"Sinu unistused täituvad vastavalt tellimusele. Hoia usku ja ära kahtle."

Kristallihaldjad

KRISTALLIHALDJATE KRISTALLIPOOD

Uued tooted

Kõik uued tooted

« Tagasi

Seleniit ripats auguga

Seleniidina vahendan puhast valgusenergiat. Oma väga kõrge võnkesagedusega soodustan meeleselgust ja ligipääsu kõrgema teadvuse juurde. Õrnalt puhastan su energiavälja, tasakaalustan emotsioone ja suurendan eluenergiat. Loon helgust ja pakun lõõgastust.

Omadused: vaimsus, tervendus, puhastus, energia, teadvus, kaitse

Pikkus 5 cm 

Loe veel...

Haldjahind:

8,33 €

Tavahind: 8,33 €

Seleniit on vett sisaldav kaltsuimsulfaat. Läbipaistev või värvitu kips. Leidub ka roosat seleniiti.

Levinumad leiukohad: Mehhiko, Maroko, Ameerika Ühendriigid

Seleniit on saanud oma nime Kreeka kuujumalannalt Selene, kuna seleniidi välimus meenutab kuukuma ja ta resoneerub naiselike energiatega

Seleniidiga saab väga mugavalt puhastada ja laadida teisi kristalle. Näiteks võid asetada oma kristallehted seleniidi peale või ümber.

Asetades seleniidi tükid või pulgad kristallvõresse või mandalasse, aitab see puhastada energiavälja kõigest negatiivsest, suurendada elujõudu ja liikuda kõrgematesse valgussagedustesse. Ära unusta kristallvõre aktiveerida ja anda talle ülesanne.

Tee oma kodule kaitsev valgusvõre asetades maja või ruumi igasse nurka ühe seleniidi lihvitud või lihvimata kivina. Samuti võid asetada ruumi keskele suurema seleniiditüki, milleks sobib väga hästi ka seleniidist küünlajalg või torn. 

Kuidas teha kaitsvat valgusvõre? 
Aseta seleniiditükid ühe toa või kogu korteri/maja välisnurkadesse. Ühenda need kujutluses omavahel, tee päripäeva kolm ringi aktiveerimaks kristallvõre ja lausu taotlus: "Ma aktiveerin seleniidist kristallvõre oma kodu kõrgeimaks hüveks. Vaid puhtad valgusenergiad liiguvad läbi selle valgusvõre. Mu kodu on hoitud ja kaitstud. Ma tänan."

Täpselt samasuguse kristallvõre ehk maatriksi võid teha ka voodi ümber (4 seleniiti igasse nurka), ümber enda (vähemalt 4 seleniiti 20-40 minutiks) ja kohandada eelpool kirjutatud taotluse nii nagu tunned ja vajad. Võid ka lisada juurde: "Täidan end puhta valgusenergiaga maast taevani. Kõik toimugu minu kõrgemaks hüveks armastuses ja valguses."

Seleniidist torn, kuul või küünlaalus on väga hea ruumi energiate puhastaja ja energiasageduse tõstja.

Seleniidist torn või kuul sobib kristallimandala generaatorkristalliks luues justkui seleniidist ülikõrgete vibratsioonidega valgusesamba ja lainetuse. Kuulina liiguvad energiad ringikujuliste lainetena, tipuna kasutades koonduvad energiad ühtlaseks valguskiireks tipu otsa ja liiguvad vorteksikujuliselt. Nii näiteks annab spiraalikujuline seleniidist torn energiate liikumisele omakorda väga võimsa hoo.

Seleniidiga saab väga mugavalt puhastada ja laadida teisi kristalle. Näiteks võid asetada oma kristallehted seleniidi peale.

Lisage oma kommentaar

Seleniit ripats auguga

Seleniit ripats auguga

Seleniidina vahendan puhast valgusenergiat. Oma väga kõrge võnkesagedusega soodustan meeleselgust ja ligipääsu kõrgema teadvuse juurde. Õrnalt puhastan su energiavälja, tasakaalustan emotsioone ja suurendan eluenergiat. Loon helgust ja pakun lõõgastust.

Omadused: vaimsus, tervendus, puhastus, energia, teadvus, kaitse

Pikkus 5 cm 

Lisage oma kommentaar

Seleniidina olen ääretult puhastava toimega ja kõrge võnkesagedusega kristall. Toon sinusse sügava rahu ja helguse, lõõgastan ja tasakaalustan emotsioone. Aitan lahustada su hirme tuleviku ees. Armastajatel aitan jõuda omavahelisele leppimisele.

Avan sinu kõrgemad energiakeskused ja lasen valgusel voolata peenkehadesse. Puhastan tõhusalt nii füüsilist kui aurakeha, eemaldan vanad stagneerunud energiad ja tõstan seeläbi eluenergia taset. Loon silla alateadvusesse, et paremini aru saada endast ja näha sügavamat pilti.

Minu peened energiavood soodustavad meeleselgust ja avavad juurdepääsu kõrgema teadvuse juurde. Loon ühenduse Kõrgema Mina ja mateeria vahel, et sujuvalt ankurdada sinusse kõrgeimaid energiavooge. Juhendan sind, kuidas integreerida oma ellu universaalseid jumalikke seadusi ja põhimõtteid. Sa tunned need ära.

Olen ka väga tugev kaitsekivi sulle endale ja su kodule, eemaldades negatiivsed energiad läbi valguse. Puhastan ja laen tõhusalt teisi kristalle. Oma rahustavate omaduste tõttu sobin väga hästi meditatsiooniks ja spirituaalseks tööks.

Pehmed seleniidenergiad sobivad suurepäraselt lastele, suurendades neist hoituse- ja turvatunnet. Samuti toetan emasid raseduse ajal, imetamisel ja lapse eest hoolitsemisel.

Minu ülesandeks on vahendada Maale uusi kõrgemaid valgusvibratsioone. See on aeglane ja õrn protsess, sest meie keha ja teadvus ei pruugi kuigi kiiresti kohaneda uute sagedustega. Olen sulle abiks suhtlemisel inglitemaailmaga. 

Füüsiline tervendus: aitab kehal omastada kaltsiumi, kroonilised valud, nahaprobleemid, rakkude uuenemine, hüperaktiivsus ja rahutus, energiablokeeringud, langetõbi, krambid, epilepsia, menstruaalsed ja menopausi vaevused.

Energiakeskused: kroontšakra, hingetäht, tähevärav   

Afirmatsioon: "Olen ühenduses oma Kõrgema Minaga, Emakese Maaga ja kogu Universumiga."

Näärmed: ajuripats

Sodiaagimärk: Jäär

Planeet: Kuu

Element: vesi

Värv: valge

Hea teada! Kui sul pole sama sodiaagimärk, siis vali sobiv kivi tema omaduste või meeldimise järgi. Siin ei ole vastunäidustusi, sest kristallienergiad resoneeruvad iga inimesega personaalselt, aidates tasakaalustuda just sellel, mida inimene parasjagu vajab.

30 Sama kategooria toodet: