"Sinu vägi on piiramatu. Luba endale vabadust olla see, kes soovid."

Kristallihaldjad

KRISTALLIHALDJATE KRISTALLIPOOD

Uued tooted

Kõik uued tooted

« Tagasi

Dumortjeriit auguga

Dumortjeriidina aitan püsida hingelt noorena. Soodustan positiivset ellusuhtumist ja aitan näha head ümbritsevates inimestes. Spirituaalse kivina aitan luua ühendust oma vaimsete teejuhtide ja Kõrgema Minaga. 

Omadused: intuitsioon, selgeltnägemine, isiklik vägi, teadlikkus, hirmud, rahu, andestus, õppimine, mälu

Loe veel...

2,1 x 2,7 cm

5,42 €

Dumortjeriit on alumiinium boor-silikaat. Värvuselt varieerub punakas roosast pruunini ja violetsest sinisest kuni tumesiniseni.

Levinumad leiukohad: Madakaskar, Namiibia, Sri Lanka, Poola, Prantsusmaa, Brasiilia, USA, Kanada.

Dumortjeriit on oma nime saanud tema avastaja, Prantsuse paleontoloogi Dumortieri järgi.

Kui vajad sisemist juhatust oma eluteel, siis võta mõlemisse kätte dumortjeriit, sulge silma, ole rahulikult või mediteeri ning jälgi kuhu sind suunatakse või mis info tuleb. Info võib tulla ka natuke hiljem, peale meditatsiooni, näiteks unenäos või lihtsalt teadmisena.

Kui soovid end järgmiseks päevaks rohkem energiat täis laadida, siis pane dumortjeriit ööseks padja alla.

Kombinatsioonid teiste kristallidega:

Kasuta dumortjeriiti koos lapis lazuliga, kui soovid suurendada oma psüühilisi võimeid ja tajusid. 

Kasutades dumortjeriiti koos ametüsti, hematiidi või unakiidiga, aitab see vabaneda sõltuvustel.

Tahtejõu tõstmiseks kanna dumortjeriiti koos karneooli või püriidiga.

Lisage oma kommentaar

Dumortjeriit auguga

Dumortjeriit auguga

Dumortjeriidina aitan püsida hingelt noorena. Soodustan positiivset ellusuhtumist ja aitan näha head ümbritsevates inimestes. Spirituaalse kivina aitan luua ühendust oma vaimsete teejuhtide ja Kõrgema Minaga. 

Omadused: intuitsioon, selgeltnägemine, isiklik vägi, teadlikkus, hirmud, rahu, andestus, õppimine, mälu

Lisage oma kommentaar

Dumorjeriidina aitan sul püsida hingelt noorena, soodustades positiivset ellusuhtumist ja aidates sul tagasi võtta oma väe. Väe tagasivõtmine käib minu puhul suures osas läbi karmapuhastuse, vabastades kinnioleva energia karmaliste suhete õppetundide lahendamisel. Nii et ära imesta, kui minu kandmisel ilmuvad su ellu taas inimesed minevikulugudest, et saaksid teha muudatusi uuemas teadlikkuses, parandada suhteid, võtta tagasi oma vägi ja minna rahus edasi.

Rahukivina loon rahuliku ja armastava atmosfääri. Õpetades ootama õiget hetke, vähendan kärsitust ja impulsiivsust. Aitan andestada esmalt iseendale ja seejärel ka teistele. Olen abiks traumadega töötamisel ja kriisisituatsioonis.

Aitan sul väljendada oma tõde ja stabiliseerida sinu emotsioone, saavutades seeläbi sisemise rahu. Rahuseisundis saad suunata oma tähelepanu neile asjadele ja olukordadele, mis loovad su ellu pingeid ja tekitavad kaost ning just neis asjus aitan jõuda selgusele ning aitan kriisist väljatulekul. Loon sinu ellu palju muutusi ja aitan eemaldada segavad energiad. Kui sa oled valmis nende muutustega kaasa minema, siis toon palju häid võimalusi ning õnnelikke juhuseid.

Suurendan enesekindlust, et julgustada sind väljendama ennast ja ka neid ebamugavust tekitavaid tundeid, mida oled seni kartnud teha. Mind nimetatakse ka “korrakiviks”, kuna tugevdan enesedisipliini ja organisatoorseid võimeid, kergendades sul erinevate protseduuride läbimist ja nendega hakkamsaamise oskuste omandamist. Olen eriti sobilik kivi alustavale ettevõtjale ja publiku ees esinevatele inimestele. 

Stimuleerides aju tööd, olen hea abiline õppimises, aitan talletada informatsiooni ja õppida uusi asju. Eriti hästi sobin matemaatika või keelte alal. Samuti õpilastele, kellel on vaja meelde jätta palju informatsiooni lühikese aja jooksul.

Olen väga spirituaalne kivi, aidates luua ühendust oma vaimsete teejuhtide ja Kõrgema Minaga. Aitan aktiveerida sinu kõrgemaid energiakanaleid ja käbinääret, et saaksid vastu võtta kõrgeimaid energiaid. Avan ja aktiveerin kolmandat silma, suurendades telepaatilisi võimeid. Näiteks aitan sul võimendada teiste inimeste mõtete lugemist ja kanaldada kõrgemat informatsiooni. Toetan ka rännakuid eelmistesse eludesse.

Füüsiline tervendus: peavalud, hingamisteede haigused, iiveldus, oksendamine, diabeet, metabolism, lihaskarmbid, päikesepõletus, hüperaktiivsus, käitumishäired, stress, depressioon

Energiakeskused: kurgukeskus, laubakeskus ehk kolmas silm

Näärmed: käbinääre

Sodiaagimärk: Lõvi, Neitsi

Element: tuul

Värv: sinine

Seotud tooted

30 Sama kategooria toodet: