« Tagasi

Tselestiit kristallimandala seinapilt

MINA OLEN TSELESTIIDIST KRISTALLIMANDALA

"Ma olen vaba ja õnnelik. Armastan ja austan kõike imelist loodut enda ümber. Kulgen oma eluteel avatud südamega ja rõõmus ning vabastan end kõikidest piiravatest köidikutest. Minus on selgus ja sügav rahutunne. Olen tänulik iga päeva eest."

Mandala valmimisaeg on u 7 päeva

Loe veel...

30x35 cm
50x60 cm
60x70 cm

43,72 €

Loodud kristallimandalad aitavad inimeses korrastada energiaid tasakaaluseisundisse, et tekiks ruumi selguseks, rahuks ja tervenduseks. Kristallimandala on puhtaid valgusenergiaid vahendav väepilt inimesele, kodule, perekonnale või töökohale - ta avab ukse harmooniasse, häälestab armastusele ja rahule. Kõik kristallimandalad on pühitsetud.

Kristallimandalates ühendan:

* Valgusmustrid ja püha geomeetria tasakaaluseisundi loomiseks
* Kristallide ehk poolvääriskivide harmoonilised ja tervendavad energiad
* Afirmatsioonid ehk positiivsed enesesisendused muutmaks meeleseisundit ja mõttemustreid

 

Mandala püha geomeetria 

Igas kristallimandalas on aktiveeritud valgusmustrid. Tähelepanelikul vaatlusel võid märgata mandalas ka jumalikke olendeid. Juba iidsetest aegadest on mandalaid loodud kui ülima täiuslikkuse ja igaviku sümboleid, mis loob tunneli selle ja tulevase maailma vahel. Kristallimandala on valguskanaliks Algallikasse. Kõige põhilisem osa mandalas on ring - eluratas - mis on pöörleva maailma liikumatuse kese, kus leiame vaikuse ja meelerahu, kogedes ühtsust oma hinge ja Kõiksusega.

 

Kristallide tervendav vägi

Meie emake Maa on kasvatanud endas miljoneid aastaid kauneid mineraale ehk vääriskive. Maa on olnud väga tark ja meisterdanud igale kristallile erineva aatomvõre, mis kiirgab endast välja korrapärast harmoonilist energiavibratsiooni. Need sagedused resoneeruvad inimeses olevate energiatega ja tunnetega, korrastavad meie kehas sisalduva vee molekulaarset struktuuri ja seeläbi häälestavad soovitud meeleseisundile. Selle tulemusena tunneme, et meil on rohkem energiat, hea on olla, meel muutub rahulikuks ja rõõmsaks.

 

Elu tervendavad jaatused

Kristallimandalate afirmatsioonid aitavad luua positiivseid seisundeid iseendas. Nad on sinu abilised igaks päevaks. Afirmatsioonid on lihtsalt sõnastatud, olevikus ja kindlas kõneviisis esitatud taotlused ja enesesisendused, mis loovad uusi, tasakaalustavaid energiamustreid, häälestades meeleseisundi positiivseks ja aidates ümber programmeerida alateadvust. Kristallimandalid tehes tulevad iga mandala juurde oma afirmatsioonid. Olen nad loonud samas energias, mida kannab edasi mandalal olev poolvääriskivi. Kuna mõtetel, emotsioonidel ja sõnadel on oma energiasagedus, siis afirmeerides hakkame looma soovitud seisundit oma tähelepanu ja energia teadliku suunamisega. See muudab inimese võnkesageduse külgetõmbavaks seisunditele, mille saavutamist taotleme. See on kiirtee sinna, kuhu soovime jõuda ja kuidas soovime end tunda.

Kuidas kasutada?

Kristallimandala võib olla kodus seinal, kapil, töölaual või mujal toetamas sind või su pere. Mandalat võib kasutada ka meditatsiooniks enda vaimseks arenguks ja selguse saamiseks.

Lisalugemist: www.holetta.ee

Lisage oma kommentaar

Tselestiit kristallimandala seinapilt

Tselestiit kristallimandala seinapilt

MINA OLEN TSELESTIIDIST KRISTALLIMANDALA

"Ma olen vaba ja õnnelik. Armastan ja austan kõike imelist loodut enda ümber. Kulgen oma eluteel avatud südamega ja rõõmus ning vabastan end kõikidest piiravatest köidikutest. Minus on selgus ja sügav rahutunne. Olen tänulik iga päeva eest."

Mandala valmimisaeg on u 7 päeva

Lisage oma kommentaar

Kristallimandala saab personaalse pühitsuse.

Kristallimandala pilt on koos nime ja tekstiga, nagu on näidisel. Trükitud paksemale valgele 0,5 cm kapa-plaadile, et saaksid teibi või klambritega seinale kinnitada. Valmimisaeg on u 7 päeva.

E-poest saab tellida tervendava mandalapildi mõõtudes 30x35 cm, 50x60 cm, 60x70 cm. 

Suuremas mõõdus 80-150 cm tellimiseks kirjuta info@kristallihaldjad.ee. Võimalik on kristallimandalat tellida ka eritellimusena paberile (raamimiseks) või kangale või teistsuguse taustavärviga.

Võluväega Maivi Kristallimandalate valgusmustrid, kristallide harmoonilised energiad ja positiivsed taotlused häälestavad suuremale selgusele, armastusele ja meelerahule. Loe kristallimandalate mõjust ja kasutamisest >

TSELESTIIDIST KRISTALLIMANDALA

Õrn taevalik poolvääriskivi tselestiit tuli kristallimandalana toetama üht kaugseanssi grupile, kust tulid kaasa ka need samad afirmatsioonid. Nii on ta oodanud oma õiget aega, et jõuda inimesteni. Kristallimandalal olevad taotlused annavad aimu, milliseid imelisi energiaid ta vahendab.

Selle kristallimandala valgusmustrid sobivad imehästi, kui soovid avaneda kommunikatsioonile kõrgematele tasanditele ja arendada endas selgeltnägemise-tajumise võimeid või laadida end positiivsete ja hellitavate energiatega. 

Helesiniselt läbikumava tselestiidi energiad on väga kõrge vibratsiooniga, rahustavad ja meelepuhtust loovad. Kogemus kristallidega töötamisel on näidanud, et tselestiidi energiad sobivad eelkõige kroonkeskuse, kolmanda silma ja täheväravaga seotud teemade tasakaalustamiseks ja aktiveerimiseks. Nii on ta toeks vaimsel arengul, aidates suhelda inglitemaailmaga ja oma vaimsete teejuhtidega. Tselestiit on väga rahustava toimega, tuues sisemist rahu ja õnnetunnet. Miks muidu on ta nimetus ladina keelest tulenev coelestis ehk taevalik.

Armastusega,

Maivi & Kristallimandalad

Jälgi kristallimandalaid Facebooki lehel >

30 Sama kategooria toodet: