"Sinu vägi on piiramatu. Luba endale vabadust olla see, kes soovid."

Kristallihaldjad

KRISTALLIHALDJATE KRISTALLIPOOD

Uued tooted

Kõik uued tooted

Pärl

pärlidPõhiomadused: naiselikkus, viljakus, emadus, sünd, tahtejõud, tajud, intuitsioon, mõtteselgus, emotsioonide tasakaal, küpsus, südamesoovid, suhted, õnn

Pärlina olen puhtuse, naiselikkuse ja veetluse sümboliks. Aitan sul ära tunda oma tõelise olemuse. Avardan sensitiivsust ja sisemist tarkust ning suurendan tahtejõudu ja rahutunnet. Hea õnne toojana aitan täituda su südamesoovidel.

Kõik e-poe pärlid ja pärlikarbid leiad siit > 

Energeetilised omadused

Pärlina olen eelkõige naiselikkuse, naiseliku veetluse ja ilu sümbol. Minu puhtad energiad mõjuvad hästi viljakusele, toetavad harmoonilisi suhteid oma lähedastega ja loovad romantikat. Nii nagu kasvan pärlina merekarbis ja avanen sealt oma täiuses, niiviisi toetan ka mina lapse kasvamist emaüsas ja tema sündi. 

Lasen vabalt voolata su naiselikkusel, tunnetel ja mõtetel. Ankurdan auravälja ilu ja rahu energiaid. Suurendan su tajude tundlikkust, sensitiivsust ja tahtejõudu. Minu energiad aitavad tuua mõtteselgust, suuremat keskendumisvõimet ja tasakaalustavad emotsioone. Olen sulle toeks ka kurbusehetkedel. Vahendan sulle teadmist, et muutused on elu üks vajalik ja ilus osa ning muutused on alati positiivsed, sest nad muudavad meid targemaks ja küpsemaks.

Valgustumise ja puhtuse sümbolina aitan avardada vaimset maailmataju ja sisemist teadlikkust. Abistan kontakti loomisel iseendaga ja valgusmaailma heade olenditega nagu teejuhid, peainglid, haldjad ja teised. Olen hea toetaja mediteerimisel. 

Lisaks aitan täituda su südamesoovidel, toon head õnne ja jõukust.

Füüsiline tervendus: seedesüsteem, menstruatsioonivaevused, fertiilsus, hüpertoonia, hingamiselundite vaevused, diabeet, mälukaotus, neerud, närvipinged, kõrge vererõhk

Energiakeskused: päikesepõimik  pärl

Päritolu

Pärleid peetakse "elavaks" vääriskiviks, kuna nad on kasvavad elusorganismid merekarbis ja neil on kristallidele omaseid tunnusjooni.

Pärl hakkab moodustuma, kui merekarbi sisse satub kivitükike või mõni muu "ärritaja". Karp hakkab enesekaitseks eritama sarvainet, mis koguneb kivi ümber, mistõttu pärl sünnib läbi suurte kannatuste ja teda on võrreldud ka pisaratena. Pärl on poolläbipaistev või läbipaistmatu, erinevates värvitoonides valgest helesiniseni. Ta on moodustunud kaltsiumkarbonaadist ja sarvainest.

Levinumad leiukohad: India ookean, Pärsia laht, Śoti- ja Iirimaa jõed, Jaapan, Hiina

Huvitavat

Pärlit on läbi aegade kõrgelt hinnanud erinevad maad ja kultuurid. Hiinas müüdi pärleid juba 2500 aastat eKr, kus ta on olnud edu ja õnne sümboliks. Mongoolias peeti pärleid võimu ja rikkuse sümbol ning Indias abielu, õitsengu ja heaolu sümboliks. Näiteks Egiptuse valitsejanna Kleopatra olevat tarvitanud lahustatud pärleid oma ilu säilitamiseks.

Pärleid on kasutatud peamiselt ehtimisvahendina ja enamasti on nad kallihinnalised. Eestis on võimeline pärleid moodustama vaid mollusk ebapärlikarp (Margaritifera margaritifera). Looduslikult juhtub seda siiski haruharva. 

Pärli eluiga on umbes 100 aastat, seejärel ta sära hakkab tuhmuma. Kõige väärtuslikumad on idamaised pärlid, mida püütakse India ookeanist ja Pärsia lahest. Tänapäeval on naturaalseid pärleid vähem, enamlevinud on inimeste poolt kasvatatud pärlid.

Nippe

Soovitame kinkida pärleid oma armsamale suurendamaks romantilisi tundeid, toomaks küllust ja rahulolu.

Pärleid soovitatakse puhastada kuuvalguse käes või kasta piimasse.

Pärlid toetavad naisi kõikides elutsüklites.

.

* Kristallide kirjeldustes ei ole tegemist meditsiinilise teabega. Kristallid toetavad tervenemisel, kuid ei ravi üksinda. Kindlasti konsulteeri oma vaevustest arstiga ja püüa muuta eluviis tervislikumaks. Kristallide kirjelduste info aitab vaadata elule ja olukordadele avardava ja teistmoodi pilguga läbi holistilise maailmavaate, kus kõik on tervik ja omavahel seotud: meie keha, meel ja vaim. Igalühel meist on omad uskumused, teadmised ja samuti vastutus oma isikliku elu ees. Kristalle saab ja võib julgelt kasutada isikliku arengu toetuseks ja energeetiliseks tasakaalustamiseks. 

.

* Info kopeerimisel palun viita alati allikale www.kristallihaldjad.ee või palun kooskõlasta eelnevalt meiega. Täname.

« Tagasi