Kristallijutud Tervisetargas: FUKSIIT
Kategooria:

Fuksiit toorkiviIgas kuus leiad ajakirjast Tervisetark Kristallihaldjate kristallijutud, kus tutvustame ühte valitud vääriskivi ja tema häid omadusi. Ajakirja tagakaanelt leiad samast kristallist loodud Maivi kristallimandala. Veebruarikuu sai pühendatud fuksiidile.

KELMIKAS TERVENDAJA FUKSIIT

Mu viimase aja üks lemmik kristalle, roheline fuksiit resoneerib suuremalt jaolt südames olevate tunnetega ja seepärast peetakse teda südamekeskuse kiviks ja tervendajaks.

Olen oma tervendusseanssidel märganud üht fuksiidile iseloomulikku omadust, mis teeb selle kristalli minu silmis eriliseks. Nimelt mõjub fuksiidi energia kohati kelmikalt ja üllatavalt, sest näitab inimesele muret tekitavat olukorda naljakatest vaatenurkadest ega lase võtta elu liiga tõsiselt. Justkui öeldes: «Kui hoiate oma näo valguse poole, jäävad varjud seljataha.»

Me oleme unikaalsed

Fuksiit mõjutab neid tundeid, mis õpetavad ennast väärtustama ja toime tulema liigse muretsemisega argiasjade pärast. Vahel on vaja rutiinist välja tulla, selleks et märgata elu ilusaid pisiasju ja lubada endal elada lihtsalt nii, nagu süda ütleb.

Samuti aitab ta lahustada kinnismõtteid ja sõltuvust tekitavaid tundeid inimsuhetes. Näiteks võiks fuksiiti kasutada siis, kui me klammerdume liigselt teistesse inimestesse või soovime neid aina aidata. Kuid see pole alati hea ja vajalik, sest ei luba meil näha ise- enda unikaalsust, väärtuslikkust ja vajadusi. Nii toetab ta vastutuse võtmist oma olukorra ja tervise eest, et elus vabamalt edasi liikuda.

Fuksiidi soojad, lõõgastavad energiavood tekitavad mõnusa rahutunde, taastavad väsimusest ja aitavad unetuse korral. Pannes kivid näiteks südamele, laubale ja pea kohal asuvale kroonkeskuse piirkonda, võite tunda end kui puhkusehetkel soojal rannaliival ning kuulda oma südamehäält... Ava artikkel edasilugemiseks siit >

Fuksiit toorkivi leiad siit >

Fuksiidist kristallimandala siit >

Fuksiit kristallimandala

« Tagasi

Jäta kommentaar

* Nimi
* E-posti aadress (ei ole avalik)
* Kommentaar: