"Olen tänulik iga päeva eest, mida saan avastada ja kogeda."

Kristallihaldjad

KRISTALLIHALDJATE KRISTALLIPOOD

Uued tooted

Kõik uued tooted

« Tagasi

Boulder opaal hõberipats

Boulder opaalina olen emotsionaalse ja vaimse tasakaalu looja, puhtuse ja selguse kivi. Aitan mõista iseennast, tuues arusaamist alateadvuse ja kõrgema teadvuse tasanditel. Toetan arengut ja toon hingerahu. Puhastan aurat, tasakaalustan energiaid, toetan haigusest tervenemisel.

Omadused: õnn, lootus, rahu, tasakaal, teadvus, vabadus

Pärit: Austraalia

925 hõbe. Ehe 4,5 cm, ehtekivi 3,5x2 cm

Loe veel...

Ovaalne
Tilgakujuline

Haldjahind:

45,83 €

Tavahind: 45,83 €

Boulder opaal on opaalide perekonna haruldasem ja väärtuslikum liige pärast musta opaali, kes avastati 1870 a. Austraaliast Quilpie'st lääne Queensland'i piirkonnast. Tegemist on kõrbealaga, kus opaali kaevandamine on üsna raske ja keeruline protsess.

Opaal on ränidioksiid, sisaldades rauda ja mõnikord ka alumiiniumi.

Peamised leiukohad: 95% opaalidest kaevandatakse Austraaliast. Opaali leidub ka Etioopias, Mehhikos, Ameerika Ühendriikides ja Brasiilias.

Austraalia - must, boulder, sinine ja valge opaal

Mehhiko - tuliopaal

Etioopia - etioopia opaal

"Boulder" on inglise keeles kivirahn. Sõna "opaal" tuleneb aga sanskritikeelsest sõnast "upala" tähendades väärtuslikku kivi. Veel arvatakse opaali sõnaliseks päritoluks olevat kreekakeelne sõna "opallios", mis tähendab "värvi muutma".

Lisage oma kommentaar

Boulder opaal hõberipats

Boulder opaal hõberipats

Boulder opaalina olen emotsionaalse ja vaimse tasakaalu looja, puhtuse ja selguse kivi. Aitan mõista iseennast, tuues arusaamist alateadvuse ja kõrgema teadvuse tasanditel. Toetan arengut ja toon hingerahu. Puhastan aurat, tasakaalustan energiaid, toetan haigusest tervenemisel.

Omadused: õnn, lootus, rahu, tasakaal, teadvus, vabadus

Pärit: Austraalia

925 hõbe. Ehe 4,5 cm, ehtekivi 3,5x2 cm

Lisage oma kommentaar

Boulder opaalina olen suurepärane emotsioonide ja mõtete taskaalustaja, aidates näha ennast ja olukordi nii nagu need on ning suhtuda asjadesse neutraalselt. Võimendan positiivseid tundeid, tõstan meeleolu ja suurendan elutahet. Julgustan sind olema vaba, sõltumatu ja kogema elu kirglikkust, aidates väljenduda su tõelisel minal. 

Opaalina võimendan ühendust kosmilise kõrgeima teadvusega ning vajadusel kutsun esile psüühilisi ja müstilisi nägemusi. Mind peetakse ka karmakiviks, kuna õpetan sulle, et kõik mida lood tuleb tagasi. Olles absorbeerivate ja peegeldavate omadustega - korjan üles tunded ja mõtted, suurendan neid ja saadan allikasse tagasi.

Opaalina aitan luua selgust, olla keskendunud ja rahulik, et saaksid vastu võtta signaale kõrgemalt teadvustasandilt. Energeetilisel tasandil aitan puhastada aurakeha, tasakaalustada energiakeskusi ning tugevdada eeterkeha ja füüsilise keha omavahelist kommunikatsiooni ja tasakaalustumist.

Aitan vabaneda häbelikkusest, häbi- ja kahjutundest ning suhtlemisbarjääridest. Toetan sind stressirohkel ajal, sest tõstan meeleolu ja suurendan elutahet - toon taas su ellu valguse. 

Minu energiad on kaitsvad ja toetavad. Palun võta mind endale abiliseks, kui oled saatmas Maa-emale tervendavaid valgusenergiaid - aitan energetiseerida Maa elektromagnetvälja ja stabiliseerida võret.

Minu tervendavate omaduste tõttu kutsutakse mind ka jumalatekiviks.

Füüsiline toetus: kõhuvalu, alaseljavalu, infektsioonid, palavik, insuliinitaseme reguleerimine, kasulik silmadele ja mälule, puhastab verd ja neere, leevendab PMS vaegusi ja kergendab sünnitust

Energiakeskused: kroonkeskus, laubakeskus ehk kolmas silm, ka juurkeskus

Näärmed: käbinääre, ajuripats

Sodiaagimärk: Boulder opaal: Neitsi; Opaal: Vähk, Kaalud, Skorpion, Kalad

Element: vesi, maa

Värv: pruun, kirgas sinine

Kõvadus: 5,5 - 6,5 /10

Hea teada! Kui sul pole sama sodiaagimärk, siis vali sobiv kivi tema omaduste või meeldimise järgi. Siin ei ole vastunäidustusi, sest kristallienergiad resoneeruvad iga inimesega personaalselt, aidates tasakaalustuda just sellel, mida inimene parasjagu vajab.

.

* Kristallide kirjeldustes ei ole tegemist meditsiinilise teabega. Kristallid toetavad tervenemisel, kuid ei ravi üksinda. Kindlasti konsulteeri oma vaevustest arstiga ja püüa muuta eluviis tervislikumaks. Kristallide kirjelduste info aitab vaadata elule ja olukordadele avardava ja teistmoodi pilguga läbi holistilise maailmavaate, kus kõik on tervik ja omavahel seotud: meie keha, meel ja vaim. Igalühel meist on omad uskumused, teadmised ja samuti vastutus oma isikliku elu ees. Kristalle saab ja võib julgelt kasutada isikliku arengu toetuseks ja energeetiliseks tasakaalustamiseks. 

Seotud tooted

30 Sama kategooria toodet: