Era- ja grupiseansid

1. ERASEANSID:

MAIVI TALVING

Kristallihaldjate looja, Kristallimandalate looja ja energiaterapeut

Maivi TalvingArmas inimene, kui soovid saada selgust endas ja oma elus, vabaneda mittetoetavast ja teha ruumi rõõmule või on Sul haigusseisund, millele otsid põhjust – oled armastusega oodatud minu seansile.

  • Energiateraapia: tervendav vestlus või meelerännak alateadvusesse vastuste ja juhiste saamiseks iseenda, olukordade ja tervise kohta. Juhindun selgeltnägemisest.
  • Energiaseansid: energeetiline korrastus ja kätega tervendus koos kristallidega massaazhilaual.
  • Massaaži-teraapia: lomi-lomi nui ja MER-massaazh.
  • Reisid Sri Lankale: www.holetta.ee/srilanka/

Energiaseanss kestab u 1,5 h, hind 60 € või nii nagu võimalik. Massaazhil teised kestvused ja hinnad. 

Iga seanss on erinev ja lähtub Sinu vajadusest. Lihtsalt luba enda kehal ja meelel koguda endasse imelist valgusenergiat, mis kooskõlas Sinu sisemise tarkusega loob just selle, mida hetkel vajad – tasakaalustab, tervendab, vabastab, pakub lõõgastust ja selgust ning viib Sind sisemisse rahuseisundisse.

REGISTREERIMINE. Võta julgelt minuga ühendust maivi@kristallihaldjad.ee. Lisainfo seansside kohta minu blogis www.holetta.ee

Armastuse ja austusega,

Kristallihaldjas Maivi

.

2. GRUPISEANSSIDE AEGASID LÄHI- JA KAUGSEANSINA VAATA UUDISTEST >

3. KRISTALLISEANSSIDEL JÄRELOSALEMINE OMA KODUS

Osale oma kodus kristalliseansil Sulle sobival ajal! Lihtsalt kirjuta maivi@kristallihaldjad.ee ja saadan Sulle lingi ja salasõna soovitud seansivideole. Osalustasu seansi eest on tunnetuslik, mille saab teha kontole EE232200001102480051, Maivi Talving. 

.

1) Kristalliseanss: Energeetiline korrastus seleniidi energiates

seleniidiseanss

See seleniidiseanss on juhitud meditatsiooni ja meelerännakuga Kristallihaldjas Maivi juhendamisel. Seleniit on väga kõrge sagedusega kristall, puhastades õrnal ja pehmel moel meie energiavälja ja füüsilist keha ning aidates meil kohaneda uue ajastu energiasagedustega. Seanss aitab välja puhata, lõõgastuda, laadida uue energiaga, tõsta energiasagedust. Seansil korrastub energiasüsteem vastavalt uue ajastu energiasagedustele, aktiveeritakse kehakristallid ja kristallstruktuur, paraneb ühendus Kõrgema Minaga.

Kristalliseanss kestab 1h (intro sissejuhatusega ja seanss algab u 4 minutil) - sobib kõigile, ka lastele. Kõige parem on seanss vastu võtta lamades ja võid oma kehale asetada füüsilised seleniidid, aga ei pea, sest teen seda ka energeetiliselt. Oled kogu seansi vältel juhendatud ja hoitud. Energiaseanssidest ja kaugseansi toimimisest saab põhjalikumalt lugeda Maivi blogist >

Imelist seansitamist!

« Tagasi