Käevõru "Positiivsus"

21,00 €
Maksudeta
Kuumakse al. 3.57€

Kristallihaldjate käsitööna valminud käevõrus "Positiivsus" on amasoniit, kollane kaltsiit, serpentiin, roosa kvarts, valge ahhaat, jaad, pärlikarp, opaliit. Laetud Kristallihaldjate armastusega.

Käevõru on kui rõõmus ja helge haldjapuudutus, tuues rõõmu ja positiivsust, kergust ja mängulisust. Ergutab energia liikumist, laseb naiselikkusel särada ja armastusel voolata.

Ø 8 mm

Pikkus : 15 cm
Kogus
Lisa soovinimekirja

KOLLANE KALTSIIT toob positiivset rõõmuenergiat, selgust, rahu ja tervendust läbi kõikide tasandite, vabastab muremõtetest, lahustab hirme ja probleeme.  Ergutab energiate liikumist kõikidel kehatasanditel, soodustades tervenemist ja blokeeringute vabastamist. Tasakaalustab emotsioone, tõstab meeleolu ja vabastab muremõtetest. Toob mõistmist ja uusi arusaamu.

SERPENTIIN ehk HIINA JAAD aitab luua õnne ja harmooniat, suurendada küllust igal tasandil. Toetab sisemise rahu leidmisel, enesele andestamisel ja meeleolude tasakaalustamisel. Südamekeskuse kivina aitab tuua õnne ja positiivsust sinu ellu, pikendades seeläbi eluiga. Külluse toojana meelitab ligi materiaalset küllust ning armastust ja harmooniat sinu suhetesse. 

PÄRLIKARBINA lasen vabalt voolata su naiselikkusel, tunnetel ja mõtetel. Ankurdan auravälja ilu ja rahu energiaid. Suurendan su tajude tundlikkust, sensitiivsust ja tahtejõudu. Minu energiad aitavad tuua mõtteselgust, suuremat keskendumisvõimet ja tasakaalustavad emotsioone. 

ROOSA KVARTS suurendab armastust, rahu ja harmooniat. Aitab andestada ja tervendada suhteid, tuua õnnetunnet ja romantilisi tundeid. Tema hellitavad energiad häälestavad armastusele, näidates, et armastuseallikas asub su enda sees. Roosa kvarts on suurepärane südamekeskuse kristall, vahendab väga kõrge sagedusega armastusenergiat - südame avanedes mõistad, kuidas end paremini armastada, väärtustada ning kuidas elada oma elu õnnelikult.

VALGE AHHAAT - Ahhaadina suurendan sisemist stabiilsust ja meelerahu, mida emadena vajame. Minu soojades ja kaitsvates energiates tunned end turvaliselt, kaitstuna ja kindlalt, olgugi et vahel võib tunduda, et asjad kasvavad üle pea. Aitan mõista ja aksepteerida emotsioone ning annan jõudu ja vastupidavust, et julgelt vaadata tulevikku. Olen väga hea stabiilsuse looja, stressi leevendaja ja pingete maandaja, tõkestades energia väljavoolu. Toon su ellu pehmust, headust ja rahulikkust. Aitan üle saada rasketest olukordadest elus. Ahaadina toetan naisi ja emasid.

AMASONIIDINA kutsutakse mind ka Tõekiviks ja Julgusekiviks. Aitan näha asjadele läbi teiste inimeste silmade ja teistsugusest vaatepunktist, mis annab sulle terviklikuma arusaama olukorrast ja leida lahendusi sisekonfliktide korral. Energeetilises tervenduses aitan taskaalustada füüsilise ja-eeterkeha omavahelist kommunikatsiooni, ühtlustan mees- ja naisenergiate tasakaalu, korrastan kurgu- ja südamekeskust ning nendega seotud teemasid.

OPALIIDI õrn ja müstiliselt küütlev välimus laseb sul tunda end naiseliku, elegantse ja erilisena. Usutakse, et opaliidi mõju on emotsioone rahustav ja meeleolusid tasakaalustav. Opaliit on loodud, et olla paremas ühenduses inglitega, seepärast kutsutakse teda ka inglikiviks.

Head sädelemist!

50000

Lisainfo

VÄRV
Kirju
Kollane
Roheline
Roosa
ENERGIAKESKUSED
Päikesepõimik
Südametšakra
OMADUSED
Aura puhastamine
Elujõud ja energia
Isiklik vägi
Julgus ja enesekindlus
Loovus ja inspiratsioon
Rõõm ja õnnelikkus

Sulle võib meeldida ka

Pärlikarp hõbekõrvarõngad mummud

12,00 €
Saadavus: 3 Laos

Pärlikarbina nagu ka pärlina olen puhtuse, naiselikkuse ja veetluse sümboliks. Aitan sul ära tunda oma tõelise olemuse. Avardan sensitiivsust ja sisemist tarkust ning suurendan tahtejõudu ja rahutunnet. Hea õnne toojana aitan täituda südamesoovidel. 

Omadused: naiselikkus, viljakus, emadus, tahtejõud, intuitsioon, mõtteselgus, emotsioonid, küpsus, suhted, õnn

925 hõbe, pärlikarp 8 mm

Serpentiin, Hiina jaad ripats süda

6,00 €
Saadavus: 11 Laos

Serpentiinina olen hinnatud ilu ja tervendavate omaduste poolest. Olen hea energiaallikas ja suurendan eluenergiat. Olen sulle õnnetoovaks kaitsvaks talismaniks haiguste ja pettuste eest. Külluse toojana meelitan ligi materiaalset küllust ja harmooniat sinu suhetesse. Õnnistan kõike loodut.

Omadused: eluenergia, õnn, kaitse, küllus, armastus, tervendus, reisimine, rahu, äriõnn

Veel tooteid selles kategoorias:

Käevõru "Armastus ja helgus"

22,00 €
Saadavus: 10 Laos

Kristallihaldjate käsitööna valminud käevõrus "Armastus ja helgus" on roosa kvarts, valge korall, lumikvarts, valge ahhaat. Laetud Kristallihaldjate armastusega.

Käevõrus olevad kristallid suurendavad armastuse, helguse ja hoituse tunnet. Toetavad naisi naiseks olemise väes, naiselikkuses ja romantikas. Võimendavad armastust kõikidel tasanditel.

Helmed Ø 8 mm, lilla sädelev iludetail

Käevõru "Küllus ja jõud"

21,00 €
Saadavus: 9 Laos

Kristallihaldjate käsitöö-käevõrus "Küllus ja jõud" on jõuduandvad hematiit ja külluse looja püriit. Laetud Kristallihaldjate armastusega.

Selle käevõu kristallid suurendavad positiivset ellusuhtumist, enesekindlust ja tahtejõudu. Kaitsevad kandjat väliste negatiivsete energiate eest, hoides maandatuna ja mõtted selged. Toetab

äritegevuses ja materiaalse külluse loomisel.

Helmed Ø 6 mm

Käevõru "Kuldne tervenduskiir"

23,00 €
Saadavus: 5 Laos

Kristallihaldjate käsitöö-käevõrus "Kuldne tervenduskiir" on kuldne rutiilkvarts e inglijuuksed, aurakvarts Ingli Aura, mäekristall, opaliit. Laetud Kristallihaldjate armastusega.

Eriline käevõru vahendab kõrge vibratsiooniga Kuldse kosmilise tervenduskiire energiasagedusi, mis aitavad tõusta kõrgemale teadvustasandile, tõsta vibratsiooni, kandes endas suuremat hulka valgust.

Helmed 6-8 mm

Käevõru "Rõõm ja õnnelikkus"

17,50 €
Saadavus: 5 Laos

Kristallihaldjate käsitööna valminud käevõrus "Rõõm ja õnnelikkus" on üheskoos positiivsust ja elurõõmu loovad kollane kaltsiit, karneool, granaat ja mäekristall. Laetud Kristallihaldjate armastusega.

Käevõru aitab teha meele rõõmsaks, olla postiivses voos ja meeleseisundis, häälestuda õnnelikkusele, suurendada elujõudu ja kirge.

Helmed Ø 4-6 mm

Käevõru "Armastus ja hoitus"

21,00 €
Saadavus: 3 Laos

Kristallihaldjate käsitööna valminud käevõrus "Armastus ja hoitus" on roosa kvarts, mäekristall, aventuriin ja jaad. Laetud Kristallihaldjate armastusega.

Käevõru suurendab su elus armastust, harmooniat, rahu ja õnnetunnet. Aitab tunda end armastatud ja hoituna. Samuti laseb voolata su naiselikkusel ja veetlusel.

Helmed Ø 4-8 mm

Käevõru "Emadus ja naiselikkus"

21,00 €
Saadavus: 9 Laos

Kristallihaldjate käsitööna valminud käevõrus on helgust loovad valge ahhaat, roosa kvarts, pärl, amasoniit, opaliit. Laetud Kristallihaldjate armastusega.

Käevõru toetab kõiki naisi, samuti emadust - emaks saamist ja emaks olemist - aidates olla ühenduses ürgse naiselikkuse väe ja jõuga. Tervendab suhteid oma lähedastega. Tõeline armastuse ja helguse looja.

Helmed Ø 6-8 mm

Käevõru "Ärevuse rahustaja"

21,00 €
Saadavus: 3 Laos

Kristallihaldjate käsitööna valminud käevõrus "Ärevuse rahustaja" on sodaliit, lapis lazuli, magnesiit, lepidoliit, ametüst ja hematiit. Laetud Kristallihaldjate armastusega.

Käevõru on hea toetaja pingelistel aegadel. Käevõru kristallid jahutavaid tundeid, rahustavad ärevat meeleseisundit ja emotsionaalset ülitundlikkust. Hajutavad pingeid ja närvilisust.

Helmed Ø 6-8 mm

Käevõru "Eneseväärtustaja"

21,00 €
Saadavus: 7 Laos

Kristallihaldjate käsitöö-käevõrus "Eneseväärtustaja" on roosa kvarts, ametüst, magnesiit, jaad. Laetud Kristallihaldjate armastusega.

Käevõru kristallid häälestavad armastuse sagedusele, näidates, et armastuseallikas asub enda sees ja läbi iseenda armastamise muutub ka loodav reaalsus ja maailma peegeldus. Aitab ennest väärtustada, olla iseenda parim sõber, vaba hinnangutest.

Helmed Ø 8 mm

Käevõru "Vaimne Teejuht"

22,00 €
Saadavus: 10 Laos

Kristallihaldjate käsitööna valminud käevõrus "Vaimne Teejuht" on angeliit, labradoriit, kuukivi, mäekistall, opaliit, jaad. Laetud Kristallihaldjate armastusega.

Nende kristallide energiad on Sulle vaimseks teejuhiks enesearengus, teadlikuse suurendamisel, intuitsiooni ja tajude võimendamisel, et olla paremas ühenduses oma Kõrgema Minaga ja avaneda täispotentsiaalidele.

Helmed Ø 6-10 mm

Laste käevõru serpentiin jaad ja opaliit

10,00 €
Saadavus: 1 Laos

Kristallihaldjate käsitööna valminud käevõru armastele lastele.

Serpentiin ehk hiina jaad on hea energiaallikas ja õnnetoov rõõmukristall, aidates lapsel hoida häid suhteid. Õrn helesinine opaliit toob kohale ingellikud kaitsvad ja toetavad energiad.

Käevõru helmed on 6 mm

Käevõru "Mehelikkus"

22,00 €
Saadavus: 8 Laos

Kristallihaldjate käsitööna valminud käevõrus "Mehelikkus" on jõuduandvad püriit, hematiit, obsidiaan ja laavakivi. Laetud Kristallihaldjate armastusega.

Käevõru kaitseb meest, suurendab mehe enesekindlust ja tugevdab otsusekindlust, tahtejõudu ja usku iseendasse. Toetab meest eesmärkide saavutamisel, tasakaalustab meeleseisundit ja puhastab aurat.

Helmed Ø 8-10 mm

Käevõru "Kõrgem Mina"

21,00 €
Saadavus: 10 Laos

Kristallihaldjate käsitööna valminud käevõrus "Kõrgem Mina" on üheskoos mäekistall, angeliit, amasoniit, opaliit, lilla jaad. Laetud Kristallihaldjate armastusega.

Nende kristallide energiad abistavad ühenduse loomisel ja suhtlemisel oma Kõrgema Minaga, luues silla universaalse tarkuse juurde. Tõstavad vibratsiooni, täidavad valgusenergiaga ja korrastavad energeetiliselt.

Helmed Ø 6-10 mm

Käevõru "Selgus ja sära"

21,00 €
Saadavus: 4 Laos

Kristallihaldjate käsitööna valminud käevõrus "Selgus ja sära" on roosa kvarts, mäekristall, sodaliit, sinine kvarts ja klaaspärl. Laetud Kristallihaldjate armastusega.

Käevõrus kristallid loovad tasakaalu, selgust, teadlikkust ja suurendavad loovat eneseväljendust. Aitavad jõuda selgusele oma tõelistes tunnetes, aidates särada ja tunda end vabalt.

Helmed Ø 8-10 mm

Käevõru "Armastus ja naiselikkus"

20,00 €
Saadavus: 4 Laos

Kristallihaldjate käsitööna valminud käevõrus "Armastus ja naiselikkus" on armastust loovad roosa kvarts, kuukivi ja serpentiin jaad. Laetud Kristallihaldjate armastusega.

Käevõru kristallide pehmed, tasakaalustavad ja hoolitsevad energiad mähivad su mõnusasse armastuse kookonisse ja võimendavad naiselikkuse energiaid.

Helmed Ø 6 mm

Käevõru "Kindlus ja loovus"

19,00 €
Lisa ostukorvi
Saadavus: Laost otsas

Kristallihaldjate käsitööna valminud käevõrus "Kindlus ja loovus" on hele puit, piltjaspis ja crazy-lace ahhaat. Laetud Kristallihaldjate armastusega.

Käevõru kristallid aitavad luua kindlustunnet ja sooja turvatunnet. Suurendab mängulisust, loovust ja inspiratsiooni. Aitab alustada uute ettevõtmiste ja projektidega, lahustades alateadvuses takistavaid hirmuenergiaid.

Helmed Ø 6 mm

Käevõru "Maagia"

23,50 €
Saadavus: 1 Laos

Kristallihaldjate käsitööna valminud käevõrus "Maagia" on labradoriit ja valge kuukivi. Laetud Kristallihaldjate armastusega.

Käevõru on hea abiline kõigile neile, kes soovivad võimendada oma andeid, intuitsiooni, selgeltnägemist, telepaatiat ja tajusid. Käevõru kristallid kaitsevad ja võimendavad ühendust oma väega. Toetavad elamist naiselikkuse väes.

Helmed Ø 8 mm