"Täna ütle endale, et kõik Sinu elus toimugu kerguses ja rõõmus."

KRISTALLIHALDJATE KRISTALLIPOOD

Uued tooted

Kõik uued tooted

KRISTALLISPIKKER: Kristallid naiseks ja emaks olemise toetuseks
Kategooria:

Naisi toetavad kristallidKirjutame sellest, millised kristallid on abiks ja toetavad emaks ja naiseks olemisel. Lisaks leiad nõuandeid kristallide kandmisel ja hooldamisel.

Kõik e-poe naiste kristallid leiad siit >

Kõik e-poe emade kristallid leiad siit >

Naiselikkuse õrn ja hoolitsev vägi

Naise olemus on kõike nautida. Nautida olemist, armastuse jagamist ja armastatud olemist, kohalolekut, iseennast ja end ümbritsevat helges kerges kulgemises ja eluusalduses – oskuses elada elu kui kunsti. Eluterve naine tunneb endast rõõmu ja tema kiirguses on ka teistel inimestel hea olla. Sageli on see aga suur väljakutse – tasakaalu on keeruline leida ja samas raske hoida.

Naise vägi temas peituv armastus, rõõm ja rahu, pehmus, ausus, avatus, haavatavus, hellus, soojus, viljakus, emotsionaalsus, ilu, intuitsioon – see miski tabamatult müstiline loomus, ürgnaise kood.

Kristallid toetavad sel imelisel naiseks olemise ja küpsemise teekonnal, luues ühenduse mõistuse, südame ja intuitsiooni vahel ning võimaldades kogeda sügavat naiseks olemise tarkust ja ilu, armastavat suhtlemist ja avatust.

kuukivi kristallimandalaPeamiste naiste kristallidena on tuntumad kuukivi ja roosa kvarts. Kuukivi peetakse naiselikkuse ja õnne sümboliks, see kannab endas Kuu energiat ja naiselikku väge. Aitab kontaktis olla oma naiseliku, pehme ja hooliva poolega, soodustab kaastunnet ja meelerahu, stimuleerib kirge, seksuaalsust, intuitsiooni ja eneseusaldust.

Roosa kvarts on aga teada-tuntud tingimusteta armastuse kristall, kes tõstab enesehinnangut ja tugevdab eneseväärikust. Tema hooliv energia õpetab meile, kuidas iseend rohkem armastada, suhetes aktiveerib armastavat, rahulikku suhtlust, loob harmooniat ning toob esile ka õnne ja truuduse energiaid. Soodustab andestamist ja vabastab allasurutud valu.

Naistele suureks toeks on veel ahhaat, krüsopraaskrüsokollafuksiitserpentiinpunane jaspisunakiit ja pärl.

Kirge, rõõmu, julgust, enesekindlust, mehe- ja naisevahelist sensuaalset energiat lisavad ka granaatkarneool ja rubiin. Karneooli kantakse kire ja armastuse suurendamiseks ja hoidmiseks, see võimendab ka isiklikku väge ja eneseteadlikkust. See õpetab meid püsima praeguses hetkes, siin ja praegu. Lisab julgust, elutahet ja elujõudu. Stimuleerib loomingulisust ja innustab meid tegutsema ja vajalikke otsuseid langetama.

Kristallihaldjad on naist toetavad kristallid pannud kokku ka kristallikomplekti “Naise vägi”.

Kes kristallidest toetavad emaks olemist?

Iga ema soov on olla lapse jaoks olemas, kui teda vajatakse: osata kogu südamest armastada nii, et kõigile jagub. Pakkuda turvalist keskkonda kasvuks, olla tema kõrval, kui vaja lohutada või leevendada muudki kasvuvalu. Emaks olemine ei lõppe lapse täiskavanuks saamisega. Tekib uus väljakutse, et lasta oma laps vabaks, et ta saaks küpseda ja koguda elukogemusi ilma vanemate pideva sekkumiseta, kuid olla mõistvalt olemas, kui ka suureks sirgunud laps vajab mõistmist ja toetust. See on tingimustetea armastuse õppetund igale emale.

Naise ja emana on oluline olla teadlik oma vajadustest ja võimeline elu nii korraldama, et tal ka endal jääks aega puhkuseks ja oma vajaduste eest hoolitsemiseks. Sest kui iseenda armastuse ruum ei ole täidetud, ei saa seda ka teistele jagada. Naise ja emana õpime eneseväärtustamist ja enesearmastamist sel moel nagu teeme seda oma laste suhtes.

Unakiitahhaatroosa mangano kaltsiit, jaspisroosa kvartsakvamariin ja rodoniit on need kristallid, mis toetavad emaks olemisel, avavad oskuse tingimusteta armastusele, suurendavad elujõudu, mõistmist, empaatilisust, oskust andestada.

Jaspist peetakse ülima hoolitsuse, lõõgastuse, rahulolu, kaastunde kristalliks. Aitab emal saavutada tasakaalu andmise ja saamise vahel ja oma sisemiste energiaressursside täitmist. On maandav ja maine kristall, mis soojendab hinge ja selgendab mõistust.

Unakiit on aga viljakuse kristall, mis aitab vabastada hirmud veel sündimata lapse temaatikaga ning luua tugev side vanema ja lapse vahel. 

Kristallihaldjatel on ka emasid toetav kristallikomplekt “Abiks emadele” (pildil) ja käevõru "Emadus ja naiselikus".

Kuidas kristalle kanda ja hooldada?

Kui valid endale kristallide seast abilist, siis võib kokku panna sobivatest kristallidest komplekti. Võid panna kivid taskusse, kotti, padja alla, öökapile või auguga kivid ühendada paela otsa ja kanda kaelas. Kristalle võib korraga koos kanda, üksteist nad ei sega, nad pigem toetavad ja võimendavad üksteise energiaid.

Kord nädalas tuleks kindlasti kivikesi puhastada, sest nad on väga head energia salvestajad ja muidu ei saa nad inimest enam nii hästi aidata, kui on nende võimuses. Kristallihaldjate kodulehel on kristallide puhastamisest ja laadimisest kirjutatud põhjalik ülevaade >

*Kristallihaldjate põnevate tegemisega saab end kursis hoida www.kristallihaldjad.ee, Facebookis  ja Instagaramis.

« Tagasi