Eraseansid ja Tähtpäevad

ERASEANSID: Kristallihaldjate keskuses on toimetamas suurepärased terapeudid, kelle poole võid julgelt otse pöörduda, et leppida kokku sobiv aeg eraseansiks või grupitöös osalemiseks. Tule ja luba endal kogeda puhtaid valgusenergiaid, hoitust ja selgust.

TÄHTPÄEVADE KORRALDAMINE: Aitame Sul teha enda või oma lapse sünnipäevad ja koosviibimised sõprade või kolleegidega eriliseks. Kristallihaldjate Kristallisaal on imekaunis ja helge energiaga koht. Teemadeks: kristallimängud, käevõrude või unenäopüüdjate meisterdamine, Naisteringid ja spirituaalsed sünnipäevad iluhoolitsuste, kristallide, tantsu ja muusikaga. Loe lähemalt lehe altpoolt.

.

1. ERASEANSID:

KRISTI UUDEVÄLI

Kristallihaldjate Laste Kristallikooli juhendaja, kristalliterapeut

Kristi uudeväliKui tunned, et Sa ei saa päris hästi aru, mis Su elus toimub ning vajaksid oma ellu juurde tasakaalu ja hingerahu… Kui asjad ei suju nii nagu Sina tahaksid ning vajaksid oma ellu selgust... Või vajad lihtsalt hetke iseendale, aga sedagi on keeruline võtta… Siis võib tervendav ja energiaid tasakaalustav kristalliseanss olla just Sinu jaoks.

Kuidas kristalliseanss toimub? Seansi alguses räägime läbi selle, millele soovid oma tähelepanu suunata, kuna tulemus lähtub alati Sinust ja Sinu hetkeolukorrast. Mida avatum oled Sina, seda lihtsamini tulevad muutused.

Seejärel asetan Sinu peale sobivad kristallid ning Sina saad rahulikult kristallienergiates lõõgastuda. Seni kuni Sina lõõgastud, tegelevad kristallid energiavälja tasakaalustamisega - eemaldavad seisvad energiad, vanad käitumismustrid ja erinevad blokeeringud. Selle kõige tulemusena hakkavad energiad liikuma Sinu jaoks õiges suunas, vastavalt Sinu sisemisele valmisolekule. Sina võid seda tunda kergustundena, aga loomulikult on kõik individuaalne.

Seansi lõppedes vahendan kogu info kristallidelt ainult Sulle. Soovi korral vahendan sõnumeid ka inglitelt.

REGISTREERIMINE. Seanss kestab 1,5 h ning toimub Kristallihaldjate keskuses. Seansi tasakaalupanus on 35 €. Sinu jaoks sobiva aja kokku leppimiseks saada e-kiri kristi.uudevali@gmail.com. Lisainfo http://kristallikas.ee/

Kohtumiseni rõõmus ja kerguses ning loomulikult kristallide juures, Kristallihaldjas Kristi

MAIVI TALVING

Kristallihaldjate looja, Kristallihaldjate Kristallikooli juhendaja, Kristallimandalate looja ja energiaterapeut

Maivi TalvingArmas inimene, kui soovid saada selgust endas ja oma elus, vabaneda mittetoetavast ja teha ruumi rõõmule või on Sul haigusseisund, millele otsid põhjust – oled armastusega oodatud minu seansile.

 • Energiateraapia: tervendav vestlus või meelerännak alateadvusesse vastuste ja juhiste saamiseks iseenda, olukordade ja tervise kohta. Juhindun selgeltnägemisest.
 • Energiaseansid: energeetiline korrastus ja kätega tervendus koos kristallidega massaazhilaual.
 • Massaaži-teraapia: lomi-lomi nui ja MER-massaazh.
 • Reisid Sri Lankale: www.holetta.ee/srilanka/

Energiaseanss kestab 1,5 h, hind 50 € või nii nagu võimalik. Massaazhil teised kestvused ja hinnad. 

Iga seanss on erinev ja lähtub Sinu vajadusest. Lihtsalt luba enda kehal ja meelel koguda endasse imelist valgusenergiat, mis kooskõlas Sinu sisemise tarkusega loob just selle, mida hetkel vajad – tasakaalustab, tervendab, vabastab, pakub lõõgastust ja selgust ning viib Sind sisemisse rahuseisundisse.

REGISTREERIMINE. Võta julgelt minuga ühendust maivi@kristallihaldjad.ee. Lisainfo www.holetta.ee

Armastuse ja austusega, Kristallihaldjas Maivi

MERLIN TALONPOIKA

Kristalliterapeut ja Kristallihaldjate e-poe haldjas

Merlin TalonpoikaTahaksid tunda midagi kirgastavat ja sooja? Tahaksid tunda üht mõnusat pai, mis kosutaks Su hinge ja meeli? Tahaksid naeratada ja öelda, et tunned end imehästi?

Kutsun Sind kristalliseansile, kus kõigepealt alustame vestlusega, mille käigus tunned, kuidas Sinu sees olevad emotsioonid hakkavad väljuma. Emotsioonid, mida oled peitnud nii sügavale, et väljapääs tundub võimatu. Hakkad tundma, kuidas end avad ja lased muredel minna. Vabaned küsimustest, mis on Su sees olnud juba juskui terve igaviku ning millele pole vastust saanud. Seansi käigus lähtun selgelttundmisest-nägemisest. Teen energeetilise korrastuse, puhastades Sind kõigest, mis takistab edasiliikumist. Annan kristallisoovituse ja info, mis on vajalik edaspidiseks.

Kristallidel on inimesele väga suur mõju. Asetades kristallid kehale, vastavalt vajadusele, hakkavad nad eemaldama Sinus olevaid blokeeringuid, väsimustunnet, masendust. Tunned, kuidas Sinusse voolab selgus, energia ning meelerahu. Tunned end rahuliku, kerge ja puhanuna. Tunned, et oled täis elujõudu ja positiivsust ja miski olukord ei tundu keeruline. Asjad, olukorrad, mis enne tundusid lausa võimatud, loksuvad paika justkui iseenesest. Oled astumas uusi samme, jättes maha kõik, mis Sind enam ei teeni.

REGISTREERIMINE. Kui tunned, et just seda vajad, siis võta minuga ühendust merlin.talonpoika@gmail.com või helista 5801 8555. Seanss kestab 1.5 tundi, hind 40 €. Rohkem infot minu tegevuste kohta www.energiapai.com

Armastusega, Kristallihaldjas Merlin

EVELIN VEISMANN

Kristallihaldjate looja, Kristallihaldjate Kristallikooli juhendaja, kristalliterapeut

Evelin VeismannOlen mõistnud, et minu üks ülesannetest on olla abivajajatele Teejuht-abiline. Aidata leida teeots õnne ja rahuloluni ning parema kontaktini iseendaga.

Olen mõistnud, et alati kõik laheneb ja alati on kõik millekski vajalik. Kõik algab meist endist, meie mõtetest ja tegudest.

Mõned näited minu seanssidest:

 • Korrastavad ja energiat andvad kristalliseansid kõigile nii kohapeal, kui kaugseansina (sobib ka lastele, beebiootusel ja värskelt emaks saanutele)
 • Erinevate haiguste ja olukordade tervendamine ning selguse toomine
 • Suhete korrastused
 • Kodu või töökoha korrastused
 • Karmapuhastus
 • Kanaldused ja sõnumid teejuhtidelt, valgusolenditelt

Iga minuni jõudnud abiotsijale leian personaalselt sobiva seansimeetodi. Töötan läbi võimsate valguskanalite ja koos erinevate kristallide ning valgusolenditega.

Kui tunned, et Saan sind aidata, siis oled südamest oodatud! Seansi toimumise aeg 1,5-2 tundi, tasakaalupanus 40 €.

REGISTREERIMINE. Tel: 56355499, e-post: evelin@kristallihaldjad.ee

Armastusega, Kristallihaldjas Evelin

AIVE SANDERKOFF

Aive SanderkoffElu käib tõusude ja mõõnadega. Samas on võimalik tõusud ja mõõnad kohendada võimalikult mugavalt talutavaks. Et mõõn ei oleks liiga sügav ja tõus oleks kõrgem. Sellest võib kokku saada lausa elurõõm. Paljud asjad saame oma tahtega koheselt paremaks muuta. Osad asjad läbi järjepideva elumuudatuse. Aga üks osa on see, kus teinekord saab aidata keegi teine. Just nimelt puhta tahtega Sinu kõrgeimaks hüvanguks energeetilisel tasandil.

Seansil aitan tasakaalustada ja korrastada inimese kogu olemust - see on otse kanaldus personaalselt Sinule. Arvestades ainult Sinu vajadustega sellel hetkel siin ja praegu. Skanneerin läbi kogu keha ja vabastan blokeeringuid (negatiivsed mõtted ja energiad, mis Sind enam ei toeta), korrastan ja tasakaalustan auravälja ning seeläbi ka füüsilist keha. Samal ajal toimub tšakrate ja aurakeha joondumine tänu vibratsiooni tõusule, mis on hakanud Sinu sees toimuma.

Samuti saame minna rännakule ning vaadata koos läbi Sinu silmade, tunnete, tajude Sind huvitavaid küsimusi ning neile kohapeal uusi lahendusi luua. Pean väga oluliseks ka rääkimist – välja rääkimist. Mida rohkem me saame oma mõtteid välja jagada, seda vähem jääb sisse segavat müra, mis tumeda pilvena varjutab selgeid otsuseid ja aruaamu.

 • Energeetiline tasakaalustav seanss ja tervendavad vestlused.

REGISTREERIMINE. Tel: 5015771, e-post: aive.sanderkoff@mail.ee, www.valgusteraapia.ee

.

.

2. TÄHTPÄEVADE KORRALDAMINE KRISTALLIHALDJATE KESKUSES:

JANE HIIBUS

Kristallihaldjate müüjahaldjas ja konsultant, käevõrude ja malade looja

Jane HiibusTähendusega tähtpäevad lastele ja täiskasvanutele

Oled oodatud enda või oma lähedase tähtpäeva tähistama meie imelisse kristallide võlumaailma! Läbi hoituse ja hoole aitan Sul neid tähenduslikke hetki kujundada, olgu selleks sünnipäev, tüdrukuteõhtu, armas koosviibimine kolleegidega, sõbrannadega kvaliteeaeg, laste loovustöötoad või muudki põnevat.

Meisterdame poolvääriskividest käevõrusid, kõrvarõngaid, mala väeehteid ja unenäopüüdjaid, vabastame läbi tantsu ja mängime üheskoos. Kogeme läbi loomise lapsemeelsust ja kergust, siirast ja vahetut rõõmu olemisest, tegemisest. Taastame sideme oma loova ja mängulise olemusega, unustame raamid ja reeglid, inspireerime ning avastame oma ainulaadsuse.

Võta minuga julgelt ühendust: jane.hiibus@gmail.com, tel 5100557

Hoolin Sinust ja Sinu elamustest, kingime koos hetki!

Kristallihaldjas Jane

JANE-MAARJA HANSEN

Joogaõpetaja, Naisteringi juhendaja, looduskosmeetik

Jane-Maarja HansenEriliste ürituste korraldamine - Spirituaalne sünnipäeva kogemus ja teemaõhtud naistele

Kui Sul on soov teha enda või oma lapse sünnipäev või muu tähtpäev helgeks ja eriliseks, siis on “Sprirituaalne sünnipäeva kogemus” just Sinule - et Sinu elu oleks kui vikerkaar ja elamist väärt kogemus!

Mida teeme?

 • Kuna oleme Kristallihaldajate kodus, siis otseloomulikult loome üheskoos kristallimandala sünnipäevalapsele mõeldes ja tunnetades. Selle käigus saame praktiseerida oma selgeltnägemisvõimeid ja kehatunnetust.
 • Loome õhustiku, kus on meil kerge hingata ja rõõmus meel. Kasutame selleks näiteks joogalikke harjutusi, mänge, meditatsioone ja soovi korral viin läbi ka mõnusa SPA-liku naudinguga maheda iluhoolitsuse šhamaanipilli saatel.

Iga kauni sündmuse koosloomine on rõõmus ja meeldejääv. Kasuta võimalust olla koos oma lähedastega ja anda argipäevale uus värskus ning teha tähtpäev omanäolisemaks ja teistsuguseks.

Võta minuga julgelt ühendust: tel. 53447136, e-post: janehingelill@gmail.com

Hea ja ilusaga, Jane-Maarja

.

KRISTALLIDE TUTVUSTUS SOOVITUD TEEMAL JA KRISTALLISEANSS GRUPILE ÜHISRINGIS - Palun võta ühendust Kristallihaldjate keskuse juhatajaga Pille Heinsaarega, e-post: pille@kristallihaldjad.ee

Infoks seansi ja ürituse tegijatele!

Kristallisaalis on olemas audio- ja videotehnika projektoriga, madratsid ja pleedid, kööginurk. Kristallisaal mahutab istumisel kuni 25 inimest, lamamisega kuni 15 inimest.

Teraapiatoas on olemas teraapialaud, pleedid, tugitoolid, muusikasüsteem. Tuba sobib nn kuivteraapiateks, kus ei kasutata õlisid.

Ruumide broneerimiseks ja lisainfo küsimiseks kirjuta pille@kristallihaldjad.ee või helista keskuse infotelefonil 5277 988.

« Tagasi