"Sinu unistused täituvad vastavalt tellimusele. Hoia usku ja ära kahtle."

Kristallihaldjad

KRISTALLIHALDJATE KRISTALLIPOOD

Uued tooted

Kõik uued tooted

« Tagasi

Serpentiin jaad jänesekuju

Jänese aasta talisman serpentiinist jänesekuju. 2023 Vesijänese aasta energiad toetavad armastavat hellust, tundlikkust, õrnust, intuitsiooni, head maitset ja rahumeelsust. Vesijänese aasta toetab dialoogi, kuulamist ja jagamist.

Serpentiinina olen hea energiaallikas ja õnnetoov kaitsev talisman. Külluse toojana võimendan materiaalset küllust ja harmooniat sinu suhetes. 

Looma suurus 3-4 cm

Loe veel...

Jänes

8,25 €

Lisage oma kommentaar

Serpentiin jaad jänesekuju

Serpentiin jaad jänesekuju

Jänese aasta talisman serpentiinist jänesekuju. 2023 Vesijänese aasta energiad toetavad armastavat hellust, tundlikkust, õrnust, intuitsiooni, head maitset ja rahumeelsust. Vesijänese aasta toetab dialoogi, kuulamist ja jagamist.

Serpentiinina olen hea energiaallikas ja õnnetoov kaitsev talisman. Külluse toojana võimendan materiaalset küllust ja harmooniat sinu suhetes. 

Looma suurus 3-4 cm

Lisage oma kommentaar

Serpentiini omadused: eluenergia, õnn, kaitse, küllus, armastus, tervendus, reisimine, rahu, äriõnn

LOOMAKUJUDE SÜMBOOLSED TÄHENDUSED

Paljudes kultuurides on loomasümboolikal pikk ajalugu. Usutakse, et loomatalismani kandmine toob õnne ja jõukust, kaitseb kurja eest või omistab kandjale looma tugevad omadused. Et sümbolid ja amuletid toimiksid veelgi enam ja nende vägi suureneks, tehti neid sageli poolvääriskividest.

JÄNES – Sümboliseerib pikka eluiga. Märksõnadeks õnnelikkus, heaolu ja heatahtlikkus.

ELEVANT – Elevandikujuke toob head õnne, pika ja õnneliku elu. Eriliselt heaks sümboliks peetakse ülestõstetud londiga elevanti. Hindudel on elevandipäine jumal Ganesha - tarkuse ja teadmiste jumal, kes eemaldab teelt kõik takistused, mis ei lase heal õnnel inimesteni jõuda. 

DRAAKON – Feng Shui üks võimsamaid sümboleid. Harmoonia, suursugususe, arukuse ja tarkuse sümbol. Sümboliseerib headust, äriedu, positiivsust ja paneb kodu chi-energia liikuma. Peetakse kõige heaendelisemaks sümboliks. Usutakse, et draakon kingib vaimsed teadmised, õnne ja viljakuse.

KILPKONN – Feng Shui maagiliseim loom, kes on taevase soosingu ja kaitse sümbil, tuues külluslikult head energiat, õnne ja finantsedu. Suurendab vastupidavust, iseseisvust, tarkust ja püsivust. Hiina traditsiooni järgi hoiab kilpkonn Maa ja Taeva saladusi. Kilpkonna koju toomine mõjutab kodu feng shui’d imeväel.

ÜKSSARVIK– Headuse, hinge puhtuse ja armastuse sümbol. Ükssarvik kingib vaimsed teadmised ja lasteõnne. Kaitsev talisman ka lastele.

DELFIIN – Sümboliseerib sõprust, tingimusteta armastust, perekonna õnne, muutumist, vabadust, liikumist.

HOBUNE – Toob tunnustust, kuulsust ja heaolu. Feng Shui õpetuse järgi tuleks hobune välja panna kas üksi või kaheksakesi, et võimendada soovittut. Hobune on kustumatu optimismi sümboliks, kes toob endaga kaasa muutuste tuuli ja soodsaid pöördeid elus.

LÕVI –Feng Shuis peetakse lõvi tugevaks sümboliks, mis neutraliseerib väljastpoolt tuleva negatiivse mõju. Kui ruumis on purustava energiaga koht, siis võib sinna asetada lõvikuju, mis nõrgendab selle paiga negatiivset toimet. Peale selle tugevdab lõvi juhi või perekonnapea autoriteeti. Annab kaitset ja hoiab eemal naabrite pahatahtlikkust. 

KASS – Aitab ligi meelitada õnne. Kass kui sümbol suurendab naiste seksuaalset energiat. Kassi peetakse ka Kuu sümboliks, võimendades intuitsiooni, selgeltnägemist ja sisemist tarkust. Äri valdkonnas soovitatakse kassikuju asetada välisukse juurde, et meelitada ligi kliente.

KALA – Populaarne Feng Shui talisman. Kalake toob jõukust ja edu finantsasjades. 

MADU – Maole omistatakse tarkust ja tervendamise võimet. Kaitseb reeturlike inimeste eest.

KONN – Sümboliseerib materiaalset heaolu ja usutakse, et meelitab koju rikkust. 

Feng Shui’s on LINNUD uue võimaluse sümbolid ja kosmilised sõnumitoojad. Linnud kaitsevad neid, kes võtavad ette rahalisi ja ärilisi riske. Linnud kaitsevad ka reisil ettetulevate äparduste eest ja autos olijaid.

KOTKAS– Kuulsuse sümbol. Kui sul on suured ambitsioonid, siis usutakse, et kindlustab sinu head mainet. Kotka kaasabil toovad tööd ja tegemised au ja kuulsust.

ÖÖKULL–  Tarkuse sümbol. Sobib hästi selle inimese kuulsuse, maine ja hea nime tsooni aktiveerimiseks, kes määratleb ennast targana kui öökull.

SERPENTIIN

Toomaks koju rahu ja harmooniat aseta serpentiinid kodu igasse nurka ja palu kristallidel täita su kodu harmoonia ja armastusega. Võid ka lisada omad soovid. Üldse on serpentiin väga hea kivi koduõnne loomisel.

Serpentiinina aitan võimendada küllust ja seda ka materiaalsel tasandil, toetan häid , harmoonilisi suhteid perekonnas ja tööl. Läbi aegade on mind kasutatud talismanina mu tugevate kaitseomaduste tõttu nõiduste, haiguste ja pettuste eest.

Südamekeskuse kivina aitan leida sisemise rahu, tasakaalustada meeleolusid ja enesele andestada. Toon õnne ja harmooniat sinu ellu, pikendades seeläbi eluiga. Õnne ja ilu sümbolina aitan sul märgata looduse imepärast ilu ja palun sul mitte unustada oma puudutuse armastavat ja kasvama panevat mõju.

Olen väga hea energiaallikas - eluenergia chi suurendaja ja kundalini energia aktiveerija. Minu energiatel on võime puhastada kõiki energiakeskusi ja stimuleerida kroonkeskuse avanemist, et avada sinus uinunud psüühilisi võimeid.

Lõpmatuse kivina aitan saada kontakti inglite juhatusega ja mõista paremini enda tegelikku olemust. Toetan rännakuid eelmistesse eludesse ja tervendan eelmistest eludest pärinevaid lahendamata probleeme, avades seeläbi ligipääsu ka tulevikule.

Toetan ja kaitsen sind ka reisimisel.

Füüsiline tervendus: väga hea valu leevendaja, lihasvalud, menstruatsioonivalud, abiks diabeedi korral, soodustab magneesiumi ja kaltsiumi omastamist, keha ja verd puhastav, mürke väljutav, parasiitide, putuka ja looma mürkide eemaldamine

Energiakeskused: südamekeskus, kroonkeskus

Näärmed: harknääre

Sodiaagimärk: Kaksikud, Jäär, Sõnn, Kaalud

Element: maa

Värvus: rohelised toonid

Hea teada! Kui sul pole sama sodiaagimärk, siis vali sobiv kivi tema omaduste või meeldimise järgi. Siin ei ole vastunäidustusi, sest kristallienergiad resoneeruvad iga inimesega personaalselt, aidates tasakaalustuda just sellel, mida inimene parasjagu vajab.

17 Sama kategooria toodet: