HEA ETTEVÕTJA! Sooviksid saada Kristallihaldjate edasimüüjaks?

Kategooria:

Kristallihaldjate kristallide väljapanek edasimüüjaleSee sõnum on Sulle, hea ettevõtja, kui sooviksid oma poodi või salongi rikastada ühe ilusa kristallide ja ehete väljapanekuga! On ju pühadeaeg tulemas ja kingisoovid paljudel meelel.

Kristallihaldjad on Su jaoks väljamõelnud ilusa kristallihaldjaliku terviklahenduse, mis mahub kenasti riiulile või lauakesele. Nimelt, anname Sulle edasimüügiks populaarsemad kristallid lihvituna ja toorkividena sätituna kastikesse koos kristallide kirjeldustega, ilusalt pakendatud kristallikomplektid kaunilt kujundatud siltidega, rikkaliku valiku käevõrusid koos spetsiaalsete ehtehoidikutega, põneva valiku poolvääriskividest ripatseidarmastatud kristallimandalatega kaelehteid ja hõbekõrvaraõngaid ning muudki. 

Oleme hoolitsenud selle eest, et kõik näeks imekaunis välja nii nagu me enda poekestes ja inimesel oleks mugav leida oma lemmik. Lisatud piltidelt saad aimu sellest toredusest!

Kuidas see kõik toimub?

Edasi on lihtne. Räägime täpsemalt omavahel soovid üle ja paneme Sinu jaoks saadetise kokku. Sõlmime koostöölepingu ja lepime kokku tagatissummas. Edaspidi arveldame iga kuu alguses ainult müüdud kauba eest, loomulikult laieneb Sulle hulgisoodustus, et toetada ka Sinu ettevõtlust. Samuti saad jooksvalt kõike vajaminevat juurde tellida kohapeal käies või e-poe kaudu.

Nii ei pea Sa tegema suuri kulutusi, et osta kaupa koheselt välja ega mõtlema väljapaneku inventari ja sisumaterjalide peale - jäta see kõik meie hooleks, kes me kristallimaailma sügavuti tunneme ja Sina saad tegeleda oma toimetustega, eriti veel aasta lõpus, kui kõikidel ettevõtjatel käed-jalad tööd täis :)

>>> Kui Sulle see idee meeldib, siis kirjuta julgelt oma soovist: maivi@kristallihaldjad.ee 

PS. Meilt küsitakse palju, kas avame ka kristallipoode teistes linnades? Sellist plaani ega ambitsiooni pole, aga rõõmuga toetame teisi ettevõtlikke inimesi, kes tahaksid seda teha või laiendada olemasoleva kauba väljapanekuid kristallide ja ehetega - olgu selleks siis misiganes pood kingitustest, lilledest kosmeetikani, mis on heaolu ja ilu teenistuses :)

Saagu maailma rohkem ilu, headust ja kristalle!

Soojade tervitustega,

Kristallihaldjad

.

Kristallihaldjate kristallide väljapanek edasimüüjale

Kristallikomplektid Poolvääriskivid, looduslikud mineraalid, kristallid Maivi Kristallimandala ehted
Viirukid, eeterlikud õlid Poolvääriskividest ripatsid seleniit küünlaalused
Kristallidest ehted Lihvitud kristallid Kristallidest küünlaalaused ametüst, roosa kvarts
Kristallkuulid Käsitöö käevõrud Võtmehoidjad
Hõbeehted Poolvääriskividest käevõrud Ahhaat ripatsid ja võtmehoidjad
Hõbeehted Indiast

« Tagasi