"Sinu vägi on piiramatu. Luba endale vabadust olla see, kes soovid."

Kristallihaldjad

KRISTALLIHALDJATE KRISTALLIPOOD

Uued tooted

Kõik uued tooted

« Tagasi

Turmaliin must toorkivi

Turmaliinina olen võimas maandaja ja õnnelikkuse kivi. Suurendan vitaalsust, rõõmu ja positiivset suhtumist. Tugeva kaitsekivina kaitsen kahjulike energiate, psüühiliste mõjude ja elektromagnetkiirguse eest. Hajutan pingeid, hirme ja minevikuvalu.

Omadused: kaitse, maandus, õnn, positiivsus, negatiivsus, stress, mõistmine, enesekindlus, julgus, suhted, hirmud, el.mag.kiirgus

Päritolu: Hiina

Loe veel...

5-6 cm

11,67 €

Turmaliin on alumiinium-boorsilikaat, läbipaistvast läbipaistmatuni. Teda leidub väga paljudes värvitoonides: must, pruun, roheline, roosa, punane, kollane, sinine, arbuusivärvi, sinakasroheline. Ka ühes kristallis võib olla koos palju erinevaid värve. Kõige ihaldatum värvikombinatsioon on punakasroheline ehk arbuusturmaliin. Ka Eestis leidub musta turmaliini rändrahnudes.

Levinumad leiukohad: Sri Lanka, Brasiilia, Aafrika, Ameerika Ühendriigid, Austraalia, Afganistan, Itaalia, Pakistan, Siber.

Erinevat värvi turmaliinide puhul kasutatakse mitmesuguseid nimetusi: must turmaliin - schorl (śörl), roheline - verdeliit, roosa - rubelliit, arbuusturmaliin - roosa ja roheline, pruun - draviit, värvitu - akroiit, sinine - indigoliit, lilla - siberiit.

Esimesed pärimused turmaliinist leiduvad 2000 aastat tagasi. Keskajal usuti, et turmaliin ravib terveks tõbised ja hoiab eemal surma.

Laiemat sai turmaliin tuntuks 1700. a paiku, kui Hollandi kaupmehed tõid teda Sri Lankalt suurtes kogustes Euroopasse. Sri Lanka elanikud kutsusid kivi "turmaliks". Hollandlased nimetasid turmaliini "aesthen-trekkeriks" ehk tuhavedajaks, sest kuumaks aetud turmaliiniga puhastati piipusid. Kuuma kivi otstesse tekkisid vastandmärgilised elektrilaengud ja negatiivne laeng tõmbas tolmu enda poole.

Vana legend räägib, et turmaliinis leidub kõike värve seepärast, et turmaliini vaim rändas mööda vikerkaart ja kogus rännakul endasse kokku kõik värvitoonid.

Peenenergiakehade puhastamiseks, immuunsuse tugevdamiseks või üldise heaolu loomiseks, aseta magamise ajal neli turmaliini igasse voodinurka. Nii moodustub puhastav ja kaitsev kristallvõre, mis aitab sul vabastada tasakaalutust loovad energiad ja emotsioonid.

Ruumi puhastamiseks ja kaitsmiseks võib teha neljast kristallist samasuguse kristallvõre, asetades turmaliinid maja või ruumi nurkadesse.

Kui soovid innustust ja loovust, kasuta turmaliini talismanina. Eriti sobilik kunstnikele ja kirjanikele.

Kasulik aia ja taimede jaoks, nn loodulik putukamürk, mis hoiab eemale kahjurid. Pinnasesse maetult soodustab kõikide taimede kasvu ja tervist.

Mustast turmaliinist vardad ja sauad on väga head tervendusvahendid. Puhastavad aurat, kõrvaldavad energiablokeeringuid, hajutavad negatiivset energiat ja näitavad probleemidele lahendust.

Kuidas teha kaitsvat võre? 
Aseta turmaliinitükid ühe toa või kogu korteri/maja välisnurkadesse. Ühenda need kujutluses omavahel, tee päripäeva kolm ringi aktiveerimaks kristallvõre ja lausu taotlus: "Ma aktiveerin turmalinist kristallvõre oma kodu kõrgeimaks hüveks. Vaid puhtad valgusenergiad liiguvad läbi selle valgusvõre. Mu kodu (ma ise ja mu pere) on hoitud ja kaitstud. Ma tänan."

Täpselt samasuguse kaitsva kristallvõre ehk maatriksi võid teha ka voodi ümber (4 turmaliini igasse nurka) ja kohandada eelpool kirjutatud taotluse nii nagu tunned ja vajad. 

Turmaliini kaitsevõre võid teha ka koos seleniidiga, lisades iga turmaliini juurde ühe seleniidi.

Lisage oma kommentaar

Turmaliin must toorkivi

Turmaliin must toorkivi

Turmaliinina olen võimas maandaja ja õnnelikkuse kivi. Suurendan vitaalsust, rõõmu ja positiivset suhtumist. Tugeva kaitsekivina kaitsen kahjulike energiate, psüühiliste mõjude ja elektromagnetkiirguse eest. Hajutan pingeid, hirme ja minevikuvalu.

Omadused: kaitse, maandus, õnn, positiivsus, negatiivsus, stress, mõistmine, enesekindlus, julgus, suhted, hirmud, el.mag.kiirgus

Päritolu: Hiina

Lisage oma kommentaar

Juurkeskust mõjutades olen väga hea maandaja ja maaühenduse looja. Suurendan vitaalsust, hajutan pingeid ja stressi. Seeläbi soodustan olukordade rahulikku vaatlemist ja häälestumist positiivsele suhtlusele. Aitan säilitada keerulistes olukordades neutraalse hoiaku, selged ja ratsionaalsed mõtted.

Võimsa kaitsekivina kaitsen sind kahjulike energiate, psüühiliste mõjude, energeetiliste rünnakute, elektromagnetkiirguse ja radioaktiivsuse eest.

Aitan eemaldada kehast energiablokeeringud ja muundada negatiivse energia kõrgemaks sageduseks - suudan minna väga sügavatesse emotsioonikihtidesse ja alateadvuse tasanditele. Nii saavad sinust vabaneda need tunded, mis ei ole sinu jaoks tervislikud. Kui tunned endas ebameeldivaid emotsioone nagu näiteks viha, ärevus, armukadedus või ärrituvus, siis toetan nende transformeerumist positiivseks.

Olen hea abiline iseenda ja teiste mõistmisel. Minu energiad vähendavad hirmutunnet, suurendavad eneseusaldust ja kindlustunnet. See aitab üle saada ohvriseisusest ja teiste süüdistamisest oma olukorade põhjustajana. Soodustan sinus inspiratsiooni, kaastunde ja sallivuse tekkimist.

Ülihea mentaalse tervendajana tasakaalustan paremat ja vasakut ajupoolkera. Lasen sul paremini näha oma negatiivseid mõttemustreid, et saaksid need muuta toetavateks ja positiivseteks. See teebki minust õnnelikkuse kivi.

Ühendan vaimu mateeriaga. Aitan Maale ankurdada kõrgemaid energiasagedusi, et muundada piiratud inimlikud uskumsed ja põhimõtted avardunud teadlikkuseks. Julgustan sind elama kooskõlas kõrgemate vaimsete seadustega ning julgelt kanaldama valgust iseenda ellu kui kogu maailmale.

Olen ka hea mees- ja naisenergiate tasakaalustaja ning suhete toetaja. Meestel aitan tugevdada potentsi ja naisi toetan sünnitusel.

Oma kaitsvate ja maandavate omaduste tõttu olen ka väga hea kristall tervendajatele, abistades neid tervendustöös. Näiteks, negatiivsete energiate transformeerimisel inimese peenenergiakehades, mittetoetavate energeetiliste ühenduste läbilõikamisel ja erinevate joonduste tegemisel. Tugevate elektriliste omaduste tõttu mõjutan inimese närvisüsteemi. Kanaliseerin kehasse elektromagneetilist energiat, mis aitab säilitada kõrgemat võnkesagedust.

Meie kogemused turmaliini energiatega töötades on näidanud, et ta teeb korraga tööd nii maandusega kui ülemiste energiakeskusetega, joondades inimese energiakeskused maast taevani. See on omadus, mida teistel maanduskividel seni täheldanud pole.

Füüsilised vaevused: allergiad, leevendab valu, negatiivsust, viha, ärevust, armukadedust ja stressi, suurendab seksuaalsust, potentsi ja vitaalsust, tugevdab immuunsüsteemi, artriit ja lihasprobleemid, psüühikahäired, nõdrameelsus, düsleksia.

Energiakeskused: juurkeskus, maatäht

Näärmed: neerupealised

Sodiaagimärk: Kaljukits, Kalad, Kaalud

Planeet: Saturn

Element: maa

Värv: must

Hea teada! Kui sul pole sama sodiaagimärk, siis vali sobiv kivi tema omaduste või meeldimise järgi. Siin ei ole vastunäidustusi, sest kristallienergiad resoneeruvad iga inimesega personaalselt, aidates tasakaalustuda just sellel, mida inimene parasjagu vajab.

Seotud tooted

18 Sama kategooria toodet: