• −15%

Unakiit käevõru tšipsidest

5,00 €
4,25 € 15% soodsam
Maksudeta
Kuumakse al. 1.45€

Unakiidina suurendan harmooniat ja armastust suhetes ning sinus endas. Tervendan tundeid ja emotsioone südames, hellitan ja toetan sind. Võimendan headust, kaastunnet ja armastust. Soodustan kannatlikkust ja püsivust, aidates vabaneda halbadest sõltuvustest ja mõttemustritest.

Omadused: hoolivus, headus, harmoonia, südametervendus, rasedus, sõltuvused, suhted, hea uni

Pikkus 17 cm

Kogus
Lisa soovinimekirja

Unakiidina on minus ühendatud kaks mineraali: punane jaspis ja epidoot, ühendades nende kahe kristalli mõlemad omadused üheks võimsaks tervikuks. Seepärast olen tõeliselt hea emotsionaalkeha tervendaja, vabastades sind õrnalt südames olevatest valusatest tunnetest, armukadedusest, enesehaletsusest ja alaväärsustundest. Suurendan headust, kaastunnet, armastust teiste ja iseenda vastu. Harmoniseerin suhteid nii partnerite vahel, kui ka sõprade ja kolleegide vahelisi suhteid.

Olen väga rahustava ja maandava toimega ning väga tõhus stressi ja kurnatuse korral. Minu energiad toetavad kõiki neid, kes tunnevad, et on ülekoormatud, ennast kaotanud või ei suuda keskenduda, olla kohal siin ja praegus. Tugevdan ühendust maaenergiatega, mis laseb sul tunda end vitaalsemana ja elujõulisemana.

Aitan näha elu ilusat poolt, tõsta meeleolu ja olla optimistlikum tuleviku osas. Kui sul on halbasid harjumusi ja kinnismõtteid, millest pole suutnud vabaneda, siis annan sulle tahtejõudu, kannatlikkust ja püsivust neist vabanemiseks. Samuti teen seda erinevate sõltuvuste korral, näiteks alkoholism, liigsöömine, suitsetamine või muu mittetervislik sõltuvus.

Aita rahustada laste liigset emotsionaalsust ja rahutust. Kui oled pettunud või leinas, siis võta mind endale abiliseks. Visioonikivina aitan kujustada seda, mida soovid oma ellu luua.

Olen väga hea unetuse korral, aidates rahustada meelt ja mõtteid. 

Aitan naisi raseduse perioodil oma beebiga suhtlemisel ja hoida mõlemaid turvalisuse- ja kaitstuse tundes. Üldse olen kõigile naistele väga toetav kristall.

Füüsiline tervendus: süda, kopsud, südamehaigused, hingamisteede haigused, vereringe, suguelundid, viljakus, rasedus, seksuaalsus, kiiritusravi korral, liigne kehakaal

Energiakeskused: südamekeskus, kõrgem südamekeksus, juurkeskus

Sodiaagimärk: Jäär, Kaljukits, aga ka Skorpion

Element: maa

Värv: roheline (epidoodist) ja punane-roosa (punasest jaspisest)

Hea teada! Kui sul pole sama sodiaagimärk, siis vali sobiv kivi tema omaduste või meeldimise järgi. Siin ei ole vastunäidustusi, sest kristallienergiad resoneeruvad iga inimesega personaalselt, aidates tasakaalustuda just sellel, mida inimene parasjagu vajab.

52532

Lisainfo

VÄRV
Punane
Roheline
ENERGIAKESKUSED
Juurtšakra
Südametšakra
OMADUSED
Andestamine
Armastus
Elujõud ja energia
Emotsioonide tasakaalustus
Kirg ja seksuaalsus
Kohalolu
Lapsele
Maandus
Naiselikkus, naise vägi
Rahu ja tasakaal
Rasedus ja emadus
Stress ja pinge
Suhted
Sõltuvused ja mustrid
Tervendamine ja teraapia
Unetus
Viljakus
SODIAAGIMÄRK
Jäär
Kaljukits
Skorpion

Sulle võib meeldida ka

Unakiit auguga

5,00 € 4,25 € −15%
Saadavus: 10 Laos

Unakiidina suurendan harmooniat ja armastust suhetes ning sinus endas. Tervendan tundeid ja emotsioone südames, hellitan ja toetan sind. Võimendan headust, kaastunnet ja armastust. Soodustan kannatlikkust ja püsivust, aidates vabaneda halbadest sõltuvustest ja mõttemustritest.

Omadused: hoolivus, headus, harmoonia, südametervendus, rasedus, sõltuvused, suhted, hea uni

Päritolu: Lõuna-Aafrika

Unakiit lihvitud

2,80 € 2,38 € −15%
Saadavus: 12 Laos

Unakiidina suurendan harmooniat ja armastust suhetes ning sinus endas. Tervendan tundeid ja emotsioone südames, hellitan ja toetan sind. Võimendan headust, kaastunnet ja armastust. Soodustan kannatlikkust ja püsivust, aidates vabaneda halbadest sõltuvustest ja mõttemustritest.

Omadused: hoolivus, headus, harmoonia, südametervendus, rasedus, sõltuvused, suhted, hea uni

Päritolu: Lõuna-Aafrika

Unakiit käevõru ümarate kividega

7,00 € 5,95 € −15%
Saadavus: 4 Laos

Unakiidina suurendan harmooniat ja armastust suhetes ning sinus endas. Tervendan tundeid ja emotsioone südames, hellitan ja toetan sind. Võimendan headust, kaastunnet ja armastust.

Omadused: hoolivus, headus, harmoonia, südametervendus, rasedus, sõltuvused, suhted, hea uni

Pikkus: 14,5 cm

Unakiit ripats süda

6,00 € 5,10 € −15%
Saadavus: 19 Laos

Unakiidina suurendan harmooniat ja armastust suhetes ning sinus endas. Tervendan tundeid ja emotsioone südames, hellitan ja toetan sind. Võimendan headust, kaastunnet ja armastust. Soodustan kannatlikkust ja püsivust, aidates vabaneda halbadest sõltuvustest ja mõttemustritest.

Omadused: hoolivus, headus, harmoonia, südametervendus, rasedus, sõltuvused, suhted, hea uni

Veel tooteid selles kategoorias:

Labradoriit käevõru tšipsidest

5,50 € 4,68 € −15%
Saadavus: 9 Laos

Labradoriidina olen maagiline kaitsekristall. Puhastan auravälja ja eemaldan soovimatud energiad. Võimendan intuitsiooni, kujutlusvõimet, võimeid ja aitan vaimselt kasvada. Soodustan ideede, õnnelike juhuste, uute võimaluste tekkimist su elus

Omadused: kaitse, vaimsus, intuitsioon, võimed, eelmised elud, selgeltnägemine

Pikkus 16-17 cm, helklevad tšipsid 5-8 mm

Käevõru "Eneseväärtustaja"

21,00 €
Saadavus: 7 Laos

Kristallihaldjate käsitöö-käevõrus "Eneseväärtustaja" on roosa kvarts, ametüst, magnesiit, jaad. Laetud Kristallihaldjate armastusega.

Käevõru kristallid häälestavad armastuse sagedusele, näidates, et armastuseallikas asub enda sees ja läbi iseenda armastamise muutub ka loodav reaalsus ja maailma peegeldus. Aitab ennest väärtustada, olla iseenda parim sõber, vaba hinnangutest.

Helmed Ø 8 mm

Ametüst käevõru fassetitud kividega

15,00 €
Saadavus: 2 Laos

Ametüstina olen väga rahustav ja harmoniseeriv. Aitan tuua selgust mõtetesse, avardada tajusid ja intuitsiooni, kaitsen ja toetan pingelistel aegadel. Mu energiatel on aurat puhastav mõju, mis aitavad vaigistada meelt, tasakaalustada emotsioone ja leevendada valu

Omadused: tervendus, vaimsus, kaitse, rahu, harmoonia, võimed, sõltuvused

Pikkused: Ø 6 mm 17,5 cm; Ø 10 mm 17 cm

Käevõru "Külluse looja"

22,50 € 19,13 € −15%
Saadavus: 8 Laos

Kristallihaldjate käsitöö-käevõrus "Külluse looja" on granaat, tsitriin, mäekristall, sammalahhaat ja kollane kaltsiit. Laetud Kristallihaldjate armastusega.

Kullasäras on küllusekristallid, kes aitavad luua küllust kõikidel tasanditel: emotsionaalsel ja materiaalsel. Võimendades Sinus enesekindlust, eneseusku, julgust ja positiivsust, saad Sa ise oma elu külluse loojaks. 

Helmed Ø 6-10 mm

Kollane kaltsiit, pärl, serpentiin jaad käevõru

16,00 € 13,60 € −15%
Saadavus: 5 Laos

Kollase kaltsiidi, serpentiini ehk hiina jaadi ja pärlikarbina loon kergust, naiselikkust, helgust ja rõõmu. Suurendan positiivsust, annan elujõudu ja aitan vabaneda muremõtetest. Olen hea kristallikombinatsioon ka raseduse ajal.

Omadused: õnnelikkus, küllus, positiivsus, naiselikkus, harmoonia, keskendumine

Pikkus 17 cm. Helmed Ø 6-8 mm

Dalmaatsia jaspis käevõru tšipsidest

5,00 €
Saadavus: 10 Laos

Dalmaatsia jaspisena aitan vältida ülemõtlemist, liigset analüütilisust ja säilitada meelerahu. Olen suurepärane emotsioonide tasakaalustaja ja maandaja. Aitan leida endast üles lapseliku rõõmu ja ja mängulusti. Olen abiks mineviku mõistmisel ja tänaste valikute tegemisel.

Omadused: meelerahu, hoolimine, maandus, rõõm, aurapuhastus, kaitse, loomade rahustaja

Pikkus 17-18,5 cm, kivi suurus 0,5 cm

Käevõru "Kuninglikkus"

23,00 € 19,55 € −15%
Saadavus: 8 Laos

Kristallihaldjate käsitööna valminud käevõrus "Kuninglikkus" on vägevad lapis lazuli ehk lasuriit, tsitriin, mäekristall. Laetud Kristallihaldjate armastusega. 

Kullasäras käevõrus olevad kristallid aitavad suurendada isiklikku väge, teadlikkust, vaimseid võimeid ja külluse vooge. Luua meeleselgust, mõistmist ja positiivset suhtlemist. Sümboliseerib tarkust ja sõprust.

Helmed Ø 6-8 mm

Apatiit käevõru tšipsidest AA-klass

8,00 €
Saadavus: 8 Laos

Apatiidina stimuleerin intellektuaalsust, sõltumatust ja aitan sul jõuda eesmärkideni. Vähendan apaatiat ja negatiivsust. Mind peetakse humaansuse toetajaks, kuna abistan nende asjade manifesteerumisel, mis on nii sinu kui kogu inimkonna hüvanguks.

Omadused: vaimsus, areng, unistused, manifesteerimine, Akashi, intellekt, lootus, tajud, kaalulangetus

Käevõru pikkus 17-18 cm, kivid kuni 1 cm

Roosa kvarts käevõru serpentiin südamega

17,50 €
Saadavus: 2 Laos

Roosa kvartsina olen armastusekristall. Suurendan armastust, harmooniat ja õnnetunnet. Annan lootust ja usku, ravin hingehaavu ja leevendan stressi. 

Serpentiini ehk hiina jaadina olen armastsue, südamekeskuse ja harmoonia kristall. Olen õnnetoovaks talismaniks, kaitsen reisimisel ja pettustes. Õnnistan kõike loodut.

Roosa kvarts fassett-helmed 8 mm, jaad süda 2 cm

Opaliit käevõru fassetitud kividega

10,00 €
Saadavus: 5 Laos

Opaliidina mu õrn ja müstiliselt küütlev välimus laseb sul tunda end naiseliku, elegantse ja erilisena. Usutakse, et mu mõju on rahustav ja meeleolusid tasakaalustav. 

Hea teada! Opaliit ei ole looduslik kivi ja nimetatakse ka sünteetiliseks kuuklaasiks. Opaliit imiteerib looduslikku hinnalisemat opaali ja vikerkaare kuukivi.

Pikkus 16-17 cm

Käevõru "Elurõõm"

21,00 € 17,85 € −15%
Saadavus: 5 Laos

Kristallihaldjate käsitööna valminud käevõrus "Eluõõm" on rõõmuandvad tsitriin, serpentiin ehk hiina jaad, mäekristall, roheline ja kollane aventuriin. Laetud Kristallihaldjate armastusega.

Käevõrus olevad kristallid aitavad luua elurõõmu, õnnelikkust ja olla positiivses meeleseisundis, vaadata maailmale läbi humoorikuse. Suurepärane külluse looja, ergutades uskuma endasse ja oma võimetesse.

Ookeanjaspis käevõru ümarate kividega

12,00 € 10,20 € −15%
Saadavus: 2 Laos

Ookeanjaspisena kutsutakse mind ka Atlantise kiviks. Võimendan empaatiat ja telepaatiat teistega suhtlemisel. Mu energiad on hoolitsevad ja kaitsvad. Suurendan elurõõmu, entusiasmi ja kannatlikkust. Aitan kehal vabaneda toksiinidel ja toetan stressi korral.

Märksõnad: empaatia, telepaatia, toetus, kaitse, stress, muutused, entusiasm, kannatlikkus

Pikkus Ø 6 mm 18 cm; Ø 8 mm 17 cm

Mäekristall käevõru südamega

17,50 € 14,88 € −15%
Saadavus: 4 Laos

Meisterkristallina jagan võimsaid tervendavaid energiaid. Puhastan ja tasakaalustan energiavälja täiuslikku seisundisse. Ennetan haigusi, toimin hingetervendajana ja häälestan kõrgemale juhatusele.

Pikkus 16-17 cm, ümarad helmed 8 mm ja süda 2 cm

Piltjaspis käevõru tšipsidest

5,00 € 4,25 € −15%
Saadavus: 15 Laos

Piltjaspisena olen Emakese Maa teadvuse ja iidsete tsivilisatsioonide tarkuse vahendajaks, aidates meenutada peidetud teadmisi. Võimendan visioone ja initsiatiivi. Lahustan hirmu läbikukkumise ees. Vabastan su aurast, karmast ja kollektiivsest alateadvusest tulenevaid vanasid emotsioone ja energiamustreid.

Pikkus 15-16 cm

Labradoriit käevõru tšipsidest A-klass

6,50 €
Saadavus: 1 Laos

Labradoriidina olen maagiline kaitsekivi, tugevdan aurat ja eemaldan soovimatud energiad. Vaimse kivina tugevdan intuitsiooni, kujutlusvõimet, avan võimed ja aitan vaimselt kasvada. Soodustan ideede, õnnelike juhuste, uute võimaluste ja muutuste tekkimist.

Omadused: kaitse, vaimsus, intuitsioon, võimed, eelmised elud, meditatsioon, selgeltnägemine

Pikkus 18 cm, ilusa sinise läikega

Rüoliit, leopardinaha jaspis käevõru tšipsidest

5,00 €
Lisa ostukorvi
Saadavus: Laost otsas

Leopardinaha jaspisena olen sulle teejuhiks šamaanirännakutel ühendumaks oma väe ja hingeloomaga. Aitan kehal ennast tervendada ja puhastuda mürkidest. Aitan sind kaitsta ja tuua edu äritegevusse.

Omadused: teejuht, šamaanirännakud, väeloom, tervendus, detoks, äriedu, kaitse

Pikkus 16-17 cm