"Olen tänulik iga päeva eest, mida saan avastada ja kogeda."

Kristallihaldjad

KRISTALLIHALDJATE KRISTALLIPOOD

Uued tooted

Kõik uued tooted

108 MALA & VÄEKEE VALMISTAMINE 09.06.2024
Kategooria:
108 mala, väekee

108 MALA & VÄEKEE VALMISTAMINE

Mala tegemine toimub 9. juunil kell 12-17
.
Kutsun Sind tegema endale või kingituseks sõbrale erilist 108 palvehelmega Malat, mida saab kasutada kauni väekeena kaelas või soovi korral ka mantrameditatsiooni praktikas. 108 Mala ei ole lihtsalt ilus kaelakee, vaid see valmistatakse teadliku eesmärgiga ja tähenduslikke detaile arvestades. Neisse saladustesse Sind ka pühendan.
.
Alguses teen lühikese ülevaate 108 Mala tähendusest erinevates kultuurides ja annan kirjalikult kaasa ka valitud mantrad, mida saad hiljem enda hüveks kasutada.
.
Mala valmistatakse teadlikus kohalolus ja peenhäälestatud meeleseisundis, selleks praktiseerime ühe ringi ehk 108 helmest vaimset mantrat ja viin Sind läbi juhendatud meditatsiooni Malat vaimusilmas nägema. Seejärel asume valmistama sõlmimisega Malasid, milleks kasutame looduslikest kristallidest helmeid, gurukristalli ja narmastutti. Näitan Sulle tegemise käigus töövõtteid ja selgitan tähendusi. 
.
Mala tegemine võtab aega - varu selleks päevaks ja Mala loomiseks u 5-6 tundi.
.
India ja Tiibeti traditsioonides on kasutusel palju mantraid ja mantrate lugemisel kasutatakse Malasid, mis samuti luuakse erineval moel. Selles töötoas järgime Tiibeti joogide traditsiooni ja annan Sulle edasi kogutud teadmised, mis on mind inspireerinud. Nii saad soovi korral Mala võtta ka appi mediteerimisel ja meele korrastamiseks mantrate lugemisel. Mantra tähendab sanskriti keeles meele kaitset. Mantraid kasutatakse meeleseisundi häälestamiseks, enesetervendamiseks, valgustumiseks, teatud seisundite ja omaduste arendamiseks. Läbi mantrate väestad oma Malat iga kord, saad seda kanda enda toetuseks ja kaitseks ka väekeena kaelas.
.
REGISTREERI oma tulek kirjutades info@kristallihaldjad.ee või kirjuta Messingeris sõnum Maivi Talving'ule. Lisainfo tel 5022540. Mala tegemise töötoas saab korraga osaleda kuni 6 inimest. Seepärast on oluline, et annaksid mulle oma osalemisesoovist varakult ette teada.
.
Kursusel osalemine on 30 €. Lisanduvad Mala tegemise materjalid, milleks arvesta umbes 80-110 €, sõltuvalt kasutatud kristallhelmestest. Tasuda saab kohapeal eelistatult sularahas või vajadusel ülekandega. Kokkuleppel osade kaupa makstes. Osalemise grupis kinnitab ettemaks 15 eurot, mille kohta saadan info meilitsi.
.
KOHT: Kursus toimub Kristallihaldjate kristallistuudios Kiviaia tee 1, Leppneeme külas Viimsis. Kohale saab tulla autoga või bussiga.
.
Kõik vajalikud materjalid, töövahendid ja kristallhelmed on kohapeal olemas Kristallihaldjate ehtelaegastes. 
.
Juhendab Kristallihaldjate looja Maivi Talving, kes on saanud iidse suulise mantraravi liini ülekande Tiibeti jogiinilt Drukmo Gyal. Maivi on meditatsioonide juhendaja, joogaõpetaja, kehateraapia terapeut ja nõustaja, kristallimandalate looja. Pühendanud end järjepidevalt teadlikkust avardavate teadmiste omandamisele ja nende teadmiste edasiandmisele läbi omaenda kogemuse, kursuste, seminaride, retriitide, elamusreiside ja individuaalse teraapiapraktika. Maivi 108 Malad leiab Kristallihaldjate e-poest: https://kristallihaldjad.ee/69-108-malad
.
Oled armastusega oodatud looma!

Kristallihaldjas Maivi

.
https://kristallihaldjad.ee
http://www.holetta.ee

« Tagasi