NOVEMBRIS KOLLASED KRISTALLID & EHTED -15%
Kategooria:

Sädelevat novembrikuud, armas haldjapere!

* KODU-KRISTALLIBUTIIK on avatud 14.11 / 21.11 / 28.11 kell 13-18. Vaata lähemalt siit >

UUED KRISTALLID! Vaata siit >

.

NOVEMBRIS ON KOLLASED & KULDSED KRISTALLID -15%

Novembris on -15% soodsamad kõik kollased kristallid & ehted, et oleksid toetatud omas väes, positiivsuses, rõõmus ja enesekindluses.

VAATA KÕIKI SOODUSPAKKUMISI >

Iga meie tunne ja mõte tekitab liikumise meie energiaväljas, need muutused mõjutavad kehakeemiat. Seega mõjutab see kõike, mis toimub meie meeles ja emotsionaalsel tasandil, ka otseselt meie keha ja tervist. Nad mõjutavad meie elu iga aspekti ja vallandavad meie sees oleva vaimse, psühholoogilise ja füüsilise väe.

Eenergiakeskusteks ehk tšakrateks nimetatakse energiakeskusi inimese energiasüsteemis. Need on justkui energeetilise ja füüsilise keha ühenduslüliks – iga tśakra on ühendatud kindlate näärmete ja närvikeskustega füüsilises kehas. Kui inimese teadvuses on blokeering (takistus), siis mõjutab see kindlat tšakrat energiakehas, mis omakorda mõjutab konkreetseid organeid füüsilises kehas.

Kristallid aitavad vabastada ja tasakaalustada blokeerunud energiaid energiakeskustes.

.

PÄIKESEPÕIMIK & KOLLANE

Värv: kollane

Asukoht: vahelihas

Element: tuli

Nääre: kõhunääre

Tasakaalustavad kristallid – tsitriin, kollane kaltsiit, meekaltsiit, orhidee kaltsiit, päikesekivi, tiigrisilm, tiigriraud, oranzh aventuriin, kollane fluoriit, ametriin, püriit, oliviin, merevaik, dalmaatsia jaspis, vihmametsa jaspis, tuliahhaat, krüsopraas, kuldne rutiilkvarts, rodoniit, kollane safiir, karneool

Valdkond: Päikesepõimiku tšakra saab alguse otse päikesepõimiku tagant, mis asub rinnakorvi ja naba vahel. Enamasti tuntakse seda tšakrat „jõu keskusena“, see funktsioneerib hoidlana, kuhu salvestuvad hinnangud, arvamused ja uskumused, mis meil on olnud enese ja maailma kohta. Hinnangud omakorda mõjutavad eneseväärikust ja enesekindlust. Emotsionaalne ja psüühiline tasakaal paiknevad selles keskuses ja siin luuakse mõttevormid. Päikesepõimiku tšakra hooleks on peamiselt inimesed, kohad ja asjad, samuti inimese seos ideaalide, ühiskondlike institutsioonide, ühiskonna ja perekonnaga. Kuuluvustunne, sõprus, usaldus, rahulolu ja pühendumus, aga ka võime säilitada keerulistel aegadel rahu.

Märksõnad: isiklik identiteet, eneseväärtustamine, endast lugupidamine, eneseusaldus ja- kindlus, valikuvabadus, tegutsemistahe, isiklik vastutus, võime ühiskonnas kohaneda, teadmised, õppimine, kogemuste sulatamine, uute asjade mõistmine, soovide harmoniseerimine, sümpaatiaid ja antipaatiaid, suhtlemine loodusega ja teiste olenditega. Päikesepõimik vahendab päikese energiat eeterkehale ja sealt füüsilisele kehale. 

Hirmud: hirm hülgamise, kriitika, vastutuse ees, füüsilise väljanägemisega seotud hirmud, rumalana paistmine, saladuste ilmsiks tulek. Kui see keskus on suletud, on inimese tunded blokeeritud ja ta ei saa üldse midagi tunnetada. Tal pole aimu emotsioonide sügavamast tähendusest, mis annab eksistentsile uue dimensiooni. Tal pole sidet enda kõrgema eesmärgiga ega unikaalsusega universumis. Kolmas tšakra kontrollib hirmutunnet. Kui tšakra on tõkestunud, tekibki hirm.

Vaimsed probleemid tasakaalutuse korral: Hirm, et ei suuda oma elu juhtida, hirm läbi kukkuda; masendus, mille on tekitanud teiste inimeste kõrged ootused; võimujanu, kontrollivajadus, vallutussoov, emotsionaalne takerdumine teistesse inimestesse (kaassõltuvus); sisemine rahutus ja tegutsemisvajadus, võimetus lõdvestuda, rahulolematus, raev; alaväärsustunne, loobumine otsustamise jõust, masendus, nukrus, ebalev ja sihitu tormlemine, viha, ülikriitilisus, negatiivsete emotsioonide endasse peitmine, isiklike soovide ja vajaduste tõrjumine, otsustamatus, energia ülemäärane voolamine väljapoole (s.h. raha laristamine), üha uute (väliste) aistingute himustamine, üliemotsionaalsus või kapseldumine, raevuhood, hirm proovida uusi asju, mure teiste arvamuse/kriitika pärast, rasketes olukordades ülemäärane närveerimine, õõnes tunne kõhus, segadus või hullus.

Füüsilised probleemid tasakaalutuse korral: Seedimis- ja ainevahetushäired, iiveldus, artriit, mao- ja kaksteistsõrmiksoole haavandid, sooleprobleemid, diabeet, maksaprobleemid, hepatiit, kõhunäärmevähk, neerupealsete probleemid, söömishäired, kaaluprobleemid, selja keskosa, kõhuõõs, seedekulgla, magu, maks, põrn, sapipõis

Avab ja harmoniseerib: Päikesevalguse ja -soojuse tunnetamine; elava tule vaatamine, jooga, reiki, kõhuhingamine, Päikesetervitus, Agni Sara (kõhu „loksutamine“), karmajooga, jalgrattasõit, enesesisendused; õhk; marsirütmid, võimas sümfooniamuusika; kuldkollane; lavendel, rosmariin, salvei, piparmünt; mantra JAM.

Toetavad afirmatsioonid: "Ma olen täiuslik just nii nagu olen. Kõik kulgeb sujuvalt ja mänglevalt. Ma usaldan Universumit."

Nutika otsingiga on päikesepõimiku keskuse kristallid üheskoos näha siin > 

Olge hoitud!

Sinu Kristallihaldjad

.

.

« Tagasi