Eraseansid ja Tähtpäevad

ERASEANSID: Kristallihaldjate juures on toimetamas suurepärased terapeudid, kelle poole võid julgelt otse pöörduda, et leppida kokku sobiv aeg eraseansiks või grupitöös osalemiseks. Tule ja luba endal kogeda puhtaid valgusenergiaid, hoitust ja selgust.

1. ERASEANSID:

MAIVI TALVING

Kristallihaldjate looja, Kristallihaldjate Kristallikooli juhendaja, Kristallimandalate looja ja energiaterapeut

Maivi TalvingArmas inimene, kui soovid saada selgust endas ja oma elus, vabaneda mittetoetavast ja teha ruumi rõõmule või on Sul haigusseisund, millele otsid põhjust – oled armastusega oodatud minu seansile.

  • Energiateraapia: tervendav vestlus või meelerännak alateadvusesse vastuste ja juhiste saamiseks iseenda, olukordade ja tervise kohta. Juhindun selgeltnägemisest.
  • Energiaseansid: energeetiline korrastus ja kätega tervendus koos kristallidega massaazhilaual.
  • Massaaži-teraapia: lomi-lomi nui ja MER-massaazh.
  • Reisid Sri Lankale: www.holetta.ee/srilanka/

Energiaseanss kestab 1,5 h, hind 50 € või nii nagu võimalik. Massaazhil teised kestvused ja hinnad. 

Iga seanss on erinev ja lähtub Sinu vajadusest. Lihtsalt luba enda kehal ja meelel koguda endasse imelist valgusenergiat, mis kooskõlas Sinu sisemise tarkusega loob just selle, mida hetkel vajad – tasakaalustab, tervendab, vabastab, pakub lõõgastust ja selgust ning viib Sind sisemisse rahuseisundisse.

REGISTREERIMINE. Võta julgelt minuga ühendust maivi@kristallihaldjad.ee. Lisainfo www.holetta.ee

NB! Maivi on Eestist ära aprillini 2019 ja jätkab eraseanssidega tagasitulles.

Armastuse ja austusega, Kristallihaldjas Maivi

GERLI PETERSON

Kristalliterapeut, Kristallihaldjate kristallipoe müüjahaldjas-konsultant, laste joogaõpetaja

Gerli PetersonArmas Teekaaslane! Kui tunned, et Sinu elu ei ole täna selline, nagu see olla võiks, et soovid edasi liikuda ja muudatusi luua, aga ei leia selleks jõudu ja energiat või jääb usust iseendasse ja oma loomisvõimesse veidi puudu, siis olen Sinu jaoks olemas.

Aitan Sul läbi energia- või kristalliteraapia seansi (või neid kahte kombineerides) jõuda lähemale tõelisele iseendale, aidates pehmelt ja kergelt leida üles ja lahustada need mõtte-, energia-, tunde- ja käitumismustrid, millesse ehk seni takerdunud oled. Seansilt saad kaasa ka sõnumi oma taevastelt teejuhtidelt, inglitelt või kristallidelt.

Lisaks pakun Access BARS seansse. Barsid on 32 punkti pea peal. Barsi seansi käigus Sinu ajulained aeglustuvad, lubades ligipääsu käitumismustritele, uskumussüsteemidele ja vaatepunktidele, mis on pidevalt jooksnud nii lapsepõlvest kui ka eelmistest eludest. Sa hakkad oma elus rohkem kohal olema ning minevik ei projekteeri Sinu tulevikku enam selliselt nagu varem.

Laste joogatunnid leiad Facebooki "Joogapai" lehelt >

Eraseansi tasu on 1h/44€ või 1,5h/55€. BARSi on võimalik kogema tulla ka 20-min miniseansina ja selle energiavahetus on 22€.

REGISTREERIMINE. Tel: 5280799, e-post: gerli@joogapai.ee.

Kui Sinu tark keha ja südamehääl ütlevad, et see seanss on Sinule, siis oled armastusega oodatud!

Kristallihaldjas Gerli

.

PILLE HEINSAAR

Pille HeinsaarKristalliterapeut, Kristallihaldjate keskuse ja kristallipoe perenaine

Armas Teekaaslane! Kui tunned ennast ummikus olevat, vajad juhatust oma teel või lõõgastavat-tervendavat kristalliseanssi, siis oled oodatud minu seansile. Olen Sulle Teejuhiks õnne, armastuse ja rahulolu juurde Sinu sees, et saaksid elada ja nautida kõike seda mida elul Sulle pakkuda on.

Kuidas kristalliseanss toimub? Alustame seanssi vestlusega ja vastavalt vajadusele jätkame puhta kristalliseansi, rännaku või konstellatsiooniga. Et jõuda parima lahenduseni Sinu jaoks, kasutan seansil Reikit koos kristallidega ning soovi korral ka Ingli Taro kaarte sõnumite vahendamiseks ja selguse toomiseks.

Seanss korrastab, tasakaalustab ja tervendab kogu Sinu olemust ning keskendub Sinu vajadustele. Energiaseanss kestab 1,5 tundi, hind 40 €.

REGISTREERIMINE. Tel: 55531397, e-post: pille@kristallihaldjad.ee

Oled armastusega oodatud seansile!

Kristallihaldjas Pille

.

AIVE SANDERKOFF

Aive SanderkoffElu käib tõusude ja mõõnadega. Samas on võimalik tõusud ja mõõnad kohendada võimalikult mugavalt talutavaks. Et mõõn ei oleks liiga sügav ja tõus oleks kõrgem. Sellest võib kokku saada lausa elurõõm. Paljud asjad saame oma tahtega koheselt paremaks muuta. Osad asjad läbi järjepideva elumuudatuse. Aga üks osa on see, kus teinekord saab aidata keegi teine. Just nimelt puhta tahtega Sinu kõrgeimaks hüvanguks energeetilisel tasandil. 

Seansil aitan tasakaalustada ja korrastada inimese kogu olemust - see on otse kanaldus personaalselt Sinule. Arvestades ainult Sinu vajadustega sellel hetkel siin ja praegu. Skanneerin läbi kogu keha ja vabastan blokeeringuid (negatiivsed mõtted ja energiad, mis Sind enam ei toeta), korrastan ja tasakaalustan auravälja ning seeläbi ka füüsilist keha. Samal ajal toimub tšakrate ja aurakeha joondumine tänu vibratsiooni tõusule, mis on hakanud Sinu sees toimuma.

Samuti saame minna rännakule ning vaadata koos läbi Sinu silmade, tunnete, tajude Sind huvitavaid küsimusi ning neile kohapeal uusi lahendusi luua. Pean väga oluliseks ka rääkimist – välja rääkimist. Mida rohkem me saame oma mõtteid välja jagada, seda vähem jääb sisse segavat müra, mis tumeda pilvena varjutab selgeid otsuseid ja aruaamu.

  • Energeetiline tasakaalustav seanss ja tervendavad vestlused.

REGISTREERIMINE. Tel: 5015771, e-post: aive.sanderkoff@mail.ee, www.valgusteraapia.ee

.

KRISTALLVOODI ehk KRISTALLVALGUSTERAAPIA ERASEANSID

REGISTREERIMINE: Tel: 5015771, e-post: aive.sanderkoff@mail.ee

Tervistav seanss kestab kuni 1 h / 25 €

Kristallvalguslampi kasutatakse energiavälja noorendamiseks (õnnelikum tunne, kergem olemine), taastamiseks (immuunsuse tõstmine) ja tasakaalustamiseks (kiirem paranemine haigustest või nende ennetamine), mis aitab kaasa igasuguste vaimsete ja füüsiliste protsesside paranemisele.

Kristallvalguslambi küljes on 7 väga puhast ja eriliselt lihvitud Vogeli kvartskristalli, mis asuvad ligikaudu 30 cm kõrgusel kliendist. Kristallid on loodud ja joondatud spetsiaalselt seitsme vaimse ja füüsilise keha energiakeskuse kohale - omades igaüks just selle energiakeskuse kõrgsagedusega vibratsiooni. Kristallvardad kiirgavad rütmiliselt värvilist valgust ja energiat tšakratele äratades peenete võngete kaudu keha ja aurat iseennast taaslooma. Vastuvõtja lamab suletud silmadega mõnusalt näoga lambi poole ning ujub armastuse energias. See on hea viis enda turgutamiseks või hoopis maha rahustamiseks. Parima tulemuse saavutamiseks tule võimalikult valgetes riietes.

« Tagasi