Keskus

TERE TULEMAST KRISTALLIHALDJATE KESKUSESSE JA KRISTALLIPOODI!

KristallihaldjadKristallihaldjate kodu ja võlumaa asub Nõmme südames, Jaama 1a.  Rõõmustame väga, kui tuled meile külla - imelisse ja erilise energiaga Kristallihaldjate keskusesse. See on koht, kus saad end täita valguse ja rahuga - istuda ka mõnusalt meie väeka Kristallipuu all ja nautida siinset rahulikku olemist ja kulgu. Siin ootavad Sind: 

KRISTALLIPOOD, kus on võrratu valik mineraale kõikjalt maailmast: lihvitud ja lihvimata kivid, kristallikomplektid, ehted, kristallimandalad, teraapiavahendid, viirukid ja muudki kasulikku. Kristallipood on avatud E-R kell 10-18.30 ja L-P 11-16. 

KRISTALLISAAL paljude üritustega: kristalliseansid gruppidele, kristallikooli õpitoad ja joogatunnid. Vaata Ürituste kalendrit >

KRISTALLITUBA privaatse eraseansiga kristallienergias või muus toetavas teraapias. Loe lähemalt seanssidest >

KRISTALLIHALDJAD jagavad rõõmuga oma armastust kristallide imelisest võlumaailmast ja aitavad tunnetuslikult leida just Sulle sobivad kristallid. Tutvu Kristallihaldjatega >

Kui aga soovid läbi viia oma üritust või tahaksid, et meie seda teeksime (temaatilised sünnipäevad, firmaüritused, tüdrukuteõhtud vmt), siis kirjuta info@kristallihaldjad.ee või helista keskuse infotelefonil 5277 988.

Ürituse tegijale! Kristallisaalis on olemas audio- ja videotehnika, madratsid ja pleedid. Kristallisaal mahutab istumisel kuni 20 inimest, lamamisega 12-14 inimest.

Teraapiatoas on olemas teraapialaud, pleedid, tugitoolid, muusikasüsteem. Tuba sobib nö kuivteraapiateks, kus ei kasutada õlisid.

.

Oled armastusega oodatud meile külla!

Sinu Kristallihaldjad

« Tagasi