"Sinu unistused täituvad vastavalt tellimusele. Hoia usku ja ära kahtle."

Kristallihaldjad

KRISTALLIHALDJATE KRISTALLIPOOD

Uued tooted

Kõik uued tooted

« Tagasi

Tsitriin hõbekõrvarõngad Indiast, mustriga

Tsitriinina toon ellu päikselisust, rõõmu, positiivust & rahu. Aitan saavutada edu, endaga rahulolu ja manifesteerida küllust. Loon emotsionaalset tasakaalu & pakun leevendust rasketel hetkedel. Toetan vaimset kasvu.

Omadused: eneseusk, positiivsus, rahulolu, mõtteselgus, manifesteerimine, küllus, raha, äritegevus, edu, elumõte, tahe

Loe veel...

50,00 €

Tsitriin kuulub kvartside perekonda. Ta on üks kvartsi erimitest ning sisaldab ränidioksiidi. Värvuselt on kollane, pruunikaskollane või kuldpruun.

Tsitriin tekib ametüstist maapõues vulkaanilise kuumuse tulemusena, mistõttu ta värv muutub tumekollaseks. Maapõue kuumuse tagajärjel on jäänud ametüsti kristallvõre ehk aatomvõre ja -tuum samaks, kuid tekkinud on juurde kollast värvi kiirgav võnkesagedus ja muud lisaomadused. Sageli müüakse ka inimese poolt loodud tsitriini - ametüsti kuumutatakse madalal kuumusel kuni mineraal saab kollase värvi ehk inimene matkib loodusliku tsitriini tekkeprotsessi maapõues, kuid ei muuda kristallvõre ja kivi kiirgab jätkuvalt. Eristada saab neid peamiselt värvi järgi: loodusliku tekkega tsitriin oma tumedam ja pruunikaskollane, inimese poolt loodu on erksamates toonides kollane.

Levinumad leiukohad: Brasiilia, Boliivia, Ameerika Ühendriigid, Hispaania, Venemaa, Madagaskar

Tsitriini nimi tuleb tema sidrunkollase värvi järgi kreekakeelsest sõnast „citron“, mis tähendab sidrunit. Tsitriinile on antud palju ilusaid nimesid: edukivi, küllusekivi, meelekivi. 

Tsitriin oli üks kividest, mida kasutati ülempreestri kaitsekilbina. Samuti on pärimustest teada, et kivi kanti ka katku, nahaprobleemide, maohammustuse korral ning kurjade mõtete kaitseks. Usuti, et kui tsitriin asetada otsaesisele, suurendas see inimese füüsilist jõudu. Seepärast toetas kivi ka vanureid, kellel oli vaja suurendada elujõu hulka.

Tsitriin sobib väga hästi kandmiseks ehtena, et suurendada endas positiivsust, elujõudu ja rõõmu. Mõjub tugevamalt füüsilises kokkupuutes nahaga.

Kui soovid suurendada külluse ja raha juurdevoolu, siis kanna tsitriini rahakotis, endaga kaasas või aseta kodu küllusenurka. Küllusenurk asub kodu välisuksest sisse minnes kõige vasakpoolsemas nurgas.

Ettevõtlusega tegelevad inimesed võiksid panna tsitriini oma töölauale või kassasahtlisse, et suurendada rahaenergia juurdevoolu.

Loovuse ja eneseusu suurendamiseks aseta tsitriini päikesepõimiku piirkonda.

Juues tsitriinist tehtud kristallivett, võib kristallvesi aitada menstruatsiooniprobleemide ja menopausi sümptomite korral. Pane tsitriin klaaskannu põhja, vala puhas vesi peale, seejärel lase 15 minutit veel seista ja ongi tervistav kristallivesi valmis.

Kombinatsioonid teiste kristallidega:

Tsitriini peetakse looduslikuks antidepressandiks. Mida lähemal kehale kannad kristalli, seda tugevam on mõju. Koos karneooli ja kollase kaltsiidiga saab veelgi mõjusama komplekti. Kristallikomplekti "Antidepressant" leiad menüüst Kristallid>Komplektid. Komplektina ostes on hind soodsam.

Lisage oma kommentaar

Tsitriin hõbekõrvarõngad Indiast, mustriga

Tsitriin hõbekõrvarõngad Indiast, mustriga

Tsitriinina toon ellu päikselisust, rõõmu, positiivust & rahu. Aitan saavutada edu, endaga rahulolu ja manifesteerida küllust. Loon emotsionaalset tasakaalu & pakun leevendust rasketel hetkedel. Toetan vaimset kasvu.

Omadused: eneseusk, positiivsus, rahulolu, mõtteselgus, manifesteerimine, küllus, raha, äritegevus, edu, elumõte, tahe

Lisage oma kommentaar

Ehte mõõt: Kogu ehte pikkus 3,5 cm, mustriga osa 1,7 x 1,7 cm, särav fassetitud kivi 0,5 x 0,5 cm. 925 hõbe.

Päikesenergiat kandva kivina olen tõeliselt positiivne kivi - sütitan sinugi südames sisemise päikese ja soojustunde. Toon sulle rõõmu, energiat, armastust, sisemist rahu ja emotsionaalset tasakaalu. Annan sulle juurde elujõudu, suurendan energiataset ja vastupidavust. Olen abiks sisetunde kuulamisel ja aitan avalduda tarkusel loomupärasel viisil. Rõõmuga toetan sinu vaimset kasvu, suurendades intuitsiooni, loovust ja psüühilised võimeid.

Võimsa manifesteerimise kivina õpetan sulle, kuidas meelitada oma ellu küllust, jõukust, edu ja kõike muud head. Julgustan elama elu täisväärtuslikult ja ennast väärtustades, sest nii saad oma ellu luua seda, mida kõige enam soovid. Mind teatakse kui kaupmeestele ja äritegevusele õnnetoovat kivi, sest võimendan kordaminekuid ja edu äris. Minu energiatele ei ole kohta negatiivsusele, küll aga heldusele ja südamest jagamisele. Tahtejõu suurendajana annan su ideedele ja soovidele väge ning jõudu.

Leevendan hirme, depressiooni ja ärevust, et saaksid elus vastu võtta kõiki imelisi uusi kogemusi ja väljakutseid. On oluline, et oskaksid neid kogemusi ka nautida. Seepärast suunan sind ütlema õigel ajal „EI“. Aitan keskenduda ja tuua su mõtetesse rohkem selgust, et näeksid uusi toetavaid suundi oma elus. Vajadusel aitan taas leida üles elumõtte, andes enesehävituslikule käitumisele vastupidise suuna, pannes sind ennast armastama nii seesmiselt kui ka väliselt.

Kui tunned end läbipõlenuna, asjad on väljunud kontrolli alt või ei vea sul rahaasjades, siis häälestavad mu sütitavad energiad sind enesekindlusele, tõstavad enesehinnangut ja parandavad motivatsiooni. Kui su peres või muudes kollektiivides on ebakõlasid, siis toen sind nendega toimetulemisel. Julgustan sind ennast väljendama, aidates sõnastada oma mõtteid ja tundeid. Aitan suhtuda asjadesse positiivselt ja olema kriitika suhtes vähem tundlik. Seetõttu sobin hästi ka tundlikele inimestele, kaitstes ja vähendades väliskeskkonnast tulenevaid mõjusid.

Tervenduskivina kannan endas kuldse tervenduskiire energiaid - olen võimas energiate puhastaja, laadija ja võimendaja, nii nagu kvartskristallile omane. Minu sagedused aitavad energiakeskustest eemaldada seisva blokeerunud energia, korrastavad ja tasakaalustavad peenenergiakehad, viies nad kooskõlla sinu füüsilise seisundiga.

Kvartsina on minu energiatel võime kaitsta negatiivsete kiirguste eest (elektromagnet- ja maakiirgus, veesooned jms) ja tõsta ruumi vibratsioonitaset.

Füüsilised vaevused: looduslik antidepressant, leevendab stressi, kroonilist väsimust ja depressiooni; aktiveerib kõhunääret, tüümust ja tasakaalustab kilpnääret; eemaldb infektsioone neerudes ja põies; parandab ainevahetust, seedimist, kõhukinnisust; tugevdab põrna, vereringet, närvisüsteemi ja imuunsust; eemaldab kehast mürke, tselluliiti, kõhunäärme tasakaalustajana abiks diabeetikutele, tõhus menstruaaltsükli ja menopausi probleemide korral, tasakaalustades hormoone, kuumahooge ja leevendab väsimust.

Energiakeskused: päikesepõimik

Näärmed: kõhunääre ehk pankreas

Sünnikivi: november

Sodiaagimärk: Kaksikud, Jäär, Lõvi, Kaalud, Skorpion

Planeet: Päike,Merkuur

Element: tuli

Värv: õrnalt läbikumav kollane

Hea teada! Kui sul pole sama sodiaagimärk või sünnikivi, siis vali sobiv kivi tema omaduste või meeldimise järgi. Siin ei ole vastunäidustusi, sest kristallienergiad resoneeruvad iga inimesega personaalselt, aidates tasakaalustuda just sellel, mida inimene parasjagu vajab

Seotud tooted

30 Sama kategooria toodet: