"Kus iganes Sa oled, oled alati minu südames."

Kristallihaldjad

KRISTALLIHALDJATE KRISTALLIPOOD

Uued tooted

Kõik uued tooted

REEDETI: Meditatiivse hatha joogatund ja meditatsioonipraktikad. Kohapeal ja videotunnina
Kategooria:

Meditatiivse hatha joogatund ja meditatsioonipraktikad Maiviga

MEDITATIIVSE HATHA JOOGATUND & MEDITATSIOONIPRAKTIKAD
.
Reedeti kell 18.15 – 19.45 Viimsi Artiumi treeningsaalis ja videotunnina veebis järelvaatamisega.

Kutsun Sind osalema joogatundi, kus on ühendatud klassikaline hatha jooga läbi hingamisrütmide ja dünaamilise liikumise, mille koosmõjul tekib meditatiivne seisund, kus rahuneb meel ja keha. Tekib ilus sünergia kehasüsteemide tasakaalustumiseks ja tervenemiseks. Meditatiivse hathaga vabastame nii füüsilised kui emotsionaalsed pinged, luues endas kergust ja selgust. Igas joogatunnis praktiseerime tunniteemaga sobivaid meditatsiooni- ja hingamistehnikaid, mis suurendavad teadlikkust iseendast ja aitavad häälestuda isetervenemisele.

DETSEMBRI TEEMAD: sakraalkeskuse energiatega seotud teemad – loovus, elujõud ja seksuaalsus. Viha, ärritumine, hirm muutuste ja vaesuse ees. Peamine kehaline fookus: kõhupiirkond, alakeha, vaagen, puusad, alaselg, lülisammas, neerupealised.

.
Miks see joogatund on kasulik?
  • Annab parema tervise ja rohkem energiat
  • Aitab vabaneda ärevusest ja pingetest
  • Parandab kehatunnetust ja üldist heaolu
  • Aitab sügavalt lõõgastuda
  • Loob suuremat meelerahu 
  • Noorendab ja ennetab haigusilminguid
  • Toob mõtetesse selgust ja avarust
Meditatiivse hatha joogatund ja meditatsioonipraktikad Maiviga

Kellele sobib: tund sobib kõigile tasemetele algajast edasijõudnuni, olles dünaamilises aeglasemas liikumises jõuab kohaneda asanate ja hingamisrütmidega.

Maksumus: 1x 11 € / 4x kaart 40 € (kehtib 8 nädalat) – kohapeal sularahas või tasumisega läbi Fienta: https://fienta.com/s/meditatiivse-hatha-joogatunnid-ja-meditatsioonipraktikad-maiviga

Registreerimine tundi: maivi.talving@gmail.com. Kui oled ostnud pileti läbi Fienta, siis e-kirjaga registreerima ei pea.

 1. Toimumiskoht: Viimsi Artriumi treeningsaal, Randvere tee 20. Artriumi treeningsaali juhatavad viidad maja sees. Parkimine on tasuta üle tee parklas. Bussiga tulemist vaata siit: https://viimsiartium.ee/kuidas-meile-tulla/

Lisainfo: kohapeal on olemas joogamatid või võta kaasa enda matt. Tunnis oleme paljajalu, soovi korral võta kaasa sokid ja pleed meditatsiooniks, veepudel. Riideid saad vahetada treeningsaali garderoobis, mis asub samal tasandil koridoris.

☉ 2. Toimumiskoht: veebis videotunnina järelvaatamisega Sinu kodus – video valmib tunni toimumisest järgmisel päeval ja joogatada saad Sulle sobival ajal. Ostes Fientast veebipileti, saadan lingi meilile: https://fienta.com/s/meditatiivse-hatha-joogatunnid-ja-meditatsioonipraktikad-maiviga

☉ Kasulik teada: kui Sul on tervisemure, palun anna mulle sellest eelnevalt teada. Võimalus on ka individuaalseks tunnikavaks ja konsultatsiooniks tervisemure lahendamiseks.

☉ JOOGATUNDI JUHENDAB Maivi Talving. Olen rahvusvaheliselt sertifitseeritud joogaõpetaja, meditatsioonijuht, MER (sidekoe ja süvalihaste vabastamine) kehatöö ja energeetilise tervenduse terapeut, holistilise enesearengu nõustaja. Igapäevaselt toetan inimesi terapeuditöö kaudu üle kümne aasta. Minu joogatunnid koondavad kokku läbi kogemuste ja praktikate kogutud tänapäevased ja iidsed teadmised, et luua suurem koosmõju. Minu tegemiste kohta saab rohkem teada: http://www.holetta.ee / https://kristallihaldjad.ee

☉ HATHA, kus “ha” tähendab praanat ehk elujõudu ja “tha” mõistust ehk vaimset energiat, loovad üheskoos elujõu ja vaimse jõu liidu. Hatha jooga aitab läbi teadlikus tähelepanus sooritud füüsiliste harjutuste jõuda suurema meelerahuni ja viia meie keha, meele ja vaimu harmoonilisse kooskõlla. Muundame mateeria energiaks ja vastupidi. Hatha joogas pöörame suurt tähelepanu joogaasenditele ehk asanatele ja hingamisharjutustele ehk pranayamale. Aasanad hoiavad liigesed painduvana, lülisamba liikuvana, toniseerivad lihaseid ja sidekudet, ergutavad vereringlust ja endokriinsüsteemi talitlust. Teadliku hingamise abil kogub organism uut energiat, rahustab närvisüsteemi, korraldab aju tegevust, suurendab keskendumisvõimet ja tahtejõudu. Lõdvestus vabastab keha pingetest ja meele ärevusest. Meditatsioon ja meeleharjutused suurendavad sisemist rahu ja tasakaalu ning avardavad teadvust. Kõik see teenib vaimset arengut ja paremat tervist.

Oled armastusega oodatud!

Maivi
Kristallihaldjate looja

« Tagasi