"Tähista elu! Iga jumala päev."

Kristallihaldjad

KRISTALLIHALDJATE KRISTALLIPOOD

Uued tooted

Kõik uued tooted

KRISTALLISPIKKER. Rasedust ja sünnitust toetavad kristallid
Kategooria:

Kristallispikker: rasedus ja sünnitusArmsad beebiootel naised,

Emake Maa on kasvatanud mitmeid kristalle, mis toetavad meid rasedusaegsel perioodil ja sünnitusel, et saaksime olla sel õnnistatud ajal rahulikumad ja valmistada end paremini ette lapsukese sünniks. Panime siia kokku väikese KRISTALLISPIKRI RASEDUST JA SÜNNITUST TOETAVATEST KRISTALLIDEST:

KUUKIVI: Rahustab, leevendab pingeid ja hirme raseduse ajal, soodustab sünnituse ajal emaka kontraktsioone. Aitab olla paremas ühenduses emalikkusega ning toetab imetamisel.

KARNEOOL: annab jõudu ja suurendab enesekindlust. Aitab läbi töötada ükskõik milliseid hirme seoses raseduse ja sünnitusega.

MALAHHIIT: tuntud ka kui "ämmaemandate kivi", kuna stimulerib emaka kokkutõmbeid, leevendab valu ja annab jõudu sünnitusel. Väga hea emotsioonide ja hirmude lahustaja ja vabastaja.

AKVAMARIIN: kaitseb raseduse ajal nii ema kui last. Väga rahustavate energiatega kivi.

VEREKIVI: aitab vältida raseduse katkemist. Sünnitusel aitab taastada jõuvarusid ja leevendab valu. Stimuleerib füüsilise keha kiiremat taastumist.

HEMATIIT: Toetab vereloomet ja aitab hoida hemoglobiini taseme tasakaalus.

LARIMAR: väga hea kivi vabanemaks sünnitusjärgsest depressioonist, soodustab vaikuse ja rahu leidmist iseendas. Toetab ühendust naiselikkuse ja emadusega.

OONÜKS: kaitseb, aitab kiirendada sünnitust, haavade paranemist, annab vastupidavust emakale, leevendab valusid. Sünnituse esmaabikivi.

LAPIS LAZULI: suurendab intuitsiooni ja ühendust jumalannaga iseendas. Aitab kehal taastuda sünnitusest, vabastab pingeid ja rahustab.

Positiivse meeleolu hoidmiseks võite kasutada lisaks ka tsitriini ja kollase kaltsiidi abi. 

Kui tunnete end väga väsinuna raseduse ajal, siis võtke appi granaat, punane jaspis ja karneool.

KUIDAS NEID KRISTALLE KASUTADA?
Võid endale teha oma isiklikud komplektid raseduseks ja sünnituseks, pannes Sulle meeldivad kristallid ühte kotikesse kokku ja kanda seda endaga kaasas. Ei ole vahet, kas teed komplekti lihvimata toorkividest või lihvitud kividest, mõju on sama. Vali neist kristallidest välja need, kes Sind kõnetavad ja meeldivad - kõiki tõenäoliselt pole vaja.

Väga hea viis on komplekteerida auguga kividest endale toetav kaelaehe või valida endale sobivad kristallid käevõruna, kaelakeena või kõrvarõngastena kandmiseks.

Kui Sul on tuttav kristalliterapeut, siis soovitame kindlasti vahepeal minna mõnusale lõõgastavale kristalliseansile. Meie keskuses on toimetamas palju armsaid inimesi, kelle poole võid julgelt pöörduda: http://kristallihaldjad.ee/content/133-eraseansid-tahtpaevad

Õnnistatud aega,

Kristallihaldjad

« Tagasi