KRISTALLISPIKKER: Too endas välja oma parimad omadused
Kategooria:

Pille HeinsaarKristallid on ka head kaaslased erilistel hetkedel, igapäevaelus kui ka kingikotis – nad aitavad sul särada ja tuua välja sinu parimad omadused. Kristallihaldjate keskuse kristallihaldjas Pille Heinsaar annab sel puhul häid nõuandeid.

Pille toimetab igapäevaselt Kristallihaldjate keskuse juhatajana ja kristallikonsultandina. Nii et kui vajad infot keskuses ja kristallipoes toimuva kohta, siis võta julgelt Pillega ühendust, kirjutades pille@kristallihaldjad.ee.

Kätte on jõudnud suviste pidustuste aeg. Iga inimese salasoov on tunda ennast seltskonnas enesekindla ja kaunina, olla peol kuninganna või kuningas ja ehtida ennast eriliste ehetega. Juba ammustest aegadest alates on kasutatud väekaid kristalle ehete ja amulettide valmistamiseks, et ammutada neist väge, toetust ning nautida nende ilu ja kordumatust. 

"Nii nagu rõivaid saab tegumoe ja värvi järgi valida, saab ka kristalle ja ehteid sinna juurde kombineerida nende olemuse järgi. Kõik me soovime ju välja näha kaunid, enesekindlad, säravad ja erilised. Kalliskividel on võim ning vägi seda teha, aidata meil säilitada rahu pingelistes olukordades, anda enesekindlust ja sõnaosavust, näiteks kui peate esinema või viibima suures rahvahulgas,“ ütleb Pille Heinsaar.

Pille soovitab esmalt valida kristalle oma sisetunde järgi ja kui valik on tehtud, alles siis lugeda lähemalt kivi omaduste kohta – valik võib ennastki üllatada. „Meis kõigis on olemas see eriline teadmine, mis on meile hetkel parim. Teate kindlasti seda tunnet, kui miski hakkab väga meeldima, eristub teistest ja tekitab erilise tunde - see ongi teie sisetunne, mis püüab Teile endast märku anda, mis on meie jaoks parim ja õigem,“ selgitab Heinsaar.

Teisena soovitab ta valida kristalli teadlikult selle järgi, millist omadust inimene endas võimendada soovib. "Valige erinevad kristallid välja ja tunnetage, kes neist on kõige meeldivam,“ lisab ta.

Pille nendib, et palju küsitakse Kristallihaldjatelt, kuidas kivi peab kandma, et see oleks kõige mõjusam. "Lihtne soovitus on, et mida lähemal kehale, seda tugevama mõjuga. Seepärast on kalliskividest ehtel kaks head omadust ühes – on kehaga kokkupuutes ja saab kanda ehtena kaunistuseks,“ räägib ta. Samuti võib kivikese poetada endale taskusse või rinnahoidja vahele.

Kristallihaldjad on teinud suuri ettevalmistusi pidustuste perioodiks ja seega on kristallipoes Nõmmel ahhetama panev valik ehteid – lihtsamatest ehetest sõrmustena, käevõrudena, kõrvarõngastena unikaalsete maailma kõrgklassi eheteni, mida valime välja Sri Lankal, kus nad kivina kasvavad ja käsitööna valmistatakse. E-poest leiab ka väiksema valiku.

Pille annab mõned soovitused erilisteks hetkedeks ja ka kingikotti poetamiseks:

Mäekristall on sillerdavalt läbipaistev kristallide kuningas, kes toob välja sinu parimad omadused, aitab olla rahulik, omas väes ja kaitstud teiste negatiivsuse eest.

Erakordselt kaunis ja haruldane mineraal sinine vikerkaare kuukivi on naiselikkuse ja  õnne sümbol, aidates suurendada naiselikku tarkust ning veetlust, tuues sinusse sisemise rahu, selguse ning viies tasakaalu sinu emotsioonid. Kristallihaldjad on toonud sinise vikerkaare kuukivi hõbeehteid Sri Lankalt, kivi sünnikodust.

Ametüst violetsena või rohelise prasioliidina on tõeliselt hea sõber seltskondlikel üritustel, kuna ta aitab jääda rahulikuks, hoiab mõtted selged, suurendab empaatiat teisi mõista ja toetab pingelistel hetkedel.

Taevalikult puhas ja kirgas topaas aitab tuua selgust ja arusaamist. Sinise topaasi energiad on väga rahustavad, aidates paremal eneseväljendusel. Valge topaas aitab paremini püsida ühenduses iseenda tõega, aitab jääda iseendaks ning hajutab ka kahtlusi ja ebakindlust.

Jumalannade kivi krüsokolla on efektse välimusega erksates sinakasrohelistes toonides - eriline kivi erilisele ja isikupärasele naisele. Toetab suhtlemisel, esinemisel ja annab sõnadele väge. Samuti aitab  jahutada ülekeevaid tundeid ja rahustada ärevust.

Maagiline labradoriit on kristall, mille energiad vabastavad tekkinud hirmud ja ebakindluse, tugevdades aurat ja tekitades kaitse halva energia eest. Labradoriit on hea abiline ka neile, kes soovivad tugevdada tahtejõudu, psüühilisi võimeid ja intuitsiooni.

Kuninglikud ja väge täis safiir ja rubiin, neile kes soovivad end tunda erilisena ja hoituna. Õnne, lootuse ja usu sümbolid. Toetavad elamist käesolevas hetkes, et saaksid nautida ennast nii nagu oled, aidates suurendada kannatlikkust ja endaga rahulolemist.

Võrratu armastuse kivi roosa kvarts suurendab armastust enda sees, kuid kiirgab seda ka kõikjale  sinu ümber. Tunned, kuidas oled ümbritsetud, rahu, harmoonia ja jumaliku armastuseenergiaga.

Päikeseliselt kollane tsitriin sütitab sisemise päikese, suurendades sinus rõõmu, enesekindlust ja positiivset hoiakut. Aitab sul olla tõeline seltskonna staar.

Erinevates värvides granaat paneb end tundma kirgliku, seksika, elujõust ning energiast pakatavana, andes enesekindlust, eneseusaldust ning ka ärilist õnne. Tuntuim on punane granaat, kuid põnevaid variatsioone leiab ka kollasena, rohelisena ja pruunina.

Tõeliselt vägev suitskvarts on abiks, kui oled tundlik teiste inimeste energiate suhtes ja vajad kaitset. Abiline ka hirmudest ja ebakindlusest vabanemisel, siis saavad ka soovid paremini täituda.

Enne kandmist puhasta kristall

Kui oled ostnud endale kristalli või oled saanud kivikese kingitusena, siis enne kandmist puhasta kristall voolava vee all, lae maha vanad energiad viirukisuitsuga, tiibeti kelladega, küünlatule kohal või päikese käes. Võta kristall peopessa ja ütle mõttes kristallile omad soovid, kuidas ta sind aidata saab, mida soovid oma elus või iseendas võimendada.

GALERII ehetest ja hõbeehetest >

- Otsetee Kristallihaldjate e-poe ehetele leiab SIIT >

- Sri Lanka erilisele ehtekollektsiooni näeb SIIT >

Võimalusel ootame Sind Kristallihaldjate kristallipoodi Nõmmele, Jaama 1a, kus on kümneid kordi suurem valik. Rõõmsaid ja õnnelikke hetki Kristallihaldjate poolt!

Artikkel ilmus Õhtulehes >

« Tagasi