"Tähista elu! Iga jumala päev."

Kristallihaldjad

KRISTALLIHALDJATE KRISTALLIPOOD

Uued tooted

Kõik uued tooted

« Tagasi

Ametüst ripats süda mahuline

Soodus

Ametüst ripats süda mahuline

Ametüstina olen imeline harmooniakivi ja mul väga rahustav mõju. Aitan tuua selgust, rahuliku une, kaitsen, puhastan ja toetan pingelistel aegadel. Võimendan intuitsiooni ja tajusid.

Omadused: vaimsus, areng, kaitse, rahu, aurapuhastus, keskendumine, unehäired, peavalu, alkoholism

Hõbetatud ehtemetallist kinnitusega 3 cm, mahuline süda 2 cm

Loe veel...

Soodushind

7,20 €

Tavahind: 8,00 €

Ametüst on violetse värvusega kvartsi perekonna liige. Väga varieeruva kvaliteediga ja värvisügavusega heledast kuni tumelillani, mis tuleneb raua ja alumiiniumi sisaldusest. Eriti kõrgelt hinnatakse rauarikast tumelillat ametüsti. Puhta violetse värvusega läbikumav ametüst on ehtekivina üks kallemaid kvartside seas.

Peamised leiukohad on Brasiilia, Uruguai, Madagaskar, India, Venemaa, Sri Lanka, Mehhiko, USA ja Kanada.

Kreeka keeles tähendab ametüst “mitte-purjus" ja tal usuti olevat kainust soodustav mõju. Vanas Kreekas joodi veini ametüstpokaalidest või pandi ametüst veini sisse, kui sooviti end kaitsta purjujäämise eest.

Vanasti kasutati ametüsti amuletina, mis kaitses musta maagia eest ja leevendas koduigatsust, samuti usuti, et ta toob head õnne.

Ametüst on väga hea kristall peavalude ja kurnatuse korral. Aseta ametüst laubale ja puhka vähemalt 15 minutit.

Unehäirete ja halbade unenägude korral pane ametüst ööseks padja alla. Ühe ametüsti padja all poetamine ja kristallile palve esitamine, võiks kuuluda sinu iga õhtuse magamaminemise rituaali juurde.

Kui soovid vabaneda argimuredest ja pingetest, siis hoia ametüsti vasakus käes, hinga rahulikult ja sügavalt. Palu ametüstil aidata endast välja voolata kõikidel muredel ja pingetel, asendades need rahu ja lõõgastust toovate energiatega. Tee seda nii kaua kuni tunned, et vajad. Kindlasti puhasta kristall pärast iga sellist tegevust.

Ametüst kobar on väga hea ruumi energiate puhastaja, rahustades samas meelt ja emotsioone. Võid kasutada geoodi või küünlaalust. Samuti võid kasutada ruumi ja enda auravälja puhastamiseks, pingete leevendamiseks ametüsti koos valge küünlaga, asetades kivi küünla lähedale, ja sandlipuu või salvei viirukit.

Kui oled mees ja tunned puudust naiste tähelepanust või naise armastusest, siis kanna ametüsti kivikesena kaasas või ripatsina, et meelitada enda ellu heade naiste armastust. Hoia meeles öelda kivikesele oma soov.

Oma armastuse kinnitamiseks parnerile soovitame kinkida ametüst südame, mis on seatud hõbedasse, et võimendada mehe ja naise pühendumist teineteisele ja omavahelist armastust.

Minnes reisile, võta ametüst endale kaitsetalismaniks, sest ta kaitseb ohtude, varguse ja vigastuse eest.

Ametüstist kristallvarras või tipp on suurepärane tööriist kristallitervendusel saavutamaks kiiret tasakaalustumist ja haiguskolde tervendamist. Teadaolevalt on ametüst violetse tervenduskiire vahendaja.

Ametüst kristallvõre (koosneb 6 tipust) mandalana või kristalliteraapias on võimsamaid rahustajaid ja toob sügava lõõgastuse.

Ametüst lihvitud või lihvimata kivina on väga hea kristall kristallivee tegemiseks, korrastades vee molekulaarset struktuuri ning luues meelerahu, selgust ja harmooniat:

1. Vali välja sobiv kristall. Pese ja puhasta kristall näiteks küünlatule kohal, heliga, taotlusega või päikese ja kuu valgusega.
2. Pane klaaskannu sisse üks või mitu kristalli ja vala peale külm vesi. Lase seista vähemalt 15 minutit.
2. Aseta käed ümber kannu või selle kohale ja õnnista vett sõnadega "Ole õnnistatud". Võid anda kristalliveele lisaks oma taotluse, hea sõna või soovi. Tervistav vesi ongi valmis! Loe lähemalt meie blogist.
Puhasta kristalle vähemalt 1-2 korda kuus. Tervistava kristallivee tegemine >

Lisage oma kommentaar

Ametüst ripats süda mahuline

Ametüst ripats süda mahuline

Ametüstina olen imeline harmooniakivi ja mul väga rahustav mõju. Aitan tuua selgust, rahuliku une, kaitsen, puhastan ja toetan pingelistel aegadel. Võimendan intuitsiooni ja tajusid.

Omadused: vaimsus, areng, kaitse, rahu, aurapuhastus, keskendumine, unehäired, peavalu, alkoholism

Hõbetatud ehtemetallist kinnitusega 3 cm, mahuline süda 2 cm

Lisage oma kommentaar

Ametüstina on mul väga rahustav ja harmoniseeriv mõju. Aitan tuua selgust, rahuliku une, kaitsen ja toetan rasketel aegadel. Vahendan tervenduskiirena violetset valgussagedust, mistõttu on mind läbi aegade kasutatud ka tervendusel.

Olen jumaliku ühenduse looja - vaimne kasvamine, ülemeeleliste võimete ja intuitsiooni suurendamine on minu ülesanneteks. Resoneerun kolmanda silmaga ehk laubakeskusega ja aktiveerin käbinääret, võimendades selgeltnägemise ja -tajumise võimet. Aitan avada ukse vaimse maailma universaalsetele tarkustele, toetades turvaliselt hingena kasvamist.

Minu energiatel on aurat puhastav mõju, mis aitavad vaigistada meelt, tasakaalustada emotsioone ja leevendada valu. Kui sul on halbasid harjumusi või sõltuvusi (alkohol, suitsetamine jm), millest soovid vabaneda, siis võta mind endale appi. Minu energiad on väga head peavalude leevendamiseks ja kurnava mõttetegevuse vaigistamiseks. 

Kaitsen halbade energiate ja keskkonnast tulenevate negatiivsete energiate eest. Lisaks olen väga hea kivi kristallivee tegemiseks.

Sobin suurepäraselt meditatsiooniks ja keskendumiseks. Hea unekivina aitan viia tundeelu tasakaalu ja olen hea abiline uute ideede elluviimisel. 

Füüsiline tervendus: peavalud, närvilisus, depressioon, unehäired, sõltuvused; hormonaalsüsteemi ja organismi üldise seisukorra tugevdamine, parandab mälu, aktiveerib ainevahetust; madal vererõhk, kehvveresus, menopausi- ja menstruatsioonivaevused.

Energiakeskused: kolmas silm ehk laubatšakra, kroon, hingetäht, tähevärav

Näärmed: käbinääre

Sodiaagimärk: Veevalaja, Kalad, Jäär, Ambur

Planeet: Saturn

Element: vesi

Värv: lilla, violetne

Hea teada! Kui sul pole sama sodiaagimärk, siis vali sobiv kivi tema omaduste või meeldimise järgi. Siin ei ole vastunäidustusi, sest kristallienergiad resoneeruvad iga inimesega personaalselt, aidates tasakaalustuda just sellel, mida inimene parasjagu vajab.

Seotud tooted

30 Sama kategooria toodet: