"Armastus vaatab südame säravate silmadega."

Kristallihaldjad

KRISTALLIHALDJATE KRISTALLIPOOD

Uued tooted

Kõik uued tooted

INGLITE SÕNUMID läbi numbrite
Kategooria:

Inglite sõnumid läbi numbriteINGLITE SÕNUMID LÄBI NUMBRITE

Inglid annavad meie tähelepanu püüdmiseks endast parima. Nad saavad aidata meil oma elu tervendada, paraku ei pööra me saadetud märkidele sageli piisavalt tähelepanu, sest peame neid juhuslikeks kokkulangevusteks või ettekujutuse viljaks. Sageli saadavad inglid teile sõnumeid numbrite vahendusel. Inglid teevad kõik, et me korduvaid numbreid tähele paneksime. Seda tehakse kahel moel:

1. NUMBRIJADAD

Esimesel juhul sosistatakse teile vaikselt kõrva, et paneksite tähele näiteks kellaaega või telefoninumbrit mõnel suurel reklaamil. Inglid loodavad, et märkate aina korduvaid numbrikombinatsioone. Näiteks näete pidevalt kombinatsiooni 111. Iga kord, kui kella vaatate, näitab see kas 1:11 või 11.11. 

Teine moodus tähendusrikaste numbrikombinatsioonide edastamiseks seisneb selles, et inglid korraldavad asjad nii, et näiteks teie ees sõitva auto numbrimärk annab teile sõnumi edasi või märkate numbrikombinatsioone enda ümber muul moel. Need, kes seda võimalust juba teavad, on harjunud automaatselt sõnumeid lugema. Nii saadavad inglid teile täpset teavet. Inglid annavad teada, kui teie jaoks on mõnel jadal tähendus. Küsige inglitelt: "Mida te püüate mulle öelda?" Ja nad annavad meeleldi lisainformatsiooni, et saaksite oma sõnumi lahti kodeerida.

111 – jälgi tähelepanelikult oma mõtteid ja tee kindlaks, kas mõtled üksnes sellest, mida soovid või hoopiski sellest, mida ei soovi. See on märgiks, et meie jaoks on avanemas mõni uus võimalus. See number on nagu ere välklambi sähvatus, mis tähendab, et universum on jäädvustanud just meie selle hetke mõtted ning need hakkavad nüüd tegelikkuseks saama. Kui ei ole oma mõtetega rahul, siis muuda neid!

Toetav kristall on labradoriit >

222 – sinu värskelt külvatud ideed hakkavad peagi idanema. Hoolitsega nende eest! Su looming ilmutab end peagi, seepärast jätka oma tublit tööd. Jätka positiivset mõtlemist, kasuta enesesisendust ja visualiseerimist.

Toetav kristall on kuldne kaltsiit >

333 – ülestõusnud meistrid (Jeesus, Mooses, Neitsi Maarja) on sinuga ja soovivad teada anda, et nende abi, armastus ja toetus on sinu päralt. Kutsu neid appi, kui näed sellist kombinatsiooni.

Toetav kristall on kuukivi >

444 – inglid ümbritsevad sind, kinnitades, et armastavad ja aitavad sind.

Toetav kristall on roosa kvarts >

555 – kinnita turvavöö! Sest sul seisab ees suur muutus. Võimalik, et see on vastuseks su palvetele.

Toetav kristall turmaliin >

666 – su mõtted on hetkel tasakaalust väljas, kuna oled keskendunud materiaalsele maailmale. Leia oma mõtteis tasakaal taeva ja maa vahel, keskendu vaimsele ning teiste teenimisele, teades, et selle tulemusena saavad su enda materiaalsed ja emotsionaalsed vajadused kaetud.

Toetav kristall on tiigrisilm >

777 – inglid aplodeerivad sulle – palju õnne, oled õigel teel! Jätka samas vaimus ning tea, et su soov täitub. Erakordselt positiivne märk ja tähendab, et on oodata veelgi enam imesid.

Toetav kristall on ametüst >

888 – üke periood su elus on lõppemas. On aeg end muutusteks valmis seada. Üks emotsionaalne, tööalane või mõne inimsuhtega seotud periood su elus on lõpule jõudmas. Ära viivita, tegutse, on saabunud aeg nautida oma töö vilju.

Toetav kristall aventuriin >

999 – lõpetatus. Tähistab pikema perioodi lõppu kas su isiklikus elus või globaalses mõttes. See on sõnum valguskandjale, kes on võtnud endale ülesande tervendada maakera – hakka tööle, sest emake maa vajab su abi just nüüd ja praegu.

Toetav kristall on mäekristall >

000 – meeldetuletus, et oled jumalaga üks. Mingi olukord on teinud oma arengus täisringi.

Toetav kristall on seleniit >

VALI SIIT omale toetav kristall "Omaduste otsingust" >


Inglite sõnumid läbi numbrite2. NUMBRIKOMBINATSIOONID

Tihti saadavad inglid teile sõnumeid erinevate numbrikominatsioonide kaudu. Järgnevalt on ära toodud kahe erineva numbri kolmekohaliste kombinatsioonide tähenduse kohta. Näiteks, kui näete pidevalt numbri-kombinatsiooni 312, siis vaadake numbrite 3 ja 1 kombinatsioonide tähendust ning lisaks ka numbrite 1 ja 2 kombinatsioonide tähendust. Või kui see tundub teile vajalik, siis liitke numbrid kokku. Liitke numbreid omavahel seni, kuni saate tulemuseks ühekohalise arvu. Edasi lugege arvu tähendust numbrijada juurest.

1 ja 2 (112, 121, 122, 211, 212, 221) – meie mõtted on nagu idanema hakkavad seemned. Su soovid on täitumas, asjad kulgevad vastavalt su soovile. Säilita oma usku!

1 ja 3 – ülestõusnud meistrid töötavad su mõtete kallal koos sinuga. Nad on nagu õpetajad, saadavad sulle energiat, mis hajutaks kahtlused ja julgustaks jääma oma hinge tõeliste eesmärkide juurde. Palu, et nad aitaksid arukaid valikuid teha.

1 ja 4 – just nüüd jälgi eriti täpselt oma mõtteid! Sinu jaoks on hetkel avanenud nn soovidevärav, mille tulemusena su soovid täituvad kohe. 411 tähendab – küsi inglitelt mingit elulist infot, mida hetkel vajad!

1 ja 5 – su mõtted loovad muudatusi elus. Valid mõtte, suunad oma elu vastavalt soovile. Kui muutused sulle ei meeldi, saad need oma mõtteid muutes peatada.

1 ja 6 – suuna oma mõtted vaimse tasandi poole ning loobu muretsemast materiaalse üle. 611 – palu abi, et lahendada sulle materiaalses maailmas muret valmistavad probleemid.

1 ja 7 – sul läheb hästi. Oled õigel teel, jätka samas vaimus! Märk, et oled oma mõtteid hästi valinud. Keskendu veelgi enam oma eesmärkidele. Lisa mõtetele ka vastavad tunded.

1 ja 8 – tähendusrikas etapp su elus läheneb lõpule. Kui mingi osa elust tundub väsitav, siis rõõmusta, see tervendatakse või asendatakse peagi millegi paremaga. Anna oma elust vabaks kõik, mis ei toimi. Su unistus paremast elust hakkab täituma.

1 ja 9 – su mõtete tulemusena avanevad sulle uued võimalused. Sul on võimalus näha oma mõttetöö vilju. Lase kõigel vanal minna, see asendatakse uuega.

1 ja 0 – jumal ja inglid paluvad sul tungivalt muuta oma mõtteid. Kui oled Jumalalt palunud, et oleksid õnnelikum ja tervem, siis on see vastus su palvetele, sest lahendus peitub su enese mõtetes. Palu, et Jumal aitaks sul oma mõtteid valida ja toetaks sind selle üleminekuperioodi ajal.

2 ja 3 – ülestõusnud meistrid töötavad koos sinuga uue ettevõtmise kallal. Kõik laabub suurepäraselt! Ees ootab helge tulevik, täis õnne, mida oled otsinud. Tunne rõõmu!

2 ja 4 – inglid toetavad igati su uut eesmärki. Inglid teevad hetkel sinuga tihedat koostööd.

2 ja 5 – su palved ja kavatsused on olnud selged, tugevad ja ilma kahtlusteta – seepärast võib muutus aset leida isegi kiiremini, kui oleksid arvanud. Ära ehmata, kui su soovid täituvad.

2 ja 6 – su omandusse ilmub midagi uut, võib tähendada ka mõnda uut ostu.

2 ja 7 – on oodata häid uudiseid. Pea vastu ja säilita usk!

2 ja 8 – üks uks sulgub ja teine avaneb. Kuula tähelepanelikult oma sisehäält, see juhatab, kuidas muutuvas olukorras toime tulla.

2 ja 9 – asjad liiguvad sulle soodsas suunas. Ära muretse! Tunneta oma elus seda energiavoogu, mis viib hoogsalt edasi. Sind ei karistatud hiljuti üle elatud kaotusega, vaid universum valmistab sind hoopis ette millekski uueks.

2 ja 0 – Jumal soovib teada anda, et ei ole sind hüljanud ega unustanud. Ta armastab sind väga palju! Ta valmistab ette suurepärast uut eluperioodi. Oluline on „jumalik ajastatus“, enne peavad teatud asjaolud paika minema ja alles siis on võimalik soovitud tulemuseni jõuda.

3 ja 4 – sind ümbritseb praegu palju abilisi. Pöördu nende poole, nad ootavad seda!

3 ja 5 – ülestõusnud meistrid soovivad sind ette valmistada peagi aset leidvaks vältimatuks suureks elumuutuseks. Kinnitavad, et on selle muutuse ajal sinuga. Kõik läheb ilusti! Suhtu rahulikult ja leia üles selles muutuses peituvad head küljed.

3 ja 6 – ülestõusnud meistrid aitavad manifesteerida esemeid, mida vajad oma jumaliku eesmärgi täitmiseks. Väärid igati seda abi, olgu see kasvõi õppemaksuks või õpetamiseks kuluv raha.

3 ja 7 – ülestõusnud meistrid rõõmustavad nii sinu jumaliku sära kui valitud raja üle. Väärid seda õnne ja pühalikku rõõmu.

3 ja 8 – ülestõusnud meistrid ütlevad – jätka oma teed. Suuna veelgi enam energiat oma mõtetesse ja tunnetesse.

3 ja 9 – anna vabaks kõik need olukorrad, mis ei ole sinu olemusega kooskõlas või mis on oma eesmärgi juba täitnud. Pole vaja hirmu pärast nende külge klammerduda. On oluline, et näeksid iseennast ja oma tulevikku helgetes värvides. Palu ülestõusnud meistritel aitada sul oma mõtteid valida.

3 ja 0 – kas oled hiljuti eiranud kõrgemalt poolt saadud juhatust? Sinagi pead andma oma panuse! Pead kuulda võtma jumalikku juhatust ning vastavalt sellele ka tegutsema.

4 ja 5 – inglid aitavad sul sinu elus toimuva olulise muutuse juures.

4 ja 6 – inglid hoiatavad, et keskendud liialt materiaalsetele probleemidele. Usalda kõik mured nende hooleks, siis saavad nad sekkuda. Leia oma mõtteis tasakaal maa ja taeva vahel.

4 ja 7 – palju õnne! Jätka samas vaimus! Oled õigel teel. Keskendu mõtteis sellele, mida oma ellu soovid, sest see avaldab väga suurt mõju.

4 ja 8 – üks periood elus hakkab lõpule jõudma. Inglid on sinuga praegu. Nad juhatavad sind uute olukordade juude, mis on enam kooskõlas sinu vajaduste, soovide ning eesmärgiga.

4 ja 9 – anna vabaks hiljuti lõpule jõudnud olukord. Kui üks uks sulgub, avaneb selle asemel alati mõni uus. Inglid on sinuga, et aidata sul näha uusi võimalusi ja tervendada sind valust, mida see üleminek võib põhjustada. Palu inglitelt abi.

4 ja 0 – Jumal ja inglid teatavad, et oled väga armastatud! Tunneta hetkeks seda armastust, sest seeläbi leiad vastused oma küsimustele ja lahendused probleemidele.

5 ja 6 – sinu elu materiaalne külg paraneb märkimisväärselt, omandad kas uue kodu, auto või muud väärtuslikku.

5 ja 7 – sinu ellu on tulemas muutus, mis rikastab sind kas materiaalselt, emotsionaalselt või intellektuaalselt või kõiki korraga. Jätka samas vaimus ja saad peagi näha, kuidas nii sinu kui su lähedaste elu muutub paremuse poole.

5 ja 8 – käes on suure muutuse eelõhtu. Ära karda, sind saadab toetus ja armastus.

5 ja 9 – lase minevik lahti, et muutus saaks aset leida! Anna vabaks kõik, mis on oma aja ära elanud. Uus võimalus on ukselävel ja ootab sisselaskmist, aga siseneda saab ta alles siis, kui oled suutnud vanast armastusega lahkuda.

5 ja 0 – ole rahulik, sinu elus toimuvad muutused on kooskõlas jumaliku plaaniga. See on kui Jumala kingitus.

6 ja 7 – su materiaalsete küsimustega seotud mõtted liiguvad õiges suunas. Oled õnnestunult tasakaalustanud oma mõtteid ja tegusid ning seeläbi oled hoolitsenud nii oma hinge, keha kui vaimu eest. Jätka!

6 ja 8 – oled materiaalsel tasandil millestki loobumas. Kui ei soovi millestki loobuda, siis muuda selles osas oma mõtteid. Kui aga soovidki seda, siis see soov on kohe täitumas.

6 ja 9 – ära klammerdu materiaalse külge. Loobu sellest! Kui oled hiljuti midagi müünud või kaotanud, asendatakse see peagi millegi uue ja paremaga. Ole valmis võtma uusi asju. Oled valmis oma elustandardit tõstma.

6 ja 0 – keskendu vähem maistele asjadele. Mitte et ela vaesuses, vaid püüa nendele küsimustele läheneda vaimsest vaatevinklist. Ole oma usus tugev ja tänulik!

7 ja 8 – kas sulle tundub, et midagi su elus läheneb lõpule? Jah! Pingeline olukord saab lahenduse ja ees on ootamas positiivsed muutused. Peagi läheb su elu lihtsamaks!

7 ja 9 – palju õnne! Oled oma elus loobunud kõigest, mis ei ole enam kooskõlas sinu tegelikult olemusega. Elad nüüd iseendaga paremas harmoonias, oled kooskõlas oma kõrgema olemusega.

7 ja 0 – tubli! Tänu oma valikule aitad nii iseennast kui teisi. Jätka!

8 ja 9 – su elus on lõpule jõudmas mingi märkimisväärne etapp, mis toob enesega kaasa veel teisigi muudatusi. Asjad su elus aeglustuvad ja seiskuvad. Ära muretse! Need muutused on vajalikud, et alguse saaksid uued sündmused su elus.

8 ja 0 – vältimatult lõppevad olukorrad ja asjad on osake kõrgemast plaanist. See toimub vastusena su palvetele. Palu Jumalalt abi selle muutusega kaasnevate hirmude ja muredega toimetulekuks.

9 ja 0 – kõik, mis su elus hiljuti lõpule jõudis, oli kooskõlas kõrgema plaaniga. Hiljutine elumuudatus, mille tulemusena märkimisväärne osa su elust kas seiskus või muutus, on vastus su palvetele. Jumal ei võta sult midagi ära ega põhjusta kaotusi, pigem kutsusid selle muutuse esile sinu palved või leidis see aset kõrgema eluplaani tõttu. Andesta kõigile asjaosalistele, siis saad kerge ja puhta südamega uuele kaunile eluetapile vastu minna.

VALI SIIT omale toetav kristall "Omaduste otsingust" >


ArmastuseingelNumbrit 0 sisaldavad kombinatsioonid

Nullid ja ühed, näiteks 001 ja 010. Jumal ja inglid paluvad teil tungivalt muuta oma mõtteid. Võib-olla olete Jumalalt palunud, et oleksite õnnelikum ja tervem. Kui nii, siis on see vastuseks teie palvetele. Jumal teab, et lahendus peitub teie enese mõtetes. Paluge, et Jumal aitaks teil oma mõtteid valida ja toetaks teid selle üleminekuperioodi ajal.

Nullid ja kahed, näiteks 002 ja 020. Jumal soovib teile teada anda, et ei ole teid hüljanud ega unustanud. Ta armastab teid väga, väga palju! Tegelikult valmistab Jumal ette suurepärast uut eluperioodi. Vestelege Jumalaga sageli, siis tunnetate, et ime on sündimas. Ühtlasi meenutab Jumal teile, kui oluline on jumalik ajastatus. Mõnikord peavad teatud asjaolud enne paika minema ja alles siis on võimalik soovitud tulemuseni jõuda. Senikaua, kuni keskendute oma mõtteis ja jääte kindlaks oma usus, ei takista miski teil soovitut saavutamast.

Nullid ja kolmed, näiteks 003 ja 300. Jumal ja ülestõusnud meistrid tahavad teile edastada sõnumit, mis on tõenäoliselt seotud teie kõrgema eesmärgiga siin elus. Kas oled hiljuti eiranud kõrgemalt poolt saadud juhatust? S Kui nii, siis võib teile hetkeks tunduda, et olete omadega ummikuss. Selle numbrikombinatsiooniga soovitavad tevased väed teadvustada, rt teiegi peate andma oma panuse. See tähendab, et peate kuulda võtma jumalikku juhatust ning vastavalt sellele ka tegutsema.

Nullid ja neljad, näiteks 040 ja 400. Jumal ja inglid soovivad teatada, et olete väga, väga armastatud. Nad paluvad, et tunnetaksite hetkeks seda armastust, sest seeläbi leiate vastused oma küsimustele ja lahendused oma probleemidele.

Nullid ja viied, näiteks 050 ja 055. Olge rahulik, teie elus toimuvad muutused on kooskõlas jumaliku plaaniga. Need on kui Jumala kingitus, mis on teie kõrgemaks hüvanguks.

Nullid ja kuued, näiteks 006 ja 066. See Looja sõnum puudutab teie elu materiaalset külge. Jumalik juhatus palub teil vähem keskenduda maistele asjadele. See ei tähenda Jumala soovi, et te vaesuses elaksite, vaid et püüaksite nendele küsimustele läheneda vaimsest vaatevinklist. Teadke, et Jumal elab teis. Ta on kõige allikas, mida iial vajate. Olge oma usus tugev ja tänulik. Pange tähele kõiki uusi võimalusi ja märke, need toovad teieni kõik vajaliku. " Ent otsige esiti Jumala riiki ja tema õigust, siis seda kõike antakse teile pealegi!" – on selle sõnumi tuum.

Nullid ja seitsmed, näiteks 007 ja 070. "Tubli poiss!" või "Tubli tüdruk!", kiitus otse Jumalalt endalt - vaimsel, hingelisel ja füüsilisel tasandil tehtud töö eest. Tänu oma valikule aitate nii iseennast kui ka teisi. Jumal palub teil seda suurepärast tööd jätkata.

Nullid ja kaheksad, näiteks 088 ja 080. Sõnum teie jumalikult Loojalt, vältimatult lõppevad olukorrad ja asjad on osake kõrgemast plaanist. Kõik see toimub vastusena teie palvetele ja on kooskõlas Jumala tahtega. Paluge Jumalalt abi selle muutusega kaasnevate hirmude ja muredega toimetulemiseks.

Nullid ja üheksad, näiteks 099 ja 090. Looja saadab teile sõnumi, et kõik, mis te elus hiljuti lõpule jõudis, oli kooskõlas kõrgema plaaniga. Miski pole iialgi päriselt kadunud. Pole olemas surma ega õnnetusi. Teie hiljutine elumuudatus, mille tulemusena märkimisväärne osa teie elust kas seiskus või muutus, on vastus teie palvetele. Jumal soovib öelda, et ei võta teilt midagi ära ega põhjusta teie kaotusi. Pigem kutsusid selle muutuse esile teie palved või leidis see aset teie kõrgema eluplaani tõttu. Andesta kõigile asjaosalistele, siis saad kerge ja puhta südamega uuele kaunile eluetapile vastu minna.


Numbrit 1 sisaldavad kombinatsioonid

Ühed ja kahed, näiteks 121 ja 112. Meie mõtted on nagu idanema ja võrsuma hakkavad seemned. Olete võib-olla juba saanud tõendeid, et teie soovid on täitumas. See on märk, et asjad kulgevad vastavalt teie soovile. Säilitage oma usk!

Ühed ja kolmed, näiteks 133 ja 113. Ülestõusnud meistrid töötavad teie mõtete kallal koos teiega. Nad on mitmes mõttes nagu õpetajad, kes selgitavad teile manifitseerimise iidseid teadmisi. Nad saadavad teile energiat, mis hajutaks kahtlused ja julgustaks teid jääma oma hinge tõeliste eesmärkide juurde. Lisaks võivad nad teile pakkuda juhatust ja nõuandeid ning teha ettepanekuid teie kõrgema eesmärgi osas. Meistrid õpetavad alati, et iga looming saab alguse mõtte ja idee tasandilt. Paluge, et nad aitaksid teil arukaid valikuid teha.

Ühed ja neljad, näiteks 114 ja 144. Inglid soovitavad teil just nüüd eriti täpselt oma mõtteid jälgida. Nad annavad nõu, et sooviksite midagi. Teie jaoks on hetkel avanenud nn soovidevärav, mille tulemusena teie soovid täituvad kohe.
411 tähendab: Küsige inglitelt mingit elulist infot, mida hetkel vajate.

Ühed ja viied, näiteks 115 ja 551. Teie mõtted loovad muudatusi teie elus. Valides mõtteid, suunate oma elu vastavalt soovile. Kui asetleidvad muutused teile ei meeldi, saate need oma mõtteid muutes peatada.

Ühed ja kuued, näiteks 116 ja 611. Suunake oma mõtted vaimse tasandi poole ning loobuge muretsemast materiaalse üle.
611 tähendab: Paluge abi, et lahendada teile materiaalses maailmas muret valmistavad probleemid.

Ühed ja seitsmed, näiteks 117 ja 771. Teil läheb hästi. Olete õigel teel, jätkake samas vaimus! See on märk, et olete oma mõtteid hästi valinud. Keskenduge veelgi enam oma eesmärkidele. Lisage mõtetele ka vastavad tunded, näiteks olge tänulikud kõige eest, mis teil juba on. Tänutunne kiirendab manifesteerumisprotsessi veelgi.

Ühed ja kaheksad, näiteks 181 ja 818. Tähendusrikas etapp teie elus läheneb lõpule. Kui mingi osa teie elust tundub väsitav, siis rõõmustage, see tervendatakse või asendatakse peagi millegi paremaga. Andke oma elust vabaks kõik, mis ei toimi. Teie unistus paremast elust hakkab täituma.

Ühed ja üheksad, näiteks 119 ja 199. Teie mõtete tulemusena avanevad teile uued võimalused. Nüüd on teil võimalus silmast silma näha oma mõttetöö vilja. Laske kõigel vanal minna, see asendatakse peagi uuega, mis on teie soovidega kooskõlas.

Ühed ja nullid, näiteks 100 ja 110. Jumal ja inglid paluvad teil tungivalt muuta oma mõtteid. Võib-olla olete Jumalalt palunud, et oleksite õnnelikum ja tervem. Kui nii, siis on see vastuseks teie palvetele. Jumal teab, et lahendus peitub teie enese mõtetes. Paluge, et Jumal aitaks teil oma mõtteid valida ja toetaks teid selle üleminekuperioodi ajal.


Numbrit 2 sisaldavad kombinatsioonid

Kahed ja ühed, näiteks 221 ja 112. Teie mõtted on nagu idanema ja võrsuma hakkavad seemned. Olete võib-olla juba saanud tõendeid selle kohta, et teie soovid on täitumas. See on märk sellest, et asjad lähevad vastavalt teie soovile. Säilitage oma usk!

Kahed ja kolmed, näiteks 223 ja 323. Ülestõusnud meistrid töötavad koos teiega teie uue ettevõtmise kallal. Nad soovivad teile öelda, et on samuti põnevil, kõik laabub suurepäraselt. Nad teatavad, et teid ootab ees helge tulevik, täis õnne, mida olete otsinud. Tundke sellest uuest eluperioodist rõõmu!

Kahed ja neljad, näiteks 224 ja 244. "Imede kursuses" kirjutatakse: "Inglid toetavad igati teie uut eesmärki." See on märk, et teid toetatakse selle muudatuse tegemise ajal kõrgemalt poolt. Teadmine, et te ei ole üksi, on teile hetkel eriti vajalik. Number kahte ja number nelja sisaldavad kombinatsioonid on märgiks, et inglid teevad hetkel teiega tihedat koostööd.

Kahed ja viied, näiteks 255 ja 225. Teie palved ja kavatsused on olnud selged, tugevad ja ilma kahtlusteta; seepärast võib muutus aset leida isegi kiiremini, kui oleksite arvanud. Ärge ehmatage, kui teie soovid täituvadki.

Kahed ja kuued, näiteks 266 ja 226. Teie omandusse ilmub midagi uut. See võib tähendada ka mõnda uut ostu.

Kahed ja seitmed, näiteks 277 ja 272. Kas olete hiljuti taotlenud uut töökohta, astunud kuhugi kooli või küsinud laenu? Need numbrid tähendavad, et oodata on häid uudiseid. Pidage vastu ja säilitage oma usk!

Kahed ja kaheksad, näiteks 288 ja 282. Üks uks sulgub ja teine avaneb. Kuulake nüüd eriti tähelepanelikult oma sisehäält, see juhatab, kuidas muutuvas olukorras ilusti toime tulla.

Kahed ja üheksad, näiteks 299 ja 292. Kui olete hiljuti üle elnud mõne kaotuse (töö, armastus jne), siis lähitulevik toob teile selles osas häid uudiseid. Asjad liiguvad teile soodsas suunas, eesriide taga käib nii vilgas tegevus, et ajuti näib teile, nagu oleks Jumal teid päris ära unustanud. Ärge muretsege! Tunnetage oma elus seda energiavoogu, mis viib teid hoogsalt edasi. Keegi ei karistatud teid hiljuti üle elatud kaotusega. Selle asemel valmistab universum teid hoopis ette millekski uueks.

Kahed ja nullid, näiteks, 200 ja 202. Jumal soovib teile teada anda, et ei ole teid hüljanud ega unustanud. Ta armastab teid väga, väga palju! Tegelikult valmistab Jumal ette suurepärast uut eluperioodi. Vestelege Jumalaga sageli, siis tunnetate, et ime on sündimas. Ühtlasi meenutab Jumal teile, kui oluline on "jumalik ajastatus". Mõnikord peavad teatud asjaolud enne paika minema ja alles siis on võimalik soovitud tulemuseni jõuda. Senikaua, kuni keskendute oma mõtteis ja jääte kindlaks oma usus, ei takista miski teil soovitut saavutamast.


Numbrit 3 sisaldavad kombinatsioonid

Kolmed ja ühed, näiteks 311 ja 313. Ülestõusnud meistrid töötavad teie mõtete kallal koos teiega Nad on mitmes mõttes nagu õpetajad, kes selgitavad teile manifitseerimise iidseid teadmisi. Nad saadavad teile energiat, mis hajutaks kahtlused ja julgustaks teid jääma oma hinge tõeliste eesmärkide juurde. Lisaks võivad nad teile pakkuda juhatust ja nõuandeid ning teha ettepanekuid teie kõrgema eesmärgi osas. Meistrid õpetavad alati, et iga looming saab alguse mõtte ja idee tasandilt. Paluge, et nad aitaksid teil arukaid valikuid teha.

Kolmed ja kahed, näiteks 322 ja 332. Ülestõusnud meistrid töötavad koos teiega teie uue ettevõtmise kallal. Nad soovivad teile öelda, et on samuti põnevil, kõik laabub suurepäraselt. Nad teatavad, et teid ootab ees helge tulevik, täis õnne, mida olet otsinud. Tundke sellest uuest eluperioodist rõõmu!

Kolmed ja neljad, näiteks 334 ja 344. Teid ümbritseb praegu palju abilisi. Teiega on nii ülestõusnud meistrid kui ka inglid, kes soovivad teid armastusega aidata ja juhatada. Pöörduge nende poole, nad ootavad seda.

Kolmed ja viied, näiteks 353 ja 335. Ülestõusnud meistrid soovivad teid ette valmistada peagi aset leidvaks vältimatuks suureks elumuutuseks. Nad soovivad kinnitada, et on selle muutuse ajal teiega. Kõik läheb ilusti. Suhtuge toimvasse rahulikult ning leidke üles selles muutuses peituvad head küljed.

Kolmed ja kuues, näiteks 363 ja 336. Ülestõusnud meistrid aitavad teil manifesteerida materiaalseid esemeid, mida vajate oma elu jumaliku eesmärgi täitmiseks. Olgu see siis raha õppemaksu maksmiseks või õpetamise ja tervendamisega tegelemiseks. Ülestõusnud meistrid aitavad teid igal juhul. Nad soovivad teile öelda, et väärite igati seda abi. Nii saate omakorda paremini teisi aidata.

Kolmed ja seitsmed, näiteks 377 ja 373. Ülestõusnud meistrid rõõmustavad. Mitte üksnes seepärast, et näevad teie sisemist jumalikku sära, neid rõõmustab ka teie valitud rada. Nad soovivad öelda, et väärite igati seda õnne ja pühalikku rõõmu. See on teie jumalik pärisosa, mis kaasneb teie praeguse valikuga.

Kolmed ja kaheksad, näiteks 338 ja 383. Ülestõusnud meistrid ütlevad: Jätkake oma teed! Suunake veelgi rohkem energiat oma mõtetesse ja tunnetesse. Sünkroniseerige oma maailmavaade teadmisega, et olete üks Jumalaga, üks kõigi ja kõige elavaga.

Kolmed ja üheksad, näiteks 393 ja 339. Teil palutakse tungivalt vabaks anda kõik need olukorrad, mis ei ole teie olemusega kooskõlas või mis on oma eesmärgi juba täitnud. Pole vaja hirmu pärast nende külge klammerduda. On eluliselt oluline, et näeksite iseennast ja oma tulevikku helgetes värvides. Teie vaatenurk tegelikult loobki seda, mida hiljem kogema hakkate. Niisiis, paluge ülestõusnud meistritel aitada teil oma mõtteid valida, lähtudes armastuse kõrgemast printsiibist.

Kolmed ja nullid, näiteks 300 ja 330 Jumal ja ülestõusnud meistrid tahavad teile edastada sõnumit, mis on tõenäoliselt seotud teie kõrgema eesmärgiga siin elus. Kas oled hiljuti eiranud kõrgemalt poolt saadud juhatust? S Kui nii, siis võib teile hetkeks tunduda, et olete omadega ummikuss. Selle numbrikombinatsiooniga soovitavad tevased väed teadvustada, rt teiegi peate andma oma panuse. See tähendab, et peate kuulda võtma jumalikku juhatust ning vastavalt sellele ka tegutsema.


Numbrit 4 sisaldavad kombinatsioonid

Neljad ja ühed, näiteks 441 ja 411. Inglid soovitavad teil just nüüd eriti täpselt oma mõtteid jälgida. Nad annavad nõu, et sooviksite midagi. Teie jaoks on hetkel avanenud nn soovidevärav, mille tulemusena teie soovid täituvad kohe.
411 tähendab:"Küsige inglitelt mingit elulist infot, mida hetkel vajate."

Neljad ja kahed, näiteks 422 ja 442. "Imede kursuses" kirjutatakse: "Inglid toetavad igati teie uut eesmärki." See on märk, et teid toetatakse selle muudatuse tegemise ajal kõrgemalt poolt. Teadmine, et te ei ole üksi, on teile hetkel eriti vajalik. Number kahte ja number nelja sisaldavad kombinatsioonid on märgiks, et inglid teevad hetkel teiega tihedat koostööd.

Neljad ja kolmed, näiteks 443 ja 433. Teid ümbritseb praegu palju abilisi. Teiega on nii ülestõusnud meistrid kui ka inglid, kes soovivad teid armastusega aidata ja juhatada. Pöörduge nende poole, nad ootavad seda.

Neljad ja viied, näiteks 455 ja 445. Inglid aitavad teid teie elus toimuva olulise muutuse juures.

Neljad ja kuued, näiteks 446 ja 466. Inglid hoiatavad teid, et keskendute liialt materiaalsetele probleemidele. Nad paluvad teil usaladada kõik mured nende hooleks, sest siis saavad nad sekkuda ning aidata. Leidke oma mõtteis tasakaal maa ja taeva vahel ning teadke, et eriti nüüd, kus töötate käsikäes taevaste jõududega, on see ammendamatu allikas teie päralt.

Neljad ja seitsmed, näiteks 477 ja 447. Inglid soovivad teile palju õnne teile ja ütlevad: "Jätkake samas vaimus! Olete õigel teel. Keskenduge mõtteis sellele, mida oma ellu soovite, sest see avaldab sündmustele väga suurt mõju."

Neljad ja kaheksad, näiteks 488 ja 448. Üks periood teie elus hakkab lõpule jõudma. Inglid soovivad teatada, et on teiega nüüd. Kus see aeg hakkab kätte jõudma. Nad juhatavad teid uute olukordade juude, mis on enam kooskõlas teie vajaduste, soovide ning eesmärgiga.

Neljad ja üheksad, näiteks 494 ja 449. Inglid paluvad teil vabaks anda hiljuti lõpule jõudnud olukorrad. Nad meenutavad teile, et kui üks uks sulgub, avaneb selle asemel alati mõni uus. Inglid on teiega, et aidata teil näha uusi võimalusi ja tervendada teid valust, mida see üleminekuperiood võib põhjustada. Paluge nende muutuste vältel oma usu säilitamiseks abi inglitelt, teades, et nendes lõppevates ja algavates sünmustes peitub vastus teie palvetele.

Neljad ja nullid, näiteks 440 ja 440. Jumal ja inglid soovivad teatada, et olete väga, väga armastatud. Nad paluvad, et tunnetaksite hetkeks seda armastust, sest seeläbi leiate vastused oma küsimustele ja lahendused oma probleemidele.


Numbrit 5 sisaldavad kombinatsioonid

Viied ja ühed, näiteks 511 ja 515. Teie mõtted loovad muudatusi teie elus. Valides mõtteid, suunate oma elu vastavalt soovile. Kui aset leidvad muudatused teile ei meeldi, saate need oma mõtteid muutes peatada.

Viied ja kahed, näiteks 522 ja 552. Teie palved ja kavatsused on olnud selged, tugevad ja ilma kahtlusteta; seepärast võib muutus aset leida isegi kiiremini, kui oleksite arvanud. Ärge ehmatage, kui teie soovid täituvadki.

Viied ja kolmed, näiteks 533 ja 553. Ülestõusnud meistrid soovivad teid ette valmistada peagi aset leidvaks vältimatuks suureks elumuutuseks. Nad soovivad kinnitada, et on selle muutuse ajal teiega. Kõik läheb ilusti. Suhtuge toimvasse rahulikult ning leidke üles selles muutuses peituvad head küljed.

Viied ja neljad, näiteks 554 ja 544. Inglid aitavad teid teie elus toimuva olulise muutuse juures.

Viied ja kuued, näiteks 556 ja 566. Teie elu materiaalne külg paraneb märkimisväärselt, omandate kas uue kodu, auto või muud väärtuslikku.

Viied ja seitsmed, näiteks 577 ja 575. Teie ellu on tulemas muutus, mis rikastab teid kas materiaalselt, emotsionaalselt või intellektuaalselt - või kõike kolme korraga. Jätkake samas vaimus ja saate peagi näha, kuidas nii teie enda kui ka teie lähedaste elu muutub paremuse poole.

Viied ja kaheksad, näiteks 588 ja 558. Käes on suure muutuse eelõhtu, kell on löömas üheteistkümnendat tundi. Ärge kartke, kogu selle vältimatu muutuse kestel saadab teid toetus ja armastus.

Viied ja üheksad, näiteks 599 ja 595. Selleks, et muutus saaks aset leida, on vaja minevikul minna lasta. Andke vabaks kõik, mis on oma aja ära elanud, see on juba oma funktsiooni täitnud. Võtke arvesse, et elu on liikumine ja ka see muutus on vältimatu. Teadke, et uus võimalus on teie ukselävel ja ootab sisselaskmist. Kuid siseneda saab ta alles siis, kui olete suutnud vanast armastusega lahkuda.

Viied ja nullid, näiteks 500 ja 550. Olge rahulik, teie elus toimuvad muutused on kooskõlas jumaliku plaaniga. Need on kui Jumala kingitus, mis on teie kõrgemaks hüvanguks.


Numbrit 6 sisaldavad kombinatsioonid

Kuued ja ühed, näiteks 611 ja 661. Suunake oma mõtted vaimse tasandi poole ning loobuge muretsemast materiaalse üle.
611 tähendab: "Paluge abi, et lahendada teile materiaalses maailmas muret valmistavad probleemid."

Kuued ja kahed, näiteks 662 ja 662. Teie omandusse ilmub midagi uut. See võib tähendada ka mõnda uut ostu.

Kuued ja kolmed, näiteks 663 ja 633. Ülestõusnud meistrid aitavad teil manifesteerida materiaalseid esemeid, mida vajate oma elu jumaliku eesmärgi täitmiseks. Olgu see siis raha õppemaksu maksmiseks või õpetamise ja tervendamisega tegelemiseks. Ülestõusnud meistrid aitavad teid igal juhul. Nad soovivad teile öelda, et väärite igati seda abi. Nii saate omakorda paremini teisi aidata.

Kuued ja neljad, näiteks 644 ja 664. Inglid hoiatavad teid, et keskendute liialt materiaalsetele probleemidele. Nad paluvad teil usaladada kõik mured nende hooleks, sest siis saavad nad sekkuda ning aidata. Leidke oma mõtteis tasakaal maa ja taeva vahel ning teadke, et eriti nüüd, kus töötate käsikäes taevaste jõududega, on see ammendamatu allikas teie päralt.

Kuued ja viied, näiteks 665 ja 655. Teie elu materiaalne külg paraneb märkimisväärselt, omandate kas uue kodu, auto või muud väärtuslikku.

Kuued ja seitsmed, näiteks 667 ja 677. Teie materiaalsete küsimustega seotud mõtted liiguvad õiges suunas. Olete õnnestunult tasakaalustanud oma mõtteid ja tegusid ning seeläbi olete hoolitsenud nii oma hinge, keha kui vaimu eest. Jätkake seda tublit tööd!

Kuued ja kaheksad, näiteks 668 ja 688. Olete materiaalsel tasandil millestki loobumas (võib-olla kavatsete midagi ära müüa). Kui te ei soovi millestki loobuda, siis muudke selles osas oma mõtteid. Juhul kui aga just plaanisite mõnda muudatust, siis võtke seda kui märki, et teie soov on kohe täitumas.

Kuued ja üheksad, näiteks 669 ja 699. Ärge klammerduge materiaalse külge. Teil palutakse sellest loobuda. Samuti võib see kombinatsioon tähendada, et kui olete hiljuti midagi müünud või kaotanud, asendatakse see peagi millegi uue ja paremaga. Olge valmis vastu võtma uusi asju, mis ületavad kõik teie ootused. Tegelikult olete valmis oma elustandardit tõstma. Te väärite parimat.

Kuued ja nullid, näiteks 600 ja 660. See Looja sõnum puudutab teie elu materiaalset külge. Jumalik juhatus palub teil vähem keskenduda maistele asjadele. See ei tähenda Jumala soovi, et te vaesuses elaksite, vaid et püüaksite nendele küsimustele läheneda vaimsest vaatevinklist. Teadke, et Jumal elab teis. Ta on kõige allikas, mida iial vajate. Olge oma usus tugev ja tänulik. Pange tähele kõiki uusi võimalusi ja märke, need toovad teieni kõik vajaliku. " Ent otsige esiti Jumala riiki ja tema õigust, siis seda kõike antakse teile pealegi!" – on selle sõnumi tuum.


Numbrit 7 sisaldavad kombinatsioonid

Seistmed ja ühed, näiteks 711 ja 771. Teil läheb hästi. Olete õigel teel, jätkake samas vaimus! See on märk, et olete oma mõtteid hästi valinud. Keskenduge veelgi enam oma eesmärkidele. Lisage mõtetele ka vastavad tunded, näiteks olge tänulikud kõige eest, mis teil juba on. Tänutunne kiirendab manifesteerumisprotsessi veelgi.

Seitsmed ja kahed, näiteks 722 ja 772. Kas olete hiljuti taotlenud uut töökohta, astunud kuhugi kooli või küsinud laenu? Need numbrid tähendavad, et oodata on häid uudiseid. Pidage vastu ja säilitage oma usk!

Seitsmed ja kolmed, näiteks 773 ja 733. Ülestõusnud meistrid rõõmustavad. Mitte üksnes seepärast, et näevad teie sisemist jumalikku sära, neid rõõmustab ka teie valitud rada. Nad soovivad öelda, et väärite igati seda õnne ja pühalikku rõõmu. See on teie jumalik pärisosa, mis kaasneb teie praeguse valikuga.

Seitsmed ja neljad, näiteks 774 ja 744. Inglid soovivad teile palju õnne teile ja ütlevad: "Jätkake samas vaimus! Olete õigel teel. Keskenduge mõtteis sellele, mida oma ellu soovite, sest see avaldab sündmustele väga suurt mõju."

Seitsmed ja viied, näiteks 775 ja 755. Teie ellu on tulemas muutus, mis rikastab teid kas materiaalselt, emotsionaalselt või intellektuaalselt - või kõike kolme korraga. Jätkake samas vaimus ja saate peagi näha, kuidas nii teie enda kui ka teie lähedaste elu muutub paremuse poole.

Seitsmed ja kuued, näiteks 776 ja 766. Teie materiaalsete küsimustega seotud mõtted liiguvad õiges suunas. Olete õnnestunult tasakaalustanud oma mõtteid ja tegusid ning seeläbi olete hoolitsenud nii oma hinge, keha kui vaimu eest. Jätkake seda tublit tööd!

Seitsmed ja kaheksad, näiteks 778 ja 788. Ka teile ei tundu, et midagi teie elus (kas töö või eraeluga seonduvat) läheneb lõpule? See numbrikombinatsioon kinnitab, et teie tunne ei peta teid. Millegi lõpp võib tähendada märkimisväärset muudatust paremuse poole. Eelkõige tähendab see, et pingeline olukord saab lahenduse ja ees on ootamas positiivsed muutused. Pidage vastu, sest peagi läheb teie elu lihtsamaks.

Seitsmed ja üheksad, näiteks 779 ja 799. Palju õnne! Olete loobunud oma elus kõigest, mis ei ole enam kooskõlas teie tegeliku olemusega. Elate nüüd iseendaga paremas harmoonias, olles kooskõlas oma kõrgema olemusega. Teile aplodeeritakse, sest olete teinud otsuse elada aususes.

Seitmed ja nullid, näiteks 700 ja 770. "Tubli poiss!" või "Tubli tüdruk!", kiitus otse Jumalalt endalt, vaimsel, hingelisel ja füüsilisel tasandil tehtud töö eest. Tänu oma valikule aitate nii iseennast kui kateisi. Jumal palub teil seda suurepärast tööd jätkata.


Numbrit 8 sisaldavad kombinatsioonid

Kaheksad ja ühed, näiteks 811 ja 881. Tähendusrikas etapp teie elus läheneb lõpule. Kui mingi osa teie elust tundub väsitav, siis rõõmustage, see tervendatakse või asendatakse peagi millegi paremaga. Andke oma elust vabaks kõik, mis ei toimi. Teie unistus paremast elust hakkab täituma.

Kaheksad ja kahed, näiteks 822 ja 882. Üks uks sulgub ja teine avaneb. Kuulake nüüd eriti tähelepanelikult oma sisehäält, see juhatab, kuidas muutuvas olukorras ilusti toime tulla.

Kaheksad ja kolmed, näiteks 883 ja 833. Ülestõusnud meistrid ütlevad: "Jätkake oma teed!" Suunake veelgi rohkem energiat oma mõtetesse ja tunnetesse. Sünkroniseerige oma maailmavaade teadmisega, et olete üks Jumalaga, üks kõigi ja kõige elavaga.

Kaheksad ja neljad, näiteks 884 ja 844. Üks periood teie elus hakkab lõpule jõudma. Inglid soovivad teatada, et on teiega nüüd. Kus see aeg hakkab kätte jõudma. Nad juhatavad teid uute olukordade juude, mis on enam kooskõlas teie vajaduste, soovide ning eesmärgiga.

Kaheksad ja viied, näiteks 885 ja 855. Käes on suure muutuse eelõhtu, kell on löömas üheteistkümnendat tundi. Ärge kartke, kogu selle vältimatu muutuse kestel saadab teid toetus ja armastus.

Kaheksad ja kuued, näiteks 886 ja 866. Olete materiaalsel tasandil millestki loobumas (võib-olla kavatsete midagi ära müüa). Kui te ei soovi millestki loobuda, siis muudke selles osas oma mõtteid. Juhul kui aga just plaanisite mõnda muudatust, siis võtke seda kui märki, et teie soov on kohe täitumas.

Kaheksad ja seitsmed, näiteks 887 ja 877. Ka teile ei tundu, et midagi teie elus (kas töö või eraeluga seonduvat) läheneb lõpule? See numbrikombinatsioon kinnitab, et teie tunne ei peta teid. Millegi lõpp võib tähendada märkimisväärset muudatust paremuse poole. Eelkõige tähendab see, et pingeline olukord saab lahenduse ja ees on ootamas positiivsed muutused. Pidage vastu, sest peagi läheb teie elu lihtsamaks.

Kaheksad ja üheksad, näiteks 889 ja 899. Teie elus on lõpule jõudmas mingi märkimisväärne etapp, mis toob doominoefektina enesega kaasa veel teisigi muudatusi. Nagu lõppjaama jõudnud rong, mille vagunid aeglustavad ükshaaval oma käiku, enne kui lõplikult seiskuvad. See numbrikombinatsioon tähendab, et läbite hetkel just sellist sündmustejada, asjad teie elus aeglustuvad jaseiskuvad. Ärge muretsege, need muutused on vajalikud, et alguse saaksid uued sündmused teie elus.

Kaheksad ja nullid, näiteks 800 ja 808. Sõnum teie jumalikult Loojalt, vältimatult lõppevad olukorrad ja asjad on osake kõrgemast plaanist. Kõik see toimub vastusena teie palvetele ja on kooskõlas Jumala tahtega. Paluge Jumalalt abi selle muutusega kaasnevate hirmude ja muredega toimetulemiseks.


Numbrit 9 sisaldavad kombinatsioonid

Üheksad ja ühed, näiteks 991 ja 919. Teie mõtete tulemusena avanevad teile uued võimalused. Nüüd on teil võimalus silmast silma näha oma mõttetöö vilja. Laske kõigel vanal minna, see asendatakse peagi uuega, mis on teie soovidega kooskõlas.

Üheksad ja kahed näiteks 992 ja 992. Kui olete hiljuti üle elnud mõne kaotuse (töö, armastus jne), siis lähitulevik toob teile selles osas häid uudiseid. Asjad liiguvad teile soodsas suunas, eesriide taga käib nii vilgas tegevus, et ajuti näib teile, nagu oleks Jumal teid päris ära unustanud. Ärge muretsege! Tunnetage oma elus seda energiavoogu, mis viib teid hoogsalt edasi. Keegi ei karistatud teid hiljuti üle elatud kaotusega. Selle asemel valmistab universum teid hoopis ette millekski uueks.

Üheksad ja kolmed, näiteks 993 ja 939. Teil palutakse tungivalt vabaks anda kõik need olukorrad, mis ei ole teie olemusega kooskõlas või mis on oma eesmärgi juba täitnud. Pole vaja hirmu pärast nende külge klammerduda. On eluliselt oluline, et näeksite iseennast ja oma tulevikku helgetes värvides. Teie vaatenurk tegelikult loobki seda, mida hiljem kogema hakkate. Niisiis, paluge ülestõusnud meistritel aitada teil oma mõtteid valida, lähtudes armastuse kõrgemast printsiibist.

Üheksad ja neljad, näiteks 994 ja 944. Inglid paluvad teil vabaks anda hiljuti lõpule jõudnud olukorrad. Nad meenutavad teile, et kui üks uks sulgub, avaneb selle asemel alati mõni uus. Inglid on teiega, et aidata teil näha uusi võimalusi ja tervendada teid valust, mida see üleminekuperiood võib põhjustada. Paluge nende muutuste vältel oma usu säilitamiseks abi inglitelt, teades, et nendes lõppevates ja algavates sünmustes peitub vastus teie palvetele.

Üheksad ja viied, näiteks 959 ja 995. Selleks, et muutus saaks aset leida, on vaja minevikul minna lasta. Andke vabaks kõik, mis on oma aja ära elanud, see on juba oma funktsiooni täitnud. Võtke arvesse, et elu on liikumine ja ka see muutus on vältimatu. Teadke, et uus võimalus on teie ukselävel ja ootab sisselaskmist. Kuid siseneda saab ta alles siis, kui olete suutnud vanast armastusega lahkuda.

Üheksad ja kuued, näiteks 966 ja 996. Ärge klammerduge materiaalse külge. Teil palutakse sellest loobuda. Samuti võib see kombinatsioon tähendada, et kui olete hiljuti midagi müünud või kaotanud, asendatakse see peagi millegi uue ja paremaga. Olge valmis vastu võtma uusi asju, mis ületavad kõik teie ootused. Tegelikult olete valmis oma elustandardit tõstma. Te väärite parimat.

Üheksad ja seitsmed, näiteks 977 ja 997. Palju õnne! Olete loobunud oma elus kõigest, mis ei ole enam kooskõlas teie tegeliku olemusega. Elate nüüd iseendaga paremas harmoonias, olles kooskõlas oma kõrgema olemusega. Teile aplodeeritakse, sest olete teinud otsuse elada aususes.

Üheksad ja kaheksad, näiteks 998 ja 988. Teie elus on lõpule jõudmas mingi märkimisväärne etapp, mis toob doominoefektina enesega kaasa veel teisigi muudatusi. Nagu lõppjaama jõudnud rong, mille vagunid aeglustavad ükshaaval oma käiku, enne kui lõplikult seiskuvad. See numbrikombinatsioon tähendab, et läbite hetkel just sellist sündmustejada, asjad teie elus aeglustuvad jaseiskuvad. Ärge muretsege, need muutused on vajalikud, et alguse saaksid uued sündmused teie elus.

Üheksad ja nullid, näiteks 900 ja 909. Looja saadab teile sõnumi, et kõik, mis te elus hiljuti lõpule jõudis, oli kooskõlas kõrgema plaaniga. Miski pole iialgi päriselt kadunud. Pole olemas surma ega õnnetusi. Teie hiljutine elumuudatus, mille tulemusena märkimisväärne osa teie elust kas seiskus või muutus, on vastus teie palvetele. Jumal soovib öelda, et ei võta teilt midagi ära ega põhjusta teie "kaotusi". Pigem kutsusid selle muutuse esile teie palved või leidis see aset teie kõrgema eluplaani tõttu. Andesta kõigile asjaosalistele, siis saad kerge ja puhta südamega uuele kaunile eluetapile vastu minna.

...
Allikas: "Tervendamine inglite abiga", Doreen Virtue

Doreen Virtue, PhD, on hariduselt psühholoog, kes on kaitsnud sel alal nii magistri- kui ka doktorikraadi. Ta on selgeltnägijast psühhoterapeut ja metafüüsik, kes õpetab inimesi kuulma, nägema ja tunnetama ingleid, sõltumata kellegi religioossest taustast. Doreen Virtue vahendab inglite sõnumeid. 

Inglite sõnum: "Me ei saa teile mõeldud sõnumeid taevalaotusesse kirjutada. Olge tähelepanelikud ja uskuge, kui näete kuidas kindlad mustrid teie elus kuju võtavad – eriti kui olete esitanud mõne küsimuse või palve."

VALI SIIT omale toetav kristall "Omaduste otsingust" >

« Tagasi