"Sinu vägi on piiramatu. Luba endale vabadust olla see, kes soovid."

Kristallihaldjad

KRISTALLIHALDJATE KRISTALLIPOOD

Uued tooted

Kõik uued tooted

« Tagasi

Kristallsüdamed 3 cm, erinevad

Erinevatest kristallidest ilusad südamed. Kujult mahulised ja ümara vormiga.

Mõõt: 3x3 cm, läbimõõt 1 cm

Klikka nimele, et näha pilti!

Loe veel...

Dalmaatsia jaspis
Fluoriit
Karneool
Kollane kaltsiit
Kuldne obsidiaan
Lumiobsidiaan
Mahagon obsidiaan
Piltjaspis
Sammalahhaat
Serpentiin, Hiina jaad

Haldjahind:

7,08 €

Tavahind: 7,08 €

Lisage oma kommentaar

Kristallsüdamed 3 cm, erinevad

Kristallsüdamed 3 cm, erinevad

Erinevatest kristallidest ilusad südamed. Kujult mahulised ja ümara vormiga.

Mõõt: 3x3 cm, läbimõõt 1 cm

Klikka nimele, et näha pilti!

Lisage oma kommentaar

Ametüst (lilla) - olen väga rahustav ja harmoniseeriv. Aitan tuua selgust mõtetesse, avardada tajusid ja intuitsiooni, kaitsen ja toetan pingelistel aegadel. Mu energiatel on aurat puhastav mõju, mis aitavad vaigistada meelt, tasakaalustada emotsioone ja leevendada valu.

Aventuriin oranž - suurendan loovust, optimismi ja positiivsust. Ergutan sind uskuma endasse, oma võimetesse ja unistustesse. Toetan sind otsuste tegemisel ja tugevdan juhiomadusi. Minu energiad on tundeid tasakaalustavad, tugevdavad elujõudu ja seksuaalsust, laevad maha pingeid.

Dalmaatsia jaspisena aitan vältida ülemõtlemist, liigset analüütilisust ja säilitada meelerahu. Olen suurepärane emotsioonide tasakaalustaja ja maandaja. Aitan leida endast üles lapseliku rõõmu ja ja mängulusti. Olen abiks mineviku mõistmisel ja tänaste valikute tegemisel.

Fluoriit - olen võimas tervenduskivi, hingelise segaduse korrastaja ja mõtteselguse looja. Puhastan tõhusalt auravälja, eemaldan halvad energiad ja kaitsen viiruste eest. Aktiveerin kõrgemad teadvustasandid, avardades intuitsiooni ja vaimsete asjade mõistmist.

Kambaba jaspisena ehk rohelise stromatoliidina toon sügava rahu, lõõgastuse ja vaigistan muremõtteid. Annan jõudu, kui oled saanud haiget ja hoolitsen selle eest, et need valusad tunded saaksid vabastatud. Ühendan su teadvuse Maa iidsete tsivilisatsioonide tarkusega.

Karneool (läbipaistev oranž) - Kui soovid oma ellu rohkem särtsu ja kirge, siis võta karneool endale abiliseks - suurepäraselt ergutab eluenergia liikumist ja tõstab energiataset.

Kuldne obsidiaan (must) - olen võimas auravälja puhastaja negatiivsetest energiatest. Olen vaimse teadlikkuse ja tarkuse kivi, aidates joondada su siinse elu eesmärkidega ja aidates neid ära tunda. Olen suurepärane abiline mediteerimisel ja tervendusel. Täiuslik kaitsja ja valgustuseni juhendaja.

Labradoriit (sinakas hall) - olen maagiline kaitsekivi, tugevdan aurat ja eemaldan soovimatud energiad. Võimendan intuitsiooni, kujutlusvõimet, avan võimed ja aitan vaimselt kasvada. Soodustan ideede, õnnelike juhuste, uute võimaluste tekkimist inimese elus.

Mahagon obsidiaanina toon sinusse rahu, aitan tunda end kaitstuna ja maandatuna. Õrnalt vabastan blokeerunud energiad, et saaksid liikuda oma eesmärkide poole. Annan elujõudu, vastupidavust ja leevendan füüsilist valu.

Mookaiit ehk Austraalia jaspis (kollane, lillakas, beež) – Tulekuke aasta kristall. Suurendab meelekindlust, rahulikkust, turvatunnet ja loovat lähenemist. Aitab sul teha elus muudatusi ja näha uusi võimalusi. Aitab olla õigel ajal, õiges kohas, õige teo peal ☺

Mäekristall (läbipaistev) – Tervenduskristall. Puhastan ja tasakaalustan energiavälja täiuslikku seisundisse - ühendan vaimse füüsilisega. Ennetan haigusi ja häälestan su kõrgemale juhatusele.

Lumiobsidiaan (must valgete täppidega) – Aitab minna mittetoetavatel käitumis- ja mõttemustritel, et saaksid avada uue ukse oma eluteel. Vaimse- ja mõtluskivina aitab vaadata tulevikku. Loob tugeva kaitse ja maandatuse.

Piltjaspis (liivamaastiku toonides) – Loovuse ja ärilise õnne kristall. Aitab mõista enda rolli ja andeid siin elus. Maandab ja rahustab. Kaitseb väliste ohtude eest.

Punase jaspisena loon stabiilsust ja tugeva maanduse. Ergutan elu- ja seksuaalenergia liikumist, annan vastupidavust ja jõudu. Võimas kaitsekivi negatiivsete energiate, ohtlike olukordade ning inimeste puhul, kui sa ei tunne end kindlalt ja turvaliselt. Suurendan tahtejõudu ja usku endasse.

Puuahhaat ehk dendriit (valge & roheline) - Hea külluse looja ja laseb tunda sul end kaitstuna. Loob tugeva ühenduse Maaga, et suurendada elujõudu ja stabiilsust.

Roosa kvarts  (roosa) – Armastusekristall, kes toob sinusse ja suhetesse armastust, harmooniat, rahu ja õnnetunnet.

Sammalahhaat (roheline, sambla struktuur) - loon tugeva ühenduse Maaga ja avardan teadlikkust rahalistes teemades. Mu rahustavad energiad tasakaalustavad emotsionaalselt, intellektuaalselt ja füüsiliselt. Võimendan enesekindlust ja positiivseid omadusi. Aitan taastuda pikaajalisest kurnatusest.

Serpentiin ehk hiina jaad (heleroheline) - olen hinnatud ilu ja tervendavate omaduste poolest. Olen hea energiaallikas ja suurendan eluenergiat. Olen sulle õnnetoovaks kaitsvaks talismaniks haiguste ja pettuste eest. Külluse toojana meelitan ligi materiaalset küllust ja harmooniat sinu suhetesse. Õnnistan kõike loodut.

Sinine kvarts - olen rahu ja vaikuse kivi, rahustan meelt ja aitan vabastada pingeid. Toetan sind stressi, ärevuse korral ja lahustan hirme. Kvartsile omaselt olen väga hea ravitseja ja auravälja puhastaja, aidates vabaneda energiablokeeringutest.

Tiigrisilm (kuldne & pruunikas) - Õnnekristall, kes loob materiaalset küllust. Teeb julgeks, annab enesekindlust ja aitab soovidel realiseeruda.

Tiigriraud (pruun ja hõbedased hematiidi triibud) - minus on tiigrisilma, hematiiti ja jaspise tugevad ning maandavad omadused. Suurendan elujõudu, enesekindlust, vastupidavust ja annan muutuste tegemiseks vajalikku energiat. Olen abiks kurnatuse ja stressi korral või kui kannatad vaimse ja emotsionaalse läbipõlemise pärast.

17 Sama kategooria toodet: