Eraseansid

Kristallihaldjate keskuses on toimetamas suurepärased terapeudid, kelle poole võid julgelt otse pöörduda, et leppida kokku sobiv aeg eraseansiks või grupitöös osalemiseks. Tule ja luba endale mõnus lõõgastus!

KRISTI UUDEVÄLI

Kristallihaldjate Laste Kristallikooli juhendaja, kristalliterapeut

Kristi uudeväliKui tunned, et Sa ei saa päris hästi aru, mis Su elus toimub ning vajaksid oma ellu juurde tasakaalu ja hingerahu… Kui asjad ei suju nii nagu Sina tahaksid ning vajaksid oma ellu selgust... Või vajad lihtsalt hetke iseendale, aga sedagi on keeruline võtta… Siis võib tervendav ja energiaid tasakaalustav kristalliseanss olla just Sinu jaoks.

Kuidas kristalliseanss toimub? Seansi alguses räägime läbi selle, millele soovid oma tähelepanu suunata, kuna tulemus lähtub alati Sinust ja Sinu hetkeolukorrast. Mida avatum oled Sina, seda lihtsamini tulevad muutused.

Seejärel asetan Sinu peale sobivad kristallid ning Sina saad rahulikult kristallienergiates lõõgastuda. Seni kuni Sina lõõgastud, tegelevad kristallid energiavälja tasakaalustamisega - eemaldavad seisvad energiad, vanad käitumismustrid ja erinevad blokeeringud. Selle kõige tulemusena hakkavad energiad liikuma Sinu jaoks õiges suunas, vastavalt Sinu sisemisele valmisolekule. Sina võid seda tunda kergustundena, aga loomulikult on kõik individuaalne.

Seansi lõppedes vahendan kogu info kristallidelt ainult Sulle. Soovi korral vahendan sõnumeid ka inglitelt.

REGISTREERIMINE. Seanss kestab 1,5 h ning toimub Kristallihaldjate keskuses. Seansi tasakaalupanus on 35 €. Sinu jaoks sobiva aja kokku leppimiseks saada e-kiri kristi.uudevali@gmail.com. Lisainfo http://kristallikas.ee/

Kohtumiseni rõõmus ja kerguses ning loomulikult kristallide juures, Kristallihaldjas Kristi

MAIVI TALVING

Kristallihaldjate looja, Kristallihaldjate Kristallikooli juhendaja, kristallimandalate looja ja energiaterapeut

Maivi TalvingArmas inimene, kui soovid saada selgust endas ja oma elus, vabaneda mittetoetavast ja teha ruumi rõõmule või on Sul haigusseisund, millele otsid põhjust – oled armastusega oodatud minu seansile.

  • Energiateraapia: tervendav vestlus või meelerännak alateadvusesse vastuste ja juhiste saamiseks iseenda, olukordade ja tervise kohta. Juhindun selgeltnägemisest.
  • Energiaseansid: energeetiline korrastus ja kätega tervendus koos kristalliteraapiaga massaazhilaual.
  • Massaaži-teraapia: lomi-lomi nui ja MER-massaazh.
  • Reisid Sri Lankale: www.holetta.ee/srilanka/

Energiaseanss kestab 1,5 h, hind 50 € või nagu võimalik. Massaazhil teised kestvused ja hinnad. Lisainfo www.holetta.ee

REGISTREERIMINE. Võta julgelt minuga ühendust maivi@kristallihaldjad.ee ja lepime kokku sobiva aja. Iga seanss on erinev ja lähtub Sinu vajadusest. Lihtsalt luba enda kehal ja meelel koguda endasse imelist valgusenergiat, mis kooskõlas Sinu sisemise tarkusega loob just selle, mida hetkel vajad – tasakaalustab, tervendab, vabastab, pakub lõõgastust ja selgust ning viib Sind sisemisse rahuseisundisse.

Armastuse ja austusega, Kristallihaldjas Maivi

MERLIN TALONPOIKA

Kristalliterapeut ja Kristallihaldjate e-poe haldjas

Merlin TalonpoikaTahaksid tunda midagi kirgastavat ja sooja? Tahaksid tunda üht mõnusat pai, mis kosutaks Su hinge ja meeli? Tahaksid naeratada ja öelda, et tunned end imehästi?

Kutsun Sind kristalliseansile, kus kõigepealt alustame vestlusega, mille käigus tunned, kuidas Sinu sees olevad emotsioonid hakkavad väljuma. Emotsioonid, mida oled peitnud nii sügavale, et väljapääs tundub võimatu. Hakkad tundma, kuidas end avad ja lased muredel minna. Vabaned küsimustest, mis on Su sees olnud juba juskui terve igaviku ning millele pole vastust saanud. Seansi käigus lähtun selgelttundmisest-nägemisest. Teen energeetilise korrastuse, puhastades Sind kõigest, mis takistab edasiliikumist. Annan kristallisoovituse ja info, mis on vajalik edaspidiseks.

Kristallidel on inimesele väga suur mõju. Asetades kristallid kehale, vastavalt vajadusele, hakkavad nad eemaldama Sinus olevaid blokeeringuid, väsimustunnet, masendust. Tunned, kuidas Sinusse voolab selgus, energia ning meelerahu. Tunned end rahuliku, kerge ja puhanuna. Tunned, et oled täis elujõudu ja positiivsust ja miski olukord ei tundu keeruline. Asjad, olukorrad, mis enne tundusid lausa võimatud, loksuvad paika justkui iseenesest. Oled astumas uusi samme, jättes maha kõik, mis Sind enam ei teeni.

REGISTREERIMINE. Kui tunned, et just seda vajad, siis võta minuga ühendust merlin.talonpoika@gmail.com või helista 5801 8555. Seanss kestab 1.5 tundi, hind 40 €. Rohkem infot minu tegevuste kohta www.energiapai.com

Armastusega, Kristallihaldjas Merlin

EVELIN VEISMANN

Kristallihaldjate looja, Kristallihaldjate Kristallikooli juhendaja, kristalliterapeut

Evelin VeismannOlen mõistnud, et minu üks ülesannetest on olla abivajajatele Teejuht-abiline. Aidata leida teeots õnne ja rahuloluni ning parema kontaktini iseendaga.

Olen mõistnud, et alati kõik laheneb ja alati on kõik millekski vajalik. Kõik algab meist endist, meie mõtetest ja tegudest.

Mõned näited minu seanssidest:

  • Korrastavad ja energiat andvad kristalliseansid kõigile nii kohapeal, kui kaugseansina (sobib ka lastele, beebiootusel ja värskelt emaks saanutele)
  • Erinevate haiguste ja olukordade tervendamine ning selguse toomine
  • Suhete korrastused
  • Kodu või töökoha korrastused
  • Karmapuhastus
  • Kanaldused ja sõnumid teejuhtidelt, valgusolenditelt

Iga minuni jõudnud abiotsijale leian personaalselt sobiva seansimeetodi. Töötan läbi võimsate valguskanalite ja koos erinevate kristallide ning valgusolenditega.

Kui tunned, et Saan sind aidata, siis oled südamest oodatud! Seansi toimumise aeg 1,5-2 tundi, tasakaalupanus 40 €.

REGISTREERIMINE. Tel: 56355499, e-post: evelin@kristallihaldjad.ee

Armastusega, Kristallihaldjas Evelin

AIVE SANDERKOFF

Energeetiline tasakaalustav seanss, tervendavad vestlused, nõustamised – energiavälja tasakaalustamine on üks võimsamaid tööriistu õnnistavama elu elamiseks.

Tel: 5015771, e-post: aive.sanderkoff@mail.ee, www.valgusteraapia.ee

Infoks seansi tegijatele!

Kristallisaalis on olemas audio- ja videotehnika, madratsid ja pleedid. Kristallisaal mahutab istumisel kuni 20 inimest, lamamisega 12-14 inimest.

Teraapiatoas on olemas teraapialaud, pleedid, tugitoolid, muusikasüsteem. Tuba sobib nö kuivteraapiateks, kus ei kasutata õlisid.

Ruumide broneerimiseks ja lisainfo küsimiseks kirjuta pille@kristallihaldjad.ee või helista keskuse infotelefonil 5277 988.

« Tagasi