"Sinu vägi on piiramatu. Luba endale vabadust olla see, kes soovid."

Kristallihaldjad

KRISTALLIHALDJATE KRISTALLIPOOD

Uued tooted

Kõik uued tooted

« Tagasi

Lavendel kvarts käevõru ümarate kividega

Lavendel kvartsina olen armastuse, tervenduse, intuitsiooni ja elurõõmu kristall. Aitan tõsta enesehinnangut, näha end kaunimana ja väärtuslikumana, nii et saaksid iseennast armastada veelgi enam. Võimendan intuitsiooni ja suhtlust kõrgema minaga.

Omadused: armastus, rõõm, aurapuhastus, tervendus, intuitsioon, lootus, eneseväärtustamine

Ø 10 mm, pikkus 18 cm

Loe veel...

14,17 €

Lavendel kvarts kuulub kvartside perekonda ja oma keemiliselt koostiselt on kõige sarnasem roosa kvartsiga. Kauni violetse värvuse annavad mineraalile suurem titaaniumi ja mangaani sisaldus. Lavendel kvartsi leidub Brasiilias ja Peruus, kuuludes haruldasemate kvartside hulka.

Lisage oma kommentaar

Lavendel kvarts käevõru ümarate kividega

Lavendel kvarts käevõru ümarate kividega

Lavendel kvartsina olen armastuse, tervenduse, intuitsiooni ja elurõõmu kristall. Aitan tõsta enesehinnangut, näha end kaunimana ja väärtuslikumana, nii et saaksid iseennast armastada veelgi enam. Võimendan intuitsiooni ja suhtlust kõrgema minaga.

Omadused: armastus, rõõm, aurapuhastus, tervendus, intuitsioon, lootus, eneseväärtustamine

Ø 10 mm, pikkus 18 cm

Lisage oma kommentaar

Olles oma füüsilistelt omadustelt kõige lähemal roosale kvartsile, siis kannan edasi paljus ka roosa kvartsi energeetilisi omadusi. Violetne lavendli toon vahendab violetset tervenduskiirt, mis aitab kaasa emotsionaal- ja mentaalkeha tervendusele, olla selgemas kommunikatsioonis kõrgema teadvusega, oma kõrgema minaga ning avada oma võimeid ja tugevdada intuitsiooni. Lavendel kvartsina loon ühenduse sinu südame ja kõrgema teadvuse vahel.

Nii nagu roosa kvarts, olen armastuse, harmoonia, hoolitsuse ja rahu kristall. Minu õrnad ja pehmed energiad täidavad armastusega sinu südame, füüsilise- ja energiakeha. Vahendan kõikehõlmavat jumalikku armastusenergiat - armastust ja austust iseenda, partneri, laste kui ka kogu inimkonna ja emakese Maa suhtes. Annan lootust ja usku kõigile, kes on minu läheduses.

Toon sulle õnnetunnet, sisemist rahu, romantilisi tundeid ning sensuaalsust. Õpetan sulle, kuidas end paremini armastada, väärtustada ning kuidas elada oma elu õnnelikult. Toidan armastust sinu sees ja tervendan südant. Kui su süda on terviklik, siis tunned end rõõmsa ja rahulikuna, et saaksid armastada ootusteta, tingimusteta ja klammerdumiseta.

Suhteid toetava kristallina tugevdan su olemasolevat suhet oma partneriga ning vajadusel taastan partneritevahelist usaldust ja harmooniat. Aitan tekkinud suhteprobleemides leida lahendusi, õpetades andeksandmist, muutumist ja minevikust lahtilaskmist. Kasuta mind ka siis, kui soovid ellu tõmmata armastust.

Kõrgema südamekeskuse kivina avan ja puhastan sinu südame ebavajalikest energiatest nagu pahameel, alaväärsuskompleks, viha, kibestumine, armukadedus ja hirm. Häälestan su armastuseenergiatele ja näitan, et armastuseallikas asub sinu enda sees. Õpetan armastust välja andma ja ka vastu võtma.

Emotsioonide tervendajana kujundan su tundemaailma pehmemaks ja avatumaks. Väga tugeva rahustava kivina tasakaalustan emotsioone ja tundeid. Toetan läbi südame elamist ja tõstan eneseusku.

Õpetan armastama iseennast ja julgustan sind andestama nii endale kui teistele. Toetan sind tugevalt, kui teised sind arvustavad, aidates sul tunda end siiski turvaliselt, hoituna ja maailma suhtes avatuna.

Kvartsina on minu energiatel võime kaitsta erinevate kiirguste eest (elektromagnet- ja maakiirgus, veesooned jms) ja tõstan ruumi vibratsioonitaset.

Füüsiline toetus: Levendel kvartsina ainevahetus ja vereringe. Roosa kvartsina: tervendav mõju südamele, verehaigused, leukeemia, vereringehäired, verevalumid, veresoonte ahenemine, kiirendab haavade paranemist, viljatus, luuvalu, astma, tursed, ishias, depressioon, unetus, rahutus, kaitseb naistel munasarju ja meestel munandeid, viljakus, stress, traumad, nooruslikkus, naharakkude uuenemine ja silub kortsukesi.

Energiakeskused: südamekeskus, kõrgem südamekeskus, laubakeskus, kroonkeskus ja tähevärav

Näärmed: härknääre ehk tüümus

Tähemärk: Sõnn, Kaalud, Jäär

Planeet: VeenusPäike, Kuu

Element: tuli, vesi

Värv: violetne lilla

Kõvadus: 7 /10 (Mohs skaalal)

Hea teada! Kui sul pole sama tähemärk, siis vali sobiv kivi tema omaduste või meeldimise järgi. Siin ei ole vastunäidustusi, sest kristallienergiad resoneeruvad iga inimesega personaalselt, aidates tasakaalustuda just sellel, mida inimene parasjagu vajab. 

* Tegemist ei ole meditsiinilise teabega, see info aitab vaadata elule ja olukordadele avardava ja teistmoodi pilguga. Igalühel meist on vaba tahe, omad uskumused ja vastutus oma isikliku elu ees. Kristalle saab ja võib julgelt kasutada isikliku arengu toetuseks ja energeetiliseks tasakaalustamiseks.

30 Sama kategooria toodet: