"Kujustamisvõime on piiramatu. Kui Sa unistad, siis Sa lood."

Kristallihaldjad

KRISTALLIHALDJATE KRISTALLIPOOD

Uued tooted

Kõik uued tooted

Era- ja grupiseansid

1. ERASEANSID:

MAIVI TALVING

Kristallihaldjate looja, energiaterapeut, joogaõpetaja ja meditatsioonijuht

Maivi TalvingArmas inimene, kui soovid saada selgust endas ja oma elus, vabaneda mittetoetavast ja teha ruumi rõõmule või on Sul haigusseisund, millele otsid põhjust – oled armastusega oodatud minu seansile.

  • Energiateraapia ehk avardav vestlus või meelerännak alateadvusesse vastuste ja juhiste saamiseks iseenda, olukordade ja tervise kohta. Seanss toimub läbi holistilise maailmavaate, kvantreaalsuse ja 5D-tervenduse, mis annab olukordade vaatlemiseks teistsuguse nägemuse ja taipamise.
  • Energiaseanss ehk energeetiline tervendusseanss: energeetiline korrastus, energiavälja sageduse tõstmine ja tasakaalustamine, auravälja transformatsioon ja uuenenud energiate kanaldamine koos kristallidega massaazhilaual.
  • MER ravimassaaž: MER-kehateraapia on kombinatsioon süvalihaste ja sidekoe massaažist, mis aitab aeglase sügava puudutuse, venituse, hingamise ja lõdvestuse abil terveneda traumadest, vabastada kehast valu ja pinged ning taastada keha loomulik seisund.
  • Meditatsiooniõpe ja juhendatud meditatsioonid
  • Meditatiivse hatha joogatund reedeti. Loe lähemalt >
  • Retriit ja elamusreis Keeniasse 21.-31.01.2023. Loe siit >

Seansid kestavad 1,5-2,5 h ja toimuvad mu kodustuudios Viimsis, Leppneeme külas.

Iga seanss on erinev ja lähtub Sinu vajadusest. Lihtsalt luba enda kehal ja meelel koguda endasse imelist valgusenergiat, mis kooskõlas Sinu sisemise tarkusega loob just selle, mida hetkel vajad – tasakaalustab, tervendab, vabastab, pakub lõõgastust ja selgust ning viib Sind sisemisse rahuseisundisse.

REGISTREERIMINE. Võta julgelt minuga ühendust maivi@kristallihaldjad.ee. Lisainfo seansside kohta minu teraapialehel: http://www.holetta.ee/teraapia/

Armastusega,

Kristallihaldjas Maivi

.

« Tagasi