"Sinu vägi on piiramatu. Luba endale vabadust olla see, kes soovid."

Kristallihaldjad

KRISTALLIHALDJATE KRISTALLIPOOD

Uued tooted

Kõik uued tooted

« Tagasi

Morganiit käevõru tšipsidest A-klass

Morganiidina olen jumaliku armastuse ja hingesuguluse kristall. Tervendan ja avan südamekeskust, aidates üle saada südames olevast pahameelest, hirmust, haigetsaamisest ja pettumusest. Puhastan emotsionaalkeha, et ergutada sind armastavatele mõtetele ja südamerahule

Omadused: armastus, hingesugulus, südametervendus, hingesugulane, südamejutud, suhted

Pikkus 18 cm, tšipsid 1 cm

Loe veel...

8,00 €

Morganiit on heksagonaalne, roosaka kuni violetse värvusega mineraal, berülli erim. Puhas berüll on värvitu, kuid lisandite tõttu on enamasti värvunud rohekaks, sinakasroheliseks, kollaseks, roosaks (mangaani ja tseesiumi sisalduse tõttu), harva ka valgeks. 

Sageli nimetatakse morganiiti roosaks berülliks. Alates aastat 1911 sai roosa berüll ametlikult morganiidi nimetuse looduslike mineraalide kollektsionääri ja mentori J.P. Morgan järgi. Erivärvilistele berülli erimitele on antud eraldi nimed: sinakasroheline ning läbipaistev berüll on akvamariin, erkroheline berüll on smaragd, kollakas heliodoor, roosa on morganiit. Nii nagu berülli peetakse vääriskiviks, on seda ka morganiit. 

Kõvadus Mohs skaalal: 7,7-8

Leiukohad: Madagaskar, Kalifornia USA-s.

Hoia morganiiti oma keha lähedal, kui soovid aktiveerida ühendusi hingesugulastega. Kindlasti esita kristallile oma soov.

Võta morganiit kaaslaseks, kui soovid suuremat toetust ühendumaks oma Kõrgema Minaga, valgusolenditega ja inglitega.

Morganiit on väga hea kristall meditatsioonis või tseremooniatel altarikristallina, soodustades vendlust, südamest rääkimist ja südamega kuulmist.

Morganiit on väga toetav noortele puberteedieas neidudele, kes vajavad enese aksepteerimisel toetust. Sageli on enesega mitterahulolemise ilminguks söömishäired.

Lisage oma kommentaar

Morganiit käevõru tšipsidest A-klass

Morganiit käevõru tšipsidest A-klass

Morganiidina olen jumaliku armastuse ja hingesuguluse kristall. Tervendan ja avan südamekeskust, aidates üle saada südames olevast pahameelest, hirmust, haigetsaamisest ja pettumusest. Puhastan emotsionaalkeha, et ergutada sind armastavatele mõtetele ja südamerahule

Omadused: armastus, hingesugulus, südametervendus, hingesugulane, südamejutud, suhted

Pikkus 18 cm, tšipsid 1 cm

Lisage oma kommentaar

Olen jumaliku armastuse kristall, armastusekristallide kvintess. Tervendan ja avan südamekeskust, aidates üle saada südames olevast pahameelest, hirmust, haigetsaamisest, pettumusest, valust ja kannatusest - puhastan emotsionaalkeha neist rasketest energiatest, et ergutada sind armastavatele mõtetele, andestusele ja südamerahule. Minuga koos pehmelt tervenedes saad ühel päeval taas avaneda armastusele ja toetavatele suhetele. 

Toon ellu palju armastust ja võid kutsuda mind ka armastusemagnetiks. Minu armastavad energiad aitavad luua ühendusi hingesugulaste vahel, olgu see romantilisel, partnerluse või sõpruse tasandil. Aitan lahti lasta vanadest mittetoimivatest suhetest või kui oled kaotanud kalli inimese. Toetan sind, et saaksid minna elus kergelt edasi, võttes sellest olukorrast vajaliku tarkuse ja kogemuse uute armastavate ja austavate suhete loomiseks.

Minu õrn roosa valgusekiir resoneerub südamekeskusega ja kõrgema südamekeskusega ning neis peituvate tunnete ja emotsioonidega. Tuletan sulle meelde, et oleme ühenduses jumaliku algallika energiatega ning ühenduses kõige ja kõigiga. Meil on oma tähtis osa täita selles jumalikus kosmilises plaanis. Minuga koos häälestud energiatele, mis toetavad enese ja teiste aksepteerimist, armastamist ja mõistmist.

Võta mind kaaslaseks, kui soovid suuremat toetust ühendumaks oma Kõrgema Minaga, valgusolenditega ja inglitega.

Olen väga hea kristall meditatsioonis või tseremooniatel altarikristallina, soodustades vendlust, südamest rääkimist ja südamega kuulmist.

Olen väga toetav noortele puberteedieas neidudele, kes vajavad enese aksepteerimisel toetust.

Füüsiline toetus: südamehaigused, südamerütmihäired, närvisüsteemist tingitud vaevused, stress ja pinged, söömishäired, kopsuhaigused, astma, tuberkuloos, rakkude rikastamine hapnikuga, kurgu- ja kilpnäärme haigused.

Energiakeskused: südamekeskus, kõrgem südamekeskus, kurgukeskus

Sodiaagimärk: Sõnn, Kaalud

Värv: heleroosa, virsikuroosa

Afirmatsioon: "Olen jumalik armastus. Minus on mõistmine, kaastunne ja kõikehõlmav kohalolu."

Hea teada! Kui sul pole sama tähemärk või sünnikivi, siis vali sobiv kivi tema omaduste või meeldimise järgi. Siin ei ole vastunäidustusi, sest kristallienergiad resoneeruvad iga inimesega personaalselt, aidates tasakaalustuda just sellel, mida inimene parasjagu vajab. 

30 Sama kategooria toodet: