"Täna on parim päev alustada millegi uuega."

Kristallihaldjad

KRISTALLIHALDJATE KRISTALLIPOOD

Uued tooted

Kõik uued tooted

« Tagasi

Punane jaspis lihvitud

Punase jaspisena loon stabiilsust ja tugeva maanduse. Ergutan elu- ja seksuaalenergia liikumist, annan vastupidavust ja jõudu. Võimas kaitsekivi negatiivsete energiate, ohtlike olukordade ning inimeste puhul, kui sa ei tunne end kindlalt ja turvaliselt. Suurendan tahtejõudu ja usku endasse.

Omadused: eluenergia, maandus, stabiilsus, seksuaalsus, vastupidavus, tahtejõud.

Päritolumaa: India

Loe veel...

2,5-3 cm

2,80 €

Jaspis (inglise 'jasper', kreeka 'jaspis', pärsia 'ysam') on läbipaistmatu peitkristalne kivim, peenkristalse kvartsi ja kaltsedoni tsementeerunud segu, mis koosneb mineraalpigmentidest ja saviosakestest. Tavaliselt kujunevad jaspised opaali sisaldavate settekivimite moondel. (allikas wikipedia)

Jaspis on läbipaistmatu mineraal, laiguline või triibuline. Jaspist esineb kõikides värvitoonides, kuid levinumad värvid on punane, kollane ja roheline, aga ka kollane, pruun, valge jt. Enamasti on jaspis mitmevärviline mineraal. Sinine jaspis on ainus, mida ei esine. Punase värvi annavad jaspisele raua lisandid. Roheline jaspis on tuntud kui heliotroop ehk verekivi.

Jaspist leidub paljudes kohtades üle maailma. Jaspise suurimad leiukohad on India, Lõuna-Aafrika, Venemaa, Brasiilia, Saksamaa, Prantsusmaa, Hiina, Austraalia, Ameerika Ühendriigid jm.

Läbi ajaloo on jaspist kasutatud ohtralt dekoratiivkina ja hoonete kaunistamiseks. Venemaal oli jaspis tuntud juba Peeter I ajal, kes saatis oma "maagitundjad" Uuralisse jaspist tooma.

Kui vajad abi oma seksuaalenergiate aktiveerimisel, misiganes seksiga seotud teemade tervendamisel, siis kanna punast jaspist või hoia enda läheduses. Kundalini energia aktiveerijana aitab saavutada imelisi avarduvaid vaimseid ja ka energeetilisi seksuaalseid kogemusi, samuti pikenab seksuaalnaudingut.

Kaitsekivina võid kasutada punast jaspist amuletina kaelas või hoida taskus, kuna ta peegeldab tagasi negatiivsed energiad selle saatjale ja samuti on tal võime neg. energiaid endasse imada. Lisaks on ta hea elektromagnetkiirguse eest kaitsja.

Oma ilu ja sära võimendamisel on punane jaspis hea ehtena kanda.

Kasuta punast jaspist kui soovid suurendada koostööd äritegevuses või muudes projektides. Pane üks või mitu kivi endale töölauale. Kivi suurendab ka tahtejõudu, julgust, edu ja stabiilsust.

Kombinatsioonid teiste kristallidega:

- Suurendamaks loovust ja seksuaalsust võimenduvad punase jaspise energiad veelgi koos sadoonüksi, rubiin tsoisiidis, rubiini ja tsitriiniga.

- Kundalini eluenergia kiiremaks äratamiseks ja stimuleerimiseks sobib punane japsis koos rohelise serpentiiniga.

Lisage oma kommentaar

Punane jaspis lihvitud

Punane jaspis lihvitud

Punase jaspisena loon stabiilsust ja tugeva maanduse. Ergutan elu- ja seksuaalenergia liikumist, annan vastupidavust ja jõudu. Võimas kaitsekivi negatiivsete energiate, ohtlike olukordade ning inimeste puhul, kui sa ei tunne end kindlalt ja turvaliselt. Suurendan tahtejõudu ja usku endasse.

Omadused: eluenergia, maandus, stabiilsus, seksuaalsus, vastupidavus, tahtejõud.

Päritolumaa: India

Lisage oma kommentaar

Minu energiad on tugevad, kuid töötavad aeglaselt ja järk-järgult. Olen ülim hoolitseja - tugeva maanduskivina hoian ühendust maaga ja võimendan kohaolutunnet, taastan tervist ja toon elujõudu. Ergutan praana, eluenergia liikumist ning pikendan ka seksuaalset naudingut. Kui tunned, et vajad abi oma seksuaalenergiate aktiveerimisel, misiganes seksiga seotud teemade tervendamisel, siis hoia mind enda läheduses, et saaksin sind tõhusamalt aidata. Kundalini energia aktiveerijana aitan saavutada imelisi avarduvaid vaimseid ja ka energeetilisi seksuaalseid kogemusi.

Suurendan sinus julgust, tahtejõudu ja neid häid isikuomadusi, mis toetavad edukas olemist. Kui oled vahepeal kaotanud usu oma unistuste täitumisse, siis aitan meenutada su unistusi ja julgustan neid ellu viima. Olen ka hea abiline kujutlusvõime ja loomingulisuse suurendamisel, toetades ideede transformatsiooni füüsilise tasandi tegevusteks.

Stabiilsust ja kaitset loova kivina on mul võime tasakaalustada agressiivsust ning tuua rahuenergiaid rasketesse ja ohtlikesse olukoradesse. Mul on võime neealata edasse negatiivseid energiaid ja samuti saadan negatiivsed energiad tagasi nende saatjale. Kanna mind endaga kaasas, kui tunned end misiganes põhjustel ohustatuna - kaitsen sind ja aitan hoida su tunded tasakaalus ja kontrolli all.

Üks mu tugevatest külgedest on aidata sul mõista eluraskuste põhjuseid ja märgata ebaõiglust. Aitan sul vajadusel seada piire teiste jaoks, et saaksid rahulikult endasolevasse vaadata ja rahustada oma emotsioone.

Olen väga hea toetav kivi ärilistes ja koostööle orienteeritud tegevustes, kus on tegemist meeskonnatööga, sest toetan üksteise abistamist ja ergutan mõttetegevust. Aitan hoida fookust ja valitud sihti võetud eesmärkidel, toetades meeskonnaliikmeid nende usus ja enesekindluses, samuti hoian ära ummikseisud, kõrvalepõiklemised ja viivitamised ning suurendan organisatoorseid võimeid. Õiglusekivina abistan ka juriste või õigussüsteemis töötavaid inimesi, kuna toetan konfliktide lahendamist rahumeelselt, suurendandes aususe ja õiglustunnet. Samuti sõjaväelastele ja sportlastele, suurendades julgust ja võistlusvaimu samaaegselt kaitstes kandjat.

Tervenduskivina olen hea aurapuhastaja ja energiakeskuste joondaja. Puhastan eriti hästi seksuaalkeskusest maatäheni toimivaid energiaid ja teemasid, aktiveerin kundalinit. Tasakaalustan yin ja yang energiaid, joondan tervikuks füüsilise-, emotsionaal- ja mentaalkeha ning tervendan eeterkeha. Meele- ja šamaanirännakutel abistan sind oma väe ja unistuste tagasivõtmisel, samuti ligipääsemisel eelmiste elude infole. Olen suurepärane maandaja erinevate spirituaalsete praktikate korral.

Kaitsen ka elekromagnetkiirguse eest, samuti keskkonnast tuleva kiirguse eest.

Läbi aegade on mind kasutanud noored naised, et võimendada oma ilu ja sära. 

Füüsilised vaevused: tervise tugevdaja ja stimulaator, taastab kiiresti pikaajalisest haigusest, ergutab seedimist, tasakaalustab mineraalainete sisaldust organismis, vereringehäired, maksa ja sapiteede ummistused, vere- ja maksapuhastus, suguorganitega seotud haigused, valuvaigistav, sünnitusvalude kergendamine, impotentsus, seksuaalsuse suurendaja.

Energiakeskused: juurkeskus, maatäht, sakraalkeskus

Näärmed: neerupealised, sugunäärmed

Sodiaagimärk: Lõvi, Jäär

Planeet: Marss

Element: tuli

Värv: punane

Hea teada! Kui sul pole sama sodiaagimärk, siis vali sobiv kivi tema omaduste või meeldimise järgi. Siin ei ole vastunäidustusi, sest kristallienergiad resoneeruvad iga inimesega personaalselt, aidates tasakaalustuda just sellel, mida inimene parasjagu vajab.

Seotud tooted

30 Sama kategooria toodet: