"Tähista elu! Iga jumala päev."

Kristallihaldjad

KRISTALLIHALDJATE KRISTALLIPOOD

Uued tooted

Kõik uued tooted

« Tagasi

Girasol kvarts roosa lihvitud

Roosa girasol kvartsina vahendan õrna ingellikku armastuse energiat. Minu taevalikult rahustavates energiates tunned end rahuliku ja lõdvestununa. Aitan vaadata sügavale endasse ja jõuda selgusele enda tõelistest tunnetest, hoides sind ühenduses armastusega oma südames - sest süda teab, mis on õige ja sa tunned selle ära.

Omadused: rahu, armastus, hellus, valgusenergia vahendamine, vaimsus

Loe veel...

3-4 cm

4,17 €

Girasol kuulub kvartside rühma. Piimja värvuse annab talle alumiinumi sisaldus. Keemiline valem on SiO2 · nH2O. Värvuselt leidub girasol kvartsi piimjas valgena, heleroosa või helesinise kumaga. Välimuselt meenutab opaali.

Girasol kvartsi leidub peamiselt Madagaskaril.

Girasol kvartsi kutsutakse tema piimja värvuse tõttu ka kuukvartsiks, pärlikvartsiks, girasol opaaliks, siniseks opaalkvartsiks ja tema päritolust tulenevalt Madagaskari staarkvartsiks.

Girasol tähendab itaalia ja hispaania keeles "päevalille" ehk lill, kes pöörab end alati päikese poole: girare tähendab pöörama ja sol tähendab päikest. Girasoli ja päevalille võrdlemine tuleneb kivi valgust peegeldavatest omadustest ja sisemisest särast, mis päikese käes lööb särama.

Kanna girasoli endaga kaasas, kui vajad emotsionaalset tasakaalustamist või on üleväsimus võtnud võimust.

Girasol sobib sind toetama, kui oled aktiivses vaimse arengupotentsiaali otsinguil.

Girasoli kasutamine tervendusseanssidel hoiab joondust Allikasse valgusenergiate sujuvamaks vahendamiseks.

Kombinatsioonid teiste kristallidega:

Girasoli kasutamine koos roosa kvartsiga loob ääretult pehme energiaga voo, mis toetab südame ja mõistuse vaheliste tunnete tasakaalustamist ning toetab oma südameteel käimist.

Lisage oma kommentaar

Girasol kvarts roosa lihvitud

Girasol kvarts roosa lihvitud

Roosa girasol kvartsina vahendan õrna ingellikku armastuse energiat. Minu taevalikult rahustavates energiates tunned end rahuliku ja lõdvestununa. Aitan vaadata sügavale endasse ja jõuda selgusele enda tõelistest tunnetest, hoides sind ühenduses armastusega oma südames - sest süda teab, mis on õige ja sa tunned selle ära.

Omadused: rahu, armastus, hellus, valgusenergia vahendamine, vaimsus

Lisage oma kommentaar

Girasol kvartsina olen väga võimsa, kuid samas õrna energiaga kristall, tasakaalustades emotsioone ja aidates hoida kontrolli all implusiivset käitumist ning tundeid. Minu taevalikult rahustavates energiates tunned end rahuliku ja lõdvestununa.

Võimendan selgelt mõtlemist ja seeläbi lihtsustan õigete valikute tegemist, vajadusel aitan öelda "ei" ja keelduda mittevajalikest toimingutest. Aitan vaadata sügavale endasse ja selgusele jõuda enda tõelistest tunnetest, hoides sind ühenduses armastusega oma südames - sest süda teab, mis on õige ja sa tunned selle ära. Sellepärast peetakse mind ka "hetkes olemise kiviks", sest selleks, et ära tunda, mis on oluline ja vajalik, peame me peatuma, tunnetama ning olema just siin ja praegus.

Toetan suhtlemist ja eneseväljendust, aitan kergemalt välja öelda oma mõtteid ja parandan suhtlemisoskust. Aitan sul olla optimistlik ja lootusrikas, võimendan loovust ja julgustan edasi liikuma. Seepärast sobin suurepärastelt näiteks näitlejatele ja äriga tegelevatele inimestele.

Minu spetsiifikaks tervendusel on valgusenergiate vahendamine Allikast, valguskeha ehk Merkaba aktiveerimine ja aktiivsena hoidmine. Seepärast kasuta mind valgusenergiate, Reiki energiate vahendamisel, energiate võimendamiseks ja ühenduse saamiseks valgusmaailmaga. Aitan olla sul paremas ühenduses valgusenergiatega, lastes neil vabamalt voolata. Õrnalt vabastan seisvatest energiatest ehk blokeeringutest kõikidel kehatasanditel.

Olen ideaalne kivi vaimseks arenguks, visualiseerimiseks, mediteerimiseks, unenägemiseks ja selgeltnägemise võimete arendamisel. Toetan lahkunud hingesid surmast üleminekul ühinemaks nende hingekoduga.

Girasolina olen ühenduses nii päikese kui kuuga. Eriti võimsalt toimuvad mu joondused noorkuu ja päikesevarjutuse ajal. Kuuenergiaid võimendades toetan naisi intuitsiooni ja unistuste võimendamisel, kuutsüklilisuses olemises. Abistan ennustamisel ja Tarot kaartidega töös.

Kanna mind kaasas rasketel hetkel, kui lähed muutustele vastu.

Füüsilise tasandi toetus: diabeet, krooniline väsimus, letargia, ärritumine, immuunsussüsteem, mao- ja seedetrakti probleemid, rindkere, peavalu

Energiakeskused: südamekeskus, laubakeskus ehk kolmas silm, kroonkeskus, hingetäht, tähevärav

Planeet: Päike, Kuu

Element: vesi

Tugevus: 5.5-6.5 / 10

Värv: läbipaistev & kumav piimjas valge või kahvatu heleroosa

Hea teada! Kui sul pole sama sodiaagimärk või sünnikivi, siis vali sobiv kivi tema omaduste või meeldimise järgi. Siin ei ole vastunäidustusi, sest kristallienergiad resoneeruvad iga inimesega personaalselt, aidates tasakaalustuda just sellel, mida inimene parasjagu vajab.

30 Sama kategooria toodet: