"Olen tänulik iga päeva eest, mida saan avastada ja kogeda."

Kristallihaldjad

KRISTALLIHALDJATE KRISTALLIPOOD

Uued tooted

Kõik uued tooted

« Tagasi

108 mala Armastuses roosa kvartsiga

Kristallihaldjate käsitööna valminud 108 palvehelmega ainulaadne mala väekee võngub armastuse energias. Loodud sulle, kui soovid teadlikult luua oma elu läbi armastuse ja helguse, avada südamekeskus ja võimendada endas puhtaid valguseenergiaid. See eriline spirituaalse energiaga väekee hoiab kaitseinglid su lähedal. Mala on õnnistatud mantratega.

Loe veel...

136,00 €

Vabandame, toode on otsas

Lisage oma kommentaar

108 mala Armastuses roosa kvartsiga

108 mala Armastuses roosa kvartsiga

Kristallihaldjate käsitööna valminud 108 palvehelmega ainulaadne mala väekee võngub armastuse energias. Loodud sulle, kui soovid teadlikult luua oma elu läbi armastuse ja helguse, avada südamekeskus ja võimendada endas puhtaid valguseenergiaid. See eriline spirituaalse energiaga väekee hoiab kaitseinglid su lähedal. Mala on õnnistatud mantratega.

Lisage oma kommentaar

Kristallid: roosa kvarts, valge korall, aurakvarts Ingli Aura, maasika kvarts, mäekristall. Guru-kristallina juhatab teed roosa kvartsi kristallsüda.

Selles kaunis malas on 108 palvehelmest 8 mm, iga helme vahel sõlmeke mantraga. Tutt on valmistatud kuldsädelusega roosa tugevama niidiga. 

Helmerea pikkus ehk ümbermõõt 100 cm + guru tutiga 9 cm. Kaelas kandes jääb mala narmastutt nabani.

Malas on erinevad roosad kvartsid: tumedam roosa kvarts on pärit Madagaskarilt, teised Lõuna Ameerikast.

Kristallihaldjate käsitööna valminud Malas on iga helme vahel sõlmeke, millesse on sisse loetud spirituaalne või ravimantra - saadame Sulle hiljem kirjana kaasa. Valmistatud India ja Tiibeti malatraditsioonide kohaselt ja sõlmepühitsustega. 108 Mala valmistab Kristallihaldjas Maivi, kes on saanud Tiibetist liinipühitsuse ja suulise ülekande Tiibeti salajaste ravimantrate kasutamiseks, mida ka selle Mala valmistamisel on kasutatud.

Mala tähendab sanskriti keeles “palvehelmeid” ja koosneb pühast arvukombinatsioonist 27, 54 või 108 helmest. Malat kasutatakse palvehelmestena mantrate lugemisel, meditatsioonis või väekeena kaelas. Mala on väekas abiline, kui soovid endas luua selgust, ennast tundma õppida, tuua ellu harmooniat, rahu, teadlikkust või just seda, mida sina hetkel vajad.

Narmastutt sümboliseerib tuhandeõielist lootost kui puhtuse, tarkuse ja arengu sümbolit. Samuti puhastab ja pühib minema negatiivsed energiad.

Guru-kristall sümboliseerib spirituaalset teejuhti.

ROOSA KVARTS

Omadused: armastus, harmoonia, suhted, eneseväärtustamine, stress, hirmud, hingehaavad

Olen tingimusteta armastuse, harmoonia, hoolitsuse ja rahu kristall. Minu õrnad ja pehmed energiad täidavad armastusega sinu südame, füüsilise- ja energiakeha ning kiirgavad kogu ümbritsevasse ruumi. Vahendan kõikehõlmavat jumalikku armastuseenergiat - armastust ja austust iseenda, partneri, laste kui ka kogu inimkonna ja emakese Maa suhtes. Annan lootust ja usku kõigile, kes on minu läheduses.

Kõrgema südamekeskuse kivina avan ja puhastan sinu südame ebavajalikest energiatest nagu pahameel, alaväärsuskompleks, viha, kibestumine, armukadedus ja hirm. Häälestan su armastuseenergiatele ja näitan, et armastuseallikas asub sinu enda sees. Õpetan armastust välja andma ja ka vastu võtma.

Toon sulle õnnetunnet, sisemist rahu, romantilisi tundeid ning sensuaalsust. Õpetan sulle, kuidas end paremini armastada, väärtustada ning kuidas elada oma elu õnnelikult. Toidan armastust sinu sees ja tervendan südant. Kui su süda on terviklik, siis tunned end rõõmsa ja rahulikuna, et saaksid armastada ootusteta, tingimusteta ja klammerdumiseta. Suhteid toetava kristallina tugevdan su olemasolevat suhet oma partneriga ning vajadusel taastan partneritevahelist usaldust ja harmooniat. 

MAASIKA KVARTS

Omadused: armastus, hingesugulus, andestus, tänulikkus, suuremeelsus, kannatlikkus, eluülesanne, aurapuhastus, unistused

Olen kõrgema südamekeskuse kivi ja kannan endas kvartsi kõiki võimsaid tervendavaid omadusi. Aitan viia tasakaalu emotsioonid, psüühika ja peenenergiakehad, aidates tunda end rahulikuna ja kindlalt. 

Maasika kvartsina aitan sul suurendada armastust, võimendada romantikat, leida oma ellu uut partnerit ja armastavat suhet. Aitan häälestuda hingesugulase ligitõmbamisele ja tasakaalustada oma partnersuhte karmat. Olen väga hea suhete tervendamiseks.

Olen vaimseks teejuhiks sinu varjatud teadmiste ja omaduste avastamisel ja kasutamisel. Vahendan universaalset armastusenergiat südamekeskuse avanemiseks ja vaimseks kasvamiseks. Ühendan südamekeskuse kõrgemate energiakeskustega teadlikkuse avardamiseks ja jumaliku armastusenergiaga ühildumiseks. Loon tugevama ühenduse kommunikatsiooniks oma Kõrgema Minaga.

INGLI AURA 

Puhta ja kõrge sagedusega aurakristall, mille energiad vibreerivad inglitega samal sagedusel. Ingli Aura loob ühenduse sinu inglitega ja aitab inglitel sind kaitsta. Ankurdab aurasse kõrgsageduslikke energiaid, puhastades seda õrnal ja armastaval moel, aidates vabaneda himudest, mis ei ole sinu hingearengu teenistuses. Võimas intuitsiooni ja tajude võimendada, aidates kontakteeruda oma spirituaalsete teejuhtidega ja hingedega. 

VALGE KORALL

Korallina sümboliseerin armastust ja romantikat. Toetan naisi nende eluteel, toetades armastuse ja elu loomist. Suurendan viljakust ning kaitsen naisi raseduse ja sünnituse ajal. Toon enesekindlust ja annan julgust.

MÄEKRISTALL

Omadused: aurapuhastus, kaitse, tervendus, vägi, vaimsus, energia, tasakaal, el.magnetkiirgus,

Mäekristallina olen peene, puhta ja selge vibratsiooniga häälestaja. Sümboliseerin ühtsust ja puhtust. Mind peetakse meisterkristalliks ja mu harmoonilised energiad on inimese sagedustega kõige lähedasemad. Tänu oma unikaalsele aatomvõrele peetakse mind planeedi kõige võimsamaks tervendajaks ja energiate tasakaalustajaks. Minus on olemas kõikide värvitoonide lainepikkused.

Mäekristallina õpetan su kehal ennast ise tervendama. Oma elektriliste omaduste tõttu olen võimas energiate võimendaja, puhastaja ja tasakaalustaja, viies sinu ja sinu ümbruse energia nii täiuslikku seisundisse kui hetkel võimalik.

Olen väga hea energiajuht, toimides nii energia kogujana kui saatjana, pannes kogu kehas energia kiirelt ja vabalt liikuma. Puhastan ja joondan sinu energiakeskused ja energiakehad läbi kõikide kehatasandite. Häälestan su energia kõige täiuslikumasse olekusse, et sinu enda sisemine tarkus saaks teha ülejäänud vajalikud kohandused.

Vahendan sinusse universaalset valgusenergiat, täidan su rakud valgusega, avan uusi DNA-kihte ja tasakaalustan karmat. Ühendan keha, vaimu ja meele. Toetan teadvuse avardumist, ühendades sind kõrgemate teadvustasanditega ja meenutades sulle, kes sa oled - sinu algolemust. Olen sulle teekaaslaseks ühinemisel valguse ja jumaliku alglättega.

Armastuse ja õnnistusega,

Kristallihaldjas Maivi

10 Sama kategooria toodet: