GALERII. Imekaunis valik ehteid ja hõbeehteid!

Kategooria:

HõbeehtedKristallihaldjate kristallipood on ehteid täis nagu taevas tähti! 

Meilt leiad tuhandeid mineraale üle maailma nii lihvitud kristallidena kui ka toorkividena, suursuguse valiku ehteid käevõrudena, kaelakeedena ja ripatsitena. Unikaalne on Sri Lanka hõbeehete kollektsioon, mis on tuntud maailmas oma tippkvaliteedi poolest - vaata pildigaleriid > Täienenud on ilus ja soodne India hõbehete valik. Erilised on kristallimandalad, mis on saanud kaelaeheteks ja kõrvarõngasteks. Väga suures valikus on erinevatest kristallidest küünlaaluseid, kristallilampe, loomakujusid ja temaatilisi kristallikomplekte ilusa sildikesega kinkekotis. Tule vaatama!

ERIPAKKUMINE! KÕIK HÕBEEHTED on 3.-13. oktoobril soodsamad -15% Kristallihaldjatele ja -10% külalistele. Soodustust näed Ostukorvis. Vii mind hõbeehete lehele >

Kristallihaldjad soovitavad panna ise kokku maagiline kingitus oma kallile inimesele. Oleme teinud kingituse tegemise Sinu jaoks lihtsaks ja soodsaks - vali välja haldjalikult ilus kinkekarp, millesse saad poetada ehteid või kivikesi, lisa juurde kaunis soovikaart "Kristallisoovid Sinule" ja meie anname kaasa kristallikirjeldused, seejärel lae kristallid omade soovidega ja väekas kingitus ongi valmis! Vaata siit >

Hõbeehted Hõbeehted
Hõbeehted Hõbeehted Hõbeehted
Hõbeehted Hõbeehted Hõbeehted
Hõbeehted
Hõbeehted Hõbeehted Hõbeehted
Hõbeehted Hõbeehted
Hõbeehted Hõbeehted
Hõbeehted Hõbeehted
Hõbeehted

Hõbeehted

.

Kristallihaldjate kristallipood on avatud E-R kell 10-18.30, L-P 10-16, P suletud, aadressil Jaama 1a, Nõmme keskuse parkla kõrval.

NB! Hoia meeles e-poodi sisse logida Kristallihaldja kontoga, sest nii on kõik tavahinnad ja sooduspakkumised veel -5% soodsamad! Soodustus kehtib ka kristallipoes Nõmmel.

Ootame Sind külla Kristallihaldjate võlumaale!

Sinu Kristallihaldjad

.

« Tagasi