Eraseansid ja Tähtpäevad

ERASEANSID: Kristallihaldjate keskuses on toimetamas suurepärased terapeudid, kelle poole võid julgelt otse pöörduda, et leppida kokku sobiv aeg eraseansiks või grupitöös osalemiseks. Tule ja luba endal kogeda puhtaid valgusenergiaid, hoitust ja selgust.

TÄHTPÄEVADE KORRALDAMINE: Aitame Sul teha enda või oma lapse sünnipäevad ja koosviibimised sõprade või kolleegidega eriliseks. Kristallihaldjate Kristallisaal on imekaunis ja helge energiaga koht. Teemadeks: kristallimängud, käevõrude või unenäopüüdjate meisterdamine, Naisteringid ja spirituaalsed sünnipäevad iluhoolitsuste, kristallide, tantsu ja muusikaga. Loe lähemalt lehe altpoolt.

.

1. ERASEANSID:

KRISTI UUDEVÄLI

Kristallihaldjate Laste Kristallikooli juhendaja, kristalliterapeut

Kristi uudeväliKui tunned, et Sa ei saa päris hästi aru, mis Su elus toimub ning vajaksid oma ellu juurde tasakaalu ja hingerahu… Kui asjad ei suju nii nagu Sina tahaksid ning vajaksid oma ellu selgust... Või vajad lihtsalt hetke iseendale, aga sedagi on keeruline võtta… Siis võib tervendav ja energiaid tasakaalustav kristalliseanss olla just Sinu jaoks.

Kuidas kristalliseanss toimub? Seansi alguses räägime läbi selle, millele soovid oma tähelepanu suunata, kuna tulemus lähtub alati Sinust ja Sinu hetkeolukorrast. Mida avatum oled Sina, seda lihtsamini tulevad muutused.

Seejärel asetan Sinu peale sobivad kristallid ning Sina saad rahulikult kristallienergiates lõõgastuda. Seni kuni Sina lõõgastud, tegelevad kristallid energiavälja tasakaalustamisega - eemaldavad seisvad energiad, vanad käitumismustrid ja erinevad blokeeringud. Selle kõige tulemusena hakkavad energiad liikuma Sinu jaoks õiges suunas, vastavalt Sinu sisemisele valmisolekule. Sina võid seda tunda kergustundena, aga loomulikult on kõik individuaalne.

Seansi lõppedes vahendan kogu info kristallidelt ainult Sulle. Soovi korral vahendan sõnumeid ka inglitelt.

REGISTREERIMINE. Seanss kestab 1,5 h ning toimub Kristallihaldjate keskuses. Seansi tasakaalupanus on 35 €. Sinu jaoks sobiva aja kokku leppimiseks saada e-kiri kristi.uudevali@gmail.com. Lisainfo http://kristallikas.ee/

Kohtumiseni rõõmus ja kerguses ning loomulikult kristallide juures! Kristallihaldjas Kristi

MAIVI TALVING

Kristallihaldjate looja, Kristallihaldjate Kristallikooli juhendaja, Kristallimandalate looja ja energiaterapeut

Maivi TalvingArmas inimene, kui soovid saada selgust endas ja oma elus, vabaneda mittetoetavast ja teha ruumi rõõmule või on Sul haigusseisund, millele otsid põhjust – oled armastusega oodatud minu seansile.

  • Energiateraapia: tervendav vestlus või meelerännak alateadvusesse vastuste ja juhiste saamiseks iseenda, olukordade ja tervise kohta. Juhindun selgeltnägemisest.
  • Energiaseansid: energeetiline korrastus ja kätega tervendus koos kristallidega massaazhilaual.
  • Massaaži-teraapia: lomi-lomi nui ja MER-massaazh.
  • Reisid Sri Lankale: www.holetta.ee/srilanka/

Energiaseanss kestab 1,5 h, hind 50 € või nii nagu võimalik. Massaazhil teised kestvused ja hinnad. 

Iga seanss on erinev ja lähtub Sinu vajadusest. Lihtsalt luba enda kehal ja meelel koguda endasse imelist valgusenergiat, mis kooskõlas Sinu sisemise tarkusega loob just selle, mida hetkel vajad – tasakaalustab, tervendab, vabastab, pakub lõõgastust ja selgust ning viib Sind sisemisse rahuseisundisse.

REGISTREERIMINE. Võta julgelt minuga ühendust maivi@kristallihaldjad.ee. Lisainfo www.holetta.ee

Armastuse ja austusega, Kristallihaldjas Maivi

PILLE HEINSAAR

Pille HeinsaarKristalliterapeut, Kristallihaldjate keskuse ja kristallipoe perenaine

Armas Teekaaslane! Kui tunned ennast ummikus olevat, vajad juhatust oma teel või lõõgastavat-tervendavat kristalliseanssi, siis oled oodatud minu seansile. Olen Sulle Teejuhiks õnne, armastuse ja rahulolu juurde Sinu sees, et saaksid elada ja nautida kõike seda mida elul Sulle pakkuda on. 

Kuidas kristalliseanss toimub? Alustame seanssi vestlusega ja vastavalt vajadusele jätkame puhta kristalliseansi, rännaku või konstellatsiooniga. Et jõuda parima lahenduseni Sinu jaoks, kasutan seansil Reikit koos kristallidega ning soovi korral ka Ingli Taro kaarte sõnumite vahendamiseks ja selguse toomiseks.

Seanss korrastab, tasakaalustab ja tervendab kogu Sinu olemust ning keskendub Sinu vajadustele. Energiaseanss kestab 1,5 tundi, hind 40 €.

REGISTREERIMINE. Tel: 55531397, e-post: pille@kristallihaldjad.ee

Oled armastusega oodatud seansile!

Kristallihaldjas Pille

.

ANNIKA SAARE

Annika SaareHea teekaaslane! Kutsun Sind kogema Kristallvoodit ehk kristallvalgusteraapiat, mille kvantvõnge ja sagedus loovad elu tervendavat jõudu. Kristallvoodi seanss laeb ja paneb kehas vabalt voolama peenenergia, aktiviseerib ainevahetust ja elundite omavahelist tööd, käivitab organismi iseparanemise ja noorendava protsessi. See seanss pole ainult vahendiks väsimuse ja üldise energiataseme languse vastu, vaid on ka hea viis leidmaks kristallselgest teadvusest ehedaid sõnumeid, saladusi ja vastuseid.

Mis on Kristallvoodi? See on on maailmas tuntud tervendamismeetod, mis võimaldab kehal ja energeetilisel süsteemil vabaneda sinna tekkinud blokeeringutest, tasakaalustab, puhastab ja laeb. Seanss toimub lamades, spetsiaalse võnkesagedusega muusika saatel. Seitse valgusimpulssides kvartskristalli Vogeli kristallvardana sinu kohal loovad võnked, mis aitavad kaasa organismi loomulikule iseparanemise protsessile ning energeetilisele korrastusele.

Kuidas Kristallvoodi seanss mõjub? Tasakaalustab ning laeb keha energeetilised keskused; Toetab organismi iseparanemise protsessi; Parandab mälu ning keskendusvõimet; Aitab kehal puhastuda; Tugevdab immuunsüsteemi; Vähendab valu ning spasme; Rahustab ja tugevdab närvisüsteemi; Aitab vabastada meeleoluhäiretest: depressioon, ärevus, hirm; Annab parema une; Suurendab heaolutunnet ja aitab tõsta pingetaluvust; Ennetab väsimust ja energiataseme langust.

Kristallvoodi eraseanss: 30 min – 15 € / 1 h – 20 €

REGISTREERIMINE: Tel: 56225303, e-post: saareannika@hotmail.com

Kristallvoodi ehk kvartskristall-valgusteraapia seade /John of God Crystal Bed Therapy/ on siia jõudnud Brasiilias asuvast Casa tervenduskeskusest. Tegutsen Brasiilia meediumi João de Deus-i "John of God" volitustega.

Oled armastusega oodatud seansile!

.

AIVE SANDERKOFF

Aive SanderkoffElu käib tõusude ja mõõnadega. Samas on võimalik tõusud ja mõõnad kohendada võimalikult mugavalt talutavaks. Et mõõn ei oleks liiga sügav ja tõus oleks kõrgem. Sellest võib kokku saada lausa elurõõm. Paljud asjad saame oma tahtega koheselt paremaks muuta. Osad asjad läbi järjepideva elumuudatuse. Aga üks osa on see, kus teinekord saab aidata keegi teine. Just nimelt puhta tahtega Sinu kõrgeimaks hüvanguks energeetilisel tasandil. 

Seansil aitan tasakaalustada ja korrastada inimese kogu olemust - see on otse kanaldus personaalselt Sinule. Arvestades ainult Sinu vajadustega sellel hetkel siin ja praegu. Skanneerin läbi kogu keha ja vabastan blokeeringuid (negatiivsed mõtted ja energiad, mis Sind enam ei toeta), korrastan ja tasakaalustan auravälja ning seeläbi ka füüsilist keha. Samal ajal toimub tšakrate ja aurakeha joondumine tänu vibratsiooni tõusule, mis on hakanud Sinu sees toimuma.

Samuti saame minna rännakule ning vaadata koos läbi Sinu silmade, tunnete, tajude Sind huvitavaid küsimusi ning neile kohapeal uusi lahendusi luua. Pean väga oluliseks ka rääkimist – välja rääkimist. Mida rohkem me saame oma mõtteid välja jagada, seda vähem jääb sisse segavat müra, mis tumeda pilvena varjutab selgeid otsuseid ja aruaamu.

  • Energeetiline tasakaalustav seanss ja tervendavad vestlused.

REGISTREERIMINE. Tel: 5015771, e-post: aive.sanderkoff@mail.ee, www.valgusteraapia.ee

.

.

2. TÄHTPÄEVADE KORRALDAMINE KRISTALLIHALDJATE KESKUSES:

JANE HIIBUS

Kristallihaldjate müüjahaldjas ja konsultant, käevõrude ja malade looja

Jane HiibusTähendusega tähtpäevad lastele ja täiskasvanutele

Oled oodatud enda või oma lähedase tähtpäeva tähistama meie imelisse kristallide võlumaailma! Läbi hoituse ja hoole aitan Sul neid tähenduslikke hetki kujundada, olgu selleks sünnipäev, tüdrukuteõhtu, armas koosviibimine kolleegidega, sõbrannadega kvaliteeaeg, laste loovustöötoad või muudki põnevat.

Meisterdame poolvääriskividest käevõrusid, kõrvarõngaid, mala väeehteid ja unenäopüüdjaid, vabastame läbi tantsu ja mängime üheskoos. Kogeme läbi loomise lapsemeelsust ja kergust, siirast ja vahetut rõõmu olemisest, tegemisest. Taastame sideme oma loova ja mängulise olemusega, unustame raamid ja reeglid, inspireerime ning avastame oma ainulaadsuse.

Võta minuga julgelt ühendust: jane.hiibus@gmail.com, tel 5100557

Hoolin Sinust ja Sinu elamustest, kingime koos hetki!

Kristallihaldjas Jane

JANE-MAARJA HANSEN

Joogaõpetaja, Naisteringi juhendaja, looduskosmeetik

Jane-Maarja HansenEriliste ürituste korraldamine - Spirituaalne sünnipäeva kogemus ja teemaõhtud naistele

Kui Sul on soov teha enda või oma lapse sünnipäev või muu tähtpäev helgeks ja eriliseks, siis on “Sprirituaalne sünnipäeva kogemus” just Sinule - et Sinu elu oleks kui vikerkaar ja elamist väärt kogemus!

Mida teeme?

  • Kuna oleme Kristallihaldajate kodus, siis otseloomulikult loome üheskoos kristallimandala sünnipäevalapsele mõeldes ja tunnetades. Selle käigus saame praktiseerida oma selgeltnägemisvõimeid ja kehatunnetust.
  • Loome õhustiku, kus on meil kerge hingata ja rõõmus meel. Kasutame selleks näiteks joogalikke harjutusi, mänge, meditatsioone ja soovi korral viin läbi ka mõnusa SPA-liku naudinguga maheda iluhoolitsuse šhamaanipilli saatel.

Iga kauni sündmuse koosloomine on rõõmus ja meeldejääv. Kasuta võimalust olla koos oma lähedastega ja anda argipäevale uus värskus ning teha tähtpäev omanäolisemaks ja teistsuguseks.

Võta minuga julgelt ühendust: tel. 53447136, e-post: janehingelill@gmail.com

Hea ja ilusaga, Jane-Maarja

.

KRISTALLIDE TUTVUSTUS SOOVITUD TEEMAL JA KRISTALLISEANSS GRUPILE ÜHISRINGIS - Palun võta ühendust Kristallihaldjate keskuse juhatajaga Pille Heinsaarega, e-post: pille@kristallihaldjad.ee

Infoks seansi ja ürituse tegijatele!

Kristallisaalis on olemas audio- ja videotehnika projektoriga, madratsid ja pleedid, kööginurk. Kristallisaal mahutab istumisel kuni 25 inimest, lamamisega kuni 15 inimest.

Teraapiatoas on olemas teraapialaud, pleedid, tugitoolid, muusikasüsteem. Tuba sobib nn kuivteraapiateks, kus ei kasutata õlisid.

Ruumide broneerimiseks ja lisainfo küsimiseks kirjuta pille@kristallihaldjad.ee või helista keskuse infotelefonil 5277 988.

« Tagasi