuri ja seeläbi häälestavad soovitud meeleseisundile. Selle tulemusena tunneme, et meil on rohkem energiat, hea on olla, meel muutub rahulikuks ja rõõmsaks.

 

Elu tervendavad jaatused

Kristallimandalate afirmatsioonid aitavad luua positiivseid seisundeid iseendas. Nad on sinu abilised igaks päevaks. Afirmatsioonid on lihtsalt sõnastatud, olevikus ja kindlas kõneviisis esitatud taotlused ja enesesisendused, mis loovad uusi, tasakaalustavaid energiamustreid, häälestades meeleseisundi positiivseks ja aidates ümber programmeerida alateadvust. Kristallimandalid tehes tulevad iga mandala juurde oma afirmatsioonid. Olen nad loonud samas energias, mida kannab edasi mandalal olev poolvääriskivi. Kuna mõtetel, emotsioonidel ja sõnadel on oma energiasagedus, siis afirmeerides hakkame looma soovitud seisundit oma tähelepanu ja energia teadliku suunamisega. See muudab inimese võnkesageduse külgetõmbavaks seisunditele, mille saavutamist taotleme. See on kiirtee sinna, kuhu soovime jõuda ja kuidas soovime end tunda.

Kuidas kasutada?

Kristallimandala võib olla kodus seinal, kapil, töölaual või mujal toetamas sind või su pere. Mandalat võib kasutada ka meditatsiooniks enda vaimseks arenguks ja selguse saamiseks.

Lisalugemist: www.holetta.ee

Lisage oma kommentaar

Fuksiit kristallimandala seinapilt

Fuksiit kristallimandala seinapilt

MINA OLEN FUKSIIDIST KRISTALLIMANDALA

"Minu vägi on taevalik ja elab mu südames. Käin julgelt, avatult ja rõõmsalt oma eluteed. Lasen minna muredel ja piirangutel ning kuulan oma südamehäält. Tunnen end vabana ja miski ei ole minu jaoks võimatu. Pööran näo valguse poole ja jätan varjud selja taha."

Mandala valmimisaeg on u 7 päeva

Lisage oma kommentaar

Kristallimandala saab personaalse pühitsuse.

Kristallimandala pilt on koos nime ja tekstiga, nagu on näidisel. Trükitud paksemale valgele 0,5 cm kapa-plaadile, et saaksid teibi või klambritega seinale kinnitada. Valmimisaeg on u 7 päeva.

E-poest saab tellida tervendava mandalapildi mõõtudes 30x35 cm, 50x60 cm, 60x70 cm. 

Suuremas mõõdus 80-150 cm tellimiseks kirjuta info@kristallihaldjad.ee. Võimalik on kristallimandalat tellida ka eritellimusena paberile (raamimiseks) või kangale või teistsuguse taustavärviga.

Võluväega Maivi Kristallimandalate valgusmustrid, kristallide harmoonilised energiad ja positiivsed taotlused häälestavad suuremale selgusele, armastusele ja meelerahule. Loe kristallimandalate mõjust ja kasutamisest >

FUKSIIT KRISTALLIMANDALA

Fuksiidist kristallimandala on armastuse, südmerõõmu ja rahu looja. Kristallimandalal olevad taotlused annavad aimu, milliseid imelisi energiaid ta vahendab ja kuidas ta mõjub.

FUKSIITI peetakse peamiselt südamekeskuse kiviks, aidates ühendada mõistusehääle südamehäälega. Toetab sind oma hingeteel kõndimisel. Tema energiad on kohati kelmikad ja vallatud ning ei lase sul elu võtta liig tõsiselt. Kiirendab paranemist nii emotsionaalsest kui füüsilisest traumast. 

Südametasandi tervendajana on fuksiit üllatusi täis - soojendab seestpoolt ja näitab elu ka naljakatest vaatenurkadest. Tema sädelevad energiad on kohati kelmikad ja vallatud ning ei lase sul elu võtta liig tõsiselt, justkui öeldes: "Hoides oma näo valguse poole, jäävad varjud seljataha."

Õpetab ennast väärtustama ja toime tulema liigse muretsemisega argiasjade pärast. Vahel on vaja rutiinist välja tulla, selleks et märgata elu ilusaid pisiasju ja lubada endal elada lihtsalt nii nagu süda ütleb.

Ankurdab sinusse valgusenergiaid otse allikast, et suurendada elujõudu ja häälestuda valgusesagedustele. Sel viisil ühinevad kõik sinu kehad - füüsiline, eeter-, emotsionaal-, tunde- ja spirituaalkeha - pehmel moel üheks tervikuks ja energiad liiguvad vabalt. Vähendab stressi, kurnatust ja toon rahuliku une.

Vahel me klammerdume ligselt teistesse inimestesse või soovime neid aina aidata, kuid see pole meile alati hea, sest ei luba meil näha iseenda unikaalsust, väärtuslikkust ja vajadusi. Siin tuleb sulle appi fuksiit, aidates vabaneda kinnismõtetest, klammerdumisest ja sõltuvusest inimsuhetes. Aitab sul aksepteerida teise inimese valikuid, tema hingeteed ja mitte sekkuma. Kui on vaja eemalduda mõne grupi egregoridest, ka perekonna omadest, siis aitab seda teha.

Kosmilise energia kandjana võimendab inspiratsiooni ja intuitsiooni. Toetab looduse elementaalidega suhtlemisel. Teda kutsutakse ka "tervendaja kiviks", kuna juhendab sind tervenduse läbiviimisel ning vahendab holistilise tervendamise ja taimeraviga seotud informatsiooni.

Samuti võimendab teiste kristallide energiaid, suunab energia õigetesse kanalitesse ning vabastab seeläbi energia üleküllusega seotud blokeeringud. Mõjub hästi kõigile, seepärast olen suurepärane kivi ka koju ja töökohta.

*Fuksiiditervendusel tuli kanaldusena sõnum fuksiidi kristalli Ülemhingelt: "Aitan tuua Maale energiaid, mis aitavad sul saada valgusega üheks, oma lõpmatusega kõiges. Olen ühenduses sinu teadvelolekuga - sinu tähelepanu koondub universumi baasvibratsioonile. See aitab ühendada sul kõik oma kehad läbi kõikide teadvustasandite puhtale valgussagedusele, mis aitab ühendada sind sinu algolemuse sagedusega."

Armastusega,

Maivi & Kristallimandalad

Jälgi kristallimandalaid Facebooki lehel >

30 Sama kategooria toodet: