"Sinu vägi on piiramatu. Luba endale vabadust olla see, kes soovid."

Kristallihaldjad

KRISTALLIHALDJATE KRISTALLIPOOD

Uued tooted

Kõik uued tooted

« Tagasi

Labradoriit käevõru suurtest tšipsidest

Labradoriidina olen maagiline kaitsekivi, tugevdan aurat ja eemaldan soovimatud energiad. Vaimse kivina tugevdan intuitsiooni, kujutlusvõimet, avan võimed, aitan vaimselt kasvada. Soodustan ideede, õnnelike juhuste, uute võimaluste ja muutuste tekkimist inimese elus.

Omadused: kaitse, vaimsus, intuitsioon, vägi, võimed, eelmised elud, meditatsioon, selgeltnägemine

Pikkus 16-17 cm. Kivid 1-1,5 cm

Loe veel...

7,80 €

Labradoriit on sügavsinise läikega, tumehall või hallikasmust põldpagu. Leidub ka kollast labradoriiti, mida nimetatakse kuldne kollane labradoriit. Punast labradoriiti peetakse kõige hinnalisemaks. Labradoriit on naatrium-kaltsium alumiiniumsilikaat.

Levinumad leiukohad: Soome, Gröönimaa, Venemaa, Itaalia, Madagaskar, Mehhiko, USA, Kanada, Skandinaavia.

Labradoriit on oma nime saanud Labradori poolsaare järgi, kus ta 1770. aastal esmakordselt avastati.

Soomes leiduvat sinist labradoriiti nimetatakse ka spektroliidiks. Kagu-Soomest avastati labradoriit 1941. aastal tankitõketeks lõhatud pankadest. Soomes on ta hinnatud ehtekivim ja veel valmistatakse temast kellade numbrilaudasid, nõusid ja lauaplaate.

Punast labradoriiti peetakse kõige hinnalisemaks, mida on nimetatud ka Soome opaaliks. Leidub ka kollast labradoriiti, mida nimetatakse kuldne labradoriit või kuldne kollane labradoriit.

Legendi järgi arvati, et labradoriidi sees elavad esivanemate vaimud ning kui kivid katki löödi, et hingi vabastada, tekkisid sellest virmalised.

Labradoriit on suurepärane kaitsekivi ja väga sobiv kaitseamuletina kaasas kanda või ehtena kandmiseks.

Koduuksele riputatuna kaitseb kodu ebavajalike energiate ja konfliktide eest.

Kombinatsioonid teiste kristallidega:

Labradoriit resoneerub ülivõimsalt sinise kuukiviga, eriti just sinise vikerkaare kuukiviga. Üheskoos võimendavad nad teineteise omadusi, mille koosmõjul tekib veelgi suurem potentsiaal energiate kiiremaks tasakaalustamiseks.

Lisage oma kommentaar

Labradoriit käevõru suurtest tšipsidest

Labradoriit käevõru suurtest tšipsidest

Labradoriidina olen maagiline kaitsekivi, tugevdan aurat ja eemaldan soovimatud energiad. Vaimse kivina tugevdan intuitsiooni, kujutlusvõimet, avan võimed, aitan vaimselt kasvada. Soodustan ideede, õnnelike juhuste, uute võimaluste ja muutuste tekkimist inimese elus.

Omadused: kaitse, vaimsus, intuitsioon, vägi, võimed, eelmised elud, meditatsioon, selgeltnägemine

Pikkus 16-17 cm. Kivid 1-1,5 cm

Lisage oma kommentaar

Minu energiad on kõrge vibratsiooniga ja tõstan seeläbi sinu teadlikkust ning aitan iseendaga ühenduses püsida. Olen kiire energiaga müstiline ja maagiline kivi, aidates sul avada oma andeid. Tugevdan intuitsiooni, pshüühilisi võimeid, telepaatiat ja telepaatilist suhtlemist, selgeltnägemist ja selgeltkuulmist. Olen sügavalt vaimne kivi, aidates inimesel vaimselt avarduda ja areneda. Olen sillaks füüsilise ja vaimse maailma vahel, sillaks sinu alateadvusse. Vajadusel aitan ühendust saada ja mõista eelmiseid elusid. Tugevdan usaldust universumi ja iseenda suhtes. Mediteerimisel aitan näha veelgi selgemalt.

Suurendan tahtejõudu, lahustan illusioone ja võimaldan näha tegelikke eesmärke. Vabastan tekkinud hirmud, ebakindluse ning põimin kokku hingehaavu. Aitan tuua inimese ellu imelisi võimalusi, uusi ideid ja muutusi, mis aitavad edasi liikuda. Minu energiad rahustavad tormlevaid mõtteid, stressi ja leevendavad valu.

Kaitsekivina hoian eemal ja eemaldan inimese energiaväljast ebavajaliku energia, tugevdan aurat ja seetõttu olen tõhus abiline erinevate haiguste korral. Olen ka suurepärane kodu puhastaja - koduuksele riputatuna kaitsen kodu ebavajalike energiate ja konfliktide eest.

Olen tasakaalustaja, viin inimese energiad tasakaalu, laen puhta valgusenergiaga. Vajadusel aitan pikemat aega ilma väsimuseta töötada ja üleväsimuse korral taastan energia. Energiavõimendajana olen heaks abiliseks neile tervendajatele, kes vahendavad energiat läbi oma käte.

Füüsiline tervendus: silmade ja ajuhäired, ajutegevuse stimuleerija, bronhiit, stress, väsimus, parem keskendumine, parandab ainevahetust, selgrooprobleemid, liigesehaigused, viljatus, neerukivid, menstruatsioonivaevused, tasakaalustab hormoonide tööd.

Energiakeskused: laubakeskus ehk kolmas silm, kurgukeskus, kroonkeskus, hingetäht, südamekeskus

Näärmed: rsoneerub hästi kõikide näärmetega

Tähemärk: Ambur, Kaljukits, Veevalaja, Kalad, Lõvi

Planeet: Kuu

Element: vesi

Värv: sügavsinine ja tumehall, sinakas-rohelise ja kollaste varjunditega

Hea teada! Kui sul pole sama tähemärk või sünnikivi, siis vali sobiv kivi tema omaduste või meeldimise järgi. Siin ei ole vastunäidustusi, sest kristallienergiad resoneeruvad iga inimesega personaalselt, aidates tasakaalustuda just sellel, mida inimene parasjagu vajab.

* Tegemist ei ole meditsiinilise teabega, see info aitab vaadata elule ja olukordadele avardava ja teistmoodi pilguga. Igalühel meist on vaba tahe, omad uskumused ja vastutus oma isikliku elu ees. Kristalle saab ja võib julgelt kasutada isikliku arengu toetuseks ja energeetiliseks tasakaalustamiseks.

Seotud tooted

30 Sama kategooria toodet: