"Täna ütle endale, et kõik Sinu elus toimugu kerguses ja rõõmus."

KRISTALLIHALDJATE KRISTALLIPOOD

Uued tooted

Kõik uued tooted

« Tagasi

Tsitriin kristallimandala

MINA OLEN TSITRIINIST KRISTALLIMANADALA
"Mul on energiat, elan rõõmus ja külluses. Minu sisemine rahu ja tasakaal lubab avalduda tarkusel loomupärasel viisil. Ma puhastan oma meele, et avaneda uutele mõtetele ja ideedele. Mu elu on suurepärane."

Mandala valmimise aeg on u 7 päeva

Loe veel...

30x35 cm
50x60 cm
60x70 cm

43,00 €

Lisage oma kommentaar

Tsitriin kristallimandala

Tsitriin kristallimandala

MINA OLEN TSITRIINIST KRISTALLIMANADALA
"Mul on energiat, elan rõõmus ja külluses. Minu sisemine rahu ja tasakaal lubab avalduda tarkusel loomupärasel viisil. Ma puhastan oma meele, et avaneda uutele mõtetele ja ideedele. Mu elu on suurepärane."

Mandala valmimise aeg on u 7 päeva

Lisage oma kommentaar

Kõik kristallimandalad on saanud pühitsuse. Kristallimandala pilt on koos tekstiga ja trükitud 50 mm paksemale alusele, et saaksid teibi või klambritega seinale kinnitada. Valmimise aeg on u 7 päeva.

E-poest saab tellida mandalapildi mõõtudes 30x35 cm, 50x60 cm, 60x70 cm. Suuremas mõõdus 70-100 cm tellimiseks kirjuta maivi@kristallihaldjad.ee. Kõik kristallimandalad on vaatamiseks ja ostmiseks väljas ka Kristallihaldjate kristallipoes Nõmmel.

Võluväega Maivi Kristallimandalate valgusmustrid, kristallide harmoonilised energiad ja positiivsed taotlused häälestavad suuremale selgusele, armastusele ja meelerahule. Loe kristallimandalate mõjust ja kasutamisest >

TSITRIINIST KRISTALLIMANDALA

Tsitriinist kristallimandala nägi ilmavalgust esimeste mandalate seas. Rõõmustasin, kui suutsin kristallimandalasse kinni püüda tsitriini päikesesoojuse ja sütitava energia, mis kauni valgusmustrina läbi mandala loob. Kristallimandalaga kaasa tulnud taotlused annavad aimu, milliseid imelisi energiaid ta vahendab ja kuidas ta mõjub.

Tsitriinist kristallimandala energiad toetavad soovide ja unistuste manifesteerimisel, aidates võimendada positiivust, jõukust, edu ja kõike muud head. Julgustab elama elu täisväärtuslikult ja ennast väärtustades, sest nii saad oma ellu luua seda, mida kõige enam soovid. Tahtejõu suurendajana annab ideedele väge ning jõudu. 

Päikesenergiat kandva kristallina on tsitriin tõeliselt positiivne kivi - sütitab südames sisemise päikese ja soojustunde. Toob rõõmu ja energiat. Suurendab elujõudu, energiataset ja vastupidavust. On abiks sisetunde kuulamisel ja aitab avalduda tarkusel loomupärasel viisil. Toetab su vaimset kasvu, suurendades intuitsiooni, loovust ja psüühilised võimeid.

Tsitriini teatakse kui kaupmeestele ja äritegevusele õnnetoovat mineraali, sest võimendab kordaminekuid ja edu äris. Tema energiates ei ole kohta negatiivsusele, küll aga heldusele ja südamest jagamisele. 

Tsitriin leevendab hirme, depressiooni ja ärevust, et saaksid elus vastu võtta kõiki imelisi uusi kogemusi ja väljakutseid. On oluline, et oskaksid neid kogemusi ka nautida. Seepärast suunab ta sind ütlema õigel ajal „EI“. Aitab keskenduda ja tuua mõtetesse rohkem selgust, et näeksid uusi toetavaid suundi oma elus. Vajadusel aitab taas leida üles elumõtte, andes enesehävituslikule käitumisele vastupidise suuna, pannes sind ennast armastama nii seesmiselt kui ka väliselt.

Tsitriinist kristallimandala kannab endas kuldse tervenduskiire energiaid, olles võimas energiate puhastaja, laadija ja võimendaja. Tõeliselt toetav kristallimandala oma unistuste täideviimiseks.

Armastusega,

Maivi & Kristallimandalad

Jälgi kristallimandalaid Facebooki lehel >

30 Sama kategooria toodet: